Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    nu *****. bet is tiesu tai gali buti, kad cia ne architektu problema, o vystytojo, nes pasirinkimo kitus apdailos, langu ir tt. sprendimus, zinoma, pigesnius. gaila, kad architektai nekovoja su tuo pakankamai - turetu paprasyti pasalinti architektu biuro pavadinima is projekto, jeigu is esmes keiciamas projektas.

    bet is esmes tai nu *****, bet naujamiestyje jau tapo norma - kur ziuri vyriausiasis miesto architektas ir negi leis priduoti sita ********* suda.
    Paskutinis taisė chmekas; 2018.03.13, 13:55.

    Comment


      Tai, kad čia absoliutus Naujamiestis ir su Senamiesčiu mažai ką turi.
      O apie galutinį rezultatą tai taip, atrodo blogai.

      Comment


        Parašykit kas nors Pakalniu, paklauskit. Aš kartą rašiau dėl Rinktinės g. Ibis viešbučio, tai jokio atsakymo negavau.

        Comment


          Po jų vystyto Vingrių namų projekto, tikėjausi žymiai daugiau.
          Aviate, navigate, communicate

          Comment


            Parašė R.D. Rodyti pranešimą
            Tai, kad čia absoliutus Naujamiestis ir su Senamiesčiu mažai ką turi.
            O apie galutinį rezultatą tai taip, atrodo blogai.
            taip, turejau omenyje naujamiesti, bet parasiau senamiesti, my bad.

            Comment


              Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
              Po jų vystyto Vingrių namų projekto, tikėjausi žymiai daugiau.
              Tačiau beveik visi butai parduoti ir centro kainom nuo 2000eur/m2. Ten vieta nėra tiek gera, kad galima būtų statyti kažką prabangiau. Nors ir šalia senamiestis, bet judri sankryža nekuria aplinkos ir bus nuo jos triukšmo bei taršos.
              Paskutinis taisė andyour; 2018.03.13, 14:10.

              Comment


                Aš manyčiau, kad vieta, kaip tik gera statyti kažką prabangesnio. O 2000 eur. tokiai vietai, tikrai gera kaina.
                Aviate, navigate, communicate

                Comment


                  Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                  Aš manyčiau, kad vieta, kaip tik gera statyti kažką prabangesnio. O 2000 eur. tokiai vietai, tikrai gera kaina.
                  Biurų pastatui taip, bet gyventi su langais į Švitrigailos g. triukšmo ir smarvės "tunelį", ne pats patraukliausias variantas.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                    Aš manyčiau, kad vieta, kaip tik gera statyti kažką prabangesnio. O 2000 eur. tokiai vietai, tikrai gera kaina.
                    Vieta plius minus atitinka tai kas pastatyta joje.

                    Comment


                      O jei pagalvojus apie utopinę situaciją, kad naujakuriams, kurie nusipirko butus šiame name išties rūpi miesto estetika, ir kaip vienas iš sprendimo motyvų buvo vizualizacijos (mano būsto pasirinkimo sprendimui tai turėjo didelę įtaką) o atidengus užsklandą gauni štai tokį vaizdą.. Tai nėra mažų mažiausiai klaidinanti reklama?

                      Comment


                        Parašė andyour Rodyti pranešimą

                        Vieta plius minus atitinka tai kas pastatyta joje.
                        Tai jei arti gatvės, vadinasi galima statyti sh.....? Vis dėl to, kad ir kiek žiūrėčiau į atidengtą pastatą - man jis šlykštus.
                        Paskutinis taisė Ciurlionis; 2018.03.13, 21:02.
                        Aviate, navigate, communicate

                        Comment


                          Parašė Ciklop Rodyti pranešimą
                          O jei pagalvojus apie utopinę situaciją, kad naujakuriams, kurie nusipirko butus šiame name išties rūpi miesto estetika, ir kaip vienas iš sprendimo motyvų buvo vizualizacijos (mano būsto pasirinkimo sprendimui tai turėjo didelę įtaką) o atidengus užsklandą gauni štai tokį vaizdą.. Tai nėra mažų mažiausiai klaidinanti reklama?
                          Sunku pasakyt. Turėtų būti. Nebent sutartyje yra kokia nors sąlyga "gali kisti fasado sprendimai".

