Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vokiečių gatvės atkūrimo planai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Meier
    Parašė Mantaz
    Parašė ogo
    (...)

    O "sovietini palikima" galima rekonstruoti (kodel jus visi sutartinai triubijat "baisieji komiblokai", is kur pas jus tas zodis? )
    Komiblokai? Čia nuo angliško žodžio commieblock (commie - komunistas)
    O ne nuo common - įprastas?
    Žodis communism ir kilo nuo žodžio common (bendras) tad praktiškai nuo kilo pastarojo D bet šiaip tai commieblock yra žodžių commie (communist) ir block junginys
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22
      Na štai, šiandienos Vokiečių gatvės nuotraukos

















      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #23
        Taip ir nesupratau ar Jono pateiktas piešinėlis jau yra kažkaip nutartas atstatymo planas ar tik vaizduotės vaisius. Nes ten nelabai aišku kas bus su tais commieblokais, ar tie kas juose gyvena nebeteks savo langų, ar tarp atstatytu pastatu ir commieblocku yra numatyta gatvele? Vienaip ar kitaip ji bus gana tamsi ir nemanau, kad niekuo dėti "commieįkaitai" dėl to labai apsidžiaugtų. Vienaip ar kitaip Vokiečių gatvė dabar tikrai nėra pati bjauriausia gatvė mieste, gal jos at/užstatymas dar gali palaukti?

        Comment


          #24
          Ar pritariate, kad dabartinėje Vokiečių gatvės žaliojoje zonoje būtų atkurti buvę pastatai?

          ne 86.09 % (5006)

          taip 12.67 % (737)

          neturiu nuomonės 1.24 % (72)


          ...niu va zmonems to nereikia..... [/url]

          Comment


            #25
            Parašė John
            Parašė brixton
            Ar pritariate, kad dabartinėje Vokiečių gatvės žaliojoje zonoje būtų atkurti buvę pastatai?

            ne 86.09 % (5006)

            taip 12.67 % (737)

            neturiu nuomonės 1.24 % (72)


            ...niu va zmonems to nereikia..... [/url]


            labai tiketina, kad tas poll'as suklastotas ir projekto priesininkai bus prikise prie to nagus, tan galima balsuoti kad ir 1000 kartu jei patinka, tas balsavimas bevertis.
            Aš tai manau kad tai atspindi tikrą žmonių nuomonę. Nemanau, kad labai daug iš jų nori, kad ta erdvė būtų užstatyta
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #26
              1. Is gandu girdejau,kad komunistiniais laikais ten norejo pravesti autostrada.

              2. Uzstatyti apsimoka sia vieta verslinikams....tengi atsirastu elitiniu butu D

              3. Paminklosaugininkai rekia, kad si erdve baisiai darko senamiescio struktura. Na jie visada uz atstatyma.



              O mano nuomone, kad senamiestyje truksta atviru erdviu, nes jos turi buti, norint kad erdves suvokimas nebutu nuobodus. Todel man si gatve patinka ir per ja vaikscioti yra malonu D Ir tie kombiblokai man ne trukdo....as ju nematau, kai ten vaikstau D

              As pries atstatyma

              Comment


                #27
                ...pritariu del atviru erdviu. Siai tai tikrai siulyciau ten nieko perdaug nekeisti, tiesiog sutvarkyti kas jau ten stovi ir viskas. Savotiskas stilius....

                Comment


                  #28
                  apie vokieciu gatves atstatyma

                  visuomet esu uz atstatyma, taciau sis projektas biski atrodo komplikuotas. be to, mano manymu yra ir svarbesniu vietu kurias reiketu atstatyti, kad ir pvz uz tu paciu stalininiu namu, kur dabar vaiku darzelis ir krepsinio aikstele, iki WW2 buvo labai vertingi zydu kvartalai su sinagogomis ir arkomis virs gatveliu.

                  [/img]

                  Comment


                    #29
                    Re: apie vokieciu gatves atstatyma

                    Parašė julius
                    visuomet esu uz atstatyma, taciau sis projektas biski atrodo komplikuotas. be to, mano manymu yra ir svarbesniu vietu kurias reiketu atstatyti, kad ir pvz uz tu paciu stalininiu namu, kur dabar vaiku darzelis ir krepsinio aikstele, iki WW2 buvo labai vertingi zydu kvartalai su sinagogomis ir arkomis virs gatveliu.

                    [/img]
                    Sveikas atvykęs į forumą



                    Šiaip praėjau neseniai pro tą patį darželį, tai jis iš tikrųjų baisiai atrodo
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #30
                      Kokios dar "atviros erdves"
                      Lietuva didele salis, o zmoniu cia tik trys milijonai. Tankis zmoniu vienas maziausiu Europoje! Norit atviru erdviu, vaziuokit i miska ir bus jum atvira erdve!
                      Senamiestis yra didziausias miesto turtas, jame reikia atstatyti VISKA KAS IMANOMA. Kazkokia atsiprasant su*ista erdve yra vaikiskas argumentas.

