Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gamyklų konversija Paplaujoje (Architektūros parkas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Zygis Rodyti pranešimą

    Teoriskai. Praktiskai nebutinai. Neileidzia ir ka?
    va tau konkretus pavyzdys - susirinko 8 zmones, atvyko antstolis ir sako, kad gavo zinute, jog seimininkas neatvyks, bus apziura po darbo valandu. O po darbo valandu tiesiog neisileido, o antstoliui nebe darbo valandos. Teoriskai gali skirt 50 euru bauda, kuri ateis uz 3 menesiu. Ir kokia prasme is tokios baudos tam, kuris nenori parduot savo buto ir aplamai jos issisieskot nelabai realu.
    Logiška. Neteko man dar susidurti su gyventojais viduje, bet didelis dėkui už paaiškinimą, sutaupys man laiko ir, matyt, nervų!

    Comment


      Parašė Zygis Rodyti pranešimą

      Ir ka tu toj Rotusej veiksi? Kasdien ten eini? CBD - NMC. Ten zmones vaziuoja kasdien darbo reikalais. Be rotuses lengvai ir menesi galiu isgyvent, o ir vaziuosi ne kamsciu metu paprastai. Dar gal palyginkim atstuma iki Ausros vartu, kuris aktualus tik ten valkataujantiem narkomanam centus renkantiem.
      Su tokia logika, tai galima čia apie bet kurį rajoną taip pakalbėt, o kam tas užupis, paupys ir t.t galim mėnėsius išgyvent be Vilniaus miesto centro, ką ten veikt, jeigu neeini nei į teatrus nei į kitas viešasias erdves, o restoranai nedomina? Prekybos centrai, sporto klubai, baseinai, koncertų salės ir viskas ko reikia yra miesto periferijoj arba miegamuose rajonuose..iki darbo nuvažiuot NMC ir grįžt atgal į savo namą užmiestyje, miesto centrą per TV patikrint ar vis dar vietoje. Išvada, niekas nereikalinga, o mėgstantys gyvenimą senasmiestyje, tai jie biški kitokie žmonės su kitokiu suvokimu, čia pagal viršuje esantį post'ą perfrazuoju. O jeigu rimčiau, tai visi perka ten, kur jiems patinka (architektūra, aplinka ir t.t.) arba atitinka jų poreikius pagal biudžetą.
      Paskutinis taisė tomcat; 2020.12.16, 13:51.

      Comment


        Svaigalai esat. Vertybe yra gyvent kur kamsciai mazesni ir nereik piko metu valanda juose stoveti. O po darbo ar savaitgali jokio skirtumo ar is Zirmunu ar is Snipiskiu ar is Markuciu i teatra/rotuse vaziuot kai kamsciu nebera.

        Comment


          Parašė Zygis Rodyti pranešimą
          Svaigalai esat. Vertybe yra gyvent kur kamsciai mazesni ir nereik piko metu valanda juose stoveti. O po darbo ar savaitgali jokio skirtumo ar is Zirmunu ar is Snipiskiu ar is Markuciu i teatra/rotuse vaziuot kai kamsciu nebera.
          Nesutikčiau su piko meto teiginiu, nes tie kas gyvena senamiestyje arba nebūtinai, dažnai dirba tokiu laiku, koks jiems atrodo reikalingas ir nebūtinai tai yra darbas nuo 8 iki 17h, tie žmonės turi savo grafiką ir važiuoja tada, kada jiems reikia, o ne tada kada visiems likusiems reikia. Bet čia jau offtopic eina visa šita diskusija.

          Comment


            Is esmes man Markuciai patinka kaip rajonas. Visai svarstyciau cia buto pirkima. Tiesa, yra ir siokiu tokiu minusu, kuriuos minejau ir man svarbus. Na ir kainos mano nuomone uzkilo neadekvaciai per kazkur metus - bet cia turbut visur taip, kur ne getas. Kiek ziuriu aruodo skelbimus, nekyla kainos tik S Neries ant siukslyno statytiems namams.

            Comment


              Parašė Zygis Rodyti pranešimą
              Svaigalai esat. Vertybe yra gyvent kur kamsciai mazesni ir nereik piko metu valanda juose stoveti. O po darbo ar savaitgali jokio skirtumo ar is Zirmunu ar is Snipiskiu ar is Markuciu i teatra/rotuse vaziuot kai kamsciu nebera.
              Toli gražu ne visiems. Man kamščiai visiškai neaktualūs, nes aš tiesiog nevairuoju kasdien. Iš Šnipiškių į ofisą važiuodavau dviračiu arba nuridavau, tą patį daryčiau jei gyvenčiau Markučiuose. Ir visiškai neįdomu ar yra kamštis ar ne kai jį aplenki šaligatviu ar dviračių taku.

