Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šnipiškės - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jop, kalba ėjo berods apie Kernavės g.

    Comment


      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
      Jop, kalba ėjo berods apie Kernavės g.
      Idomu, kada startuos tas Kernaves gatves projektas

      Comment


        Paskelbta apie planuojamą Kalvarijų g. 28 pardavimą. Gal pagaliau sutvarkys tą pastatą.

        Plačiau: https://www.turtas.lt/lt/pardavimai-...s-patalpos-22/


        Click image for larger version

Name:	Kalvarijų-28-Vilnius9-aplinka.jpg
Views:	175
Size:	113,7 kB
ID:	1709242

        Comment


          Parašė R.M. Rodyti pranešimą
          Paskelbta apie planuojamą Kalvarijų g. 28 pardavimą. Gal pagaliau sutvarkys tą pastatą.

          Plačiau: https://www.turtas.lt/lt/pardavimai-...s-patalpos-22/


          Gal geriau "pagaliau nugriaus"?

          Comment


            Taigi Zuokas planavo sujungti Krokuvos g. nugrovius šį pastatą. Netgi kažkoks komercinės paskirties naujas projektas buvo suprojektuotas ant tos sankryžo kampo. Suprantu, jog sujungimo atsisakyta.

            Comment


              Parašė ttttt Rodyti pranešimą

              Gal geriau "pagaliau nugriaus"?
              Labai simpatiškas namas ir jo tikrai griauti nereikia. Bet puikiai galima būtų sujungti su nauju pastatu, kurį statys vietoj Ibrahimo.
              Post in English - fight censorship!

              Comment


                mano vietoj Ibrahimo busimas pastatas neuzsiims vaiku zaidimais su kazkokiais 3 aukstais. pagal nauja BP man regis cia ar ne 8 aukstus galima sitoj vietoj (vietoj sito)?

                Comment


                  Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
                  mano vietoj Ibrahimo busimas pastatas neuzsiims vaiku zaidimais su kazkokiais 3 aukstais. pagal nauja BP man regis cia ar ne 8 aukstus galima sitoj vietoj (vietoj sito)?
                  Bet tada galima būtų pasitelkti talibus naudingam darbui ir įkalbėti juos įkomponuoti šitą namą kaip pastato dalį.
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Kas cia teasino kad yra mates ibrahim projekta, ir kad mes ji greit pamatysim? Kas su juo nutiko?

                    Comment


                      Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                      Kas cia teasino kad yra mates ibrahim projekta, ir kad mes ji greit pamatysim? Kas su juo nutiko?
                      Aš teasinau. Neįsivaizduoju kur dingo.

                      Comment


                        O ten nėra saugomas tas namas? Statyba rašo 1860-1914 metų.... Aš būčiau už išsaugojimą ir sutvarkymą. Griauti reikia medines bakūžes Kalvarkių, tokius galima ir sutvarkyt tiesiog.

                        Comment


                          Man kažkaip nesiseka jame pamatyti ką nors įdomaus ir vertingo. Fasadas nykokas, vidus visiškai nykus.

                          Comment


                            Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                            Man kažkaip nesiseka jame pamatyti ką nors įdomaus ir vertingo. Fasadas nykokas, vidus visiškai nykus.
                            Prie to dar vietoje jo galima būtų nutiest trūkstamą gatvės dalį ir pagerinti susisiekimą.

                            Comment


                              Parašė googleLT
                              Imho aš tik už išsaugojimą,l atlrba įkomponavimą. Šitas namas yra gražus, o nudažius išvis gerai atrodytų. Tačiau pagal unikalumą ir įdomumą savo verte nusileidžia mieliems medinukais, kurių dalis net ir senesnės statybos. Užseniečiai labiausiai būtent mediniais pastatais žavisi (ekskursijos vasaros metu).
                              Mano irgi svajone nuvaziuot i Norilska. Paziuret i gyvai i juoda sniega, ikvept siek tiek dumu, pamatyt kokie lavonai keliuose vazineja, kokio gylio duobes ir panasiai. Manau ir tie turistai panasiai ziuri i musu padroztus medinukus. Atmetus siferi, ruberoida ir plastikinius langus, tai to medzio nelabai daug ir lieka

                              Comment


                                Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                                Mano irgi svajone nuvaziuot i Norilska. Paziuret i gyvai i juoda sniega, ikvept siek tiek dumu, pamatyt kokie lavonai keliuose vazineja, kokio gylio duobes ir panasiai. Manau ir tie turistai panasiai ziuri i musu padroztus medinukus. Atmetus siferi, ruberoida ir plastikinius langus, tai to medzio nelabai daug ir lieka
                                Britai turi tokį terminą “to slum”. Vaziavimas, žiūrėjimas ir netgi gyvenimas socialiai ir ekonomiškai labiau atsilikusioje aplinkoje.
                                Manau Šnipiškės tik tuo ir gali būti įdomios.

                                Comment


                                  na II Etapas lygiai toks pat kaip ir pirmas etapas Hannerio Paparciu namai.

                                  Comment


                                    Aišku atrodė labai įtartinai jog taip skyrėsi architektūra pirmo ir antro etapo. Nebepamenu iš kur buvo atsiradę tos vizualizacijos (lyg ir PP buvo). Bet jau geriau Hanneris būtų išvis jų niekur nerodęs ir nenaudojęs, nes tik kvailai puoselėjom viltis, jog bus gana padorus jų projektas.

                                    Edit: visgi nuo gatvės tiek 1am, tiek 2am etape bus tos klinkerinės plytelės. Kiek šiaip sau atrodo toks mix'as. Ir norėtųsi, jog pasirinktų tamsiai pilką spalva, o ne rudą (kaip 1ojo etapo vizualizacijose).
                                    Paskutinis taisė Horn; 2019.03.25, 14:07.

                                    Comment


                                      Parašė MarioVilnius Rodyti pranešimą
                                      na II Etapas lygiai toks pat kaip ir pirmas etapas Hannerio Paparciu namai.
                                      Na aukštis skiriasi.
                                      Šiaip tai ten su parkavimu bus antras perkunkiemis. Jau dabar blogai, o Hanneris numato dalį parkingo berods 135 Žalgirio...

                                      Comment


                                        Pakartotinis PP svarstymas bus tik rytoj, tad dar galit teikt pastabas: https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...rojektavima-2/

                                        Comment


                                          Gelezinio Vilko 55:

                                          https://www.facebook.com/TurtoBankas...0457/?sfnsn=mo

                                          Ten dar salia keli kazkokie random seni pastatai yra

                                          Comment

                                          Working...
                                          X