Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Senamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Dėl Pacų stogo iškėlimo tai man yra klausimų

    Komentuoti:


  • TrippleA
    replied
    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
    Nežinau, gali būti visaip. KPD leido iš Reformatų Sinodo rūmų daryti butus. Aš labai nenorėčiau, kad Sluškų rūmai prarastų visuomeninę paskirtį. Manau, kad šiuo metu mūsų valstybė yra pajėgi finansiškai tai padaryti. Kitas klausimas, kaip įveiklinti? Nuo tų muziejų jau bloga darosi, o ir pačių rūmų viduje autentikos nebėra, ten RI laikais buvo įrengtas kalėjimas.
    Idėja fix, bet aš ten paimčiau ir įkelčiau, kokią reprezentacinę valstybės instituciją, pvz. Konstitucinį Teismą. Bet, matyt, planas buvo toks, parduot, o už babkes ir dar pridėjus, pastatyt Olandų g. naujus LMTA rūmus. Bet Sluškų privatizavimas, mano galva, yra didelė klaida.
    Jeigu bus kaip su Pacu rumais prie Rotuses a., tai gal netgi ir gerai, nes tikrai yra verslo kuris nesibodetu pastatm grazinti pirmine isvaizda. Galis ir privataus muziejaus variantas, jei atsirastu dar vienas Butkus. O del autentikos, tai jos viduj turetu buti nemazai islike, nes panaisiai buvo ir su Sapiegu rumais, bet kaip zinia autentisku detaliu pavyko rasti visai daug. Taip pat pacios perdangos nera sunkiai pasalinamos (man rodos ten net ne visas reiktu salinti).

    Bent jau man taip atrodo, kad visas kompleksas gali buti nupirkatas ir atskirtas i dvi dalis: rumus ir visa kita. Visa kita vystoma komerciskai, o rumai jau kaip muziejus ar kita viesoji erdve.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Nežinau, gali būti visaip. KPD leido iš Reformatų Sinodo rūmų daryti butus. Aš labai nenorėčiau, kad Sluškų rūmai prarastų visuomeninę paskirtį. Manau, kad šiuo metu mūsų valstybė yra pajėgi finansiškai tai padaryti. Kitas klausimas, kaip įveiklinti? Nuo tų muziejų jau bloga darosi, o ir pačių rūmų viduje autentikos nebėra, ten RI laikais buvo įrengtas kalėjimas.
    Idėja fix, bet aš ten paimčiau ir įkelčiau, kokią reprezentacinę valstybės instituciją, pvz. Konstitucinį Teismą. Bet, matyt, planas buvo toks, parduot, o už babkes ir dar pridėjus, pastatyt Olandų g. naujus LMTA rūmus. Bet Sluškų privatizavimas, mano galva, yra didelė klaida.

    Komentuoti:


  • TrippleA
    replied
    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
    Na ka, manau greitai pasirodys rinkoje Sluškų terasos

    https://www.delfi.lt/verslas/nekilno...61349#cxrecs_s
    O tai nebus taip, kaip su Sapiegu Rumais, kai KDP reliai nepritare, kad ten atsirastu loftai dar prie Zuoko ir faktiskai buvo priimtas sprendimas visus tokius objektus daryti muziejais?

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
    Na ka, manau greitai pasirodys rinkoje Sluškų terasos

    https://www.delfi.lt/verslas/nekilno...61349#cxrecs_s
    neisivaizduoju kas ten pirktu, labai didziules sumos pagrindinius rumus restauruot ir perdangas pasalint.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Na ka, manau greitai pasirodys rinkoje Sluškų terasos

    https://www.delfi.lt/verslas/nekilno...61349#cxrecs_s

    Komentuoti:


  • Diogenas
    replied
    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą

    as ir parasiau.. idomus atsakymai
    Neturit ką veikti

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Aš, tiesą sakant, parašiau labai panašų laišką Teisingumo ministrei. Siūlyčiau aktyviems forumiečiams irgi parašyt laiškus.
    as ir parasiau.. idomus atsakymai

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė Hub Rodyti pranešimą

    YAY!!! Hanner'is galės vienspalvių dėžučių prikept arba dar vieni misionieriai atsirast!
    Misionierių sodų sklypas - 1 ha - prieš daugiau nei 10 metų išnuomotas už 16 mln. Eur. Čia 2 ha teritorija, o su kalinimo įstaiga - visi 4 ha. Investuoti į mokymo centrą planuojama 20 mln. Eur. Net jeigu už 4 ha jie gautų tik 2007 m. kainas (po 16 mln. Eur už 1 ha) - tai būtų tris kartus didesnė suma, nei planuojama investuoti. Tų lėšų užtektų ne tik naujam mokymo centrui kitoje vietoje, bet ko gero ir pataisos namų iškėlimui.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Hub Rodyti pranešimą

    YAY!!! Hanner'is galės vienspalvių dėžučių prikept arba dar vieni misionieriai atsirast!
    Ir vistiek būtų geriau nei pareigūnų mokymo centras tokioje vietoje. Dar ir kalinius reikėtu iškelti.