                      TAIP atstatymui!
                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                      Comment


                        #31
                        blitz: Na, ash kazhkaip nelyginchiau kaimo pievos erdves su vokiechiu gatves erdve O beto, jeigu reikia viska uzhstatyti, tai taip isheitu reiktu uzhstatyti ir Katedros aikshte ir rotushes ir savivaldybes ir visas kitas palikti tik mazhas gatveles

                        O jeigu jibus uzhstatyta, tai isnyks zhmones ish ten, ji taps tokia tik praeinama, o ne tokia, kurioje verda gyvenimas. PVZ man gedo prospektas yra daug jaukesnis ir mielesnis pasivaikshciojimui kai tenais yra uzhdraustas mashinu eismas. Ir padaryta vien peshchiuju gatve

                        Comment


                          #32
                          Nesutinku!!! Jei bus užstatyta, tai bus eilinis skersgatvis. Na kažkas panašaus į kokią Klaipėdos gatvę. Ar to norit?

                          Comment


                            #33
                            Nebutinai,tai galetu buti kaip pilies gatve

                            Comment


                              #34
                              John : ash tik norejau pasakyti, kad blitz pasakydamas "Kazkokia atsiprasant su*ista erdve yra vaikiskas argumentas." yra neteisus, nes erdve sukuria aplinka, malonia zhmonems ir kaip pavizdi daviau aikshtes, kurios negali buti uzhstatytos. O uzhstatydami Vokiechiu gatve mes sumazhintumem zmoniu srautus ja, nes dabar jie beveik neatsilieka nuo pilies gatves ir manau, kad jeigu ji butu uzhstatyta, tai zmoniu srautais susilygintu ne su pilies gatve, o su eiline senamieschio gatvele, kurios nepasizhymi demesiu. Kadangi ji prarastu savo zhmoniu srautus, tai nemanau, kad ir klubai labai noretu tenais kurtis, nes nera daug tokiu klubu, kurie isikure eilineje senamieschio gatveleje. O ta erdve, kuri yra vokiechiu gatveje sukure jaukia aplinka, nes tai nera eilinis shaligatvis.

                              Comment


                                #35
                                Parašė buozgalvis
                                Nebutinai,tai galetu buti kaip pilies gatve
                                O greičiausiai kaip belekuri kita gatvė. Nes gal nelyginkim tos pačios (man kotais užkliuvo) Klaipėdos gatvės ir Pilies. Žmonės nevaikščios kaip silkės statinėje šaligatviu. O apie suoliukus tai išvis verta pamiršt. Na tikiuosi bepročiai to nesugalvos.

                                P.S. O Salomeiką tai tikrai reik nugriaut.

                                Comment


                                  #36
                                  Na šito projekto idėja vienaip ar kitaip pakankamai nevykusi. Tie namukai niekaip negalėtų būti architektūros šedevrais, taigi jiems atsirastų vietos ir kitur. Argumentų, kodėl reiktų atstatyti, išskyrus tuos, jog ten kažkada kažkas buvo, negirdžiu. O priešininkai bent pasisako, kad šiuo metu ten susiformavusi graži gatvė, kuri bus sugriauta. Sugriaut, tam kad pastatyt kažką naujo?

                                  O dėl parduotuvių, tai John, tamstai turbūt mieliausia AKROPOLIS ir Europa, nes ten daugybė jaukių parduotuvėlių?

                                  P.S. Geriau jau atstatytų parką prieš rotušę.

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė Meier
                                    Parašė buozgalvis
                                    Nebutinai,tai galetu buti kaip pilies gatve
                                    O greičiausiai kaip belekuri kita gatvė. Nes gal nelyginkim tos pačios (man kotais užkliuvo) Klaipėdos gatvės ir Pilies. Žmonės nevaikščios kaip silkės statinėje šaligatviu. O apie suoliukus tai išvis verta pamiršt. Na tikiuosi bepročiai to nesugalvos.

                                    P.S. O Salomeiką tai tikrai reik nugriaut.
                                    O tai kur tada zmones turi vaikscioti jei ne saligatviais?Labai ne daug gatviu,kuros skirtos tik pestiesiems.Beto manau tie saligatviai nebutu tokie siauri,kaip pvz traku g,ten tikrai liktu pakankai vietos zmonems vaikscioti ir geretis architektura.O jei noretu pasedet ir pagert alaus arba pasikabint panu,tegu eina i kokia katedros aikste,sereikiskiu parka ar gedo prospekta B-)

                                    Comment


                                      #38
                                      Straipsnis "Veide" - "Vilniečiai stoja ginti pėsčiųjų alėjos"
                                      www.veidas.lt

                                      Comment


                                        #39
                                        As tai pritarchiau vokiechiu gatves uzhstatymui, jeigu ji butu padaryta perchiuju. Nes tik vietose, kuriuose yra erdves, vyksta gyvenimas. Pvz: aikshtese, pilies gatveje ir pan. Gedo prospektas irgi buna nebe tox jaukus, kada tenais leidzhia mashinas vazhineti.

                                        John: tokiu gatviu mes turim tik tris Gedo prospekta, Pilies bei vokiechiu, tai tikrai nera daug. O visu kitu gatviu yra pilna, bet jos visos apmirusios.

                                        Comment


                                          #40
                                          Šiaip Vilniui reikalinga Laisvės alėjos tipo gatvės, kur eismas draudžiamas ir vieta pailta tik pėstiesiems Deja be Vokiečių gatvės kaip ir nėr daugiau
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X