Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Akropolis Vingis“ (buv. gamykla „Velga“)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jei atsimenat, tai panasiai buvo toweryje - kai kurie rezervuoti arba nupirkti butai, po to tapo laisvi. Tiesa neaisku ar cia bus tas pats.

    Comment


      Visos visų išvardintos tokių rezervacijų versijos yra teisingos. Taip pat kažkas užsiminė, jog ir vystytojui neapsimoka galbūt iš karto parduot, o geriau palaikyti ir stebėti rinką bei koreguoti kainas. Patys matot, kaip viskas pučiasi.

      Comment


        Dėl keistos padėties su butų išpardavimais kai jie būna išparduoti iki viešo pardavimų paskelbimo.


        Mano giminė perka butą 2021. Vystytojas pasakė, kad mes vidiniais kanalais paskelbėme apie pardavimą dar iki viešo paskelbimo. Iš esmės viską išpirko, rezervavo. Todėl, sakė, mum net nėra prasmės į viešumą eiti.

        Mano spėjimas - kituose objektuose gali būti panaši situacija.

        Comment


          O kaip jums atrodo, kad Tuskulėnų arba Naujamiesčio chruščiovkės lengvai parsidavinėja už 1850€/m2, kur reikalingas kosmetinis remontas? Atsidarius aruoda, pilna rezervacijų. Brokeriai tose vietose jau gerai įrengtus ir po 2100€/m2 siūlo, nors 1959 metų blokiniai daugiabučiai...

          Comment


            Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
            Rezervuoja NT'šnikai ir panašūs, kas su tuo susiję. Mano patys pasakojo. Rezervuoji, po to perparduodi rezervaciją, arba jau įrengtą butą. Tikslai schemos nežinau, bet kažkas tą linkme.
            Taip, esu asmeniškai susiduręs, kai perparduoda preliminarią sutartį. Pardavimas vyksta per brokerį, kuriam už "tarpininkavimą" susimoki procentą.

            Kiek bandžiau pats belstis pas vystytojus žinodamas apie projektus - visur atsakymas buvo, kad rezervacijos galimos tik paleidus viską viešai. Paleidžia viešai ir pirmą dieną būna geriausi variantai paimti. Nu bet toks gyvenimas matyt kapitalizmo eroje.

            Comment


              Bet man vistiek nelogiska. 0 logikos. Jei taip griebia perpardavinetojai net nepradejus rezervaciju, tai reiskia kaina per zema - kodel vystytojo vietoj jos tiesiog kokiu 20% nepakelus?

              Comment


                Nu mano galva kaina ten nėra per maža, bet turbūt vingio parko kaimynystė atsveria krasnuxa ir tūkstanmečio g. autostradą, tai yra kas moka už brėžinius 3000 Eur. Dar reikia nepamiršt, kad tie daugiabučiai bus statybų aikštelė ne vienerius metus po jų pridavimo.
                Paskutinis taisė Viliusun; 2021.03.20, 17:27.

                Comment


                  Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                  Bet man vistiek nelogiska. 0 logikos. Jei taip griebia perpardavinetojai net nepradejus rezervaciju, tai reiskia kaina per zema - kodel vystytojo vietoj jos tiesiog kokiu 20% nepakelus?
                  Tai jos ir pakils prasidėjus statyboms, dar labiau pakils - statyboms einant į pabaigą, o namus pastačius ir įrengus - dar labiau pakils . Pagal šiandienines kainas vid. 2,5k/kv. m. visiškai šalia Vingio parko/upės yra labai geras deal'as, mačiau, kad už panašius pinigus dabar pardavinėja butus visokiose Šnipiškės pabaigose, prie Ozo g., kur jokia gamta, parkais ir upėmis net nekvepia.
                  Pagrindinis minusas - sumokėję dabar žmonės ten galės gyventi tik po kokių 2 metų, praeis kokie 3-4 mėn kol bus suderinti visi statybų leidimai, tada dar 1 metai su trupučiu statybų, tada dar bent keli mėnesiai buto įsirenginėjimas. Šis laukimas IMHO pagrindinės naujos statybos butų pirkimo iš brėžinių trūkumas. Antras vertus, tai joks ne trūkumas tiems, kuriems tai nebus pagrindinis gyvenamasis būstas, o perkama nuomai/"investicijai"/perpardavimui.

                  Comment


                    Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą

                    Tai jos ir pakils prasidėjus statyboms, dar labiau pakils - statyboms einant į pabaigą, o namus pastačius ir įrengus - dar labiau pakils . Pagal šiandienines kainas vid. 2,5k/kv. m. visiškai šalia Vingio parko/upės yra labai geras deal'as, mačiau, kad už panašius pinigus dabar pardavinėja butus visokiose Šnipiškės pabaigose, prie Ozo g., kur jokia gamta, parkais ir upėmis net nekvepia.
                    Pagrindinis minusas - sumokėję dabar žmonės ten galės gyventi tik po kokių 2 metų, praeis kokie 3-4 mėn kol bus suderinti visi statybų leidimai, tada dar 1 metai su trupučiu statybų, tada dar bent keli mėnesiai buto įsirenginėjimas. Šis laukimas IMHO pagrindinės naujos statybos butų pirkimo iš brėžinių trūkumas. Antras vertus, tai joks ne trūkumas tiems, kuriems tai nebus pagrindinis gyvenamasis būstas, o perkama nuomai/"investicijai"/perpardavimui.
                    Tai logiska, kad kils. Bet kam tada uz ta labai gera kaina parduot geriausius butus. Numa gi babkiu apyvartiniu turi

