Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žvėrynas - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • kristas11@gmail.com
    replied
    Parašė Armondo Rodyti pranešimą














    Čia vienas pusiau naujas namukas Birutės gatvėje, perdarytas iš seno, išsaugant senąją medinę Žvėryno architektūrą. Jei įdomu galiu ir vidaus foto įdėti.
    Domina dailylenčių spalvos kodas


    Komentuoti:


  • spekas
    replied
    Parašė TrippleA Rodyti pranešimą

    Galima padekoti Zveryno bendruomenei, kurios ivairus nariai aktyviai kovoja pries visus imanomus statinius ne tik Zveryne, bet ir visam Vilniuj. Tiesiog patys elementariausi parazitai.
    Įdomu kiek šiame reiškinyje yra psichologijos. Įsivaizduokime - gyvena pašiūrių gyventojai pašiūrėse, gal net dešimtmečius, aplink viskas irgi maždaug tokios išvaizdos kaip ir jų gyvenamoji aplinka. Tuomet tik šast, ir kažkas šalia susitvarko radikaliai į geresnę pusę. Juk tai lyg veidrodžio pastatymas tau prieš nosį, į kurį reikės žvilgtelti kasdien ir jame pamatysi ne tokius jau malonius dalykus. Kas paprasčiau - bandyti apsitvarkyti, pasikeisti ar bandyti sudaužyti veidrodį? Prie šito dar pridėkime mūsų vos ne tautosakos ,,argi gražu išsiskirti''...

    Komentuoti:


  • ttttt
    replied
    Parašė tajus2 Rodyti pranešimą

    Judriausia dalis tada T.Narbuto ir Sėlių sankryža.
    Kalbu ne apie miesto autostradą, o apie žmonių srautus.

    Kaip ten bebūtų tas naujas projektas tikrai gali tobulėti, bet vis geriau atrodo, nei šis:
    https://www.google.com/maps/@54.6982...7i13312!8i6656
    Labai objektyvu lyginti naują projektą su beveik 15 metų senumo pastatu ir sakyt "vis geriau", ane? Tokiu principu realiai bet kuris naujas projektas yra "vis geriau", nes visada galima šalia rasti prastą pavyzdį iš tolimos praeities. Bet net jūsų pateiktas pavyzdys geriau įsipaišo į aplinką, jo problema yra skardinis fasadas, kurį ateityje galima lengvai pakeisti į kažką kokybiškesnio ir pastatas atrodys gerai.

    Komentuoti:


  • tajus2
    replied
    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

    Aš nekalbu apie saugomas zonas, turiu omeny judriausią rajono vietą, kurioje visada pilna žmonių, tranzitinių srautų, parduotuvės, stotelės ir kitos paslaugos.
    Judriausia dalis tada T.Narbuto ir Sėlių sankryža.

    Kaip ten bebūtų tas naujas projektas tikrai gali tobulėti, bet vis geriau atrodo, nei šis:
    https://www.google.com/maps/@54.6982...7i13312!8i6656

    Komentuoti:


  • ttttt
    replied
    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    Aptariama vieta tikrai nėra "Žveryno širdis", saugoma zona- Nuo Latvių g- į pietus.
    Aš nekalbu apie saugomas zonas, turiu omeny judriausią rajono vietą, kurioje visada pilna žmonių, tranzitinių srautų, parduotuvės, stotelės ir kitos paslaugos.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    Aptariama vieta tikrai nėra "Žveryno širdis", saugoma zona- Nuo Latvių g- į pietus.
    Gal čia ne geriausia žvėryno dalis, bet tos aklinos sienos tikrai be ryšio atrodo, bet kurioje miesto dalyje tokį projektą reiktų blokuoti...

    Komentuoti:


  • Garbanius
    replied
    Aptariama vieta tikrai nėra "Žveryno širdis", saugoma zona- Nuo Latvių g- į pietus.

    Komentuoti:


  • ttttt
    replied
    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
    Nusileidus ant žemės mes galim pradėti vertinti - o kas gi yra aplinkui. Ir apsižvalgius aplinkui pamatom, kad nieko geresnio ten nėra. Aš nelabai suprantu kam tu čia reiški pretenziją? Galbūt tu nori kažkokio Green Hall 2 vidury Žvėryno, kas būtų visiškas debilizmas?
    Kada kažką kritikuojame - let's camon dawai pažiūrim kas ten realiai vyksta, nes šitas projektas tarp tų visų įvykusiu per paskutinius 5 metus yra arba pats geriausias arba top3..
    Kad pasikartosiu, šita aklinų sienų fetišisto fantazija iš urbanistinės pusės yra fail'as ir net toje pačioje Sėlių gatvėje pilna geriau įpaišytų pastatų:







    Net statytų laikais, kai dar egzistavo Hansa bankas:



    O kitose mažiau svarbiose vietose, nei šita Sėlių/Kęstučio sankryža, atsiranda dar geresnės architektūros pastatai:









    Bet vietoje, kuri realiai yra savotiška Žvėryno širdis, judriausia vieta, kurioje susikirta srautai ir visada yra daug žmonių, tinka kažkokia chaltūra aklinom sienom? Na sorry, bet nesuprantu pozicijos... Aišku yra šansas, kad VMS privers keist projektą ir atsisakyt tų aklinų sienų, bet ir tada tas projektas vistiek nelabai temps iki normalaus lygio, o prieš kelis metus rengtas arch. konkursas parodė koks turėtų būti lygis tokioje vietoje.

