Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė chmekas Rodyti pranešimą

    nemanau, kad tai yra gamtos ir senu pastatu problema, kad jie netvarkomi. cia zmoniu, valdzios problema, bet ne pastatu ar viesuju erdviu.

    beje, ar daug matote turistu autobusu siaures miestelyje, konstitucijos pr. ar perkunkiemyje?
    nemanau kad miestas tik turistams

    Comment


      Parašė evvt Rodyti pranešimą

      nemanau kad miestas tik turistams
      galima ir kitaip suformuluoti: o jus daznai vaziuojate savaitgali pasivaikscioti i perkunkiemi, siaures miesteli ar per konstitucijos prospekta? kur dazniau - ar i perkunkiemi, ar i vingio parka? ar i konstitucijos prospekta, o gal senamiesti?

      Comment


        Parašė chmekas Rodyti pranešimą

        jaunieji technokratai kalba..

        pateikite unikalios ir kokybiskos architekturos pavyzdziu, kuri pastatyta per pastaruosius 10 metu Vilniuje. As galeciau pateikti gal maks. 10 pastatu. Visa kita yra Architekturos parastese. Nebent jus kitaip matote, o as esu aklas ir dar debilas.
        Nesuprantu ką konkrečiai siūlote. Paliekam tik vietiniams rūpintojėliams unikalias pievas, šabakštynus ir miškus? Ar tai yra jūsų argumentas? Dar kartą klausiu: koks palikimas Lietuvoje yra labiausiai vertinamas? Pievos ir krūmokšniai ar architektūra atkeliavusi iš Vakarų? Ateities kartoms geriau palikti karo sukurtas pievas, nes jos labiau unikalios?

        Comment


          Parašė B.S. Rodyti pranešimą
          Nesuprantu ką konkrečiai siūlote. Paliekam tik vietiniams rūpintojėliams unikalias pievas, šabakštynus ir miškus? Ar tai yra jūsų argumentas? Dar kartą klausiu: koks palikimas Lietuvoje yra labiausiai vertinamas? Pievos ir krūmokšniai ar architektūra atkeliavusi iš Vakarų? Ateities kartoms geriau palikti karo sukurtas pievas, nes jos labiau unikalios?
          pievas reikia tvarkyti ir pritaikyti rekreacijai, bet tai, kad pievos nesutvarkytos, nereiskia, kad ju negalima sutvarkyti.

          zalios zonos miestuose yra tikroji prabanga, bet kadangi mes ju turime ne tiek mazai, nevertiname. O ir ne visos zalios zonos yra sutvarkytos, tai cia gincytis sunku. Mums reikia daugiau bernardinu sodu, dviraciu ir pesciuju taku, vingio parku ir kitu zaliu erdviu, ir ju reiketu ne tik centre, bet ir miegamuose rajonuose, tai pakiltu gyvenimo kokybe visame mieste.

          kas liecia aukstybinius pastatus, tai mes ne Singapuras, ne finansu centras, o ir niekada nebusime. Tai mums reiktu pasiziureti, kas vyksta pas kaimynus, pvz skandinavus ir kaip vystomi ju miestai, kur dominuoja kokybiska bei zemaaukste statyba bei ekologija.

          Comment


            Parašė chmekas Rodyti pranešimą

            galima ir kitaip suformuluoti: o jus daznai vaziuojate savaitgali pasivaikscioti i perkunkiemi, siaures miesteli ar per konstitucijos prospekta? kur dazniau - ar i perkunkiemi, ar i vingio parka? ar i konstitucijos prospekta, o gal senamiesti?
            Ogi nebutinai kur nors turiu važiuoti visalaik. Nors menką bet civilizuotai sutvarkytą parkelį tureti lokaliai norėtūsi. Dabargi galima nueit i mišką kur bomžai i krūmynus primetę tuščių nedepozitų arba pilna visur nejaukių pievų tačiau ten viršgarsiniai vėjai siaučia ir pikniko turinį nuneša per pirmas dvi minutes.
            Paskutinis taisė evvt; 2018.05.19, 09:39.

