Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Avia Solutions Group (buv. Siemens) universali arena Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Ok, mes tiesiog "neponiali" viens kito

    O del Siemens arenos - jau dabar matosi, kad skubiai reikia planuoto viaduko/estakados sankryzoje prie kuro aparaturos. Tik, pasiknises po savivaldybes dokumentus internete, radau infrastrukturos finansavimo dokumenta, bet apie sia sankryza 2004-2005 neuzsimenama, netgi apie projektavima Nors jei jau apsiima kitais metais pabaigti isvaziavima i Moletu plenta, suprojektuoti saltoniskiu dvieju lygiu sankryza bei laisves prospekto ir ateities gatves sujungima - gal nera ko per daug ir noreti...

    Comment


      #22
      Re: Stogas

      Parašė RamasN
      Hilo,

      Is aplinkiniu saltiniu suzinojau, kad Siemens Arenos stogas paskaiciuotas 20 cm storio sniego sluoksniui, atrodo tokiam paciam, kaip ir nelemtam Ledo Rumu... ir lygtais ten kazkas blogai suvirinta... Taigi, kadangi dar nebuvau, Arena teks apziureti iki ziemos...
      Hmm... O man architektas pudrino smegenis, kad pagal LST ar kažką, stogas turi atlaikyti iki 1m šlapio sniego, tai yra beveik 1000kg į kv.m

      Comment


        #23
        Re: Stogas

        Parašė Sula
        Parašė RamasN
        Hilo,

        Is aplinkiniu saltiniu suzinojau, kad Siemens Arenos stogas paskaiciuotas 20 cm storio sniego sluoksniui, atrodo tokiam paciam, kaip ir nelemtam Ledo Rumu... ir lygtais ten kazkas blogai suvirinta... Taigi, kadangi dar nebuvau, Arena teks apziureti iki ziemos...
        Hmm... O man architektas pudrino smegenis, kad pagal LST ar kažką, stogas turi atlaikyti iki 1m šlapio sniego, tai yra beveik 1000kg į kv.m
        Tai va, pabandziau dar pasiaiskinti, berods (jei galima pasikliauti) yra taip: planas buvo 1m, o padare 20 cm. Tikesimes, kad cia neatitinka tikroves...

        Comment


          #24
          Re: Stogas

          Parašė RamasN
          Parašė Sula
          Parašė RamasN
          Hilo,

          Is aplinkiniu saltiniu suzinojau, kad Siemens Arenos stogas paskaiciuotas 20 cm storio sniego sluoksniui, atrodo tokiam paciam, kaip ir nelemtam Ledo Rumu... ir lygtais ten kazkas blogai suvirinta... Taigi, kadangi dar nebuvau, Arena teks apziureti iki ziemos...
          Hmm... O man architektas pudrino smegenis, kad pagal LST ar kažką, stogas turi atlaikyti iki 1m šlapio sniego, tai yra beveik 1000kg į kv.m
          Tai va, pabandziau dar pasiaiskinti, berods (jei galima pasikliauti) yra taip: planas buvo 1m, o padare 20 cm. Tikesimes, kad cia neatitinka tikroves...
          Na, jeigu tai tiesa, tai Arenos stogas turi laikyti kokius 10000 tonų (kam tada minėti tos aparatūros 100 t mizerinę apkrovą ).
          Bandžiau aš pats skaičiuoti remdamasis savo kukliomis medžiagų atsparumo žiniomis. Išvada viena - visi Senamiesčio stogai turėjo seniausiai sugriūti Kad atlaikyti tokias apkrovas medis jau praktiškai netinka (nebent kokios klijuotos, kaustytos konstrukcijos)

          Comment


            #25
            Tai jei bus per 20cm, tai amen.. Nu bet nemasto.. Cia kaip su zemes drebejimu - juk tokiu ltu nera O jei ziema pasitaikys tokia..
            %)

            Comment


              #26
              Parašė win2k3
              Tai jei bus per 20cm, tai amen.. Nu bet nemasto.. Cia kaip su zemes drebejimu - juk tokiu ltu nera O jei ziema pasitaikys tokia..
              Būna Lietuvoje, kad per para iškrenta keliolika cm sniego
              Šiuo atveju vienintelis išsigelbėjimas - sniego tirpdymas

              Comment


                #27
                Man ta arena ir is isrores atrodo gan normaliai, tik labai idomu ar toli ji nuo verslo trikampio?Apie vidu as patyliu O arena "sportima" yra seniai statyta?Ji didesne uz Siemens ar nea? is anksto aciu uz ats
                "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                Comment


                  #28
                  Siemens arena yra kokie 3-4 km (gal net daugiau) nuo verslo trikampio, tad labai toli
                  O "sportima", kiek žinau, statyta gana seniai bet pradėta naudot prieš kokius 5 metus. Su "Sioemens arena" jos net lygint negalima - sportima tėra angaras. Tiesa, viduje nebuvau, tad negaliu užtikrintai sakyt, bet abejoju, ar nors kokiais parametrais ją galima lygint su Siemens arena

                  Comment


                    #29
                    I think this strange building is "Sportima"



                    http://www.sportima.lt/
                    www.donatas-mazeika.lt

                    Comment


                      #30
                      sitam angare sunu saskrydziai buna (turiu omenyje kinologu suvaziavimus). Oho kas ten buna tuo metu. Pats buvau - maciau O siaip nieko ten labai nera - betonines grindys uztiesiamos kokiu nors ZALIU kilimu. Pati konstrukcija tai grynai angaro tik is sonu yra siokios tokios tarnybines patalpos
                      Beje ten siaip gera vieta kai reikia sutalpinti didele mase zmoniu ir nereikia kazkokiu ipatingu patogumu. Netgi bite kazkada sita angara buvo pasirinkusi svesti savo gimtadieni. Dabar manau nukonkuruos siemens arena.