                    Comment


                      Aš girdėjau apie tokį dalyką kaip "investuotojų butai", kur butas reklamuojamas ir parduodamas iš pačio vystytojo, tačiau yra investuotojas kuris investuoja ne į projektą ar ne į vystytojo įmonę ar fondą, bet jo investicija yra susieta su konkrečiu butu. Vystytojas gauna apyvartinių lėšų ir susimažina riziką, investuotojui spėju yra ir galimybė apsispręsti per kažkiek laiko ar pasilikti butą sau arba išstatyti į pardavimą per vystytoją. Girdėjau apie šitą iš mažesnio vystytojo, nežinau ar didesni su daugiau kapitalo tuo užsiima. Jeigu tai tikrai yra dažna praktika, galima tikėtis kad daug butų grįš vėlesniu metu į pardavimus (su turbūt aukštesne kaina).

                      Comment


                        Nu tai va tokie visokie mechanizmai ir kaitina rinką dar labiau.

                        Comment


                          Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                          Tai logiska, kad kils. Bet kam tada uz ta labai gera kaina parduot geriausius butus. Numa gi babkiu apyvartiniu turi
                          Labai tikėtina, kad tuos butus palankesnėm sąlygom davė nusipirkti įmonės darbuotojams. Pvz. mano name iki šiol gyvena keli tą namą statę įmonės darbuotojai/inžinieriai - labai tikėtina, kad jie savo butus užsirezervavo dar iki oficialių pardavimų, gal net palankesnėm kainom. Savotiškas bonusas ir motyvaciją darbuotojams

                          Comment


                            Parašė Kristisz Rodyti pranešimą
                            Aš girdėjau apie tokį dalyką kaip "investuotojų butai", kur butas reklamuojamas ir parduodamas iš pačio vystytojo, tačiau yra investuotojas kuris investuoja ne į projektą ar ne į vystytojo įmonę ar fondą, bet jo investicija yra susieta su konkrečiu butu. Vystytojas gauna apyvartinių lėšų ir susimažina riziką, investuotojui spėju yra ir galimybė apsispręsti per kažkiek laiko ar pasilikti butą sau arba išstatyti į pardavimą per vystytoją. Girdėjau apie šitą iš mažesnio vystytojo, nežinau ar didesni su daugiau kapitalo tuo užsiima. Jeigu tai tikrai yra dažna praktika, galima tikėtis kad daug butų grįš vėlesniu metu į pardavimus (su turbūt aukštesne kaina).
                            Taip, vat tokį vat atsakymą esu gavęs ne iš šio ("reVingis") projekto. Labai, manau, panaši situacija. Click image for larger version

Name:	22-05-ooyd0-w1ntf.png
Views:	1992
Size:	22,3 kB
ID:	1871498

                            Comment


                              Pradeda judėti reikalai nuo butų statybos?

                              Viena didžiausių Lietuvos statybų bendrovių Panevėžio statybos trestas (PST) Vilniuje statys vieną iš kvartalų gyvenamųjų namų projekte „reVingis“.
                              Bendrovė pranešė kartu su nekilnojamojo turto plėtotoju „Galio Group“ pasirašiusi daugiau kaip 16 mln. eurų (su PVM) sutartį dėl statybų Geležinio Vilko g. 2.

                              Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/nekilno....d?id=87662271

                              Comment


                                man idomu kiek ten jau butu nupirkta, kazkas forume rase, kad procentiskai labai daug

                                Comment


                                  Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
                                  man idomu kiek ten jau butu nupirkta, kazkas forume rase, kad procentiskai labai daug
                                  Įdomu kiek nupirkta, o kiek paimta spekuliantų bent jau jų puslapyje likę vos keli butai. Viskas parduota.

                                  Comment


                                    Kiek zinau beveik viskas rezervuota. Problema kodel statybos dar neprasidejo, tai kad rezervavo butus uz tokias kainas, kad su dabartinem medziagu kainom negali pastatyti norint i pliusa iseit . Statysis labai ilgai...

                                    Comment


                                      Lygiai taip pat, kaip su Šv. Stepono Baltu Lapu, praktiškai viskas išparduota, o apie statybų pradžią tik paskelbė.

                                      Comment


                                        Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą
                                        Kiek zinau beveik viskas rezervuota. Problema kodel statybos dar neprasidejo, tai kad rezervavo butus uz tokias kainas, kad su dabartinem medziagu kainom negali pastatyti norint i pliusa iseit . Statysis labai ilgai...
                                        Kitaip tariant, net ir tokioje vietoje greičiausiai matysime dar vienas avuliškes.

                                        Comment


                                          Parašė Globalus Rodyti pranešimą
                                          Lygiai taip pat, kaip su Šv. Stepono Baltu Lapu, praktiškai viskas išparduota, o apie statybų pradžią tik paskelbė.
                                          Įdomiai. nes Mindaugo Baltam Lape dar yra laisvų būtų, nors pats projektas mano galva daug geresnis nei Stepono (lokacija ir pan.).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X