            Comment


              Parašė House Rodyti pranešimą


              va va))) gal sakau nereikia cia samokslo teoriju?)) Geriau prapleskit akirati pavazinejes po pasauli ir pasizvalges kas statoma.. Tiesa, daug kam minimalizmas nera suprantamas ir grazus, kaip ir nemazai kam paprastumas ir lakoniskas butent yra atsakymas del eksterjero ir interjero sprendimu. Pas mus labai stipriai veikia rytietiskas mentalitetas, kad viskas butu prabangu)), o jei nesigauna, tai bent suimituoti prabanga))... Kad ir kaip noreciau kritiskai ziureti i si statini, nu bet kibti prie to, kad langu remai balti ar pastatas dazytas per shviesia spalva, tai jau absurdas butu, nes kitam, ypac vakarieciam zmogui, visa tai butent ko gero bus dar graziau. Na ne Roko Baroko architektura ar "prabangos" imitacija klinkeriu, bet kodel taip turetu buti? Kuo tai butu galima pateisinti siais laikais?
              Primenu kad tai buvo jusu pirmas pranesimas siame forume. Uzsiregistravot tam kad palaikinti si projekta ir paaiskint kokie mes debilai meno nesuprantantys. As adminu vietoje tiesiog isbaninciau ir istrinciau jusu nesamoningas sapaliones apie Bauhaus, Roko Baroko ir kazkokiu kitu terminu vartojima visiskai nesuprantant kas tai yra. Zmoniu skirstymas i rytiecius, vakariecius, kazkoki tai mentaliteta.. Jus uzsiimat nesantaikos kurstymu.

              Comment


                Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

                Primenu kad tai buvo jusu pirmas pranesimas siame forume. Uzsiregistravot tam kad palaikinti si projekta ir paaiskint kokie mes debilai meno nesuprantantys. As adminu vietoje tiesiog isbaninciau ir istrinciau jusu nesamoningas sapaliones apie Bauhaus, Roko Baroko ir kazkokiu kitu terminu vartojima visiskai nesuprantant kas tai yra. Zmoniu skirstymas i rytiecius, vakariecius, kazkoki tai mentaliteta.. Jus uzsiimat nesantaikos kurstymu.
                Kad tu esi kompetetingas manes irgi neitikina, bet nerekiu pilna gerkle, kad ismest tave lauk is cia.

                Comment


                  Aš vis stebiuosi, kad kažkas dar nebijo pasakyti, kad karalius nuogas mūsų sukaustytoje visuomenėje...

                  House net kritikuoti dėl keistokų pagyrų, visažinystės ir kito požiūrio atmetimo negalima?
                  Paskutinis taisė Sula; 2018.05.19, 10:33.

                  Comment


                    Parašė Sula Rodyti pranešimą
                    Aš vis stebiuosi, kad kažkas dar nebijo pasakyti, kad karalius nuogas mūsų sukaustytoje visuomenėje...

                    House net kritikuoti negalima? Būsi iškoneveiktas.
                    Viskas tvarkoje, kritikuoti galima ir reikia. Bet nemanau, kad cia atejo is "UAB ale Basanaviciaus namai" zmogus, kuris turi misija prakisti likusius kelis butus. Del bauhaus ar Roko Baroko as nesiimu vertinti (jus vertinkit-tikriausiai specai, atremkit argumentais, as mielai paskaitysiu, man tikrai idomu, apsvieskit mane, konkretizuokit detales smulkmenas, rodykit foto, kaip Sula daugmaz dare), bet atmetus "tai" jo postuose buvo ir geru dalyku ir vien uz tai banint ir nuteist nereikia, nes jo keli postai man visai patiko. Zmogus nesikeikia, ramiai desto mintis ir valio ir nereikia cia vaidint senbuviu, kuriems "priklauso" forumas ir jo mintys.

                    Comment


                      Parašė SoulMulticast

                      Bet as cia ne tam kad reklamuoti statybos projektus. Tas namas gali patikt, gali nepatikt, kiekvienas gali tureti savo nuomone. Bet ponas House uzsiima paprasciausiai varymu ir tas pigus statybioru triukas apie kompetencijas... uch kaip jo nekenciu. Neseniai dariausi remonta, kiekvienas statybininkas darantis tiesiog akivaizdu broka bande mane palauzt panaudojant si pigu triuka. Tipo jis kazka baige, o as kompiuterastas apie statybas nieko nesuprantu ir neturiu jam aiskint ir priekaistaut kodel rozeciu skyles skirtingose auksciuose ar sienos kreivos. Ir cia as matau absoliuciai ta pati: pradeda aiskint ne apie savo asmenini skoni, o apie tai kad jus nekompetetingi cia reikst savo nuomones, kai ji pirma karta rurino irgi nepatiko, o paskui visai priprato..
                      Tamsta turbūt nemokate pinigų už sienų išlyginimą tai todel taip ir gaunas. Ir tamsta būdamas kompiuteristas kaip pats sakote spėju jei pats nedirbote statyboj tai išmanot panašiai kaip statybininkas programavime. Visų galų exzpertai visalaik pamoko profesionalus ju srityse. Nekitaip.
                      Paskutinis taisė evvt; 2018.05.19, 10:55.

