Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šnipiškės - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bet galima paklausti kiek buvo bandymų pakeisti kažką kardinaliai tokio masto objektuose. Irgi turbūt nelabai buvę, tad...

    Comment


      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
      Laikykitės už triusikų... Kintų g. 13 projektas PP:

      Nu va, kompromisas padarytas, tokie kaip googleLT nori kaimiško vaizdo, kiti miestietiško - bus daromas priemiestis.

      Comment


        Parašė B.S. Rodyti pranešimą
        Cinizmo viršūnė ir apgailėtinas požiūris. Tik tokių žmonių dėka esam posovietinė šalis.
        DDDD
        Kai aš sovietmečio toli gražu nematęs, tai tikrai juokinga skaityt.
        O šiaip atvirkščiai, būtent dėl tokių kaip tu dar jaučias sovietinis dvelksmas.
        Šiaip man tobuliausias variantas jei nuo NMC būtų statomi aukšti pastatai ir gilyn į Šnipiškes žemėtų, o prie Žalgirio g. jau būtų tik tokie žemaūgiai jaukūs projektėliai.

        Comment


          Kodel jus isgyvenat del tu aukstu ir slaitiniu stogu. Anreka uz keliolikos metru jau tuoj smeigs kastuva i zeme, statys fenomenus, kas tikrai yra Perkunkiemis-2

          Comment


            Masn tas "Perkūnkiemis" kur kas geresnis nei šitas.

            Comment


              Tobuliausias variantas, jei butu atiduota visa svari isvalyta teritorija, su 0 gyventoju, plynas laukas ir visi geriausi pasaulio architektai galetu ant ispuoseletos infrastrukturos lieti savo fantazijas mazais kvartaliukais-perliukais. O bet taciau - musu atveju lygiai 1 mln kliuciu tam igyvendint. Lyginant su kai kuriu svajonem, net Elonas Maskas stovi tvirtai ant zemes it Cheopso piramide
              Kadangi zinau 4 trobas, kuriame tam trikampyje gyvena zmones ir zinau kokias norais jie "linke" kas parduoti, tai siulau nusiimti rozinius akinius grizti atgal i realybe. Bet zinoma, niekas negali paneigt sito plakato zodziu:

              Paskutinis taisė Milwaukee; 2019.05.11, 15:13.

              Comment


                Tai dvasingi medinukai mus dar ilgai ir nuobodžiai džiugins?
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                  Tobuliausias variantas, jei butu atiduota visa svari isvalyta teritorija, su 0 gyventoju, plynas laukas ir visi geriausi pasaulio architektai galetu ant ispuoseletos infrastrukturos lieti savo fantazijas mazais kvartaliukais-perliukais. O bet taciau - musu atveju lygiai 1 mln kliuciu tam igyvendint. Lyginant su kai kuriu svajonem, net Elonas Maskas stovi tvirtai ant zemes it Cheopso piramide
                  Kadangi zinau 4 trobas, kuriame tam trikampyje gyvena zmones ir zinau kokias norais jie "linke" kas parduoti, tai siulau nusiimti rozinius akinius grizti atgal i realybe. Bet zinoma, niekas negali paneigt sito plakato zodziu:
                  Avulis ateitų - ir baigtusi pasakos apie pasaulinio garso architektų influksą į plyno lauko architektūrinį-infrastruktūrinį naujo miesto rajono formavimą.

                  Comment


                    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                    Tai dvasingi medinukai mus dar ilgai ir nuobodžiai džiugins?
                    Anksciau ar veliau bus keliai, sviestuvai, saligatviai. Tikiuos pravalys ir tuos, kurie ant valstybines zemes visokius tvorgalius susistate. Jei stadiono laukiam 30m, tai prie Skanseno tvarkos pridek dar viena nuli

                    Comment


                      Parašė Evier Rodyti pranešimą

                      Šiaip man tobuliausias variantas jei nuo NMC būtų statomi aukšti pastatai ir gilyn į Šnipiškes žemėtų, o prie Žalgirio g. jau būtų tik tokie žemaūgiai jaukūs projektėliai.
                      Prie Žalgirio g. "jaukiems projektėliams" jau nebėra vietos. Šiaurinėje pusėje - kita kalba.

                      Kol miesto savivalda neįgali, o vyrauja laukinio kapitalizmo ideologija su visuomeniškumo imitacija, tol statys kas gali, kur gali, ir kas pelningiau.

                      Comment


                        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                        Anksciau ar veliau bus keliai, sviestuvai, saligatviai. Tikiuos pravalys ir tuos, kurie ant valstybines zemes visokius tvorgalius susistate. Jei stadiono laukiam 30m, tai prie Skanseno tvarkos pridek dar viena nuli
                        Kai Vilniaus "Skansenui" sukaks 300-ai, Fabioniškėms - 200-ai, NMC - 180 metų, nacionaliam stadionui - 150 m.

                        Comment


                          Dar vienas potencialus Korių lygio šedevras...