    Komentuoti:


  • evvt
    replied
    Parašė Burnnots Rodyti pranešimą
    ...


    Click image for larger version Name:	citus_192192.jpg Views:	132 Size:	103,6 kB ID:	1935456
    Tas tai buvo geras, atvirai kalbant gaila kad nebus. Kai laimėjo stiklinė daržinė buvo nusivylimas o dabar kai persikūnijo į dvi jau nebestikllines daržines savo šlaitiniais stogais imituojančias šalia esantį papuvėką, nusivylimas patrigubėjo. Bet čia bus gyvenamieji kaip suprantu iš vaizdo, gi buvo planai dėl ofisų lyg ir.

    Komentuoti:


  • Eidvis
    replied
    Parašė Autokratas Rodyti pranešimą
    Kritikuoju aš Jūsų įsivaizdavimą, kad ta vieta yra prasta
    Turiu du pasirinkimus:
    1) paklausti, kur aš sakiau, kad 'ta vieta yra prasta'
    2) gerbti forumiečių laiką ir visas tavo fantazijas nuleisti į klozetą.
    Kaip manai - kuris variantas geresnis?

    Komentuoti:


  • Autokratas
    replied
    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

    Kada kažką kritikuojame - let's camon dawai pažiūrim kas ten realiai vyksta, nes šitas projektas tarp tų visų įvykusiu per paskutinius 5 metus yra arba pats geriausias arba top3..
    Dievulėliau, aš ne projektą kritikuoju. Jis tikrai neblogas ir, mano manymu, tai vietai tinka. Kritikuoju aš Jūsų įsivaizdavimą, kad ta vieta yra prasta ir kad ten nėra ko laukti kažkokių šedevrų. Tauzaliones lyg vidurys Žvėryno būtų ne aukso vertės, o užkampis, kur neverta stengtis taikyti aukščiausius standartus. Ta vieta yra puiki ir turi ateitį.

    Komentuoti:


  • Eidvis
    replied
    Parašė Autokratas Rodyti pranešimą
    Tai va kad reikalas tame ir yra, kad kokybine prasme statyti prasčiau nei GH2 vidury Žvėryno 2021 m. ir vėliau būtų visiškas debilizmas.
    C'mon. Statybos Žvėryne prasidėjo ne šiandieną, jos vyko ir vyksta, niekas ten GH2 nestato ir tai savaime suprantama dėl ko. Kada kažką kritikuojame - let's camon dawai pažiūrim kas ten realiai vyksta, nes šitas projektas tarp tų visų įvykusiu per paskutinius 5 metus yra arba pats geriausias arba top3..

    Komentuoti:


  • TrippleA
    replied
    Parašė Burnnots Rodyti pranešimą
    Lyginant su pirmojo konkurso aukščiausias vietas laimėjusiais projektais, tai tiek šis, naujausias, tiek ankstesnis, užapvalintas daugiabutis yra maždaug vienodo klaikumo...

    Tik priminsiu pirmo konkurso nugalėtojus:
    Click image for larger version Name:	citus_931108_6.jpg Views:	131 Size:	143,4 kB ID:	1935454

    Click image for larger version Name:	citus_931108_5.jpg Views:	132 Size:	116,1 kB ID:	1935455


    Arba:

    Click image for larger version Name:	citus_192192.jpg Views:	132 Size:	103,6 kB ID:	1935456
    Galima padekoti Zveryno bendruomenei, kurios ivairus nariai aktyviai kovoja pries visus imanomus statinius ne tik Zveryne, bet ir visam Vilniuj. Tiesiog patys elementariausi parazitai.
    Paskutinis taisė TrippleA; 2021.12.09, 22:15.

    Komentuoti:


  • Autokratas
    replied
    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
    Galbūt tu nori kažkokio Green Hall 2 vidury Žvėryno, kas būtų visiškas debilizmas?
    Čia aišku ne man skirtas klausimas, bet uoj negaliu. Esmė yra tame, kad nors konkrečiai GH2 stilistinę išraišką gal šįkart palikim ramybėj ir kol kas nekelkim klausimo kiek drąsius masės ir stiliaus prasme inkliuzus iš tikro yra gerai daryti Žvėryno viduje, bet apsistokime ties santykine GH2 projekto kaina, ir santykiniu architektūros lygiu.

    Tai va kad reikalas tame ir yra, kad kokybine prasme statyti prasčiau nei GH2 vidury Žvėryno 2021 m. ir vėliau būtų visiškas debilizmas.

