Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pašilaičiai, Perkūnkiemis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Koks požiūris į detales jei nesugeba duot kabineto su durim ir siūlo dirbt salėj? Man maloni aplinka kai nereikia sėdėt su ausinėm kiaurą dieną.
    Salė - motyvacinė priemonė, kad taptum vadovu ir nebūtum lochas kaip kiti.

    Comment


      perkunkiemyje tai daug zmoniu ir tankumas nesveikas - tai logiska, kad pirmas aukstas komercijai butu, bet cia... uzkampiu uzkampis su mazauaukste statyba (palyginus su perkunkiemiu), nera jokios traukos ar kelio

      Comment


        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

        Kokį požiūrį parodo?

        Man ofisas kuo arčiau centro ir t.t. asocijuojasi tik su pakazūcha. Jei prieš klientus ir to reikalauja verslo sritis - ok, toks gyvenimas. Bet jei klientai ofise nesilanko.. Geriau kabinetas su durim ir čiut didesnė alga į rankas. Gal aš atsilikęs nuo tendencijų. Bet man ofiso grožis eina į tą pačią grafą kaip "visos socialinės garantijos".

        Čia tarp kitko: #PoDV issues

        Prisimenu, kad rašiau kažkur, kad: "noriu dirbt arčiau Centro" O tu paskui rašei: "o kam tada iš vis dirbti?"

        Šitoj vietoj turbūt supratau gilesnę mintį. Ofiso aplinka ir grožis su darbo našumu, pasitenkinimu darbu ir pelnu tarpusavyje nekoreliuoja.

        Bėga laikas ir jau po truputį ir man mixed feelings formuojasi ar ir man nereiks išsižadėt kai kurių šiam forume dėstytų minčių ir vizijų apie visokius lūkesčius dėl gyvenamos ir visokios kitokios aplinkos (ta prasme, net nesiparinti, kad pvz. ES kaimynai geriau tvarkosi aplinkos tvarkyme). Taip tik savo gyvenimą darausi dar nepatogesniu ir beveik be reikalo.
        Paskutinis taisė PoDV; 2020.01.17, 03:02.

        Comment


          Akivaizdu, kad komercinės patalpos bus netinkamos masinei prekybai, nes nebus srautų. Bet tokiai prekybai, kur būna vos keli klientai per dieną, kažkokių nišinių spec prekių, tai būtų tinkama. Bet labiausiai tiktų teikti paslaugas: kirpykla, dantistas, šeimos daktaras, veterinaras ir pan. Kol kas ten dykra, bet 1km spinduliu vis tiek kokie 10 000 gyventojų gyvena. Kai dykra ilgainiui bus užstatyta, gal ir prekybai patalpos pradės tikti.

          Comment


            Parašė PoDV Rodyti pranešimą
            Prisimenu, kad rašiau kažkur, kad: "noriu dirbt arčiau Centro" O tu paskui rašei: "o kam tada iš vis dirbti?".
            Kiek pamenu, rašei "jei dirbti, tai tik centre". O mano komentaras buvo "jei ne centre, tai geriau išvis nedirbti?"

            [QUOTE=PoDV;n1775953Šitoj vietoj turbūt supratau gilesnę mintį. Ofiso aplinka ir grožis su darbo našumu, pasitenkinimu darbu ir pelnu tarpusavyje nekoreliuoja.[/QUOTE]

            Kažkiek tikrai koreliuoja. Kai kuriose srityse svarbu pasirodyti prieš klientus, kad tau gerai sekasi. Turėt biurą prabangiam ofise su prieš ofisą priparkuotu BMW X999 su vardiniu numeriu su įmonės pavadinimu. Darbo vietos kokybė darbo našumui irgi padeda. Aišku tai asmeninio skonio reikalas, bet pavyzdžiui man daug svarbiau turėti tylią ir privačią darbo vietą (kitaip sakant, kabinetą su durim) nei būti fiziškai arčiau miesto centro ar pastato išorinis grožis.

            Comment


              Ziurekit, as kai rasiau apie ofisa, turejau omeny stai ka: imone samdydama darbuotoja turi jam moketi atlyginima. jei tas darbuotojas studentas, suprantama, imone taupo kieviena centa. Kai tas darbuotojas - profesionalas ir jo atlyginimas keli tukstanciai/men, bet imone vistiek taupo kelis simtus ant ofiso, reiskia ji turi finansiniu problemu. Jei jos finansai balansuoja ant tokios ribos kad kita menesi gali nebeuztekt keliu simtu, tai visai gali buti viena diena prades veluoti atlyginimai, o ant taves kaip darbuotojo sedes ant sprando bandant isspaust paskutinis sultis ir priverciant dirbti virsvalandzius, kad uzdirbti imonei pelna. Toks darbdavys nukrenta i paskutine eilute "noreciau cia dirbti" sarase. Stai del to ir ofisas svarbu.

              Comment


                Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                Kiek pamenu, rašei "jei dirbti, tai tik centre". O mano komentaras buvo "jei ne centre, tai geriau išvis nedirbti?"

