Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ Aš girdžiu Užupy irgi ... Ir girdim dėl to, kad Vilnius, palyginus - kaimas. Tankiame ir labiau industriniame mieste tiesiog negirdėtum traukinių, nes viską nustelbtų kiti garsai ... Kalbu apie tai kaip apie Vilniaus pliusą.

    O Naujininkų didžiausias pliusas (lyginant su kitais brežneviniais rajonais Vilniuje) yra tas, kad jie maži. Dėl to jų ateitim tikrai galima tikėti. O buvimas šalia geležinkelio nėra ir toks žiaurus trukdis vystymui, mano nuomone, įskaitant gyvenamąją paskirtį.

    Įdomu ką Avulis planuoja statyti ten naujai pirktame sklype tarp Geležinkelio ir Panerių g.? To sklypo išvystymo strategija matyt ir apsręs tai, kas bus vystoma aplink šalia geležinkelio. Aš statyčiau kortą ant A klasės biurų kvartalo su trupučiu komercijos ir gyvenamosios paskirties. Mano galva ta vieta strategiškai yra geresnė biurams, nei Šnipiškės.
    Paskutinis taisė nomad; 2014.12.08, 23:10.
    There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

    Comment


      Kas šitame pastate yra įsikūręs? Visai būtų įdomi vieta ale loftams. Aišku, ta anglių aikštelė kitoje pusėje bei traukiniai nėra malonu, bet manau, kad būtų žmonių, kurie čia pirktų ir gyventų.

      Comment


        Parašė nomad Rodyti pranešimą
        /\ Aš girdžiu Užupy irgi ... Ir girdim dėl to, kad Vilnius, palyginus - kaimas. Tankiame ir labiau industriniame mieste tiesiog negirdėtum traukinių, nes viską nustelbtų kiti garsai ... Kalbu apie tai kaip apie Vilniaus pliusą.

        O Naujininkų didžiausias pliusas (lyginant su kitais brežneviniais rajonais Vilniuje) yra tas, kad jie maži. Dėl to jų ateitim tikrai galima tikėti. O buvimas šalia geležinkelio nėra ir toks žiaurus trukdis vystymui, mano nuomone, įskaitant gyvenamąją paskirtį.

        Įdomu ką Avulis planuoja statyti ten naujai pirktame sklype tarp Geležinkelio ir Panerių g.? To sklypo išvystymo strategija matyt ir apsręs tai, kas bus vystoma aplink šalia geležinkelio. Aš statyčiau kortą ant A klasės biurų kvartalo su trupučiu komercijos ir gyvenamosios paskirties. Mano galva ta vieta strategiškai yra geresnė biurams, nei Šnipiškės.
        Ar ne dėl to pačio geležinkelio miesto vystymasis į pietus buvo labai mažas? 90% Vilniaus gyvenamųjų rajonų yra šiaurinėje miesto dalyje, tad kokia nors stambi biurų plėtra ten mažai tikėtina.

        Parašė SPX Rodyti pranešimą
        O ką aš apie Naujininkus blogo pasakiau? Bet vat koks vystytojas ar net jau pirkėjas gali mąstyti ir kitaip. Didžiausia čia bėda - geležinkelio triukšmas. Aš asmeniškai nepirkčiau buto su langais į geležinkelį už 70m. Koks poilsis laukia grįžus 22val. namo, kai prasideda intensyvus krovininių sąstatų tranzitas. Žinau, kad gyvendamas Naujininkuose susitaikei su tuo. Nors aš net krasnūchoj gyvendamas girdžiu tuos sąstatus nuo geležinkelio.
        Skonio reikalas, mane ramina kažkur tolumoje važiuojantys traukiniai, automobiliai ar lėktuvai. Aišku, kai po langais kas nors gazuoja ir smardina tai nemalonu, bet kaip fonas transporto garsas visai nieko. Beje, didžiausi sąstatai važiuoja geležinkelio aplinkkeliu, pro miestą tik tie, kuriems neužtenka pralaidimo ir netelpa.
        Paskutinis taisė Lettered; 2014.12.09, 07:32.
        Flickr

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          Ar ne dėl to pačio geležinkelio miesto vystymasis į pietus buvo labai mažas? 90% Vilniaus gyvenamųjų rajonų yra šiaurinėje miesto dalyje, tad kokia nors stambi biurų plėtra ten mažai tikėtina.

