Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Akropolio“ priestatas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Šeškinės Ozas net ir neliečiamas, juk jis kitoje kelio pusėje, o ten - dykynė (galėtų VP marketui dar milijoną, kitą pripaišyt, kad iš tos dykynės kokį parkelį pagamintų )
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #42
      tai dabar miestui netgi didesne nauda gavosi - vp uz projekto tolesni vystyma ir igyvendinima tures daug pinigelio palikti to pacio Vilniaus kisenen Tegul visokios zveryno bendrijos pamasto, ar jos galetu tiek milijonu sukrapstyti miesto labui, juk betkoks didesnis projektas neapsiriboja vien pastato pastatymu. Tvarkoma aplinka, pleciama infrastruktura ir pan. O siaip pinigai vieni nevaiksto

      Comment


        #43
        Parašė John
        Na del tu 12 milijonu man neviskas aisku. Ozo g. rekonstrukcija buvo daroma jau kur kas anksciau, nuvaziavimai i Gelezinio vilko g. irgi patatyti dar anksciau (tai turbut irgi VP Marketas dare uz savo $. Na nebent savivaldybe tai dare, tokiu atveju jokiu priekaistu niekam neturiu). O dabar skelbiama apie tai, kad bus investuota 12 mln i aplinkos tvarkyma. Jeigu i tuos 12 milijonu ieina ir mano mineti darbai, tuoment is ju nelabai kas ir lieka. Gali buti, kad tai tiesiog gerai padarytas PR'as a la "ziurekit, kokie mas geri ir kaip daug $ skiriam miestui".
        Viešąją infrastruktūrą paprastai savivaldybė tvarko, matyt ir šitas atvejis ne kitos. Be to, buvo pasirašyta sutartis, kuri įpareigojo padaryti nurodytus punktus
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #44
          Parašė Marius
          Beje, idomu, koksai bendras aukstis gautusi jei pastatytu 15 - auksti? Niekas nezinote, koksai ozo aukstis?
          Kaip zinau, ties ozo virsum yra viena auksciausiu altitudziu nuo juros lygio. Todel pastatas mastysis gerai ir is toli, bendru auksciu konkuruos su NMC pastatais.

          Kas liecia stiklo. Asmeniskai man jo pradeda buti per daug. Be abejo, kazur jo panaudojimas labai pagerino buvusi vaizda, pvz Lietuvos Energijos pastatas netoli Mindaugo tilto.

          Nors kiti jo naudojima susieja su zmonems atsiradusiu polinkiu egzibicionizmui, ha....... kas zino, gal... [/quote]

          Comment


            #45
            Parašė ANDRIUS
            Kaip zinau, ties ozo virsum yra viena auksciausiu altitudziu nuo juros lygio. Todel pastatas mastysis gerai ir is toli, bendru auksciu konkuruos su NMC pastatais.

            Kas liecia stiklo. Asmeniskai man jo pradeda buti per daug. Be abejo, kazur jo panaudojimas labai pagerino buvusi vaizda, pvz Lietuvos Energijos pastatas netoli Mindaugo tilto.

            Nors kiti jo naudojima susieja su zmonems atsiradusiu polinkiu egzibicionizmui, ha....... kas zino, gal...
            Juk Akropolis ne ant Ozo statomas, tai tik siaura, 50 m ilgio žemės kalvelė
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #46
              Parašė Mantaz

              Juk Akropolis ne ant Ozo statomas, tai tik siaura, 50 m ilgio žemės kalvelė
              Na, nevisai yra taip. Pagal geologini apibrezima, Ozai- ledynu gruntai, stipriai permaisytos strukturos. Susidaro ledynu slinkimo metu, del ko gruntai buna permaisyti ir pasizymi labai didele mechaniniu savybiu kaita.
              Siemens arena irgi statyta ant tokio tipo grunto: viena dalis ant kieto, kita ant blogom mechaninem savybem pasizymincio grunto. Del to jai panaudoti pamatai buvo skirtingu tipu.

