Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Norfos bazė buvusios gamyklos „Vilniaus Vingis“ teritorijoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sula teisingai pakomentavo pramonei cia ne vieta ir ji kraustysis lauk. Bus komercija ir galimas daiktas gyvenamoji.
    Matas Macijauskas
    www.ntspekuliantai.lt

    Comment


      Parašė spirit Rodyti pranešimą
      Na žinok iš tikrųjų yra menkas malonumas ten ilgiau pasidairyt nes kondicionieriai tikrai per daug galingai įjungi ir per daug vėsina. Tas ypač pasijaučia vos įėjus į PC.
      Įėjęs pagalvojau - kodėl taip primena Hyper Norfą Šiaurės miestelyje. Ir supratau - prieblanda, apšvietimo žymiai mažiau nei Maximose ar Rimi.

      Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
        Į ką?
        Prieš keletą metų turėjau kompaktą su tos teritorijos transformavimu į viešąsias erdves, poilsio, pramogų, gyvenamąsias zonas ir t.t. Šita Norfos bazė gal bus pirmoji kregždė!? Nebūtų krizės, tai gal sparčiau reikalai ten judėtų.
        gera gyventi gerai

        Comment


          Tik būtų gerai, kad gamybą iškeltų, o ne visiškai likviduotų...ir taip beveik nieko negaminame.
          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

          Comment


            Parašė spirit Rodyti pranešimą
            Na žinok iš tikrųjų yra menkas malonumas ten ilgiau pasidairyt nes kondicionieriai tikrai per daug galingai įjungi ir per daug vėsina. Tas ypač pasijaučia vos įėjus į PC.
            Per tuos prakeiktus kondicionierius visas Mindaugines su temperatura lovoj prasivarciau. Atsakingam asmeniui ausis nusukiot maza

            Comment


              Vakar nuėjau į Norfa bazę.Apžiūrėjau prekybos centrą.Pasiėmiau sau ledų ir estrella pakelį.Tuo metu dirbo VISOS kasos.Mano pirkinius nuskanavo.Padaviau kasininkei 500 Lt banknotą.Sulaukiau netikėtos reakcijos.Pardavėja pradėjo spjaudytis ir pykčio perkreiptu veidu aiškinti, kad atliktas inkasavimas ir jie neturi kaip atiduoti grąžą.Iškart pasiūliau jų parduotuvei užsidaryti jei grąžos neturi atiduot į 500Lt.Šiek tiek pasiginčijus pardavėja atsikėlė ir pradėjo kažkur 20 min kelionę po Norfa bazė parduotuves su "Kudirka" rankose.

              Deja tai jau nepirmas atvejis.Norfos parduotuvėse padavus 500 Lt viskas bl maras.Tai gal sakyčiau atsisakom "Kudirkų".Taip sutaupysim ir laiko ir nervų.
              !!!Massive refresh Kaunas!!! - Laukite tesinio

              Comment


                Parašė NkkZalgir Rodyti pranešimą
                Vakar nuėjau į Norfa bazę.Apžiūrėjau prekybos centrą.Pasiėmiau sau ledų ir estrella pakelį.Tuo metu dirbo VISOS kasos.Mano pirkinius nuskanavo.Padaviau kasininkei 500 Lt banknotą.Sulaukiau netikėtos reakcijos.Pardavėja pradėjo spjaudytis ir pykčio perkreiptu veidu aiškinti, kad atliktas inkasavimas ir jie neturi kaip atiduoti grąžą.Iškart pasiūliau jų parduotuvei užsidaryti jei grąžos neturi atiduot į 500Lt.Šiek tiek pasiginčijus pardavėja atsikėlė ir pradėjo kažkur 20 min kelionę po Norfa bazė parduotuves su "Kudirka" rankose.

                Deja tai jau nepirmas atvejis.Norfos parduotuvėse padavus 500 Lt viskas bl maras.Tai gal sakyčiau atsisakom "Kudirkų".Taip sutaupysim ir laiko ir nervų.
                Truputį pakantumo, supratingumo, apmąstymo ir mažiau lietuviško mentaliteto ir egocentrizmo. Ir viskas bus gerai
                Tikiu, anksčiau ar vėliau ir Lietuvoje žmonės uždirbs daugiau, parduotuvės nebus tuščios, kasininkės nebus priverstos už minimumą "arti" pusantros pamainos, o brolis Lietuvis bus pakantus kitiems ir dažniau šypsosis.

                Comment


                  Parašė wienuolis Rodyti pranešimą
                  Truputį pakantumo, supratingumo, apmąstymo ir mažiau lietuviško mentaliteto ir egocentrizmo. Ir viskas bus gerai
                  Tikiu, anksčiau ar vėliau ir Lietuvoje žmonės uždirbs daugiau, parduotuvės nebus tuščios, kasininkės nebus priverstos už minimumą "arti" pusantros pamainos, o brolis Lietuvis bus pakantus kitiems ir dažniau šypsosis.
                  Ne pakantume esmė yra. Pagal įstatymus, kiekvienoje kasoje privalo būti mažiausiai 500lt. grąžai. NkkZalgir turėjo teisę pakelti didesnį skandalą, jei tik būtų norėjęs.
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    Gerai čia ta Norfa visai. Nes Naujamiestyje nei vienos nebuvo. O ta savanoriuose Norfa per maža, o ir toliau.

