Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pilaitė - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Plius dar yra Helsinkio g. viadukas per aplinkkelį - iki jo irgi tereikia nedaug nutiesti.

    Comment


      Parašė vėkas Rodyti pranešimą

      Tamstos duotas terminas "5-10 metų" ir yra negreitai. Per tiek laiko ieškodami rasim tiek jungtį, tiek ir asfalto Taurupės gatvei. Dirbti reikia
      Aš iš viso jokio termino nesustatinėju Dirbkite, jei galite, visi tik padėkos.

      Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

        Kelinta valandą ryte? Išvažiuoji 6.45 ir būni centre ar pvz. oro uoste 7, labai geras susisiekimas, kai jau aplinkkelis baigtas. Tas pats ir su baisiais kamščiais Ukmergės ar GV gatvėse, iš pašilų ar santariškių per keliolka min ryte iki centro gali atvažiuoti, tik reikia nepramiegoti.
        O jeigu dirbi nuo 8, tai kažkaip būti darbe valandą prieš (automatiškai ir valanda anksčiau atsikelti) irgi mažai logikos ir džiugesio Jeigu prisideda vaikų vežimas į darželius/mokyklas, tai jų ten tikrai prieš 7 ryto neveši.
        Net ir dar nepastačius aplinkkelio, iš bet kurios miesto vietos išvažiavus prieš 7 ryto būdavo geras susisiekimas (toks yra ir dabar). Ar važiuosi 2 val. nakties, ar važiuosi 6:45, judėsi praktiškai tokiu pačiu greičiu. Ukmergės g. dabar pakankamai normali situacija, nes nuo BIG bet kuriuo metu ryte standartinėmis sąlygomis (jei nebus kokių avarijų ar gedimų kelyje) iki centro užtruksi 20-30 min.
        Tik vertinant kamščių dydžius reikia nepamiršti, kad Pilaitė vis dar plečiasi, aplink statomi nauji namai ir pastatytuose dar ne visi gyventojai įsikūrę, o problemų jau pakankamai daug.

        Comment


          Pasilai, perkunkiemis ir siauriau esantys rajonai taip labai smagiai auga, projektu gaaaal kazkiek maziau, bet aukstingumas didesnis. Kai prades tiest M.Lietuvio gatve - dar daugiau atsiras projektu.

          O dabar siek tiek i tema: Karaliauciaus slenio pietuose pradejo dirbt ties dar vienu projektu. Kolkas pardavimu ar web'o nesimato.

          Comment


            Sveiki, gal kartais kas zino, ar planuojama pletoti koki komercini objekta sitame, pazymeta raudonai, komerciniame sklype, mozuriskiu g., ar bent koks galimas aukstingumas cia statomu pastatu gali buti iki 5 ar nuo 5 iki 9. Aciu

            Comment


              Parašė Anglis Rodyti pranešimą
              Sveiki, gal kartais kas zino, ar planuojama pletoti koki komercini objekta sitame, pazymeta raudonai, komerciniame sklype, mozuriskiu g., ar bent koks galimas aukstingumas cia statomu pastatu gali buti iki 5 ar nuo 5 iki 9. Aciu
              Lyg ir nieko neplanuojama, bent ne viešai.

              Comment


                Visuomenės informavimas apie numatomą daugiabučių gyvenamųjų namų Elbingo g. 2, Vilniuje, projektavimą

                Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                Comment





                  Aviate, navigate, communicate

                  Comment


                    Cmon, kotedžai su nuosavu kiemeliu yra nuostabi vieta gyventi palyginus su komiblokais.

                    Comment


                      Parašė Blaze Rodyti pranešimą
                      Cmon, kotedžai su nuosavu kiemeliu yra nuostabi vieta gyventi palyginus su komiblokais.
                      Net ir renderyje jie pernelyg siauri, bent jau tas tvartelis su boksais pirmame plane. Negi neįmanoma kažko gražesnio ir patogesnio sukurti?

