Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
    Kad ir kaip bebūtų, tokia būtent architektūra turėtų būti vystoma Naujamiestyje, Perkūnkiemio tipo namų tikrai nereikia. 4-5 aukštai yra optimalu, kai Vilnius su savo laisvais plotais yra dirvonuojančios pievos. Vietoje fone matomų 11 aukštų 1 pastato, stovėtų 5 mažaukščiai su jaukiu kvartalu.
    Kai šalia stovi 27 aukštų Helios pastatas, 9 aukštai ne taip ir daug. Argi "Naujamiesčio namai" blogas projektas toje vietoje?



    Flickr

    Comment


      Tai kitas reikalas kai stovi palei pagrindine gatve. Naujamiescio namai palyginus dar ir koks geras projektas, bet ir klaidu yra padaryta (pvz atitraukimas nuo gatves).

      Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

        Kai šalia stovi 27 aukštų Helios pastatas, 9 aukštai ne taip ir daug. Argi "Naujamiesčio namai" blogas projektas toje vietoje?
        Projektas geras, bet aš tai nelaikyčiau Helios atskaitos tašku aukštingumui, nes, manau, buvo klaida statyti ten 27 aukštus. Dabar pagal anksčiau padarytą klaidą derinti viso rajono aukštingumą neatrodo prasminga.

        Comment


          Parašė Chatbot Rodyti pranešimą

          Projektas geras, bet aš tai nelaikyčiau Helios atskaitos tašku aukštingumui, nes, manau, buvo klaida statyti ten 27 aukštus. Dabar pagal anksčiau padarytą klaidą derinti viso rajono aukštingumą neatrodo prasminga.
          Bet lygiai taip pat nebėra prasminga drausti statyti 9 aukštų namus, kai stovi šalia 27 aukštų namas, keliolikos aukštų keli ir dar krūva tų pačių 9 aukštų namų, kvartalo mastelis jau pakeistas. Dabar jau 5 aukštų namai toje vietoje atrodo kaip neūžaugos spuogai.
          Flickr

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

            Bet lygiai taip pat nebėra prasminga drausti statyti 9 aukštų namus, kai stovi šalia 27 aukštų namas, keliolikos aukštų keli ir dar krūva tų pačių 9 aukštų namų, kvartalo mastelis jau pakeistas. Dabar jau 5 aukštų namai toje vietoje atrodo kaip neūžaugos spuogai.
            Sutinku, kad drausti nebereikia kai aplink jau stovi 9 aukštų pastatai, that ship has sailed, kaip sakoma. O dėl 5 aukštų šitu konkrečiu atveju, tai atrodo, kad jų Konarskio 6A sklypas per mažas daryti didesnį proporcingą pastatą. Jeigu būtų nupirkę daugiau trobelių (6B, 6D) - turbūt ir būtų darę 9 aukštus. Iškrenta iš konteksto, bet neatrodo blogai, mano manymu.

            Comment


              googleLT
              Kodel tyli? Kodel neini kovot su sakem pries sistema, kuri tik griauna ir nieko nekuria? Kas jei ne tu apgins Vilniaus istorini audini, siela? Negi pats pavirtai sisteminiu, kad nebeturi nei 10-ties sekundziu ikist koki trigrasi ir pakomentuot...?


              Comment


                cia kaip bandoma isspauti is sh vashka. realybeje atrodys pakankamai keistai ir nekokybiskai, paminesit mano zodi. cia kaip visada, plastikiniai langai, pigus tinkas ir kiti marazmai sugadins visa 'grozi', jeigu toki matote dabar renderyje. o kas del medinuku, tai cia kaip visada, nelabai suprantu kodel reikia lyginti sutriususi medinuka su nauju pastatu. lyginkime nauja arba atnaujinta medinuka su nauju murinuku ir tada butu correct palyginimas.

                Comment


                  Parašė chmekas Rodyti pranešimą
                  nelabai suprantu kodel reikia lyginti sutriususi medinuka su nauju pastatu. lyginkime nauja arba atnaujinta medinuka su nauju murinuku ir tada butu correct palyginimas.
                  Kalba eina apie pastata, kuris turi Š I R D Į

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                    Kai šalia stovi 27 aukštų Helios pastatas, 9 aukštai ne taip ir daug. Argi "Naujamiesčio namai" blogas projektas toje vietoje?
                    Šis projektas vienas geriausių, bet tai jau yra kita Savanorių g. pusė. O Helios mano nuomone yra Naujamiesčio viešo prievartavimo atvejis, kuomet prievartautojas žinomas ir nenubaustas, o žala neatlyginta.
                    Aviate, navigate, communicate

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                      Bet šitas projektas bet kokiu atveju nelabai panašus į Natkevičiaus darbus.
                      Spalviniu atzvilgiu - panasus: juoda, pilka, balta ir kartais rudys arba ruda spalva.
                      Sarkastiskai kalbant, natkeviciumas tapo auksiniu LT arch. standartu.

