Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Baltic Hearts" verslo centras Ukmergės g-je

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Zorro
    replied










    Komentuoti:


  • Zosys
    replied


    na visgi tai Ambrasas aš esu giliai įstikinęs, jog ne kažkokios ten bažnyčios, fūlės-kašiai ar minios numylėti politikai turi būti laikomi "nacionaline vertybe". Tai Ambrasas yra nacionalinė lietuvių vertybė (ir dar vos keletas žmonių iš skirtingų kūrybos/mokslo sferų), todėl apie juos derėtų kalbėti televizijoje, populiarinti viešumoje, didžiuotis per nacionalines šventes ir jų pagalba "konstruoti tapatybę".

    Komentuoti:


  • D.P
    replied
    Išties "grybukai" labai gražiai įsipaišo ir puikiai papildo tą rajono dalį. Norėtųsi, kad toji miesto dalis išlaikytš lygį. Galbūt ne patys aukščiausi pastatai, tačiau kokybiška architektūra privalo dominuoti. Kiek žinau, Hanneris įsigyjo Pergalės buvusius pastatus, tai jei nenu(si)pigins, viskas gal ir bus ok.

    Komentuoti:


  • AngeLT
    replied
    Man tai vienas gražiausių projektų ne tik Vilniuje, bet ir Lietuvoje.

    Komentuoti:


  • represser
    replied
    3-iasis (pagal statybų eigą):


    2-asis:


    1-asis:


    1-asis:


    Bandžiau visą vaizdą aprėpti:


    Dėl to užsirioglinau ant kalvos, bet laukiamo rezultato negavau:

    Komentuoti:


  • Qbazzz
    replied
    Nuomininkas
    „Danske bank“ paslaugų centras įsikurs biurų komplekse „Baltic Hearts“ Vilnius, liepos 3 d. (BNS). Komercinio banko „Danske bank“ paslaugų centras įsikurs biurų komplekso „Baltic Hearts“ šiemet baigtame statyti pastate, kuris įsikūręs šalia banko.

    Paslaugų centras spalio pradžioje įsikurs dviejuose „Baltic Hearts“ aukštuose ir užims apie 2,2 tūkst. kvadratinių metrų plotą. Tai bus didžiausias pastato nuomininkas.

    Komentuoti:


  • Zosys
    replied
    iš "Vilstos" pranešimo aktualus pajuodintas faktas.

    2013 05 10
    Šiandien UAB "Baltic hearts" ir UAB "Vilsta" pasirašė susitarimą, pagal kurį Vilsta iki šių metų pabaigos pastatys paskutinįjį Baltic hearts administracinių pastatų komplekso pastatą. Vilsta buvo pasirinkta dėl ...
    Vadinasi 2014m. pradž. šitas NMC kampas turėtų būti baigtas.

    Komentuoti:


  • miniMauglis
    replied
    Saulėtas atnaujinimas












    Trečias kranas jau stovi



    Komentuoti:


  • D.P
    replied
    Puikiai atrodo BH. Laukiam trečio "grybuko".

    Komentuoti:


  • Mariiuk
    replied
    Jau užbaiginėjamas antras namukas, o prie trečio jau atvežtas kranas.

    Paskutinis taisė Mariiuk; 2013.05.24, 14:18.

    Komentuoti:


  • Qbazzz
    replied
    Microsoft ofisas
    https://plus.google.com/photos/10805...59345511649505

    Komentuoti:


  • Marcius_O
    replied
    Just FYI. Pirmas nuomininkas buvo GlaxoSmithKline, po to tik C-gates.

    Komentuoti:


  • Rimas_OK
    replied
    Tikėjausi kad tos kojos bus labiau matomas acentas bet užkrovė tokias sunkias kepures, kad nelabai ir beliko to tarpo po apačią. Kažkur teko matyt (gal Taline) panaši idėja tik konceptualiau realizuota.

    Komentuoti:


  • karzygys
    replied
    pirmasis nuomininkas:

    http://www.cgates.lt/lt/pagalba-klie...nts_item_id=71

    Komentuoti:


  • ArtisLT
    replied
    Parašė miniMauglis Rodyti pranešimą
    Vilniuje užsidegė buvusi duonos kepykla



    Kyla itarimas kad tai susije su šiuo projketu ir formuojama erdve aplink jį.
    Su projektu nemanau, kad yra susiję, nes savininkai sklypų skirtingi (kiek pamenu duonos gamyklos MMM investicijoms priklauso). Be to vietoje buvusios duonos kepyklos, jau senai detalus planas yra patvirtintas ir jokių trukdžių nėra ten viską be deginimo išgriaut.

    Komentuoti:


  • miniMauglis
    replied
    Vilniuje užsidegė buvusi duonos kepykla

    Penktadienį 13.52 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Saltoniškių g. 7 dega buvusios duonos kepyklos stogas.

    http://www.delfi.lt/news/daily/crime...#ixzz27n9h9G1Y
    Kyla itarimas kad tai susije su šiuo projketu ir formuojama erdve aplink jį.

    Komentuoti:


  • miniMauglis
    replied
    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
    Jie taip elgiasi nes mano, kad ketini uzfiksuoti koki nors pazeidima ir pridaryti statytojams bedu. Karta esu sulaukes grasinimu is greiciausiai statybos vadovo isvaziuojancio is aiksteles fotografuojant Green Hall.
    Ko gero tai ir yra pati rimčiausia priežastis. Juk net ir specialiai nepažeidinėjant reglamentų darbo eigoje atsiranda spragų.

    Komentuoti:


  • deep'as
    replied
    Parašė LBP Rodyti pranešimą
    Jie taip elgiasi iš nežinojimo. Juk intelekto nesužaloti dirba...
    Jie taip elgiasi nes mano, kad ketini uzfiksuoti koki nors pazeidima ir pridaryti statytojams bedu. Karta esu sulaukes grasinimu is greiciausiai statybos vadovo isvaziuojancio is aiksteles fotografuojant Green Hall.

    Komentuoti:


  • LBP
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Man atrodo tokią teisę turi, neleisti vaikščioti ir fotografuoti, nes tai privati teritorija. Bet teisiškai nieko padaryti irgi negali, jei nesi įžengęs į jų teritoriją. Su aplinkkeliais kita situacija, teritorija neprivati, bet jeigu įkritum į kokią duobę, ar blokas užgriūtų, būtų kalti rangovai, kad teritorijos saugumu nepasirūpimo.
    Tau atrodo O man atrodo, kad neturi Kuris iš mūsų teisus?

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Parašė Depeche Rodyti pranešimą
    Nelabai suvokiu tą apsauginių susireikšminimą neleisti fotografuoti, čia gi ne kokia AE.
    Senamiestyje tragiškiau. Vieną sykį teko būti išvadintam vagimi, grasinta iškviesti policiją, aiškinta, kas man turi būti įdomu, o kas ne, o visų svarbiausia tą darė garbingas, protingai atrodantis(na bet išdėstęs vaikiškus argumentus, tiksliau jokių neišdėstęs parodė, jog jis nėra labai jau protingas) ponas anglakalbis ir ponia be menkiausio etikos suvokimo. Tad ką čia jau kalbėti apie apsauginius, jie tiesiog daro viską savo nuožiūra.

    Komentuoti:

Working...
X