              Del auksciau isvardinto, pazymint grunto unikaluma (islikes nepakites nuo ledynmecio!) , ozas ir yra saugomas, kadangi bet koks isikisimas, grunto kasimas ir maisymas yra jo naikinimas.

              Bet ar ne per velu tai mineti, kai darbai minetoje vietoje jau vykdomi?

              Comment


                #47
                Parašė ANDRIUS
                Parašė Mantaz

                Juk Akropolis ne ant Ozo statomas, tai tik siaura, 50 m ilgio žemės kalvelė
                Na, nevisai yra taip. Pagal geologini apibrezima, Ozai- ledynu gruntai, stipriai permaisytos strukturos. Susidaro ledynu slinkimo metu, del ko gruntai buna permaisyti ir pasizymi labai didele mechaniniu savybiu kaita.
                Siemens arena irgi statyta ant tokio tipo grunto: viena dalis ant kieto, kita ant blogom mechaninem savybem pasizymincio grunto. Del to jai panaudoti pamatai buvo skirtingu tipu.

                Del auksciau isvardinto, pazymint grunto unikaluma (islikes nepakites nuo ledynmecio!) , ozas ir yra saugomas, kadangi bet koks isikisimas, grunto kasimas ir maisymas yra jo naikinimas.

                Bet ar ne per velu tai mineti, kai darbai minetoje vietoje jau vykdomi?
                Nejau turi įtakos ir tai, kad darba vykdomi už kelių šimtų metrų?
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #48
                  Parašė Mantaz
                  Nejau turi įtakos ir tai, kad darba vykdomi už kelių šimtų metrų?
                  Berods vienas is musu klysta. Ryt pasistengsiu issiaiskinti

                  Comment


                    #49
                    Siandiena per Radio centro spaudos apzvalga girdejau kad uzkastas karo kirvis su savivaldybe.Tai taip iseina kad akropolio statybos bus toliau tesiamos
                    "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                    Comment


                      #50
                      Parašė Montezauras_klp
                      Siandiena per Radio centro spaudos apzvalga girdejau kad uzkastas karo kirvis su savivaldybe.Tai taip iseina kad akropolio statybos bus toliau tesiamos
                      Čia ko gero apie tuos 12 mln ir kalbama. Šiaip objektų statybos eigą kontroliuoja Apskritys
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #51
                        Parašė Mantaz
                        Nejau turi įtakos ir tai, kad darba vykdomi už kelių šimtų metrų?
                        Kaip issiaiskinau, statybos ozo neturejo paliesti. Taciau geologinis draustinis yra veikiamas.. nors jame negali buti vykdomi darbai, susije su grunto kasimu...

                        Dar butu idomu, kokiu budu bus vykdomi aplinkos tvarkymo darbai salia Akropolio.....

                        Comment


                          #52
                          Ką tik rodė LNK žinių anonsą, kad kalbama, jog kažkas nepritaria Akropolio biuro pastato statyboms. Reiks žiūrėt
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #53
                            Ždž dar niekas neaišku, tik tiek, kad architektai kategoriškai nepritaria statyboms ir skelbia, kad buvo pažeista daugybė teisės aktų. Žiūrėsim kaip toliau bus
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #54
                              va kur projektinis pasiulymas

                              Comment


                                #55
                                Liūtai
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  #56
                                  , nusiųsk šitą foto į SP, beveik garantuoju, kad kitam numerį būtų išspausdinta
                                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                  Comment


                                    #57
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #58
                                      Ne nu cia tai tikrai gerai pasidarbawai galetu rimtai toki padaryti butu wos ne HOLYWOOD
                                      "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė liutass
                                        va kur projektinis pasiulymas

                                        10 balų.

                                        Siūlau tau šią nuotrauką parduoti ir kitiems leidiniams.
                                        music on my mind.
                                        FC Žaibai

                                        Comment


                                          #60
                                          Hey, cia ne as dariau, tiesiog radau sia nuotrauka internete

                                          Comment

                                          Working...
                                          X