Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Senamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Čia prie Žaliojo tilto? Yra ji planuose atstatyt:

    Atvaizdas
    O ar man pasirodė, bet ta koplytėlė ir bus atstatyta kartu sutvarkant alėją už VCUP pingus?
    DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

    Comment


      Parašė Depeche Rodyti pranešimą
      O ar man pasirodė, bet ta koplytėlė ir bus atstatyta kartu sutvarkant alėją už VCUP pingus?
      Man irgi atrodo, kad čia VCUP'as tvarkys, mat buvo pateikta kartu su VCUP rekonstrukcija. Būtų džiūgu, mat VCUP šiemet planuoja pradėti statybas (http://vz.lt/article/2013/10/16/prie...jama-30-mln-lt).

      Comment


        gal kas zinote apie si nauja projekteli ? Kas vystytojas, kuri cia tiksliai vieta ?

        http://www.vingriusaltiniai.lt/lt/

        Comment


          Parašė Upper Rodyti pranešimą
          gal kas zinote apie si nauja projekteli ? Kas vystytojas, kuri cia tiksliai vieta ?
          Tikriausiai čia- http://goo.gl/maps/gb19h

          Comment


            Parašė Upper Rodyti pranešimą
            gal kas zinote apie si nauja projekteli ? Kas vystytojas, kuri cia tiksliai vieta ?

            http://www.vingriusaltiniai.lt/lt/
            Čia postink, atskira tema senamiesčio projektams yra.
            There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

            Comment


              Švč. Trejybės bažnyčios, Aušros Vartų g. 7B, Vilnius, stogo bokštelių remonto ir restauravimo darbai

              DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

              Comment


                Vingrių šaltiniai tai atrodo labai super

                Comment


                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                  Vingrių šaltiniai tai atrodo labai super

                  Išorės sienos keraminių skylėtų plytų, apšiltintos 20 cm putų polisteroliu.

                  Už 10 000 už kv/m??? seriously?

                  Comment


                    Parašė shamaz Rodyti pranešimą
                    Išorės sienos keraminių skylėtų plytų, apšiltintos 20 cm putų polisteroliu.

                    Už 10 000 už kv/m??? seriously?
                    Ką? Aš apie http://www.vingriusaltiniai.lt/lt/ - man labai gerai atrodantis projektas. Sutvarkius aplinką, o ateityje šalia iškilus MMC - tai bus superinė vieta. Neesu ekspertas statybinių medžiagų, aš žiūriu į bendrą projekto vaizdą

                    Comment


                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                      Ką? Aš apie http://www.vingriusaltiniai.lt/lt/ - man labai gerai atrodantis projektas. Sutvarkius aplinką, o ateityje šalia iškilus MMC - tai bus superinė vieta. Neesu ekspertas statybinių medžiagų, aš žiūriu į bendrą projekto vaizdą
                      Kalbu apie tą patį projektą.
                      Aš žiūriu iš pirkėjo pozicijos. Ir polistirolas patrauklumo projektui neprideda. Išplanavimai, ypač didesnių butų pvz (http://www.vingriusaltiniai.lt/lt/butas/33) nelabai patogūs, nėra terasų/balkonų. Plius galvojant apie MMC - nusimato ilgas gyvenimas statybose.

                      Comment


                        Parašė shamaz Rodyti pranešimą
                        Kalbu apie tą patį projektą.
                        Aš žiūriu iš pirkėjo pozicijos. Ir polistirolas patrauklumo projektui neprideda. Išplanavimai, ypač didesnių butų pvz (http://www.vingriusaltiniai.lt/lt/butas/33) nelabai patogūs, nėra terasų/balkonų. Plius galvojant apie MMC - nusimato ilgas gyvenimas statybose.
                        Sutinku. Kaina 10 000 Lt / kv.m. uz daline apdaila yra too much. Turbut nori patekti i ta kainu kilimo traukini ir pabandyti ispesti didesnes naudos.

                        Comment


                          Šalia esantys "Vingrių namai" už kv.m. prašo 8500lt.
                          Aviate, navigate, communicate

                          Comment


                            Vingriu namai aukstingumas didesnis bet ir kokybe kita vertus truputi auksteste (fasadas - klinkeris/ aukstos lubos/ akmens vata) hm ... sunku cia nuspresti... LT su buto kainom stebuklai darosi ... neprognozuojamai sokineja....
                            Paskutinis taisė edskaz; 2014.05.07, 13:32.

                            Comment


                              Pora mėnesiu po euro įvedimo, kainos turėtų po truputį grįžti į realybę.
                              Aviate, navigate, communicate

                              Comment


                                Parašė shamaz Rodyti pranešimą
                                Plius galvojant apie MMC - nusimato ilgas gyvenimas statybose.
                                Na, gal geriau negu dabartinė situacija?

                                Comment


                                  Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                                  Šalia esantys "Vingrių namai" už kv.m. prašo 8500lt.
                                  Vingrių namai - tikrai originalesnis projektas architektūriškai, ypač dėl išorinės apdailos ir to skandinaviško fligelio.



                                  Bet Vingrių šaltiniai atrodo irgi neblogai - pavadinčiau tai 'švariu Senamiesčio istorizmu', per daug nerėžiančiu akies, be kičinių nereikalingų detalių. Aišku kaip ten su medžiagom ir galutiniu atlikimu bus, velnias žino.

                                  There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                                  Comment


                                    Parašė nomad Rodyti pranešimą
                                    Vingrių namai - tikrai originalesnis projektas architektūriškai, ypač dėl išorinės apdailos ir to skandinaviško fligelio.

                                    Atvaizdas

                                    Salia vingriu namu nauji projektuojami pastatai.
                                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                    - George W. Bush President of the USA

                                    Comment


                                      Šiandien ta vieta,kur k0fis nurodė visa aptverta,kažkas juda

                                      Comment


                                        Parašė oivej
                                        o kada varpinę sutvarkys.

                                        ____________

                                        šitie projektai neva jau nuo 2000 m. kažkur stalčiuose voliojasi, tik anglų k. ir va tokios rezoliucijos radau (originalai paspaudus)

                                        Atvaizdas


                                        Atvaizdas


                                        Atvaizdas
                                        Prancūzparkio tikrai nenorėčiau, kad užstatytų, nes ten labai jauki erdvė susiformavus. Nebent toj vietoj šalia to nedidelio parkingo prie Lenkijos Ambasados.

                                        Tas pats liečia Rūdninkų parkelį - jis tikrai atrodo visai neblogai.

                                        O Antokolskio gatvėj kur čia ta 'elevacija' - Sinagogos/Žydų/Domininkonų kieme? Ar čia dėl jos atkūrimo nereiktų tų stalininių šedevrų griauti?
                                        Paskutinis taisė nomad; 2014.05.07, 21:51.
                                        There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                                        Comment


                                          Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                                          Salia vingriu namu nauji projektuojami pastatai.
                                          Jep, ta pati "Realinija", kuri pakankamai sėkmingai vysto "Vingrių namus" šalia įsigijo tą baisuoklį ir planuoja antrą etapą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X