                      Comment


                        Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą


                        Labiau primena tokį vaizdą:

                        Flickr

                        Comment


                          Šlaitiniai stogai gal didelio patogumo neprideda, bet estetiškai atrodo kur kas geriau. Ypač iš viršaus

                          Comment


                            Aš nelabai suprantu žmonių, kuriems viskas blogai (tai jiems siauras kiemelis, tai per daug užstatyta, ar Jūs ten gyvensite?). Gyvename mieste - jis proporcingai didėja. Kitas dalykas šis projektas kuom man patinka, kad viskas tvakoma taisyklingai, netgi primena vakarietišką rajoną. Taip yra daug dalykų, kas galėtų būti kitaip, bet dėja niekas mano patarimų neklausys. Man asmeniškai žavingiau atrodo toks miesto rajonas nei blokiniai namai, kur žmonės neprižiūri savo aplinkos. Manau viskas ok su šiuo projektu, bandoma laikytis kvartalo užstatymo, o ne naujas Perkūnkiemis.

                            Reziumuojant. Aš už tai, kad Vilnius panašėtu į vakarų miestą, kuriuose pilna kotedžo tipo namų/rajonų. Ir tikrai nelabai suprantu, čia dejuojančiu, kad jiems nebus, nebeliks "parkelio" kur ten vasara bomzai balius kelia, o kelias link ežero nusėtas šunų š... Taip trūksta mokyklų ir darželių, bet tai savivaldybės neveiklumas tiksliau impotencija šiuo klausimu. O kad Pilaitė tampa gražiu miegamuoju rajonu aš asmeniškai labai džiaugiuosi (be abėjo čia daug ką dar reiktu taisyti, bet tema ne apie tai). Juk gyvenu mieste, o ne kur Balbieriškio kaime(jei ten gyvenčiau tai dėl to kad pabėgt nuo miesto, o ne kad pas miestiečius miškas ateitu).

                            Comment


                              Lietuvis mato kotedzus.. (townhouse tai vadinasi o ne kotedzai) ir jam akys ant kaktos issoka ir sirdis pakereta. Elbingo g.2 projekte nematau nieko labai gero... skiriasi nuo daugiabucio tik laiptines nebuvimu ir mazyciu zemes plotu prie lango. Paprasto buto kvadraturos plotas suskirstytas vietoj vieno i du aukstus.

                              Visu pirma nematau NEI VIENO medzio. Visu antra kam reikalingos tos siauros vaiku zaidimu aiksteles po visu langais ikistos tarp namu? Negalima buvo padaryti vienos normalios aiksteles sone? Lietuvoje aplamai didele beda su zaidimo aikstelemis - ikisami standartiniai pigiausi plastikiniai kalniukai "del varneles" kad aikstele irengta. Nebutu po langais tu kislotnu spalvu aiksteliu, nereiketu ir to nesamoningo praejimo takelio tarp kiemu. Dabar gaunasi kad i tavo langus praeiviai ziures is abeju pusiu.

                              Vizualizacijoje desiniame sone yra dar viena aikstele vaikams, nors pagal projekto pdf ten is tikruju bus parkingas. Kam? Sveciams (is kur ju tiek)? Ar leis pirkt kotedzus be parkingo vietos?? Perkunkiemis 2?

                              Atskiras pastatas garazams. Wtf... Back to 90s? Ir namu eilej, kur garazai, parkingas numatytas po pat savo langais be zalios vejos, ivaziuojant prie pat namo sienos per pesciuju taka (kurio nera pdf'e). Kai bus tai padaryta - sioje atkarpoje zmones eis vidury gatves, kaip dabar eina daugiabuciu kiemuose.

                              Vizualizacija vel meluoja. Apatinis ilgas parkingas. Paveiksliuke padaryta normaliai - zmones parkuoja savo masinas prie namu is vienos puses. PDF projekte gi yra dar suzymetos vietos ir is kitos puses. 50 parkavimo vietu. 50! Viena eile. Be medziu, be saleliu, tiesiog... viena eile 50 parkingo vietu.