          Skonio reikalas, mane ramina kažkur tolumoje važiuojantys traukiniai, automobiliai ar lėktuvai. Aišku, kai po langais kas nors gazuoja ir smardina tai nemalonu, bet kaip fonas transporto garsas visai nieko. Beje, didžiausi sąstatai važiuoja geležinkelio aplinkkeliu, pro miestą tik tie, kuriems neužtenka pralaidimo ir netelpa.
          Būtent, kad kažkokia gyvenamoji plėtra pietuose net ir dabar nėra vystoma. Pagrinde prekyba ir transportas. O šiaip kiekvienas kampas ir neturėtų būti dėžutės su butais. Panerių g. puikiai tiktų "green hi-tech" mini pramonei, galbūt, net integruojant su loftais. Aš asmeniškai daugiabučių kvartalų nelabai ten įsivaizduoju. Primintų provinciją, kai buvo sovietmečiu mada statyti chruščiovkes šalia geležinkelio stočių O ir traukiniai bildėtų ne tolumoje, kaip sakai, bet už 70-100m...
          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

          Comment


            Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
            Kas šitame pastate yra įsikūręs? Visai būtų įdomi vieta ale loftams. Aišku, ta anglių aikštelė kitoje pusėje bei traukiniai nėra malonu, bet manau, kad būtų žmonių, kurie čia pirktų ir gyventų.
            "Lelijos" siuvykla. Taip, sutinku, kad pirktų, bet ir kaina turėtų būti jau labai atitinkama, t.y. atsižvelgta į triukšmingumą, užterštumą ir pan..
            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

            Comment


              Stato gi gelezinkelio aplinkeli, visi krovininiai traukiniai netolimoj ateity nebevaziuos per centra, o triuksma ir tarsa kelia tik jie. Keleiviniai tylus yra. Hannerio projektas ne ka toliau nuo gelezinkelio, jis tiesiog zymiai arciau senamiescio/centro/jau isvystytu projektu. Lelijos pastatai (bent jau tas ilgas) mano akim atrodo labai lengvai konvertuojami i pardavimui skirtus butus/loftus. Dar klausimas kiek laiko Lelija sugebes konkurencingai siut, nelabai tikiu, kad jaunu siuveju atsiranda is senu laikosi turbut, o jos neamzinos. Beje geras ju meilas info.lelija@takas.lt, puslapis ne ka blogesnis

              o cia dar idomiau apie Lelijos ateiti ir pastatus http://vz.lt/Default.aspx?Publicatio...2-5f0329f9ba9d

              Comment


                Parašė MindaugasR Rodyti pranešimą
                Stato gi gelezinkelio aplinkeli, visi krovininiai traukiniai netolimoj ateity nebevaziuos per centra, o triuksma ir tarsa kelia tik jie. Keleiviniai tylus yra. Hannerio projektas ne ka toliau nuo gelezinkelio, jis tiesiog zymiai arciau senamiescio/centro/jau isvystytu projektu. Lelijos pastatai (bent jau tas ilgas) mano akim atrodo labai lengvai konvertuojami i pardavimui skirtus butus/loftus. Dar klausimas kiek laiko Lelija sugebes konkurencingai siut, nelabai tikiu, kad jaunu siuveju atsiranda is senu laikosi turbut, o jos neamzinos. Beje geras ju meilas info.lelija@takas.lt, puslapis ne ka blogesnis

                o cia dar idomiau apie Lelijos ateiti ir pastatus http://vz.lt/Default.aspx?Publicatio...2-5f0329f9ba9d
                Aplinkkelis, tik tranzitui, jei ką. Sąstatai formuojami ir depai veiks ten toliau. O užterštumas vargiai ar pasikeis. Greitai pravažiuojantys traukiniai kelia tik triukšmą, o ne didelę taršą. Vat tie vietiniai geležinkelio darbai, jau kita kalba užterštumo prasme.
                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                Comment


                  Parašė SPX Rodyti pranešimą
                  Aplinkkelis, tik tranzitui, jei ką. Sąstatai formuojami ir depai veiks ten toliau. O užterštumas vargiai ar pasikeis. Greitai pravažiuojantys traukiniai kelia tik triukšmą, o ne didelę taršą. Vat tie vietiniai geležinkelio darbai, jau kita kalba užterštumo prasme.
                  Tai naturalus procesas, kiek tik teko stebeti, kai miestai pleciasi ir susiremia su gelezingeliu, savaime jie uzstatomi pastatais ir lieka po zeme. Paziurekit pvz kas dabar Helsinkyje vyksta... Ten peizazas buvo panasus iki siol. Dabar jie pradeda statyti virs begiu.

