Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Artery - Konstitucijos 18B

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Labai smagu matyt, kad jau yra dalis perdangų klojama. Kaip ne kaip, duobė po biški užsidarinėt pradeda

    Comment


      Parašė Zygis Rodyti pranešimą
      Arba gali nebut toks butthurt forume sedint produktyvumo skaiciuot neturetum
      Aš, pvz., turiu mažai laiko, ir man tokios betikslės žinutės tikrai atima laiko, kurio ir taip daug neturiu

      Comment


        Parašė Edd Rodyti pranešimą

        Gal kokį apkrovos testą darė/darys? Arba kažką išbetonuos, arba pamiršo kad toj vietoj nereikėjo polio tai dabar iškasa. (juokauju aišku)
        Prasukit,senas foto,pamatysit,kad buvo per trumpas polius,pergiliai sukištas,tai jį dabar daaugino. Matosi is naujų neaplankstytų nuo atkasinėjimo armatūrų, bei sviežaus supilto betono

        Comment


          2021-02-25
          Lithuanian Top 5 tallest buildings
          1. Europa Tower 126 m. 33 f.
          2. Pilsotas 112 m. 34 f.
          3. Arfa 100 m. 29 f.
          4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
          5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

          Comment


            Kaip manot, kada jau ir aukštesnioji pastato dalis pradės kilti pagal dabartinį vaizdą?

            Comment


              Parašė CellarDarling Rodyti pranešimą
              Kaip manot, kada jau ir aukštesnioji pastato dalis pradės kilti pagal dabartinį vaizdą?
              Jai reikėtų lažintis sakyčiau kad maždaug gruodį

              Comment


                Parašė Kublickij Rodyti pranešimą

                Jai reikėtų lažintis sakyčiau kad maždaug gruodį
                Tai lažinamės, iš 100 eur, aš sakau kad anksčiau nei gruodį.

                Comment


                  2035 Gruodį?

                  Comment


                    Parašė Edd Rodyti pranešimą

                    Tai lažinamės, iš 100 eur, aš sakau kad anksčiau nei gruodį.
                    100??

                    Comment


                      Parašė Kublickij Rodyti pranešimą

                      100??
                      Tai siūlyk iš ko. Ir parašyk tiksliai ką reiškia pradės kilti, t.y. jau pirmi lygiai virš žemės ar tik požeminio parkingo aukštai.

                      Comment


                        Parašė Edd Rodyti pranešimą
                        Tai siūlyk iš ko. Ir parašyk tiksliai ką reiškia pradės kilti, t.y. jau pirmi lygiai virš žemės ar tik požeminio parkingo aukštai.
                        Iki gruodžio 31d. bus pilnai užbetonuotos pirmojo aukšto "grindys" arba viršutinio garažo lubos. 20€

                        Comment


                          Click image for larger version

Name:	Vilnius-2077.png
Views:	2589
Size:	1,63 MB
ID:	1864691

                          Comment


                            Parašė Kublickij Rodyti pranešimą

                            Iki gruodžio 31d. bus pilnai užbetonuotos pirmojo aukšto "grindys" arba viršutinio garažo lubos. 20€
                            Jei iki gruodžio 31 nebus išbetonuota pirmo aukšto perdanga, tu man pervesi 20 eur? Man pilnai tinka Asmeniškai manau kad iki gruodžio 31 dienos jau bus ne vienas ir ne du aukštai virš žemės.

                            Comment


                              Parašė Edd Rodyti pranešimą

                              Jei iki gruodžio 31 nebus išbetonuota pirmo aukšto perdanga, tu man pervesi 20 eur? Man pilnai tinka Asmeniškai manau kad iki gruodžio 31 dienos jau bus ne vienas ir ne du aukštai virš žemės.
                              Jei iki metu pabaigos nebus pirmojo aukšto, tu man

                              Comment


                                Parašė Kublickij Rodyti pranešimą

                                Jei iki metu pabaigos nebus pirmojo aukšto, tu man
                                Sutarta, iš kur tas pesimizmas, statybos po jų atnaujinimo šiuo metu vyksta lyg ir normaliu tempu, o kai baigs su pamatais turėtų dar labiau įsibėgėti.

                                Comment


                                  Man atrodo kitaip. Gyvenu prie pat statomos gamyklos,pro langą matau visa statybos eiga, aišku masteliai skirtingi bet prie K18B ir technikos mažiau, ir statybinių konteinerių ir pačių statybininkų mažiau. Manau iki rudens jie dar krapštisis tame pačiame -3 aukšte. Be to jaigu gerai suprantu, jie greitai turėtų kranus perkelti iš dėžės nes jų i vietoje polius kalti irgi reikės.
                                  Attached Files

                                  Comment


                                    Parašė Kublickij Rodyti pranešimą
                                    Man atrodo kitaip. Gyvenu prie pat statomos gamyklos,pro langą matau visa statybos eiga, aišku masteliai skirtingi bet prie K18B ir technikos mažiau, ir statybinių konteinerių ir pačių statybininkų mažiau. Manau iki rudens jie dar krapštisis tame pačiame -3 aukšte. Be to jaigu gerai suprantu, jie greitai turėtų kranus perkelti iš dėžės nes jų i vietoje polius kalti irgi reikės.
                                    Kadangi per nukastus polius poliagrežė nevažiuotų,reiškiasi, kad po kranu poliai jau būtų sugrežti,tai numontavus kraną juos tereiktų atkasti.
                                    Paskutinis taisė irwel; 2021.02.27, 09:20.

                                    Comment


                                      O kaip 3 kranas? Jis stovi ten, kur eis pravažiavimas iš vienų požeminio parkingo aukštų į kitus. Tai jį išmontuos greitai prieš užvažiavimus statant ar tiesiog juos vėliau pastatys?

                                      Comment


                                        Buna perdangoje paliekama ertmė,kur yra krano bokstas. Poto sekcijos istraukiamos pro ją ir užbetonuojama vėliau, reikia atkreipti i krano pamatą,jei jis išbetonuotas vietoje,o nesurinktas prispaudus betono luitų svarmenimis,tai toks pamatas yra tiesiog paliekamas,virš jo užbetonuojant grindis,dažnai jo gylis jau tam paruoštas. Buvo daroma taip Quadrume su vienu kranu, parkingo( dabartinio kiemelio) centre
                                        Paskutinis taisė irwel; 2021.02.27, 19:31.

                                        Comment


                                          Comment

                                          Working...
                                          X