Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šnipiškės - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ttttt Rodyti pranešimą
    Tik pagirk VMS...
    Ot bestuburiai ištižėliai vms. Čia išankstinis "pagyrimas" tuo atveju jeigu nieko reikšmingo nepakeitus pritarė tai bezabrazijai

    Comment


      Parašė Zygis Rodyti pranešimą

      O jei rimtai - buvo pakartotinas pakeitimas, tai turėjo kažką pakeist?
      Na, aš sureagavau į Creatium nusivylimą ir šiaip, kiek laiko jie turėjo pakeitimams padaryti? Kažkaip per greitai... o jeigu visgi pakeitė (o tai reiškia, kad projektas pasikeistų iš esmės) ar jie nuturėtų iš naujo paviešint projektą visuomenei? Bet jeigu jie rimtai pritarė tam pačiam projektui, tik iš antro karto, tai čia būtų absurdiškumo viršūnė ir tikrai prašytųsi patikrinimų dėl skaidrumo ir korupcijos.

      Comment




        Paskutinis taisė Maskvicius; 2019.07.13, 17:23. Priežastis: Atnaujintos nuorodos į nuotraukas

        Comment


          Čia spėju kažkokio studento darbas? Nes neturi nieko bendro su realybę ir padarytas su daugybę keistų sprendimų...

          Comment


            Parašė ttttt Rodyti pranešimą
            Čia spėju kažkokio studento darbas? Nes neturi nieko bendro su realybę ir padarytas su daugybę keistų sprendimų...
            Lygtais studento, ir kelių metų senumo.
            Pagal ką taip gerai matosi kad negali būti tikras?

            Comment


              Parašė Zygis Rodyti pranešimą



              O jei rimtai - buvo pakartotinas pakeitimas, tai turėjo kažką pakeist?
              Abejoju, kad per mėnesį ar kiek čia praėjo sugebėjo kardinaliai pakeist projektą.

              Comment


                Parašė Maskvicius Rodyti pranešimą

                Lygtais studento, ir kelių metų senumo.
                Pagal ką taip gerai matosi kad negali būti tikras?
                Kažin ar būtų prasminga daryti tiek daug aklos sienos + SEB jau statosi HQ ir ofisus Technopoly.

                Comment


                  Parašė Maskvicius Rodyti pranešimą

                  Lygtais studento, ir kelių metų senumo.
                  Pagal ką taip gerai matosi kad negali būti tikras?
                  Kad man rodos projektas išvystytas per kelis atskirus sklypus, plius (bet čia sunku suprast iš duotų vaizdų) ignoruojama Jablonskio aikštė (žr. apatinė projekto dalis bene lygiuojasi su savivaldybės pastato apatine dalimi).

                  Comment


                    Šį mėnesį lygtais turėtų paaiškėti konkursiniai darbai tam ex Teo sklype?
                    Beje, girdėjau iš Ibrahime besinuomojančių patalpas, kad ruošiasi griauti kovą. Gal irgi greitai projektai paaiškės...

                    Comment


                      Parašė Maskvicius Rodyti pranešimą

                      Lygtais studento, ir kelių metų senumo.
                      Pagal ką taip gerai matosi kad negali būti tikras?
                      1. Projektas yra per kelis sklypus, kurie nėra išpirkti ir būtų labai problematiška tai padaryt, o paskui dar sujungt. Plius Jablonskio skveras, kurį vargu ar panaikins (nors aš būčiau labai už, nes vistiek iš jo nėra jokios prasmės).
                      2. Maža to, kad pastatai išdėstyti labai nelogiškai (pvz tas dangoraižis turėtų būti Lvovo gatvės dominante, o ne slėptis už VMS), jie dar panaikina esamą gatvės atkarpą iki Kalvarijų gatvės.
                      3. Neišnaudotas aukštingumas - niekas nešvaistytų tokio sklypo 3-5 aukštų pastatams.
                      4. Bloga architektūra - aklinos sienos, kurios tikrai niekaip negali būti verslo centre.

                      Comment


                        Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                        Šį mėnesį lygtais turėtų paaiškėti konkursiniai darbai tam ex Teo sklype?
                        Beje, girdėjau iš Ibrahime besinuomojančių patalpas, kad ruošiasi griauti kovą. Gal irgi greitai projektai paaiškės...
                        Būtų nuostabu. Tai prieš kelis mėnesius Creatium teasino, kad Ibrahimo projektas jau yra, jis geras ir jį jau tuoj tuoj pristatys, bet kažkodėl nieko neįvyko...

                        Comment


                          Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                          Būtų nuostabu. Tai prieš kelis mėnesius Creatium teasino, kad Ibrahimo projektas jau yra, jis geras ir jį jau tuoj tuoj pristatys, bet kažkodėl nieko neįvyko...
                          Jo, Cloud architektų darbas berods. Tai jie patys savo portfolio dar neįsidėjo. Tai man teikia vilčių, kad jis ir bus įgyvendintas. Jeigu kovą griaus, tai kelių mėn. eigoje turėtų ir PP atsirasti.

                          Comment


                            Taigi apie šitą:

                            Parašė Maskvicius Rodyti pranešimą

                            Aišku, nerealus įgyvendinimo prasme, bet aš visai norėčiau kad panaikintų tą beprasmišką Lvovo g. atkarpą, tą "skverą" sumažintų arba bent nukirstų per pusę (Labai ką ten pritraukia ta "vieša erdvė"? Su Swedbanko terasa ar netgi dar nebaigta, o jau populiarėjančia erdve prie Business Stadium nėra ką lyginti) ir pastatytų ten ką nors tokio aukšto. Na, tik galėtų būti įdomesnė architektūra.
                            Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.07.13, 16:02.
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                              Taigi apie šitą:



                              Aišku, nerealus įgyvendinimo prasme, bet aš visai norėčiau kad panaikintų tą beprasmišką Lvovo g. atkarpą, tą "skverą" sumažintų arba bent nukirstų per pusę (Labai ką ten pritraukia ta "vieša erdvė"? Su Swedbanko terasa ar netgi dar nebaigta, o jau populiarėjančia erdve prie Business Stadium nėra ką lyginti) ir pastatytų ten ką nors tokio aukšto. Na, tik galėtų būti įdomesnė architektūra.
                              Man rodo kad suluze vaizdu linkai, intriguojanciai cia apie architektura komentuojat, gal galima butu repostint?

                              Comment


                                Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą

                                Man rodo kad suluze vaizdu linkai, intriguojanciai cia apie architektura komentuojat, gal galima butu repostint?
                                Tai kad paquotinau, man viską rodo.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                  Tai kad paquotinau, man viską rodo.
                                  Tikiuosi man ne vienam "not found". Nei windows nei mac nerodo.

                                  Comment


                                    Nieko pries kad kazka toje vietoje tokio aukscio pastatytu,bet pats projektas butu visai negrazus.

                                    Comment


                                      Parašė Edis Rodyti pranešimą
                                      Nieko pries kad kazka toje vietoje tokio aukscio pastatytu,bet pats projektas butu visai negrazus.
                                      Na jeigu jūs nieko prieš, tai liepos 22 bus gerų žinių.

                                      Comment


                                        Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                                        Na jeigu jūs nieko prieš, tai liepos 22 bus gerų žinių.
                                        Paviešints planus dėl Ibrahim?

                                        Comment


                                          Parašė Maskvicius Rodyti pranešimą

                                          Paviešints planus dėl Ibrahim?
                                          Teo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X