                Kažkiek tikrai koreliuoja. Kai kuriose srityse svarbu pasirodyti prieš klientus, kad tau gerai sekasi. Turėt biurą prabangiam ofise su prieš ofisą priparkuotu BMW X999 su vardiniu numeriu su įmonės pavadinimu. Darbo vietos kokybė darbo našumui irgi padeda. Aišku tai asmeninio skonio reikalas, bet pavyzdžiui man daug svarbiau turėti tylią ir privačią darbo vietą (kitaip sakant, kabinetą su durim) nei būti fiziškai arčiau miesto centro ar pastato išorinis grožis.
                Tiesą pasakius, netgi susiaurinčiau į tai, kad neatrodė (gal net dabar neatrodo) patrauklu dirbti grynai tose Kirtimų g. ar Žemųjų Panerių stiliaus pramoniniuose rajonuose. Nesinorėtų dirbti ten (nors nesakau, kad vengčiau bet kokia kaina jei būtų reikalas), kur dar niūresnė aura nei niūrių sovietinių daugiabučių. Kiti rajonai tinka, nebūtinai Centras, pagalvojus, geriausiai iš vis kuo arčiau namų darbo vieta. Netgi tų pramoninių rajonų pradžia su sutvarkytu pastatu prie sutvarkytos gatvės gali tikti, bet ne jų glūduma...

                Tai galėčiau dirbti ir Perkūnkiemy bei Pašilaičiuose, jei aišku darbo santykiai ne ribiniai (ant ribos): darbas atliekamas, stress normos/pakenčiamoj riboj.

                Comment


                  Rygos namai.
                  Click image for larger version  Name:	IMG_20200429_140238.jpg Views:	1 Size:	237,7 kB ID:	1800823
                  Paskutinis taisė Lettered; 2020.05.09, 11:22.
                  Flickr

                  Comment


                    Grigalaukio dominija
                    Click image for larger version

Name:	P00724-164044.jpg
Views:	2676
Size:	188,6 kB
ID:	1818465 Click image for larger version

Name:	P00724-164427.jpg
Views:	2691
Size:	193,3 kB
ID:	1818460 Click image for larger version

Name:	P00724-164538.jpg
Views:	2686
Size:	207,6 kB
ID:	1818457 Click image for larger version

Name:	P00724-164627.jpg
Views:	2682
Size:	200,3 kB
ID:	1818463 Click image for larger version

Name:	P00724-164646.jpg
Views:	2690
Size:	194,8 kB
ID:	1818464 Click image for larger version

Name:	P00724-164802.jpg
Views:	2677
Size:	218,6 kB
ID:	1818459 Click image for larger version

Name:	P00724-164830.jpg
Views:	2682
Size:	199,9 kB
ID:	1818458 Click image for larger version

Name:	P00724-164854.jpg
Views:	2716
Size:	197,5 kB
ID:	1818456 Click image for larger version

Name:	P00724-165103.jpg
Views:	2690
Size:	185,2 kB
ID:	1818462 Click image for larger version

Name:	P00724-165146.jpg
Views:	2687
Size:	232,1 kB
ID:	1818461

                    Comment


                      7 Vakarai kol kas tuščia
                      Click image for larger version  Name:	P00919-175840.jpg Views:	0 Size:	433,7 kB ID:	1827615

                      Comment


                        „Vakarų lėnas“ – pirmasis bendrovės daugiabutis Vilniuje, tačiau vystytojai jau dairosi naujų žemės sklypų sekantiems projektams. Artimiausiu metu planuojama įsigyti bent du žemės sklypus sostinėje.

                        Comment


                          Bus geriausias projektas Pekūnkiemyje

                          Comment


                            Parašė Globalus Rodyti pranešimą
                            Bus geriausias projektas Pekūnkiemyje
                            pagal kokius parametrus?

                            Comment


                              Straipsnyje parašyta.

                              Comment


                                Parašė digital Rodyti pranešimą
                                Straipsnyje parašyta.
                                Nu taip, panasu geriau uz Anreka.

                                Comment


                                  "Vakarų lėnas"? Panašu kad bus kaip Švedijoj. Nors pagal tai ką žada, tikrai kiek arčiau Švedijos, nei kaimyniniai pastatai.
                                  Snowflakes will attack U <3

                                  Comment


                                    Esu bendravęs su Bonava dėl šio projekto. Tikrai bus geriau nei ten aplinkiniai pastatai. Taip pat nepamirškite, jog tai jų pirmas projektas Lietuvoje, jog tai Švedijos įmonė, tad tikrai nedarys, net nežinau kokį žodį pavartoti, prastai. Kiek žinau, nemažai butų jau nupirkusios rangovų įmonės.

                                    Comment


                                      Aha, švedai kvailiai, jei jie žino, kad pas mus perka bet ką bet kur, tai jie dabar statys kaip Švedijoje.

                                      Comment


                                        Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                                        Aha, švedai kvailiai, jei jie žino, kad pas mus perka bet ką bet kur, tai jie dabar statys kaip Švedijoje.
                                        Ne kaip Švedijoj. Nereik iškraipyt mano žodžių.

                                        Comment


                                          7 Vakarai
                                          Click image for larger version

Name:	P01121-152438.jpg
Views:	5040
Size:	3,03 MB
ID:	1841480 Click image for larger version

Name:	P01121-152527.jpg
Views:	5044
Size:	3,83 MB
ID:	1841481

                                          Comment

                                          Working...
                                          X