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                    Ar ne dėl to pačio geležinkelio miesto vystymasis į pietus buvo labai mažas? 90% Vilniaus gyvenamųjų rajonų yra šiaurinėje miesto dalyje, tad kokia nors stambi biurų plėtra ten mažai tikėtina.
                    Tavo nuomone biurams statyti vietos parenkamos pagal tai, iš kur aptarnaujančiam personalui bus greičiau atvažiuoti iki darbo?
                    There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                    Comment


                      Parašė nomad Rodyti pranešimą
                      Tavo nuomone biurams statyti vietos parenkamos pagal tai, iš kur aptarnaujančiam personalui bus greičiau atvažiuoti iki darbo?
                      Ne aptarnaujančiam, o dirbančiam, kuris gyvena šiaurinėje miesto dalyje.
                      Plius reprezentacinė vieta, centras, pvz. senamiestis visada toks buvo, o Konstitucijos pr. tapo jį rekonstravus. Dabar susiformavo aukštybinių pastatų zona dešiniajame Neries krante nuo Verslo trikampio iki Konstitucijos pr., o smulkesni biurai aplink Gedimino pr. ir senamiestyje. Čia vietos sočiai, plyni laukai pačiame centre. Kad kažkas panašus atsitiktų kokioje nors Panerių g. nelabai įsivaizduoju ir nėra logikos jokios, ten ir taip miesto pakraštys.
                      Paskutinis taisė Lettered; 2014.12.09, 21:43.
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                        Ne aptarnaujančiam, o dirbančiam.
                        Plius reprezentacinė vieta, centras, pvz. senamiestis visada toks buvo, o Konstitucijos pr. tapo jį rekonstravus. Kad kažkas panašus atsitiktų kokioje nors Panerių g. nelabai įsivaizduoju ir nėra logikos jokios, ten ir taip miesto pakraštys.
                        Aš tik pasikartosiu. Panerių g. puiki smulkiai industrijai ir komercijai.
                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                        Comment


                          Helios City ir Vilbra.

                          Comment


                            Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                            Helios City ir Vilbra.

                            Atvaizdas
                            Dabar vaizdą gadina tik LEU bendrabutis.

                            Comment


                              Parašė WastedYears Rodyti pranešimą
                              Dabar vaizdą gadina tik LEU bendrabutis.
                              Tada be jo.

                              Comment


                                dar gadina vaizda tie vienaauksciai

                                Comment


                                  Mindaugo 14


                                  Naujamiesčio namai


                                  RYTAS ULTRAS

                                  Comment


                                    Naujose "Naujamiesčio namų" nuotraukose jau nesimato tvoros.

                                    http://www.naujamiescionamai.lt/uplo...komercines.jpg

                                    Idomu, ar jau galima laisvai pereiti iš Savanorių į Vivulskio gatve ?
                                    blaivumas išlaisvina

                                    Comment


                                      Labai geras projektas. Neša Oslo Namus ramiai.
                                      There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                                      Comment


                                        Tai kad "neša" net Hannerio projektus, o gaila. Paskutiniu metu daugiabučių statyboje Hanneris yra išvystes dideles apimtis, bet architekturos kokybe krenta; štai naujausias pvz. „Žvėryno namai“

                                        blaivumas išlaisvina

                                        Comment


                                          /\ Reikėtų vis dėlto palaukti galutinės apdailos, prieš sprendžiant. Aišku jei būtų buvę tik 5 aukštai, viskas būtų buvę žymiai gražiau ... Bet Hannerio Čiurlionio namai vis dėlto galų gale atrodo gan solidžiai, nežiūrint į tą visiškai nekontekstualią terracotos spalvą ...
                                          Paskutinis taisė nomad; 2015.01.29, 21:38.
                                          There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X