                          https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...-projektavima/

                          Comment


                            Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                            Kadangi zinau 4 trobas, kuriame tam trikampyje gyvena zmones ir zinau kokias norais jie "linke" kas parduoti, tai siulau nusiimti rozinius akinius grizti atgal i realybe. Bet zinoma, niekas negali paneigt sito plakato zodziu:
                            paaiskink man tu zmoniu logika. Kodel jie nenori persikelt is savo šūdtrobių i normalu busta? Kodel ir kam jie ta savo turta laiko? Ar laukia krizes kai jis nuvertes ar nebesupranta, kad nelabai jau yra kur augti zemes kainai toje vietoje?

                            Comment


                              Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                              Dar vienas potencialus Korių lygio šedevras...

                              https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...-projektavima/
                              Gal ir nieko būtų, bet visi žinom, kad jis taip neatrodys

                              Comment


                                Na, kam taip žiauriai? Koriai 2 nėra super super blogas. Padarė +- taip, kaip žadėjo.

                                Comment


                                  Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

                                  paaiskink man tu zmoniu logika. Kodel jie nenori persikelt is savo šūdtrobių i normalu busta? Kodel ir kam jie ta savo turta laiko? Ar laukia krizes kai jis nuvertes ar nebesupranta, kad nelabai jau yra kur augti zemes kainai toje vietoje?
                                  Aš irgi šito niekaip nesuprantu. Vienas iš variantų kodėl - visiškai neturi santaupų. T.y. jei kišenėje turi tik 50 € ir daugiau nieko, tai kaip tu ką pasikeisi?

                                  Comment


                                    Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

                                    paaiskink man tu zmoniu logika. Kodel jie nenori persikelt is savo šūdtrobių i normalu busta? Kodel ir kam jie ta savo turta laiko? Ar laukia krizes kai jis nuvertes ar nebesupranta, kad nelabai jau yra kur augti zemes kainai toje vietoje?
                                    Na paimkim sita troba, kurioje esu ne syki buves ir grama dares Gyvena ten tas mano pazistamas, uz keliolikos metru jo mama, dar giliau Giedraiciu gatvej - dar vienas namukas. Taciau jokiu milijonu jam niekas niekada nesiule. Net ir tam mano apibreztam name gyvena 4-5 seimos ir dar plius 4 butai priklauso, anot jo savivaldybei ar tai velniai zino kam. Klausimas - kas noretu ten keltis ir gyvent? As? Aciu, Medeinos gatve man kaip Singapuro oro uostas lyginant su situo Mumbajum. O kodel jam patinka ten gyvent su seima. Atsakymas paprastas - visas centras salia, visi vienas kita ten pazista, jauciasi jaukiai, nes cia gime ir auge. Iseina ant suoliuko - alaus ramiai atsigeri pries saulute. Na tokia mini fauna. Jei kazkas jam siulytu apsikeist i buta, nors ir Penthauza, kur nors Naujamiesty, jis net nedvejodamas atisakytu. Plius padaryta pilna apdaila tam bute. Salia gyvena jo svogeris, susituokes su jo seserim. Istiuningavo namuka, pasistate pavesines ir panasiai. Tokiu pavieniu in the middle of nowhere tasku niekam nereikia. Vystytojams reikia normaliu sklypu, o ne cackintis su kiekvienu pusbusbomziu atskirai. Taigi, net jei ir 4 trobas turi toj zonoj, dar nereiskia, kad jos kazkam rupi

                                    Click image for larger version  Name:	saracenu.jpg Views:	1 Size:	287,4 kB ID:	1721640

                                    Comment


                                      Mano kuklia nuomone, kuri remiasi kiek labiau issivysciusiu saliu pavyzdziu, tai miestas turetu sitiems gyventojams siulyti parduoti jam savo trobas uz adekvacias kainas arba persikelti gyventi nemokamai kazkur kitur. Susirinkt tuos sklypus turint kazkoki bendra teritorijos vystymo plana ir paskui ieskoti ivestuotoju kas apsisprestu ten statyti.

                                      Nes manau ir durniui aisku kad verslas tu trobu po viena nepirks tam kad jas laikytu desimtmeti su intencija kada nors veliau kazka statyt, nes uztenka kad kazkas vienas savo garazo neparduotu ir planai liks planais o verslas giliam minuse.

                                      Comment


                                        Norėjau pajuokauti, kad šio dailaus rajono gyventojai uždirba iš japonų turistų, todėl ir neskuba persikraustyti, bet nejuokausiu

                                        Milwaukee, man tavo senas avataras labiau patiko (neįsižeisk).
                                        Paskutinis taisė R.D.; 2019.05.13, 15:34.

                                        Comment


                                          Uzvarys tukstanciu butu toj zonoj ir zymiai patrauklesnej, kaip kad uz LINKMENU fabriko, prie RIMI parduotuves Zalgirio gatves, YIT ir t.t.. Ju bus tukstanciai visai netoliese ir su padoria kaiminyste, normalia infrastruktura, parkingais ir t.t.. Todel kaip ir sakiau, artimiausius 50 metu dar pabukime ramus Mane nustebino siek tiek Numaviciaus intervecija i ta projekta. Holy shit, nezinau, kiek man turetu primoket, kad ten gyvenciau. Bet kiekvienam savo, galiu tik uz save pati kalbet.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X