Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Senamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Evier Rodyti pranešimą

    Kokių argumentų? Architektūra, nors ir įdomi, akivaizdžiai neįsipaišo į aplinką.
    Jeigu žinote šią istoriją iš arčiau, tuomet suprantate kovos dėl šitos vietos esmę, todėl ir architektūrinis sprendimas atitinkamas. O jūs kas, architektas, kuris gali pasakyti, kad čia bloga architektūra? KPD Vilniaus teritorinis skyrius pasakys, ar atitinka paveldosaugos reikalavimus, ar ne, suderinę PP arba ne ir paspaus "like'ą" Infostatyboje. Savivaldybės Vyriausiojo miesto architekto skyriaus atitinkamas poskyris galiausiai išduos leidimą. Na, nebent Vilniaus RAT'as norėtų patikrinti šitą dar papildomai. Mano subjektyvia nuomone, pastatas savo medžiagiškumu, tiek išraiška (kiek tai galima pasakyti iš vizulkės, nors, manau, spalva tamsesnės turėtų būti) tinka Žygimantų g. užstatymo perimetrui.
    Paskutinis taisė R.D.; 2020.12.03, 16:54.

    Comment


      Aš vystytojo vietoj dar tą saugomą trobą "atstatyčiau" apdailinių lentučių naujo daugiabučio fasade pavidalu.
      Post in English - fight censorship!

      Comment


        Parašė R.D. Rodyti pranešimą

        Jeigu žinote šią istoriją iš arčiau, tuomet suprantate kovos dėl šitos vietos esmę, todėl ir architektūrinis sprendimas atitinkamas. O jūs kas, architektas, kuris gali pasakyti, kad čia bloga architektūra? KPD Vilniaus teritorinis skyrius pasakys, ar atitinka paveldosaugos reikalavimus, ar ne, suderinę PP arba ne ir paspaus "like'ą" Infostatyboje. Savivaldybės Vyriausiojo miesto architekto skyriaus atitinkamas poskyris galiausiai išduos leidimą. Na, nebent Vilniaus RAT'as norėtų patikrinti šitą dar papildomai. Mano subjektyvia nuomone, pastatas savo medžiagiškumu, tiek išraiška (kiek tai galima pasakyti iš vizulkės, nors, manau, spalva tamsesnės turėtų būti) tinka Žygimantų g. užstatymo perimetrui.
        Aš kas? Miesto gyventojas. Mano subjektyvia nuomone, pastatas absoliučiai iškristų iš konteksto, bet ir neturiu iliuzijų, kad jį tokį patvirtins. Architektūra jau pasakiau, kad įdomi. Tinkamesnėje vietoje man patiktų.

        Comment


          Parašė index Rodyti pranešimą
          Aš vystytojo vietoj dar tą saugomą trobą "atstatyčiau" apdailinių lentučių naujo daugiabučio fasade pavidalu.
          Medinukas buvo kitoje pusėje, ten vystytojas "REWO". Šitie tiesiog čia ieško būdų spręsti problemą.

          Comment


            O nebus taip, kad tą panoramą vis tiek užstos Žygimantų 12 projekto korpusas, stovėsiantis kieme? Panašu, kad iš Šnipiškių gatvės kaip tik šešiaaukščio kampas bus įlindęs į panoramą.

            Click image for larger version  Name:	Citify-Zygimantu-12.jpg Views:	0 Size:	548,4 kB ID:	1843853

            Click image for larger version

Name:	Citify-Zygimantu-12.jpg
Views:	1203
Size:	1,07 MB
ID:	1843859
            Paskutinis taisė Blaze; 2020.12.03, 18:23.

            Comment


              Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
              Na ką, norėjote, kad varpinė matytųsi? Prašom, įstatėm jums ragus, ponai paveldo gestapininkai. Pasitikite, Žygimantų 13 !

              https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...6ASsGglN_-EO9M
              Žiauru. Atstatinėjam išbyrėjusį perimetrą, ir įstatom nudilusį "dantį"? Sunku bus kiekvieną dieną matyti ir atmatyti atgal šį "šedevrą" .

              Comment


                Kaip gerai, kad dabar neužstos

                Comment


                  Parašė rmss Rodyti pranešimą
                  Kaip gerai, kad dabar neužstos
                  Nusileidus laipteliais jau nesimatytų, todėl manau reiktų daryt gilesnį įlenkimą. Maždaug iki tuneliuko viršaus. Jo, pretty much.

                  Comment


                    Bet gi ten ugniasienė, tai pagal originalia idėja tas tarpas turėjo būti užstatytas. Kas čia per logika, kad būtent iš šito taško turi matytis tas bokštas? Gal viska horizonte išgriaut, nes užstoja varpinę? Neprisimenu, kad eidamas Kalvarke ar lipdamas tais laiptais išvis kreipčiau dėmesį į ją, o Žygimantų gatvės baisumas tikrai rėžia akį.

