Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vyroko apartamentai II (Arfa, Tower)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kol kas sunku spresti, lauksim kol pabaigs.

    O tas Vyroko pusapvalis monstras tai matau kaip ir nebejuda? Idomu kodel.
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      Parašė blitz
      Kol kas sunku spresti, lauksim kol pabaigs.

      O tas Vyroko pusapvalis monstras tai matau kaip ir nebejuda? Idomu kodel.
      Man atrodo po truputi juda.

      Del vyroko, tai pritariu shamanui - ne nuo centro jiems pradeti reikejo.

      Comment


        vyrokas juda - pamatai statomi, o kvartalą tai rūkai gaubia
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Parašė Edd
          Kuo bloga juoda? Man ji normali spalva, simta kartu geresne nei oranzine ar geltona.
          Kazkaip juoda spalva man niuriai atrodo. Lietuvoj del musu salto klimato reiketu statyti daugiau sviesiu pastatu (nors sutinku, kad neoranziniu) o juodos galetu buti apdailos detales, bet ne bendras fonas. Nes tokia juodoji dezute bus slegianti, ypac ukanota rudeni/ ziema. BET kita vertus, paziurejau dabar i taduxo nuotrauka, ir tie gelsvi dryziai is sono gerokai pagyvina bendra vaizda. Tai gal nebus taip blogai. (Nors turint galvoj ankstensne Vyroko statyba, negali buto del to tikras.)

          Comment


            Vakar važiavai pro šalį Lvovo gatve. Tas buvęs benderis bus juodai/geltonas kaip širšė
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              Parašė John
              Gal Vyrokas tycia taip daro? Vadovaujasi savo filosofija: "padarykime Vilniu bjauru"
              Talino savivaldybės slaptieji agentai- vienareikšmiškai.
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                Geriau jie ir nebestatytu to savo 31a dangoraizio, nes kuo toliau tuo baisesni ju darbai.

                Comment


                  Gal palaukit, kol pabaigs? Kol kas man jis taip baisiai, kaip čia buvo išreikšta, neatrodo
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Update:









                    Comment


                      Comment


                        Ačiū, taimi, už atnaujinimą.

                        Tiems kas dar turėjo kažkokių iliuzijų dėl Vyroko chėbrytės sveikos estetinės nuovokos, šis kadras turėtų atverti akis:



                        Kaip po dykumą blaškiausi

                        Comment


                          http://i7.photobucket.com/albums/y27...s/eec48da9.jpg

                          Visai nieko, kažkodėl įsivaizdavau, kad dar blogiau atrodys.

                          Comment


                            Parašė vytauc
                            Ačiū, taimi, už atnaujinimą.

                            Tiems kas dar turėjo kažkokių iliuzijų dėl Vyroko chėbrytės sveikos estetinės nuovokos, šis kadras turėtų atverti akis:



                            Del to ir nufotografavau, kas ten per ***** prilibdytas?

                            Comment


                              Įdomu kas pas Vyroką yra architektai? Jie kažkokie sakyčiau gan originalūs.

                              Comment


                                Dar cia svelniai pasakiai 'orginalus' . Bet jei ta auksta pastatytu tai kaip ir renderiuose tai as atleisciau .

                                Comment


                                  Mano įtarimas, jog Vyroko chebrytė yra Talino savivaldybės agentai ir siekia subjauroti Vilnių, vis stiprėja.

                                  Viiröõkkäss
                                  Kaip po dykumą blaškiausi

                                  Comment


                                    "Orange Virus" jau gali greitai tapti architekturines prasmes savoka.

                                    Comment


                                      Parašė taimis
                                      Dar cia svelniai pasakiai 'orginalus' . Bet jei ta auksta pastatytu tai kaip ir renderiuose tai as atleisciau .
                                      Nesitikėk, kol kas jie principingai laikosi priešingos pozicijos- statyti betkaip, tik ne pagal renderius
                                      Kaip po dykumą blaškiausi

                                      Comment


                                        Parašė vytauc
                                        Mano įtarimas, jog Vyroko chebrytė yra Talino savivaldybės agentai ir siekia subjauroti Vilnių, vis stiprėja.

                                        Viiröõkkäss


                                        Na bet tas aukstybinis tai nesugadintu vaizdo, net labai pagerintu, bent jau mano nuomone. As labai noriu kad jis atsirastu, butu pats orginaliausias dangoraizis Vilniuje.

                                        Comment


                                          kiekvienam aukštui po skirtingą balkoną!
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X