Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Verslo centras „Hero“ Kalvarijų g. (buv. PC „Ibrahim“)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Du panašaus dizaino pvz. iš Australijos, vienas su geresniu fasado variantu iš Sidnėjaus, kitas su daug prastesniu iš Brisbano. Tikiuosi, kad bent fasadas bus kažkas tarpinio.
    Attached Files

    Comment


      Man vienam turbut viskas visai normaliai atrodo? Net ir tas aukstu sugrupavimas po 3 gerai atrodo. Suprantu kad dar tobules, nes cia tik konceptas, bet man atrodo labai miestietiskai.

      Comment


        Nu tas masyvus sujungimas apačioje gal šiek tiek ir “nekažką”, bet šiaip pastatas kaip pastatas, nepūskit burbulo.

        Comment


          Man labai patinka, kad pavaizduotas Krokuvos gatvės pratęsimas iki Kalvarijų g.. Įdomu ar jie statydami šį projektą ras, arba jau rado, sprendimą pašalinti namą, kuris dabar trukdo užbaigti Krokuvos g.?..
          Paskutinis taisė spekas; 2019.08.02, 21:14. Priežastis: Kernavės g. pataisyta į Krokuvos. Ačiū už pastebėjimą ir atsiprašau už klaidą - vėlai greitai rašiau tai jau galvoje pradėjo pintis mintys.

          Comment


            Taip par domina ar jie visų pirma panaikins tą šlykštų Ibrahimo sujungimą su gyvenamuoju ir dar Ibrahimą pakankamai atitrauks nuo to paties daugiabučio.

            Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	359
Size:	177,9 kB
ID:	1739901

            Comment


              Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	2452
Size:	78,6 kB
ID:	1739904

              Comment


                Parašė spekas Rodyti pranešimą
                Man labai patinka, kad pavaizduotas Kernavės gatvės pratęsimas iki Kalvarijų g..
                Gal turite omeny Krokuvos g.?

                Comment


                  Matyt tikrai Krokuvos. Kernavės su Kalvarijų nelabai gali kirstis

                  Jeigu ten su pastatu kartu atsirastų gera vieša erdvė, tai galima būtų užskaityti. Nes dabar pats centras miesto, viena iš pagrindinių gatvių, o jaukumas kaip Žemuose Panaruose Titnago g.
                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment


                    Visgi noreciau pamatyti live transliacija is projekto aptarimo - turetu but daug piktu zmoniu is to monolito salia tikrai nesidziaugciau ju vietoje, nes panasu, jog kai kuriems bus priklijuotas prie langu.

                    Galit akreipt demesi, kad vizualizacijos net nepavaizduota kaip salia bus tas monolitas.

                    Comment


                      O gal žniot koks likimas laukia to Kalvarių 28?

                      Comment


                        didesnioji jo dalis yra pardavinejama aukcione (antram jau). Beda ta, kad mazesnioji dalis turi kita savininka, tai kazkoks generalinis grovimas bus sunkiai imanomas

                        Comment


                          Parašė spekas Rodyti pranešimą
                          Taip par domina ar jie visų pirma panaikins tą šlykštų Ibrahimo sujungimą su gyvenamuoju ir dar Ibrahimą pakankamai atitrauks nuo to paties daugiabučio.

                          Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	359
Size:	177,9 kB
ID:	1739901
                          Panašu, kad nesijungs.

                          Click image for larger version

Name:	Annotation 2019-08-02 091437.jpg
Views:	315
Size:	114,6 kB
ID:	1739942

                          Comment


                            Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                            Manau, kad toks aplinkos sutvarkymas priduos gyvybės. Ypač, jeigu ten atsiras kažkoks rimtesnis viešojo transporto junginys. Kaip supratau iš gautos info, ten mažų mažiausiai svarstoma įrengti viešojo transporto stoteles, o jos galėtų būti populiarios.
                            Nelabai supratau koks toks aplinkos sutvarkymas, nes aš ten matau tiesiog tuščią aikštę, o prie Europos tokia tuščia aikštė visai nepriduoda gyvybės... O dėl transporto mazgo - kiek prisimenu iš viešos informacijos, ar neturėjo jis būt kažkur maždaug čia, ar girdėjai kažką daugiau? Šiaip, bet kokiu atveju, stotelių kažkur ten 100% reikia.

                            Comment


                              Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                              Nelabai supratau koks toks aplinkos sutvarkymas, nes aš ten matau tiesiog tuščią aikštę, o prie Europos tokia tuščia aikštė visai nepriduoda gyvybės... O dėl transporto mazgo - kiek prisimenu iš viešos informacijos, ar neturėjo jis būt kažkur maždaug čia, ar girdėjai kažką daugiau? Šiaip, bet kokiu atveju, stotelių kažkur ten 100% reikia.
                              Jau atrašiau aukščiau dėl erdvės. Europos PC aikštėje judesio netrūksta šiaip. Aišku, kad tai nėra miesto parko lygio erdvė, kur kažkas eina pagulėt. Bet kavinės ir pasisėdėjimai yra dažnas reiškinys.

                              Dėl stotelių. Poderskis kažką yra rašęs Facebooke. Dabar sunku rasti. Bet bent man iki galo neaišku.

                              Comment


                                Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                                Jau atrašiau aukščiau dėl erdvės. Europos PC aikštėje judesio netrūksta šiaip. Aišku, kad tai nėra miesto parko lygio erdvė, kur kažkas eina pagulėt. Bet kavinės ir pasisėdėjimai yra dažnas reiškinys.

                                Dėl stotelių. Poderskis kažką yra rašęs Facebooke. Dabar sunku rasti. Bet bent man iki galo neaišku.
                                Aš tikriausiai irgi tai perskaičiau pas Poderskį, forume kažkur irgi buvo trumpai aptarta...

                                Comment


                                  jis rase savo FB savaitinej ataskaitoj, kurioj aprase visus galimus-busimus Konstitucijos projektus. Labai lakoniskai "pagaliau bus sutvarkytas viesojo transporto mazgas cia" (suprask - salia Ibrahim)

                                  Comment


                                    Stotelių toje vietoje tikrai reikia, dabar žmonės į Konstitucijos pr. turi eiti arba nuo Kalvarijų turgaus stotelės, arba žaliojo tilto.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Įdomu kaip tos potencialios stotelės paveiks Žaliojo tilto stotelių populiarumą.

                                      Comment


                                        Mano manymu butu visai neblogai jeigu pakeistu apdaila i kazka panasaus kaip Business Stadium North East antros vietos nugaletojo jeigu neklystu ar kaip Seagram Building NY.

                                        Comment


                                          Butu labai gerai jei ir liktu sidabrinis na mazdaug kaip Willis Towr Londone. Nereikia Vilniuj tamsiu pastatu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X