                      Comment


                        Kiek metų ten viskas vyksta ir pagaliau kažkas bus. Net nesitiki. Pirma turėjo būti kažkoks tradicinis pastatuks gal ~2007m., neišpirko tos bakūžės. Vėliau afišavo, kad ten išpaišys ploniausią daugiabutį Vilniuje ir eilinį kartą pykosi su savininkais. O dabar vėl kažkas naujo.
                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                        Comment


                          Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                          Spalviniu atzvilgiu - panasus: juoda, pilka, balta ir kartais rudys arba ruda spalva.
                          Sarkastiskai kalbant, natkeviciumas tapo auksiniu LT arch. standartu.
                          Na aš neįsivaizduoju geresnių spalvų fasadui, net rudą išmesčiau. Aišku dėl skonio nesiginčijama, bet visi "šiltų" spalvų projektai mane nukelia į pietryčių Europą. Ir man tai absoliuti beskonybė.


                          Paskutinis taisė Ciurlionis; 2019.07.17, 20:44.
                          Aviate, navigate, communicate

                          Comment


                            Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                            Na aš neįsivaizduoju geresnių spalvų fasadui, net rudą išmesčiau. Aišku dėl skonio nesiginčijama, bet visi "šiltų" spalvų projektai mane nukelia į pietryčių Europą. Ir man tai absoliuti beskonybė.
                            O ka negalima pastelines gelsvos, rusvos daryti su tinkuotu fasadu, plytu, plytu imitacijos, akmens, medzio daugiau?

                            Comment


                              Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                              O ka negalima pastelines gelsvos, rusvos daryti su tinkuotu fasadu, plytu, plytu imitacijos, akmens, medzio daugiau?
                              Plytas, akmuo ir medis yra tie elementai, kurių iš tiesų mūsuose trūksta.
                              Aviate, navigate, communicate

                              Comment


                                Parašė Chatbot Rodyti pranešimą

                                Projektas geras, bet aš tai nelaikyčiau Helios atskaitos tašku aukštingumui, nes, manau, buvo klaida statyti ten 27 aukštus. Dabar pagal anksčiau padarytą klaidą derinti viso rajono aukštingumą neatrodo prasminga.
                                Man irgi labiau patiktų jeigu jis stovėtų NMC, bet vis dėlto - pasižiūrėjus nuo buvusio Pedagoginio (dabartinės Kolegijos) į visą tą kietą vaizdą - Neries vingis, NMC kairėje, ir aukštų pastatų clusteris dešinėje, kuriame susilieja Vilniaus Vartai, Victoria ir už jos esantys Helios abu pastatai - man jo buvimas ten atrodo visai dar pateisinamas.

                                Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                                Na aš neįsivaizduoju geresnių spalvų fasadui, net rudą išmesčiau. Aišku dėl skonio nesiginčijama, bet visi "šiltų" spalvų projektai mane nukelia į pietryčių Europą. Ir man tai absoliuti beskonybė.
                                Šitos 'neskoningos" spalvos bent jau neatrodo niūriai ir depresyviai apsiniaukusiomis dienomis, kokios pas mus didžiąją dalį metų.
                                Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.07.17, 23:16.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                  Kris dar vienas medinukas nelygioj kovoj su barbarais.
                                  Nepykit, nesusilaikiau : DD.

                                  Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	104
Size:	53,8 kB
ID:	1736162
                                  https://www.youtube.com/watch?v=afnJbdT4t5g

                                  Comment


                                    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                    Spalviniu atzvilgiu - panasus: juoda, pilka, balta ir kartais rudys arba ruda spalva.
                                    Sarkastiskai kalbant, natkeviciumas tapo auksiniu LT arch. standartu.
                                    Čia tas pats, kas sakyti, jog raudonos spalvos Lada panaši į Ferrari, nes abi raudonos. Šiaip iš kart matosi, kad ne Natkevičiaus lygio projektas, o kažkokio nežinimo chaltūrščiko projektuotojo, dirbančio pagal individualią veiklą.

                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                      Čia tas pats, kas sakyti, jog raudonos spalvos Lada panaši į Ferrari, nes abi raudonos. Šiaip iš kart matosi, kad ne Natkevičiaus lygio projektas, o kažkokio nežinimo chaltūrščiko projektuotojo, dirbančio pagal individualią veiklą.
                                      Žmogau, as jau 3 komentaruose kalbu tik apie spalvine gamą. DIZAINĄ, kaip žodį, pirmuosiuose komentaruose panaudojau per plačiai, nors tik tu šio sarkastiško išsireiškimo nesupratai.
                                      Šiame forume, kai kalba eina apie Natkevičių - dažniausiai kalbama apie jo taikomą spalvinę gamą, nes jo projektai LT kišenei, pagal išvaizdą, dažniausiai būna neblogi.
                                      Paskutinis taisė RokasLT; 2019.07.18, 12:20.

                                      Comment


                                        https://www.archdaily.com/921056/com...ng-archimatika

                                        Yra net ir Ukrainoje visai geru pavyzdziu su spalvomis. O Europoje tai tikrai begalo tokiu sprendimu, tai siuo atveju pas mus kaz kaip balta-grafito spalva kaip nuobodokai jau atrodo.

                                        Comment


                                          Kijevo projekto spalvos man tai klaikios. Bet kas patiko, tai slaitiniai stogai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X