                    Comment


                      Visai atsitiktinai aptikau šį tinklapį. O juk Vilniaus Vingyje (VV) prabėgo beveik visas gyvenimas. Nuo 1960 iki pat pabigos - 2005. Visi šie užkaboriai iki skausmo pažįstami. Turiu daug nuotraukų, kai Vingis klestejo ir buvo lankomas pirmųjų asmenų respublikoje. Turiu ir knygą (Vilniaus Vingis istorijos vingiuose) išleistą 2004m., kuriai surinko medžiagą) daugiametis VV direktorius Algirdas Linartas...
                      Norfoje dar nebuvau - tačiau planuoju apsilankyti artimiausiu metu.

                      Paskutinis taisė henrik; 2009.08.04, 12:18.

                      Comment


                        Buvau šiandien trumpam į tą Norfą užbėgęs. Tai vajezau kaip tuščia, turbūt daugiau nei pusė viso prekybinio ploto dar tušti, uždaryti, be apdailos.. Įdomu įdomu kaip jiems ten seksis išnuomot viską..

                        Comment


                          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                          Buvau šiandien trumpam į tą Norfą užbėgęs. Tai vajezau kaip tuščia, turbūt daugiau nei pusė viso prekybinio ploto dar tušti, uždaryti, be apdailos.. Įdomu įdomu kaip jiems ten seksis išnuomot viską..
                          o man įspūdį paliko pati norfos parduotuvė. 2 metrų aukščio ir kokių 3 metrų ilgio lentynos, nustatytos VIENODAIS kavos pakeliais Žodžiu, erdvės daug, o pasirinkimas niekuo ne didesnis nei kokio mažytėj norfoj.

                          Comment


                            Kaip ten dabar su kondicionieriais? Po praeito karto dar nesinori man ten grįžt
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Parašė spirit Rodyti pranešimą
                              Kaip ten dabar su kondicionieriais? Po praeito karto dar nesinori man ten grįžt
                              Kadangi vakar buvau per patį karštį, tai ten įėjęs pasijutau labai gaiviai, bet įtariu, jei ilgiau būčiau pabuvęs, šiandien smagią slogą turėčiau Temperatūrų skirtumas ryškiai per didelis lauke ir viduj.

                              Comment


                                Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                Kaip ten dabar su kondicionieriais? Po praeito karto dar nesinori man ten grįžt
                                Šeštadieni irgi pirmą kartą apsilankiau, tai vakare kai nebuvo ir lauke karšta, viduje pasijaučiau tarsi mane uždarė į šaldytuvą. Puse parduotuvės kuo skubiau perėjau bijodamas peršalt.

                                Comment


                                  Ale ir susale pupuliukai cia lankosi...+18 laipsniu ir jau salam..

                                  Comment


                                    Parašė EEEEE Rodyti pranešimą
                                    Ale ir susale pupuliukai cia lankosi...+18 laipsniu ir jau salam..
                                    Esmė yra per didelis temperatūrų skirtumas tarp lauko ir vidaus. Dėl to viduje ir atrodo taip šalta.
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                      Esmė yra per didelis temperatūrų skirtumas tarp lauko ir vidaus. Dėl to viduje ir atrodo taip šalta.
                                      Dabar jau nebera taip salta, kaip buvo pries atidarant. Mat kokia savaite pries atidaryma velniska dregme laikesi- viska plove.

                                      Comment


                                        nebuvau, nekomentuosiu vidaus, žinau, kad makro nuolaidos kanc.prekėms bei vasaros prekėms
                                        vos ne kad 70 procentėlių

                                        aplamai, dėl kasininkių, tai...labiausiai man nepatinka Norfos kasų darbuotojos..nei "labas" pasako, nei "ate"...
                                        3 metus, studijuojant dirbau, pardavėja degalinėje, kur apie 1ooo žm./dieną, ir tai mandagesnė buvau..
                                        aplamai visas N prekybos uostas primena vokiškąjį ALDI, ten irgi visada betvarkė, mažos kainos, neaiški produkcija ir t.t.

                                        patiko kaip parašė apie lentynas su vienodom prekėm tipo sandėlis
                                        eh, nepakeliui man ši Norfa, gal kada ir užsuksiu, reiks pafotkinti vidų ir įvertinti kondiškę
                                        (:

                                        Comment


                                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                          Ne pakantume esmė yra. Pagal įstatymus, kiekvienoje kasoje privalo būti mažiausiai 500lt. grąžai. NkkZalgir turėjo teisę pakelti didesnį skandalą, jei tik būtų norėjęs.
                                          Tai jei iš paskos ateis antras pirkėjas su Kudirka, jam ir nebeliks
                                          Bet mano siūlymas NkkZalgiriui - naudokitės kortelėmis ir nesibarškinsite su grąža, nes kokį kartą metalu atiduos tuos 493 Lt

                                          Comment

                                          Working...
                                          X