Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Senamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Paguglinau - projektas is 2009-ų ir prašymas archeologiniams kasinėjimams iš pernai rudens.

    Comment


      /\ Duo die Vilniui daugiau tokių minimalių skandinaviškų projektų senamietyje, vietoj "pliaterių rūmų" stiliaus fake senovės ...







      There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

      Comment


        Parašė nomad Rodyti pranešimą
        /\ Duo die Vilniui daugiau tokių minimalių skandinaviškų projektų senamietyje, vietoj "pliaterių rūmų" stiliaus fake senovės ...

        Atvaizdas


        Atvaizdas


        Atvaizdas


        Atvaizdas
        Was ist das? Cia tikras projektas?

        Comment


          Man tai sito projekto stilius primena priemiescio kotedziuku stiliuka kaipo http://domo.plius.lt/skelbimai/pardu...g-2514316.html Atsiduoda piguva ir toje gatveje neisipaiso visai, graziau ziuretusi ale Mikalojaus Ziedo stiliuje ir islaikytu vientisuma su salia esanciais namais.
          Paskutinis taisė Gladiator; 2015.04.20, 07:00.

          Comment


            Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
            Man tai sito projekto stilius primena priemiescio kotedziuku stiliuka kaipo http://domo.plius.lt/skelbimai/pardu...g-2514316.html Atsiduoda piguva ir toje gatveje neisipaiso visai, graziau ziuretusi ale Mikalojaus Ziedo stiliuje ir islaikytu vientisuma su salia esanciais namais.
            Tai cia tiksliau pasakius toks stilius ir daznai gali brangiau kainuoti negu visokie ale rokoko nauji statiniai. Reikia suprasti kad daznai less is more o vilniuje minimalios architekturos labai truksta. Nors man asmeniskai sitas kazkaip netrugdo bet ir ne prie sirdies. Taigi, is mano puses zalia sviesa

            Comment


              Senamiestyje tokiam projektui ne vieta. Asmeniškai manau, kad ir penkiametis iš kartono šaunesnį namuką išlankstytų. Plius, dar šalia Mikalojaus bažnyčios. Beje, tos "minimalistinės" architektūros senamiestyje sovietmečiu per akis pristatyta
              Parašė nomad Rodyti pranešimą
              /\ Duo die Vilniui daugiau tokių minimalių skandinaviškų projektų senamietyje, vietoj "pliaterių rūmų" stiliaus fake senovės ...

              Atvaizdas


              Atvaizdas


              Atvaizdas


              Atvaizdas

              Comment


                Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                Tai cia tiksliau pasakius toks stilius ir daznai gali brangiau kainuoti negu visokie ale rokoko nauji statiniai.
                Prie ko cia ale rokoko, snekejau apie:



                Jei jau vienas yra toks uz 100 metru, kodel salia nepastacius panasaus stiliaus? Kam kisti kazkokia nesamone i kuria nepanasus nei vienas toje gatveje stovintis namas? Gaunasi ekletika vietoje islaikyto vientiso gatves stiliaus.
                Paskutinis taisė Gladiator; 2015.04.20, 09:51.

                Comment


                  Man toks jausmas, kad ten tie medžių šešėliai uždėti tam, jog neatrodytų plika. O tai tiesiog yra bandymas paslėpti nepagrįstai tuščią architektūrą.

                  Minimalizmas, bet kažkoks kreivas. Labiau primena bandymą padaryti kažką minimalaus, nes tai trendas ir nekreipiant dėmesio į detales.

                  Comment


                    Labai įdomiai atrodo stoglangiai. Gana retai pasitaikantis dalykas, kad stiklas beveik visai susilietų su siena be jokio masyvaus rėmo tuo atveju, kai pastatas nėra stiklinis. Man atrodo įdomiai. Deja, dėl sienų tenka sutikti – tai gana gluminantis minimalizmas, tuščia pilka masė su keistai išsikišusiais, masyviai įrėmintais langais, kurie jau atrodo gal šiek tiek išėję iš mados. Bet gal čia dar bus korekcijų.
                    Lietuva visiems.

                    Comment


                      Būsiu nepopuliarus, tačiau manau, kad tokiam stiliui senamiestyje ne vieta. Man analogija buvo matoma Dubline ir patikėkit, na neskanu. Tai labiau už senamiesčio ribų turėtų atsirasti.
                      Atėjo, pamatė, pastatė...

                      Comment


                        Parašė Tfmachine Rodyti pranešimą
                        Senamiestyje tokiam projektui ne vieta. Asmeniškai manau, kad ir penkiametis iš kartono šaunesnį namuką išlankstytų. Plius, dar šalia Mikalojaus bažnyčios. Beje, tos "minimalistinės" architektūros senamiestyje sovietmečiu per akis pristatyta
                        Sovietine architektura ne minimalizmas o brutalizmas.

                        Comment


                          O ŠMC - brutalizmas, nacionalinė dailės galerija - irgi? (Aišku, ne senamiestyje šiuo atvėju).
                          Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                          Sovietine architektura ne minimalizmas o brutalizmas.

                          Comment


                            Rygoje visai įdomu pastatė







                            Paskutinis taisė Ghetto1; 2015.04.20, 13:12.

                            Comment


                              Parašė Ghetto1 Rodyti pranešimą
                              Rygoje visai įdomu pastatė
                              ...
                              Man asmeniškai kvepia Vokietija (yra stiliaus panašumų, imho).

                              Comment


                                Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                Man asmeniškai kvepia Vokietija (yra stiliaus panašumų, imho).
                                Būtent. Labai primena šiaurės Vokietijos tarpukario plytinį ekspresionizmą. Labai dailus stilius, beje.

                                http://en.wikipedia.org/wiki/Brick_Expressionism
                                Post in English - fight censorship!

                                Comment


                                  Parašė Tfmachine Rodyti pranešimą
                                  O ŠMC - brutalizmas, nacionalinė dailės galerija - irgi? (Aišku, ne senamiestyje šiuo atvėju).
                                  Jo

                                  Comment


                                    Parašė index Rodyti pranešimą
                                    Būtent. Labai primena šiaurės Vokietijos tarpukario plytinį ekspresionizmą. Labai dailus stilius, beje.

                                    http://en.wikipedia.org/wiki/Brick_Expressionism
                                    Dabar bandau prisiminti ar yra kur nors Vilniuje panašių pastatų. Atmintis nieko neatgamina. Jeigu žinote, būtų šaunu jei pasakytumėte.

                                    Comment


                                      Jei ponui rodosi, kad raudona yra juoda - viskas tvarkoje.
                                      Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                                      Jo

                                      Comment


                                        Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
                                        Prie ko cia ale rokoko, snekejau apie:

                                        Atvaizdas


                                        Jei jau vienas yra toks uz 100 metru, kodel salia nepastacius panasaus stiliaus? Kam kisti kazkokia nesamone i kuria nepanasus nei vienas toje gatveje stovintis namas? Gaunasi ekletika vietoje islaikyto vientiso gatves stiliaus.
                                        Sorry mano klaida

                                        Comment


                                          Parašė Tfmachine Rodyti pranešimą
                                          Jei ponui rodosi, kad raudona yra juoda - viskas tvarkoje.
                                          Gal nezinai kas yra brutalizmas? Mineti statiniai nors ir ne patys reprezentatyviausi, bet priklauso sovietiniam modernizmui/brutalizmui. Patikek, zinau apie ka kalbu. Ir jau 100 kartu tai sakiau, nebutina i mane kreiptis taip pagarbiai .
                                          Paskutinis taisė kasparas.v; 2015.04.20, 19:02.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X