Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vyroko apartamentai II (Arfa, Tower)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Dėkui už vizijas. Čia gal netyčia MPD lankeisi, ar gal net pačiame Vyroke?

    farbrom> Man regis jie tiesiog tvarkosi leidimus.
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22
      Čia turbūt tas Savanorių pr. 221. Nors kaži ar labai verta ten eiti, jei dar neaiškus galutinis pastato vaizdas
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #23
        1/5 jau igyvendinta. Kolegija su baraku galetu apskritai nugriauti ir pastatyti is naujo, nes pastatu bukle ne is geruju

        Comment


          #24
          Na griovimas gal ir geriau būtų, bet tai yra labai brangus malonumas. Nugriovimą praktiškai kompensuotų tik dar vienas aukštybinis (kas galbūt būtų ir neblogai )
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            trupuciuka vaizdines medziagos
            Puse lanko formos pastato jau yra, antrajai pusei atrodo niekas jau nebemaisho ishskyrus ta medini namuka

            Comment


              #26
              Ir ta namuka prie namuko

              Comment


                #27
                http://www.delfi.lt/news/economy/Med...php?id=7197781

                siek tiek konkrecios info sitame ELTOS pranesime yra apie si projekta...

                Comment


                  #28
                  Kokios konkrecios informacijos ?
                  Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                  Comment


                    #29
                    matau, megsti, kai tavim pasirupina:

                    <<...Pagal pasirašytas sutartis didžiausia "MEI Baltija" investicija, siekianti 500 mln. litų, yra projektas "Kvartalas", kurį sostinės Konstitucijos prospekte stato bendrovė "Vyrokas". Taip pat bendrovė rekonstruoja buvusį "Vilniaus" viešbutį sostinės..>>

                    Parašė keen
                    Kokios konkrecios informacijos ?

                    Comment


                      #30
                      Nu gal visai ir nieko butu sitas pastatas bet jau tas zalias stogas tai p*****c

                      Comment


                        #31
                        Parašė chmekas
                        matau, megsti, kai tavim pasirupina:

                        <<...Pagal pasirašytas sutartis didžiausia "MEI Baltija" investicija, siekianti 500 mln. litų, yra projektas "Kvartalas", kurį sostinės Konstitucijos prospekte stato bendrovė "Vyrokas". Taip pat bendrovė rekonstruoja buvusį "Vilniaus" viešbutį sostinės..>>
                        Nu as perskaiciau ta delfio nuoroda. Bet jokio KONKRETUMO neradau, kaip ir tavo citatoje...
                        Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                        Comment


                          #32
                          Kaip visada esam kaimas ir liksim kaimas. !!!!!!!!!!!!!!!!!
                          Visur atsiranda ta "magiska" 31 auksto siena
                          Reikia vystitis toliau gerai puiku 31 auksto kol kas auksciausias pastatas baltijos salyse taciau palyginus su Varsuva tai juokas kaip galima privilioti stambius konzernus arba net bankus kai statomos tik pasiures

                          Comment


                            #33
                            Man regis "kaimas" buvome tada, kai dangoraižiai dygo be leidimų ir jokio susirūpinimo, kad tai kokiu nors būdu įtakos senamiesčio panoramą. Šiaip buvo blogai padaryta, kad dangoraižių kvartalui pasirinkta tokia jautri vieta ir galbūt juos reikėjo nustumti kiek giliau į Šnipiškes ar net prie kuro aparatūros ir tada jau KVAD'as vargiai turėtų ką prikišti dėl per aukštų pastatų, o vystytojams būtų lengviau suderinti projektus. Vienu žodžiu, kas padaryta jau ir padaryta, dabar belieka laukti tolesnių įvykių
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #34
                              Siaip ne 31, o 33 aukstu pastatas yra auksciausias.
                              Man labiau kaimu atsiduoda pasisakymai panasus i kukarachios - "kuo auksciau, kuo auksciau!". Aukstis - viskas kas rupi, o daugiau nieko. Juokinga ir tiek. Tokie miestai kaip Kopenhaga turbut kaimai?
                              Kai kuriu zmoniu galvose yra kaimas.

                              Comment


                                #35
                                Romoi isvis nera dangoraiziu, matai ten labai didelis kaimas

                                Comment


                                  #36
                                  Tipiska Lietuviu galvosena "mus reprezentuoja Cepelinai, Saltibarsciai ir Eurovizija"

                                  Ei mantai kada Vilniui dygo dangoraiziai be leidimu?? pries 2000 isvis nedygo

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė kukaracha
                                    Tipiska Lietuviu galvosena "mus reprezentuoja Cepelinai, Saltibarsciai ir Eurovizija"

                                    Ei mantai kada Vilniui dygo dangoraiziai be leidimu?? pries 2000 isvis nedygo
                                    Prieš 2000 nebuvo reikalo ir vystytojai nebuvo tiek suįžulėję O be leidimų dygo Europos abu bokštai, Žirgo daugiabutis, Akropolio priestatas ir dar keletas kitų.
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #38
                                      Bendrabučio rekonstrukcija vyksta visu greičiu, beje, pasirodė keistas tas priestatas šalia sienos (jei tai - priestatas) ir apskritai susidaro įspūdis, kad šį pastatą aukštins



                                      PS šią temą, ko gero, reikia kelti į "Statybų eigą" ir ateity sujungti su "Vyroko" tema
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #39
                                        Bendrabuti aukstins?

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė Mantaz
                                          ir apskritai susidaro įspūdis, kad šį pastatą aukštins
                                          Jau seniai net siame forume buvo rasyta, kad paaukstins iki 8 aukstu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X