                    Comment


                      Aš turbūt pirmą kartą palaikysiu talibaną, nes pastato architektūra išties pasidarė įdomi. Ir kai bus užstatytas visas gatvės perimetras, tai būtent tas varpinės bokšto vaizdas iš kažkokio vieno taško, kurio prieš tai niekada nebūtumėm pastebėję, išryškės ir galbūt netgi pradėsim atkreipti dėmesį. Aš tik užjaučiu talibus, kurie patys turbūt niekada nėra iš to taško atkreipę dėmesį į varpinę, jie tiesiog nori visas statybas sustabdyti, o dabar gaunasi taip, kad sukūrė projektą, kuris dėmesį trauks kur kas labiau, nei pati varpinė ir nėra kaip jį užprotestuoti

                      Comment


                        Pastatas, kuris patiks daugumai kaip ptinka vamzdis, bet būtų man vienas laukiamiausių projektų. Kai architektūra, menas sukelia nuolatines diskusijas ir ginčus, visuomenei nuo to tik geriau. Čia vienas potencialiai tokių pastatų, kur gidai už 100 metų aiškins turistams kodėl jis būtent toks.. O gal net 100 metų neprireiks

                        Comment


                          Labai įdomus projektas. Reik tikėtis, tokį ir įgyvendins. Norėtųsi, kad dažniau žaistų su pastatų (ar jų stogų) formomis, atsibodo nykios, moonotoniškos keturkampės dėžės su kvadratiniais langais. Kaip 1920 pradėjo funkcionalizmą su tiesiom linijom, kvadratais bei stačiakampiais, taip vis ir imituoja iki 2020 metų praeities (XX a. pradžios) architektūrą, bet vaidina labai modernius. O būtent tokios šiuolaikinės liniijos ir turėtų būt kaip šio stogo linkiai.

                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                          Aš turbūt pirmą kartą palaikysiu talibaną, nes pastato architektūra išties pasidarė įdomi.
                          Reikia tikėtis dar nukirs ir to nuotraukoje-vizualizacijoje matomo medžio viršūnę, augančio kieme, nes užstoja varpinės dalį. Medelių militantams būtų dar vienas sunkiai pakeliamas smūgis.

                          Comment


                            Parašė Blaze Rodyti pranešimą
                            O nebus taip, kad tą panoramą vis tiek užstos Žygimantų 12 projekto korpusas, stovėsiantis kieme? Panašu, kad iš Šnipiškių gatvės kaip tik šešiaaukščio kampas bus įlindęs į panoramą.
                            Click image for larger version  Name:	Screenshot 2020-12-04 093035.jpg Views:	0 Size:	337,6 kB ID:	1843978

                            Bet ko gero bus koreguojamas ir anas projektas.

                            Comment


                              Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                              Bet ko gero bus koreguojamas ir anas projektas.

                              Mant tai visa eilė užtoja senamiestį. Ir bokštus, ir jų kiemus. Koreguoti projektus reikėtų gerokai plačiau.

                              Click image for larger version

Name:	fff.jpg
Views:	860
Size:	98,6 kB
ID:	1843993

                              Comment


                                Man labai patinka šitas projektas, bėgu rezervuot apartamentus, kad galėčiau grilindamas terasoje būti viso miesto dėmesio centre, bet bijau jog pritrūks drąsos patvirtinti. O dėl bokšto matomumo juk akivaizdu, jog reikia aukštinti bokštą!

                                Comment


                                  Kažkokiom nesąmonėm užsiiminėja, išvis kuo šitas panoraminis taškas ypatingas?

                                  Comment


                                    Parašė themanual Rodyti pranešimą
                                    Man labai patinka šitas projektas, bėgu rezervuot apartamentus, kad galėčiau grilindamas terasoje būti viso miesto dėmesio centre, bet bijau jog pritrūks drąsos patvirtinti. O dėl bokšto matomumo juk akivaizdu, jog reikia aukštinti bokštą!
                                    Kurioje iš šitų terasų ruošiates grilinti? Spėju teks pirkt apartamentus per du aukštus. Malkos-apatinėj terasoj, kepsnys- viršutinėj, grilintojas- už lango.

                                    Click image for larger version  Name:	fgf.jpg Views:	0 Size:	99,4 kB ID:	1844002

                                    Pasato architektūra - tiesioginis trolinimas, ir ne kitaip.
                                    Fasadas paliktas standartinis, kaip ir daugumos pastatų Vilniuje, langų ritmas priderintas prie gretimybių, ir tik primityviai išprievartautas stogas.
                                    Kur jūs čia matote išskirtinę, įdomią architektūrą?
                                    Good joke.
                                    Paskutinis taisė MarkWood; 2020.12.04, 10:54. Priežastis: papildymas

                                    Comment


                                      Parašė MarkWood Rodyti pranešimą

                                      Kurioje iš šitų terasų ruošiates grilinti? Spėju teks pirkt apartamentus per du aukštus. Malkos-apatinėj terasoj, kepsnys- viršutinėj, grilintojas- už lango.
                                      Meh,galvojau ten ant stogo bus terasa, atšaukiu rezervaciją tuomet

                                      Comment


                                        Jei trolint, tai galėtų trolint iki galo:

                                        Comment


                                          Kažkaip pagalvojau, kad ir koks urbanistinis chlamelis matomas nuotraukoje, bet Gedimino piles bokšto vaizdas 10/10. Ir akį patrauks būtent pilies bokštas...
                                          Show must go von!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X