Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Verslo centras „Hero“ Kalvarijų g. (buv. PC „Ibrahim“)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Eidvis
    replied
    Prisiminiau komentarą:
    Parašė ttttt Rodyti pranešimą
    Europai galima atleisti ir nurašyti viską ant "pirmas blynas ir t.t.", bet dabartiniai naujausi projektai yra dar prastesni perimetro sukūrimo prasme.
    ....
    Hero - max atitrauktas nuo gatvės ir tie patys 3 aukštai "pamato" dalies, kaip ir Europos, bet Europos bent sukuria perimetrą iš 3 pusių.
    Ir su tuo man norėjosi sutikti iš principo, bet geriau pažiūrėjus:



    Tai tie trys aukštai yra prie Kalvarijų gatvės. NMC turi ribas, nebent mes galvosim, kad Vilniuje, kai Lietuva turi rimtų problemų su demografija, gyventojų ateity bus 2 mln. ir NMC plėsis tiek daug, kad net Kalvarijų gatvę pasiglemš. Dėja, to nebus ir šiuo atvėju tie trys aukštai HERO prie Kalvarijų gatvės - yra labai gerai, nes tai ne NMC o Kalvarijų gatvė, kur vyrauja mažiaukščiai pastatai. Šiuo atvėju HERO labai gerai pažymi ribą nuo kur prasideda NMC ir duoda sneak peek apie tai Kalvarijų gatvės praeiviams kartu jos neužgriozdinamas. Vienintėlio, ko man norėtųsi, tai kad tarp tų pastatų būtų buvęs paliktas praėjimas ir ten būtų buvęs sukurtas pėsčiųjų koridorius žmonėms patekti į NMC.

    Komentuoti:


  • Eidvis
    replied

    Labai didelę dalį to, ar pastatas bus geras ar ne, užima fasadas. Pačio Hero architektūra man nėra kažkokia superinė, koks Quadrumas man daug labiau patinka, bet fasadas šiuo atveju panašu, kad už Quadrumą ir už daugumą NMC pastatų (išskyrus Swedbank) bus geresnis.

    Komentuoti:


  • Saturnas
    replied

    Komentuoti:


  • newyork90
    replied

    Komentuoti:


  • Ciurlionis
    replied


    Išlaikys tempą, liepą kels vainiką!

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Click image for larger version

Name:	20240301_155807.jpg
Views:	2309
Size:	310,2 kB
ID:	2114591
    Click image for larger version

Name:	20240301_160040.jpg
Views:	2291
Size:	433,6 kB
ID:	2114592
    Paskutinis taisė AšNeRobotas; 2024.03.01, 15:08.

    Komentuoti:


  • Globalus
    replied
    Click image for larger version

Name:	P40226-165944.jpg
Views:	2727
Size:	1,34 MB
ID:	2114150 Click image for larger version

Name:	P40226-170001.jpg
Views:	2739
Size:	1,40 MB
ID:	2114149 Click image for larger version

Name:	P40226-170102.jpg
Views:	2720
Size:	1,26 MB
ID:	2114152 Click image for larger version

Name:	P40226-170420.jpg
Views:	2792
Size:	1,17 MB
ID:	2114148 Click image for larger version

Name:	P40226-170153.jpg
Views:	2742
Size:	1,45 MB
ID:	2114151 Click image for larger version

Name:	P40226-170242.jpg
Views:	2774
Size:	2,01 MB
ID:	2114153

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    gangstarr Įkelk į Citify

    Komentuoti:


  • gangstarr
    replied


    Komentuoti:


  • gangstarr
    replied

    Komentuoti:


  • DJ+
    replied
    Click image for larger version

Name:	20240110_082009.jpg
Views:	4744
Size:	1,23 MB
ID:	2103180 Click image for larger version

Name:	20240109_092937.jpg
Views:	4805
Size:	2,39 MB
ID:	2103181

    Komentuoti:


  • Taj Mahal
    replied

    Droninės nuotraukos turėtų visai gražiai atrodyti.
    Pirma nuotrauka mano, antra ir trečia iš Made in Vilnius.

    ​​



    Komentuoti:


  • Kecal
    replied
    Parašė DJ+ Rodyti pranešimą
    Čia matosi atstumas:

    Dėkui, čia visai kitoks vaizdas. Aš reagavau pirmiausia į šitai:

    Parašė _JJ_ Rodyti pranešimą
    Gal nepopuliari nuomonė, bet iš pradžių tik pasirodžius Hero vizualams, atrodė kaip Minsko košmaras, bet pamažu keičiant, dabar paskutine versija gali būti vienas geresnių NMC projektų. Labai svarbų kampą pakeis ir iš dalies praplės NMC į Kalvarijų g. Atvažiuojant iš šiaurės puses ir matant Hero, Flow, Bures sudarys nebloga vaizdą. Fingers crossed, kad nebus kliurkų daug.
    Click image for larger version Name:	image_133452.jpg Views:	1 Size:	387,7 kB ID:	2063637

    Komentuoti:


  • _JJ_
    replied
    Parašė Laure23 Rodyti pranešimą
    Be ironijos, tame Bara turbūt vyksta daugiau gyvybės negu likusiame NMC. Iš nuotraukos matyti išlaikyta porelė bei vienas džentelmenas laukiantis barygos skambučio kad privežtų dozę.
    Jei be ironijos, tai nesąmones kalbat ir generalizuojat baisiai Jei su ironija, tai ok.
    Paskutinis taisė _JJ_; 2023.12.15, 09:17.

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Parašė DJ+ Rodyti pranešimą
    Čia matosi atstumas:

    Rytinė saulės šviesa overrated.

    Komentuoti:


  • DJ+
    replied
    Čia matosi atstumas:


    Komentuoti:


  • B.S.
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Tai kad užtektinai tos vietos. Žiūrėk į pastatų, o ne duobės, kontūrus. Tarp pačių HERO korpusų mažiau vietos.
    Paskutinis taisė B.S.; 2023.12.15, 07:09.

    Komentuoti:


  • Kecal
    replied
    Aš suprantu, kad gali keistis vaizdas prieš langus, viskas OK. Bet šiuo atveju naujas aukštas pastatas statomas taip arti, kad daugiabučio gyventojai saulės šviesos nebematys.

    Komentuoti:


  • B.S.
    replied
    Parašė Kecal Rodyti pranešimą

    Jei atvirai, man vis dar sunku patikėti, kad demokratinėje, teisinėje valstybėje galima taip pasielgti su daugiabučio gyventojais.Taip išeina, kad prie bet kurio namo galima bet kokiu atstumu statyti bet kokio aukščio pastatus?
    Kai perki būstą, tai perki nuosavybę/teises į savo plotą. Jei nori vaizdo - susimokėk už neužstatytą vaizdą esantį kito žmogaus nuosavybėje. Kai kuriuose Vakarų miestuose tai yra normali praktika. Ypač miestuose.
    ​​​​​

    Komentuoti:


  • evvt
    replied
    Parašė Kecal Rodyti pranešimą

    Jei atvirai, man vis dar sunku patikėti, kad demokratinėje, teisinėje valstybėje galima taip pasielgti su daugiabučio gyventojais.Taip išeina, kad prie bet kurio namo galima bet kokiu atstumu statyti bet kokio aukščio pastatus?
    Nea bl, centre reik statyt tik 500m vieną nuo kitos nutolusias taškinio apstatymo tipo 1-2a būdas su šiferiu ant galvos

    Komentuoti:

Working...
X