    Komentuoti:


  • Autokratas
    replied
    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

    Tai gal gali paaiškinti kodėl toje teritorijoje buvo pristatyta žemos architektūrinės vertės pastatų ir kodėl mūsų aptariamas pastatas būtų pirmasis, kuris toje vietoje turėtų kažkokią architektūrinę vertę? Ar tu nori pasakyti, kad ten aplinkui iki šiol buvo statoma kažkas geriau?
    Pradėčiau nuo nesutikimo, kad vienas iš ten esančių pastatų, Kęstučio g. 65, yra žemos architektūrinės vertės. Paaiškinimą tęsčiau tuo, kad atsižvelgdamas į per paskutinius 2-5 metus spurtavusią naujų Vilniaus projektų kokybę, reikalavimų kartelę dabar kelčiau dar aukščiau. Paaiškinimą pabaigčiau pakartodamas poziciją, kad vieta dėl išaugusios ir dar augsiančios jos vertės ir rajono prestižo, šedevrams tinka.

    Komentuoti:


  • Eidvis
    replied
    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

    Viena pagrindinių ir svarbiausių prestižinio rajono sankryžų nėra ta vieta, kur reikėtų laukti kažkokių šedevrų? Eem... kodėl?
    Šedevrų reikėtų laukti visur ir visada, problema, kad šedevrai nėra kažkokia 'kasdienybė' vertimas iš wikipedijos skamba maždaug taip: "Šedevras (lot. magnum opus, pranc. chef-d’œuvre) – aukšto lygio, tobulas, pavyzdinis kūrinys." Aš labai norėčiau, kad 'aukšto lygio, tobuli, pavyzdiniai kūriniai' būtų ant kiekvieno Vilniaus kampo, bet gal nusileiskim ant žemės? Nusileidus ant žemės mes galim pradėti vertinti - o kas gi yra aplinkui. Ir apsižvalgius aplinkui pamatom, kad nieko geresnio ten nėra. Aš nelabai suprantu kam tu čia reiški pretenziją? Galbūt tu nori kažkokio Green Hall 2 vidury Žvėryno, kas būtų visiškas debilizmas?

    Komentuoti:


  • Eidvis
    replied

    Tai gal gali paaiškinti kodėl toje teritorijoje buvo pristatyta žemos architektūrinės vertės pastatų ir kodėl mūsų aptariamas pastatas būtų pirmasis, kuris toje vietoje turėtų kažkokią architektūrinę vertę? Ar tu nori pasakyti, kad ten aplinkui iki šiol buvo statoma kažkas geriau?

    Komentuoti:


  • Autokratas
    replied
    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

    Gal gali paaiškinti loginę seką, kaip iš mano pasakymo, kad 'tai nėra šedevras', tu išvartei į tai, kad aš neva teigiau, kad 'ta vieta neturi perspektyvų'?
    Loginė seka būtų maždaug tokia: Jūs teigėte, kad Sėlių ir Kęstučio gatvių sankryža nėra ta vieta, kur reikėtų laukti kažkokių šedevrų. O aš tada teigiau, kad Sėlių ir Kęstučio gatvių sankryža yra ta vieta, kur, dėl didelės žemės vertės ir puikių perspektyvų, aš asmeniškai laukčiau labai aukšto lygio projektų. Viskas, tokia seka.

    Komentuoti:


  • Eidvis
    replied
    Parašė Autokratas Rodyti pranešimą
    Apsidairę pamatome, kad ne viskas šiuo momentu aplink blizga ir padarome išvadą, kad vieta didelių perspektyvų neturi.
    Gal gali paaiškinti loginę seką, kaip iš mano pasakymo, kad 'tai nėra šedevras', tu išvartei į tai, kad aš neva teigiau, kad 'ta vieta neturi perspektyvų'?

    Komentuoti:


  • Autokratas
    replied
    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
    Tai nėra ta vieta, kur reikėtų laukti kažkokių šedevrų
    Chi chi, kartais šitame forume pasiseka sužvejoti išskirtinių perlų, kaip šis pasisakymas, kurie mano gyvenimą tikrai pozityviai praturtina.

    Išsirenkame vieną labiausiai paskutiniais dešimtmečiais ekonomiškai spurtuojančią Europos valstybę. Aplankome vieną kiečiausių rajonų, apsuptą upės vingio, parko ir miško, kuris pėsčiomis pasiekiamas iš centro. Kuris jau dabar yra laikomas vienu labiausiai prestižiniu, o žemė jame kainuoja astronomines sumas. Pasirenkame vienų iš svarbesnių, bet gana ramių gatvių sankryžą, esančią greta senos bažnyčios. Apsidairę pamatome, kad ne viskas šiuo momentu aplink blizga ir padarome išvadą, kad vieta didelių perspektyvų neturi.

    Manau kažkaip panašiai neretai prieš kurį laiką nemažai kas būtų pasakęs ir apie Užupio Angelo aikštę, erdvę priešais Halės turgų, ar dar ką. Gal ir normalu, kad žmonėms žiauriai trūksta pramatymo į priekį ir daug kas taip paprastai nesupranta kokio aukso vertės vieta tai yra. Bet vis viena kelia šypseną.

    Komentuoti:

Working...
X