                      Comment


                        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                        Viskas tvarkoje, kritikuoti galima ir reikia. Bet nemanau, kad cia atejo is "UAB ale Basanaviciaus namai" zmogus, kuris turi misija prakisti likusius kelis butus. Del bauhaus ar Roko Baroko as nesiimu vertinti (jus vertinkit-tikriausiai specai, atremkit argumentais, as mielai paskaitysiu, man tikrai idomu, apsvieskit mane, konkretizuokit detales smulkmenas, rodykit foto, kaip Sula daugmaz dare), bet atmetus "tai" jo postuose buvo ir geru dalyku ir vien uz tai banint ir nuteist nereikia, nes jo keli postai man visai patiko. Zmogus nesikeikia, ramiai desto mintis ir valio ir nereikia cia vaidint senbuviu, kuriems "priklauso" forumas ir jo mintys.
                        Esmė ne tame, o "žaidimas į vienus vartus". Mes privalome įsiklausyti, suabejoti, pareikšti pritarimą bent jau kažkuo, pateikti tikslią mokslinę argumentaciją, išreikšti mielaširdingą supratimą, o patys arogantiški senbūviai esame:

                        bus grazesnis uz tuos jusu paveikslelius... Jus paprasciausiai nelabai objektyvus su savo isankstiniais neadekvaciais lukesciais, nes jie nepasiteisino))
                        Taip kad matosi jus paprasciausiai esate shaliskas, o jusu "argumentai" nepagristi, ir paprasciaisiai neadekvatus.


                        Reikia adekvaciai kelti lukescius valstybes sostinei didziausiam respublikos miestui!!.
                        .

                        Jei jus taip apie mane galvojate, tai ko gero jus cia butent ir kritikuojate tendencingai, tik neturite realiu argumentu, o jusu visa "kritika" tolima nuo realybes.. o del to ir pradedat pulti ant tu kurie ivardino projekto pliusus!... bukit biednas, bet teisingas...)))


                        Prelegentas tuo pačiu santūrumu atsakyti nesiteikia???
                        Paskutinis taisė Sula; 2018.05.19, 11:06.

                        Comment


                          Parašė House Rodyti pranešimą

                          Man irgi, is pradziu sis Svitrigailos 1 namas atrode per prastai... bet dabar jau pradedu suprasti visa jo sumanyma ir nuostabuma! Su laiku jis bus tiesiog sios miesto dalies akcentas ir net puosmena atstovaujanti sio laikmecio minimalistine vokiska bauhaus atchitektura!



                          Dar tokio pačio stiliaus puošmenų.
                          Kadangi šitos per 20-40 metų puošmenom netapo, kiek laiko reikia laukti kad "taptų puošmena"?





                          Paskutinis taisė Saturn; 2018.05.19, 11:12.

                          Comment


                            Kas čia darosi, kas čia bando ginti šitą pigų projektą. Užtenka pažiūrėti į tą langų šoną ir daugiau šito pastato nesinori matyti. Net B23 Hannerio atrodo geriau.

                            Comment


                              Parašė Sula Rodyti pranešimą


                              Prelegentas tuo pačiu santūrumu atsakyti nesiteikia???
                              O jusu koks atsakymas? Isbanint? Jis padare ta pati, - pakritikavo Juokinga darosi
                              Ir tiesa sakant, man jis "ant architekto" traukia labiau nei jus abudu

                              Comment


                                Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                                Viskas tvarkoje, kritikuoti galima ir reikia. Bet nemanau, kad cia atejo is "UAB ale Basanaviciaus namai" zmogus, kuris turi misija prakisti likusius kelis butus. Del bauhaus ar Roko Baroko as nesiimu vertinti (jus vertinkit-tikriausiai specai, atremkit argumentais, as mielai paskaitysiu, man tikrai idomu, apsvieskit mane, konkretizuokit detales smulkmenas, rodykit foto, kaip Sula daugmaz dare), bet atmetus "tai" jo postuose buvo ir geru dalyku ir vien uz tai banint ir nuteist nereikia, nes jo keli postai man visai patiko. Zmogus nesikeikia, ramiai desto mintis ir valio ir nereikia cia vaidint senbuviu, kuriems "priklauso" forumas ir jo mintys.
                                Juokingiausia, kad as butent taip ir manau. Kad "UAB ale Basanaviciaus namai" yra tiek atsilupe, kad cia pasiunte toki zmogu.