                          Comment


                            Dar sykį važiavau vėlai vakare pro šitą naują pastatą. Kaip jau 2x nužiūrėjęs jį, galiu pasakyti, bent mano subjektyvia nuomone, kad didžiausias nesusipratimas yra pastato spalva, kuri absoliučiai su nieko aplinkuje nesiderina. Tie niuansai kaip radiatoriai (?) ar kažkas kito ne taip krenta į akis, kaip bendrai visiškai nedranti pastato spalva su aplinka. Aš prisimenu, kaip čia kreivai žiūrėjome į "Jasinskio namus", bet nepaisant visko, jie bent kažkaip dera vyraujančioje aplinkoje.
                            Norėtųsi išgirsti architektų paaiškinimą, kodėl pasirinktas toks sprendimas, kokia to logika.

                            Comment


                              Peržiurejau vizulka skiriasi langų remų spalva. Nesuprantu ką galima dar isivaizduoti šiuoje vietoje kitaip negu ta pavaizuota dėžė. Svarbiausia, kad daugiau žmonių keliasi arčiau centro ir miestas bus gyvesnis. NAUJAMIESTIS ATSINAUJINA. Koks ten n....... skirtumas, kokia ten spalva palangės ar rankena užkabinta. Kas pravažiuojate ir kažkas kliuna, tai nuvažiave savo kiemuose apsidairykite..........

                              Comment


                                Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą

                                Tai jei arti gatvės, vadinasi galima statyti sh.....? Vis dėl to, kad ir kiek žiūrėčiau į atidengtą pastatą - man jis šlykštus.
                                Tai yra kormercinis(pelno siekimas) projektas, o ne meninis. Ne vien dėl gatvės artumo, o ir dėl pačios aplinkos ta vieta neatrodo prabangiai. Jeigu bus prabangi architektūra, tada butų kainos bus neįperkamos tokio segmento pirkėjams. Tačiau taip nėra ir dėl to butai jau parduoti.

                                Comment


                                  Aš jau seniai sakiau (dar kai tik paleido projektą), kad nieko gero ten ant to kampo nebus. Rezultatas tiesiog tragiškas. Kai kurie sovietiniai daugiabučiai Lietuvoje renovuoti daug geriau atrodo
                                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                  Comment


                                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                                    Sunku pasakyt. Turėtų būti. Nebent sutartyje yra kokia nors sąlyga "gali kisti fasado sprendimai".
                                    Sutartyse dažniausiai iš vis nebūna fasado sprendimų ar tuo labiau vizualizacijų, tik buto planas ir bendra namo techninė informacija (aukštų skaičius, sienų storis ir pan.), mano name irgi tas pats, bet teisiškai vizualizacijos nieko nereiškia.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      K-A kvartalo rendery balti remai, o realybeje pilki. Pagal tokia logika, visi 400 nauju gyventoju galetu sau reikalaut kompensacijos. Vystytojai is anksto prisikrauna saugikliu sutarty, kad isvengt tokiu nesusipratimu.

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                        Sutartyse dažniausiai iš vis nebūna fasado sprendimų ar tuo labiau vizualizacijų, tik buto planas ir bendra namo techninė informacija (aukštų skaičius, sienų storis ir pan.), mano name irgi tas pats, bet teisiškai vizualizacijos nieko nereiškia.
                                        Ar tikrai nereiškia? Ginčyčiausi, nes tai tikrai yra apgaulinga reklama. Tokiu atveju galiu vizualizacijose rodyti ką tik noriu: terasas ant stogo, auksinius tualetus ir pan.

                                        Comment


                                          Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                          K-A kvartalo rendery balti remai, o realybeje pilki. Pagal tokia logika, visi 400 nauju gyventoju galetu sau reikalaut kompensacijos. Vystytojai is anksto prisikrauna saugikliu sutarty, kad isvengt tokiu nesusipratimu.
                                          Su KA, beje, buvo įdomus atvejis. Nežinau ar atsimenat, bet statybų pradžioje jų FB puslapyje buvo labai daug neigiamų komentarų dėl baltų rėmų, matomų vizualizacijose. Galiausiai rėmai tapo juodi/pilki. Nežinau ar šie dalykai susiję, bet iš oro paprastai niekas nekeičia sprendimų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X