                      Comment


                        #31
                        Na as gyvenau seniau salia jos tai visa kilima maciau, kaip sakoma po "stroikes" landziojau Bet darbu pradzia tai pries mano gebejumis atsiminti buvo kurkas anksciau, o seip ten viduje dabar ~4 aikstes futbolo padarytos ir visai saunios, 100lt 1,5h berods, su sargu uz 40 susitariam =) dar koncertai vyksta kaip RAMMSETIN kazkada bei Sarah Brightman visai nesenai, o i siemens ne is tolo, iswis nelyginami pastatai

                        Comment


                          #32
                          tai cia Sara Braithman koncertavo? Va del ko tokie atsiliepimai po to koncerto buvo. Tikrai toks pastatas netinka rengti tokio lygio atlikeju pasirodymus. Lietuviai organizatoriai tada gerokai pasisiko. Nu jei kita karta atvaziuos, nereikes jai po angarus landzioti Siemens arena laukia rankas istiesusi.

                          Comment


                            #33
                            Tiesa sakant daug pazystamu buvo tame koncerte ir ne vieno blogo nusiskundimo, visi liko suzaveti ir juolab del vietos priekaishtu negirdejau, tad ne viskas taip blogai kaip su futbolu Lietuvoj

                            Comment


                              #34
                              na o mano pazystami ten irgi buvo nueje, tai sake kad kedes nepatogios buvo - neimanoma issedeti visa laika O del koncerto tai irgi suzaveti buvo Na gal ir geresne padetis nei su futbolu

                              Comment


                                #35
                                Palyginimui
                                Sazkį arena Prahoje.

                                Šaltinis: Prase1 iš SSC http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=145106


                                Dar vienas palyginimas

                                1911-1913 m. statyta Liaudies salė Breslau (Vroclavas, Wrocław) mieste.
                                Architektas Max Berg (1887-1947).
                                10.000 vietų (3-4 tūkst. – stovimos)
                                Ilgis / plotis - 95 m, kupolo diametras - 67 m, aukštis - 42 m





                                Statyba truko 15 mėnesių. Tuomet tai buvo didžiausia kupolo konstrukcija







                                Dabartinis vaizdas



                                Šaltinis: Erni iš SSC http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=150967

                                Comment


                                  #36
                                  Nu man ta antra arena vissikai negrazi...
                                  %)

                                  Comment


                                    #37
                                    Man patiko antros vidus, labai gerai suderinta sena ir nauja
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #38
                                      tas kupolas visai nieko, matyt, teko ilgai architektams sukti galva, norint islaikyti kupolo vientisuma

                                      Comment


                                        #39
                                        Nu, vyrai, kai buvau koperfilde, tai apie Siemens arena galiu pasakyti tik tiek:
                                        Kas arenos viduje - puiku, kondiocionavimas, kedes ir t.t. Bet visa kita, atsiprasau. Jei tau reikia atvaziavus i koncereta lipti i zvyra, ar vaziuoti aplinkui, kad patekti i arena, nu atsiprasau.
                                        Is isores irgi vaizdas ne koks.
                                        Kiek suprantu siemens arena reprezentuoja Vilniu, bet... i tokia vieta pastatyti. Suprantu, kad Akropolio vieotje butu, bet dabar. nezinau cia tik mano nuomone.

                                        Comment


                                          #40
                                          Kas liecia kupolu vientisuma, tai atlikti techniskai nera sunku, ypac siais laikais.

                                          Kas liecia Siemens arenios padeti, ji kaip tik manau jai tinkamoje vietoje, galimi du privaziavimai, arti miesto centro. Kita, kad nera normalaus parkingo, ce tai kazkokios keistenybes. Nzn, ar vietu skaicius atitinka normu reikalavimus....
                                          O viduje tikrai nera blogai. Irgi buvau Copperfielde.... ir maciau visas grustis prie rubiniu ir tt, kuo visi labai nepatenkinti buvo. Bet jei buti objektyviems, zmones nelabai zinojo, kad rubines yra ir virsutiniuose lygiuose. To pasekme ir buvo, kad visi viska sukabino apacioje, o po to brovesi per galvas.
                                          Realiai manau, kad viduje viskas yra labai gerai (tiesa, toletu skaiciaus nespejau patikryt), gal truksta informaciniu zenklu apie pati judejimo, aptarnavimo organizavima

                                          Comment

                                          Working...
                                          X