                                Sutinku, man kraujas pergreitai uzviria. Bet gaila gaisti laika, ieskoti pavyzdziu, analizuoti elementus... kai ateina zmogus ir paraso posta pagal troliu fabrikos metodika. House o kokia jusu nuomone apie nugriauta Giraites policijos pastata, jis irgi buvo nelieciamas architekturos paminklas?

                                Basanaviciaus namai nera blogos architekturos pavyzdys, kad House mane suprastu teisingai ir nesiruosiu gincytis del stiliaus subtilumu. Bet jis puikiai tiktu Perkunkiemy, o ne cia. O atsukus tema 10 puslapiu atgal yra ir kitoje puseje planuojamo pastato vizualizacija. Kai ji pastatys sita gatves dalis bus galutinai subjaurota - bet cia irgi tik mano asmenine nuomone.

                                Suprantat yra Fiat Multipla (imkim 2000 metu). Jis gali patikt, gali nepatikt, zmones ji perka reiskia kazkam patinka. Ir as nenoriu veltis i niekur nevedancias diskusijas apie proporcijas, linijas ir stilius.
                                Bet jei ateitu zmogus ir pradetu aiskint kad jus neturite kompetencijos, nes Multipla gi dare ne jus pienburniai o italu dizaineriai su milziniska patirtimi, tai puikus pavyzdys skirtingu stiliu simbiozes, dizaineris paeme senovinius karaliskos karietos elementus, laisvu stiliumi pagardino stacias kebulo linijas, zibintu dubliavimas prie priekinio stiklo yra unikalus sprendimas (nes Lamborgini irgi yra italai ir daug unikaliu sprendimu panaudoja), formos mums primena gamtos ir Dievo kurinius - vabzdius bei gyvunus, galiniai zibintai tai ne plemos - jos primena sirdutes, soniniai stiklai aukstesni uz dureliu metaline dali duoda grozetis musu nuostabiais laukais... Kai jis pirko Multipla tai jam nelabai patiko o paskui suprato visa sio auto unikaluma ir pradejo juo geretis. Dabar gi mano kad su Multiplom turi vazineti prezidente ir ministrai. Tai come on...

                                Tai vat vazinekit jus su multiplom po vienkiemius, bet nekiskit ju valstybes reprezentacijai. Cia alegorija prie Basanaviciaus namu vietos. Manau kad sita sankryza yra pakankamai jautri architekturiniam prasme, kad joje nebutu tokiu stiliaus eksperimentu.

                                Comment


                                  Parašė chmekas Rodyti pranešimą

                                  Tai mums reiktu pasiziureti, kas vyksta pas kaimynus, pvz skandinavus ir kaip vystomi ju miestai, kur dominuoja kokybiska bei zemaaukste statyba bei ekologija.
                                  Zemiau kadras is interviu su Bjarke Ingels, kuris komentuoja apie zemaaukste skandinaviska statyba. Komentaro mintis, kad tie issokantys pastatai kaip tik sukuria unikalia miesto architektura, ir jei visas skyline'as butu visi vienodi max 6 aukstu psatatai, miestas architekturiskai butu daug nuobodesnis. Kai state Radisson Royal Copenhagen (500 metru nuo rotuses!) - visi irgi verke, kaip cia gadina Kopenhagos vaizda. Dabar - tai architekturinis landmarkas.

                                  Visas interviu su Bjarke yra labai idomus. Ypac ta dalis, kur rodo kaip kritikai kaltina ji kad visi jo darbai vienodi. Ir kad jis starchitect. Ir kad jis kuria pigu slamsta. Bet vietiek yra kvieciamas kuri savo instaliacija salia Serpentine Gallery Londene. Ten pat kur kure Zaha Hadid, Danielis Liebeskindas ir kiti.
                                  Attached Files

                                  Comment


                                    Parašė jpou Rodyti pranešimą
                                    Zemiau kadras is interviu su Bjarke Ingels, kuris komentuoja apie zemaaukste skandinaviska statyba. Komentaro mintis, kad tie issokantys pastatai kaip tik sukuria unikalia miesto architektura, ir jei visas skyline'as butu visi vienodi max 6 aukstu psatatai, miestas architekturiskai butu daug nuobodesnis. Kai state Radisson Royal Copenhagen (500 metru nuo rotuses!) - visi irgi verke, kaip cia gadina Kopenhagos vaizda. Dabar - tai architekturinis landmarkas.