              Norint kasdien vairuoti ir rūpinantis kamščiais geriausia vietą gyventi išvis yra namas Kalnėnuose.
              Post in English - fight censorship!

              Comment


                Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                Is esmes man Markuciai patinka kaip rajonas. Visai svarstyciau cia buto pirkima. Tiesa, yra ir siokiu tokiu minusu, kuriuos minejau ir man svarbus. Na ir kainos mano nuomone uzkilo neadekvaciai per kazkur metus - bet cia turbut visur taip, kur ne getas. Kiek ziuriu aruodo skelbimus, nekyla kainos tik S Neries ant siukslyno statytiems namams.

                Tiesa sakant, tos kainos pakilo neproporcingai visur, net toj pačioj Pilaitėj, nors kažkur mačiau grafiką, kad būsto vertė krenta, bet tada nepaaiškina man fakto, kaip kv. m. kaina Pilaitėj, kai prieš metus buvo kažkas apie 1100-1200, pasidarė iš niekur nieko 1500-1600, nors Pilaitė irgi "getas". Apie kitus rajonus net nekalbu, šnipiškės irgi, Markučiai,Paupys ir t.t. visur matosi nemažas kainų šuolis.

                Parašė index Rodyti pranešimą

                Toli gražu ne visiems. Man kamščiai visiškai neaktualūs, nes aš tiesiog nevairuoju kasdien. Iš Šnipiškių į ofisą važiuodavau dviračiu arba nuridavau, tą patį daryčiau jei gyvenčiau Markučiuose. Ir visiškai neįdomu ar yra kamštis ar ne kai jį aplenki šaligatviu ar dviračių taku.

                Norint kasdien vairuoti ir rūpinantis kamščiais geriausia vietą gyventi išvis yra namas Kalnėnuose.

                Čia kaip kam, man asmeniškai Kalnėnai yra labiausiai nepatinkanti vieta, kiek esu ten buvęs, nei karto nepagalvojau, kad norėčiau čia gyvent. Jau geriau stovėt kamščiuose, negu gyvent Kalnėnuose, bet čia kiek žmonių tiek nuomonių.
                Paskutinis taisė tomcat; 2020.12.16, 14:10.

                Comment


                  Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                  Ir ka tu toj Rotusej veiksi? Kasdien ten eini? CBD - NMC. Ten zmones vaziuoja kasdien darbo reikalais. Be rotuses lengvai ir menesi galiu isgyvent, o ir vaziuosi ne kamsciu metu paprastai. Dar gal palyginkim atstuma iki Ausros vartu, kuris aktualus tik ten valkataujantiem narkomanam centus renkantiem.
                  NMC, viskas aišku, Bet kas yra CBD- iki šiol nelabai. Gal galima pažodžiui? Central B_____District ?
                  Dirbant NMC, jei po darbo sėdi į auto, su kamčiais susidursi visur, nesvarbu į kurią pusę suksi. Norint jų visai išvengti, reikėtų kad ofiso durys būtų šalia buto durų. Markučių ir Rotušės lokacija čia ne prie ko. Važiuodamas iš NMC su auto, į kamštį sėsi vos tik išsukęs iš parkingo.
                  Dėl Rotušės, Aušros vartų svarbumo manau čia neverta diskutuoti. Kiekvienam pagal save.

                  Comment


                    Parašė tomcat Rodyti pranešimą
                    Čia kaip kam, man asmeniškai Kalnėnai yra labiausiai nepatinkanti vieta, kiek esu ten buvęs, nei karto nepagalvojau, kad norėčiau čia gyvent. Jau geriau stovėt kamščiuose, negu gyvent Kalnėnuose, bet čia kiek žmonių tiek nuomonių.
                    Kalnėnai čia buvo kaip apibendrinimas visam Pavilniui. Simpatiškiausias ten gal būtų žemasis Pavilnys, jei tik gatves išasfaltuotų. Čia jei automobilių entuziastams.
                    Post in English - fight censorship!

                    Comment


                      Parašė MarkWood Rodyti pranešimą

                      NMC, viskas aišku, Bet kas yra CBD- iki šiol nelabai. Gal galima pažodžiui? Central B_____District ?
                      Dirbant NMC, jei po darbo sėdi į auto, su kamčiais susidursi visur, nesvarbu į kurią pusę suksi. Norint jų visai išvengti, reikėtų kad ofiso durys būtų šalia buto durų. Markučių ir Rotušės lokacija čia ne prie ko. Važiuodamas iš NMC su auto, į kamštį sėsi vos tik išsukęs iš parkingo.
                      Dėl Rotušės, Aušros vartų svarbumo manau čia neverta diskutuoti. Kiekvienam pagal save.
                      Central business district.