                              Turint omeny kad artimiausius 10-15 metu nebus papildomu prospektu nuvaziuoti is Pilaites i miesta... sekmes perkant ten kaimo projektuotoju (paziurekit ju kitus darbus) dezutes parduodamas kaip liukso klases svajoniu namai salia ezero.

                              Comment


                                Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                                Lietuvis mato kotedzus.. (townhouse tai vadinasi o ne kotedzai) ir jam akys ant kaktos issoka ir sirdis pakereta.
                                Lietuvis, tiksliau Lietuvoje kotedžo tipo namai atsirado 1988-1989 metais Tarybiniams architektams nuvykus į Vakarus (Pasitaisau 1911 Vilniuje buvo pradėtos kelios kotedžų kolonijos, bet tai nekeičia, nes visi užaugome tarp blokinių namų, kur apie toki dalyką kaip kotedžas, net nežinojome). O vakaruose tokio tipo namai jau buvo statuomi nuo XIX a. tad daugelis laimingi, kad kažką panaušaus stato ar gali įsigyti. Vakaruose tokio tipo namai yra prieinami daugeliui, čia pas mus kotedžas yra kažkas tokio. Paprastas atsakymas yra paklausa bus ir pasiūla plius uždarbis.

                                Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                                Visu pirma nematau NEI VIENO medzio. Visu antra kam reikalingos tos siauros vaiku zaidimu aiksteles po visu langais ikistos tarp namu?
                                Šiame projekte pilna kliurku ką reiktų keisti, bet buvau minėjas ne aš ir ne tu projektuojam šį objekta, plius statytojui paėjo visi projektai (visi senesnių etapų kotedžai išparduoti) jis automatiškai išnaudoja plota, kad didintu pelna sau.

                                Tiesiog mane nervuoja žmonių negatyvumas, viskas blogai, to trūksta, tas blogai. Aš tikrai nededu pliusu ir net nepirkčiau čia namų sau, bet aš džiaugiuosi, kad mes išaugame iš daugiabučių. Kaip pavyzdys man geriau šis projektas, nei visa "Naujoji Pilaitė", kur ten išvis nieko nėra iš tavo vardinto sąrašo. Ypač ten nėra MEDŽIŲ!

                                Comment


                                  Parašė Martin Van Rodyti pranešimą
                                  Tiesiog mane nervuoja žmonių negatyvumas, viskas blogai, to trūksta, tas blogai. Aš tikrai nededu pliusu ir net nepirkčiau čia namų sau, bet aš džiaugiuosi, kad mes išaugame iš daugiabučių. Kaip pavyzdys man geriau šis projektas, nei visa "Naujoji Pilaitė", kur ten išvis nieko nėra iš tavo vardinto sąrašo. Ypač ten nėra MEDŽIŲ!
                                  O sveikai pakritikuoti negalima?
                                  Velniam tuomet iš viso tie pateikimai visuomenės svarstymui??

                                  Comment


                                    Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                    O sveikai pakritikuoti negalima?
                                    Velniam tuomet iš viso tie pateikimai visuomenės svarstymui??
                                    *Realiai suinteresuotos visuomenės (aka kaimynų ir green peace aktyvistų) svarstymui

                                    Comment


                                      Parašė dr.pienas Rodyti pranešimą

                                      *Realiai suinteresuotos visuomenės (aka kaimynų ir green peace aktyvistų) svarstymui


                                      Tai visas šitas forumas yra pikti kaimynai ir green peace aktyvistai?
                                      Aviate, navigate, communicate

                                      Comment


                                        O jūs bent vienas nusiųsit savo pastabas projektuotojui?

                                        Comment


                                          Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                          O sveikai pakritikuoti negalima?
                                          Aš esu už kritiką ir įdėjų pasiūlymą, bet ne už eilinę diskusija, kaip viskas blogai, tai tegul parašo, ką reiktu keisti, kaip būtų geriau, o ne eilinį syki verkti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X