    Komentuoti:


  • Hub
    replied
    Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
    Parlamentaras siūlo nestatyti pareigūnų mokymo centro Senamiestyje

    https://madeinvilnius.lt/naujienos/a...UBfK91oSRGBk6U
    YAY!!! Hanner'is galės vienspalvių dėžučių prikept arba dar vieni misionieriai atsirast!

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Aš, tiesą sakant, parašiau labai panašų laišką Teisingumo ministrei. Siūlyčiau aktyviems forumiečiams irgi parašyt laiškus.

    Komentuoti:


  • Sklansky
    replied
    Parlamentaras siūlo nestatyti pareigūnų mokymo centro Senamiestyje

    https://madeinvilnius.lt/naujienos/a...UBfK91oSRGBk6U

    Komentuoti:


  • Antaninis
    replied
    Parašė bucaneer Rodyti pranešimą
    Paaiškinimas turbūt toks, kad Senamiesčio teritorijoje išduodant statybų leidimus pagal paveldosaugos reikalavimus orientuojamasi į iki karo buvusį užstatymą, o šiame sklype iki karo buvo tik dviejų aukštų pastatai (kurie po karo nugriauti ir jų vietoje pastatyti vieno aukšto sandėliai).
    Na bet tada irgi įdomių atvejų yra. Priešingoje pusėje esančiam namui panašu trečią aukštą leista pristatyti kokiais 2006m. svstepono5-247512.jpg (640×480) (vilnius21.lt). Na o visai netoli, vos už 100m. Sodų g. 6 ne tik kad neprižiūrėta, kad būtų statomas tokio pačio aukščio pastatas, kaip kad stovėjo 19a., bet dar ir nugriautas iki mūsų dienų iš to 19a. (apie 1870m.) laikotarpio išlikęs statinys (ten tik vartų arką praradęs per karą).

    Komentuoti:


  • Zorro
    replied
    Administraciniai ir gyvenamieji daugiabučių pastatai, J. Basanavičiaus g. 10.



    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Manau net nereikėtų tokio ilgio perdarymo. Ten yra viso labo vienas nedidelis pandusas, vos keli kaliptai.

    Komentuoti:


  • spekas
    replied
    Įdomu, jei per visą ilgį ištiesinti, ar nebūtų taip ,kad nereikėtų jokių laiptų, bordiūrų?

    Click image for larger version  Name:	Capture.JPG Views:	1 Size:	216,4 kB ID:	1942245

    Click image for larger version  Name:	Capture2.JPG Views:	0 Size:	271,2 kB ID:	1942243
    Click image for larger version

Name:	Capture3.JPG
Views:	2693
Size:	225,9 kB
ID:	1942246

    https://www.google.com/maps/@54.6829...7i13312!8i6656
    Paskutinis taisė spekas; 2022.01.08, 19:11.

    Komentuoti:


  • Blaze
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Bet čia yra smulkūs niuansai, kurie bus išspręsti prisijungimo sąlygomis, jeigu to išreikalaus savivaldybė. Ne sklypo ribose šie sprendimai.
    Jei jau investuotojas tvarko aplinką savo lėšomis, tai tegul tvarko taip, kad nereikėtų perdarinėti. Kam švaistyti pinigus? Negi tikrai centre vėl renovuosim sovietinio tipo laiptus su per stačiu kalneliu? Jeigu ne savivaldybės pinigai, tai nereiškia, kad reikia daryti bilekaip.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Nevarykit dievo į medį. Kad nors 70 % įgyvendintų to, kas čia pavaizduota ir tai jau būtų fantastika.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Bet čia yra smulkūs niuansai, kurie bus išspręsti prisijungimo sąlygomis, jeigu to išreikalaus savivaldybė. Ne sklypo ribose šie sprendimai.

    Komentuoti:

Working...
X