Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mindaugo 44.
    Iš išorės lyg ir baigtas.



    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      ar čia planuoja kažką statyt, ar čia tokį šabakštyną paliks?
      Buvo kažkokie planai, kurie ir liko dabar jau neaiškiais planais Ir stendas lygtais buvo (gal dar tebėra?).
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        ar čia planuoja kažką statyt, ar čia tokį šabakštyną paliks?
        Planuot planavo, bet ar ką darys čia jau sudėtinga atsakyt. Esu nupaveikslavęs stendą žinutėje.
        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

        Comment


          Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
          Planuot planavo, bet ar ką darys čia jau sudėtinga atsakyt. Esu nupaveikslavęs stendą žinutėje.
          Ne visai ta stendą nupaveikslavai, stendas yra "Žemaitijos pieno" teritorijoje. Kur išgriuvus dabar tvora jau seniai stendo nėra, ten 2008 rudenį buvo pradėję duobę kasti naujam daugiabučiui. Daugiabutį ten planavo UAB "Sklypas" ir UAB "Sklypo servisas". Viena įmonė bankrutavo, o kita restrūkturizuojama. Kokie reikalai dabar yra su šituo žemės lopinėliu nežinau.
          Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

          Comment


            Parašė skunk Rodyti pranešimą
            Ne visai ta stendą nupaveikslavai, stendas yra "Žemaitijos pieno" teritorijoje. Kur išgriuvus dabar tvora jau seniai stendo nėra, ten 2008 rudenį buvo pradėję duobę kasti naujam daugiabučiui. Daugiabutį ten planavo UAB "Sklypas" ir UAB "Sklypo servisas". Viena įmonė bankrutavo, o kita restrūkturizuojama. Kokie reikalai dabar yra su šituo žemės lopinėliu nežinau.
            Sklypas priklauso Žemaitijos pieno investicijoms, šis stendas 2011 metų, tad ir turėtų būti aktualus.
            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

            Comment


              Kas ten šalia viešbučio statoma? Būtų įdomu ant žemėlapio pamatyti kaip ten visi nauji pastatai išsidėstę.

              Comment


                Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                Kas ten šalia viešbučio statoma? Būtų įdomu ant žemėlapio pamatyti kaip ten visi nauji pastatai išsidėstę.
                Gyvenamasis kvartalas su garažais. Projekto realizacijų man pavyko rasti tik jos senokos, tad galimas dalykas, kad projektas pasikeitė kaip ir viešbučio, kurio vietoje turėjo stovėti komercinis pastatas(tokio pat tūrio, tik kitokiu fasadu). Jeigu domina nuotraukas, teks pasiknisti po šio skyriaus puslapius
                Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                Comment


                  Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                  Gyvenamasis kvartalas su garažais. Projekto realizacijų man pavyko rasti tik jos senokos, tad galimas dalykas, kad projektas pasikeitė kaip ir viešbučio, kurio vietoje turėjo stovėti komercinis pastatas(tokio pat tūrio, tik kitokiu fasadu). Jeigu domina nuotraukas, teks pasiknisti po šio skyriaus puslapius
                  Turi galvoje šitą?

                  Comment


                    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                    Turi galvoje šitą?
                    Aga. Pakopiškumą galima matyti jau dabar, lyginant viešbučio foje lygį ir aikštelės lubų lygį.
                    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                    Comment


                      Gal ir ne į temą, bet griaunama buv. "Banga" Savanorių pr, kur kažkada buvo "cento" parduotuvė. gal kas žino kas ten planuojama, ar paliks tuščias laukas?
                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                      Comment


                        Parašė SPX Rodyti pranešimą
                        Gal ir ne į temą, bet griaunama buv. "Banga" Savanorių pr, kur kažkada buvo "cento" parduotuvė. gal kas žino kas ten planuojama, ar paliks tuščias laukas?
                        Kiek man teko girdėti, tai planuoja senus daugiabučius kartu su parduotuve "Banga" griauti.
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          Kiek man teko girdėti, tai planuoja senus daugiabučius kartu su parduotuve "Banga" griauti.
                          Tu bent įsivaizduoji apie ką aš kalbu? Apie šia vietą:



                          Kas žmonėms už būstą kompensuos ir kas tada ten planuojama? Man atrodo, kad mes ne apie tą patį šnekame.
                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                          Comment


                            Parašė SPX Rodyti pranešimą
                            Tu bent įsivaizduoji apie ką aš kalbu? Apie šia vietą:

                            Atvaizdas


                            Kas žmonėms už būstą kompensuos ir kas tada ten planuojama? Man atrodo, kad mes ne apie tą patį šnekame.
                            būtent, kad apie tą patį kalbame. buvo padegtas apleistas Bangos pastatas 2009 balandžio 23. o kalbos jau seniai sklinda, kad ten kils daugiabučių kvartalas
                            Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.12.20, 20:46.
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Vilniuj daugiabučius griauna? Kažkas naujo Lietuvoj..

                              Comment


                                Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                Vilniuj daugiabučius griauna? Kažkas naujo Lietuvoj..
                                Vat čia tai naujiena. Bet aš kažkodėl netikiu.
                                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                Comment


                                  Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                  Tu bent įsivaizduoji apie ką aš kalbu? Apie šia vietą:

                                  Atvaizdas


                                  Kas žmonėms už būstą kompensuos ir kas tada ten planuojama? Man atrodo, kad mes ne apie tą patį šnekame.
                                  Na ką aš žinau, pastatas avarinės būklės buvo-po gaisro, bomžai visas metalines konstrukcijas ištampė. Toks pastatas pavojingas dėl šalia esančios mokyklos ir darželio. Kiek pamenu ten stogas dar buvo kažkada, dabar liko tik nepatvarios stogo konstrukcijos ir laipteliai į pastogę. Šiandien eidamas net neatkreipiau dėmesio nors mačiau kaip griauna.
                                  Paskutinis taisė Aleksas666; 2011.12.20, 21:12.
                                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                  Comment


                                    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                    Na ką aš žinau, pastatas avarinės būklės buvo-po gaisro, bomžai visas metalines konstrukcijas ištampė bomžai. Toks pastatas pavojingas dėl šalia esančios mokyklos ir darželio. Kiek pamenu ten stogas dar buvo kažkada, dabar liko tik nepatvarios stogo konstrukcijos ir laipteliai į pastogę. Šiandien eidamas net neatkreipiau dėmesio nors mačiau kaip griauna.
                                    Dėl pastato abejonių nekyla. Tas pasakymas, kad daugiabučius griaus labai skambiai nuskambėjo. Ar tik nebus iš tos serijos "pusę girdėjau, pusę pats sukūriau".

                                    Comment


                                      Tas pastatas vasarą buvo siūlomas nuomai, matyt, neatsirado nuomininkų, todėl savininkai pradėjo kažką krapštyt.

                                      Comment


                                        Jeigu kalbėt apie projektus kurie nusimato toje vietoje, tai vienas yra projektėlis. Žadama rekonstruoti stadioną, kuris nukentėjo vamzdyno keitimo metu. Nepamenu kiek tiksliai žadama skirti rekonstrukcijai, bet panašu suma atitinka normalią rekonstrukciją. Apie rekonstrukcija paskelbta Rugsėjį, tad planas dar rutuliosis, bet avarinio pastato griovimas tikrai neprošal dėl saugumo sumetimų. O gal net plėsis stadionas, sunku komentuoti, bet kad žada tai žada.
                                        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                        Comment


                                          Aleksai, aš ten netoli gyvenu, vaikystę praleidęs. Ten dar yra garažai, tarp "Bangos" ir stadiono, tai ir juos griaus? Dėl tu griuvėsių, tai labai gerai, kad griauna, bet prie ko čia daugiabučiai. Jeigu vien tuos du blokinius griautų - kur apgyvendinti vien tų namų gyventojus? Rodos, kad ssnaiperis kažkokias pasakas skiedžia, matyt girdėjo važinėdamas VT O viena babutė sakė...
                                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X