                      Comment


                        Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                        Central business district.
                        Ačiū!
                        Na jo. Iki Biznis Distrikt nuo Markučių - labai toli.. Be Praivat jeto- nikaip.

                        Comment


                          Parašė index Rodyti pranešimą

                          Kalnėnai čia buvo kaip apibendrinimas visam Pavilniui. Simpatiškiausias ten gal būtų žemasis Pavilnys, jei tik gatves išasfaltuotų. Čia jei automobilių entuziastams.
                          Šiaip 99% su auto važinėjančių žmonių tą daro iš reikalo, o ne entuziazmo.
                          Flickr

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                            Šiaip 99% su auto važinėjančių žmonių tą daro iš reikalo, o ne entuziazmo.
                            Daugybė automobiliu važiuoja, nes "neįsivaizduoja kaip kitaip" ar tai atrodo "patogiau". Va net Zygis praeitame puslapyje rašo, kad net kilometro kelionei rinktųsi automobilį.

                            Toli gražu ne visada tai yra racionalus pasirinkimas.
                            Post in English - fight censorship!

                            Comment


                              Parašė index Rodyti pranešimą

                              Daugybė automobiliu važiuoja, nes "neįsivaizduoja kaip kitaip" ar tai atrodo "patogiau". Va net Zygis praeitame puslapyje rašo, kad net kilometro kelionei rinktųsi automobilį.

                              Toli gražu ne visada tai yra racionalus pasirinkimas.
                              Bet jei važiuoji su auto dėl patogumo nesi automatiškai kažkoks auto entuziastas. Entuziastai yra tie, kurie gali krūva km prasukti be jokio tikslo ir visi pomėgiai susiję su auto.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė MarkWood Rodyti pranešimą

                                Ačiū!
                                Na jo. Iki Biznis Distrikt nuo Markučių - labai toli.. Be Praivat jeto- nikaip.
                                Tai be praivat jet gali ir is Pilaites su dviraciu atmint. Jei tik noro yra. Man tokiem dalykam nera. Man patogiau masinoj Kad ir ta kilometra - telpa ir sporto krepsys, ir griztant pirkiniu maisas.

                                ir kodel tai neracionalus pasirinkimas? Atvaziuoju siltai, nereikia tempti daiktu, uztrunku 5 minutem trumpiau, parkingus turiu tiek darbe, tiek namie. Uztenka pasivaiksciojimu ir su suniu.
                                Paskutinis taisė Zygis; 2020.12.16, 20:16.

                                Comment



                                  Tai jeigu viskas čiki su auto (ir greičiau, ir patogiau), tai kaip suprantu ir kamščiai nekliūva.
                                  Ar kažkurioje specifinėje Vilniaus vietoje jų nėra piko metu, važiuojant iš NMC ?

                                  Comment


                                    Parašė MarkWood Rodyti pranešimą

                                    Tai jeigu viskas čiki su auto (ir greičiau, ir patogiau), tai kaip suprantu ir kamščiai nekliūva.
                                    Ar kažkurioje specifinėje Vilniaus vietoje jų nėra piko metu, važiuojant iš NMC ?
                                    Kamsciai kliuna ir labai. Nekenciu juose sedet. Tiesiog gyvenant snipiskese neuztrunku. Net per kamscius ta kilometra pavaziuot trunka max 10 minuciu.

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                      Bet jei važiuoji su auto dėl patogumo nesi automatiškai kažkoks auto entuziastas. Entuziastai yra tie, kurie gali krūva km prasukti be jokio tikslo ir visi pomėgiai susiję su auto.
                                      Na čia buvo tik ironiškai apie žmones, kurie skundžiasi kad stovi kamščiuose, bet apie kitus transporto variantus net nepagalvoja. Esu girdėjęs iš žmogaus, kuris skundžiasi kaip ilgai kamščiuose stovi, jam pasiūlius greičiau važiuoti dviračiu "niekad apie tą nepagalvojau ir kažkaip keistai atrodo ne automobiliu važiuoti".
                                      Post in English - fight censorship!

                                      Comment


                                        Paskutiniai postai daugiau apie judumo problemas, o ne apie Paplaują.

                                        Comment


                                          Parašė index Rodyti pranešimą

                                          Dviračiu, pro Paupį ir Maironio gatvę. Kokios 15 minučių iki Katedros aikštės ir 20 iki Baltojo tilto.
                                          O kaip su viešuoju transportu? Gal aš kažką praleidau, bet nelabai ten jo yra?

                                          Parašė julius Rodyti pranešimą
                                          Nepatinka minti per lietų? Vaikščiok pėsčiomis - sutaupysi ant sporto salės.
                                          Pėsčiomis nelyja?


                                          Comment

                                          Working...
                                          X