                                    Visas interviu su Bjarke yra labai idomus. Ypac ta dalis, kur rodo kaip kritikai kaltina ji kad visi jo darbai vienodi. Ir kad jis starchitect. Ir kad jis kuria pigu slamsta. Bet vietiek yra kvieciamas kuri savo instaliacija salia Serpentine Gallery Londene. Ten pat kur kure Zaha Hadid, Danielis Liebeskindas ir kiti.
                                    Interviu dar nežiūrėjau, bet nereiktų imti balta–juoda.
                                    Skirtinga bet panašaus stiliaus architektūra (Amsterdame, Paryžiui, Barselonoj...) man asmeniškai priimtiniausia. Nemėgstu kai pridarko bet ko, bet kaip ir paskui tipo gražu nes balaganas yra gražu. Ir išsišokantys pastatai (senamiesčiuose tai bažnyčios, katedros, universitetai...) gražu kai išsišoka teigiama, o ne neigiama prasme. Dabar griaunama Kauno respublika irgi išsišoka ir irgi landmarkas...

                                    Ir landmarkas landmarkui nelygu. Tas Copenhagos Radisson (foto) arčiau Kauno respublikos (irgi landmarkas), negu Casa Milla (foto).
                                    Paskutinis taisė Saturn; 2018.05.19, 11:39.

                                    Comment


                                      Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                                      O jusu koks atsakymas? Isbanint? Jis padare ta pati, - pakritikavo Juokinga darosi
                                      Ir tiesa sakant, man jis "ant architekto" traukia labiau nei jus abudu
                                      Kam banint? Tegu būna, jei čia ne reklaminis botas.
                                      Man atrodo jis tiesiog "traukia" Architektu tikrai nekvepia, nebent visai nusivažiavo. Aš asmeniškai į architektus nepretenduoju, tik domiuosi, nors tuos pačius VGTU baigiau. Ir koks skirtumas, čia diskutuojame apie savo nuomonę ir vertinimus.
                                      Mūsų forumas tikrai ne profesinis-architektūrinis. Beje, "Zaporožietį" irgi projektavo profesionalai, o ne megėjai...

                                      Comment


                                        Na ziuriu ir pasaulinio samokslo teorija is mano keliu parasytu pastebejimu cia padarete)))... Is tokiu reakciju matosi, kad zmoniu samone palieciau net daugiau negu tikejausi... Net mane isnaikinti is sio forumo pasiule!)))... Santvarkos ir miesto formos keiciasi, o zmoniu mentalitetas lieka stabilus)).. Tai juk savaime yra irodymas, kad pasakiau Tiesa! Objektyviu kontr argumentu tai juk net nesulaukiau, o tik emocinius nepasitenkinimus)). Pagal jus zmogus besidomintis miesto statybomis ir rades forume vienasaliska, nepagrista, ir net neismaneliska kritika negali uzsiregistruoti ir pateikti kitokia argumentuota nuomone? Pagal jus tai negali buti motyvas isilieti i foruma, kuris siaip jau ir yra skirtas reiksti nuomone sia tema???... Jei jusu tikslas buti teisiais, tai apeliuokit konkreciai i turini, konkreciais argumentais! Jei jusu tikslas buti teisiais, tai as jum uzleidziu sia vieta bet kokiu atveju!)), nes mano tikslas tik informuoti, pasidalinti, ir pagal kitu zmoniu kont argumentus galimai pasitikrinti ant kiek mano argumentai yra stiprus ir teisingi, as pats i anoniminio teisuolio vieta tikrai nepretenduoju)) Taigi, viskas su manim tvarkoj, as joks niekieno nesamdytas, eilinis interneto klaidziotojas "is gatves". Grizkit prie temos.

                                        Comment


                                          Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                          Kam banint? Tegu būna, jei čia ne reklaminis botas.
                                          Man atrodo jis tiesiog "traukia" Architektu tikrai nekvepia, nebent visai nusivažiavo. Aš asmeniškai į architektus nepretenduoju, tik domiuosi, nors tuos pačius VGTU baigiau. Ir koks skirtumas, čia diskutuojame apie savo nuomonę ir vertinimus.
                                          Mūsų forumas tikrai ne profesinis-architektūrinis. Beje, "Zaporožietį" irgi projektavo profesionalai, o ne megėjai...
                                          Na reiskias netraukiat visi trys, tai ir diskutuokit, be banu grasinimu.
                                          PS. As sito projekto neginu, tik ikeliau 2 nuotraukas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X