Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Artery - Konstitucijos 18B

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Praktiškai nieko nebeliko dėl ko mes čia krykštavome. Pastatas kaip pastatas, visai neblogas, padarys teigiamą įtaką NMC kalvai, bet nebebus Vilniaus landmarku. Apmaudu.

    Comment


      Primena storesnę Radisson Blu Oslo versiją, ypač kai buvo pasidalinta įstiklinimo pavyzdžiais.

      Comment


        Parašė Edd Rodyti pranešimą
        Aš paverkšlensiu ne dėl statybų tempų, o dėl: šiuose fasadų planeliuose ypač iš kai kurių kampų gerai matosi kaip trūksta pastatui aukščio, nebe toks grakštus kaip buvo pirminiuose pasiūlymuose, masyvesnis, “storesnis”, žemesnis ir be tokių ryškių pasvyrimų. Be apkalbėtų balkonų dar yra viena vieta kuri gali sugadinti bendrą vaizdą - ventiliavimo grotelės pačiam fasade.
        Nespręskite apie pastatą kol jis nepastatytas, o tuo labiau iš šitų pateiktų brėžinių. Jie neperteikia to vaizdo, nes neturi perspektyvos, todėl pastatas juose atrodo masyvesnis, negu bus realybėje.

        Kelios perspektyvos realaus modelio, realiame miesto makete:

        Click image for larger version

Name:	Screenshot 2020-07-31 224654.jpg
Views:	879
Size:	346,5 kB
ID:	1818283

        Click image for larger version

Name:	Screenshot 2020-07-31 225103.jpg
Views:	862
Size:	339,1 kB
ID:	1818284

        Click image for larger version

Name:	Screenshot 2020-07-31 224929.jpg
Views:	861
Size:	364,3 kB
ID:	1818285

        Comment


          Matęs aš ir maketus, ir man šis pastatas bet kokiu atveju patinka, manau kad formos neblogos, tiesiog prieš tai buvo geresnis variantas, gaila kad nužemino/pakeitė. Dėl "landmarko" - sunku dar pasakyti, nėra taip kad Vilniaus NMC turi daug išskirtinės architektūros aukštų pastatų, todėl vis dar įmanoma, žiūrėsim, vieta tai gan landmarkinė, einant baltuoju tiltu link NMC.

          Comment


            Parašė Edd Rodyti pranešimą
            Šitas prielipas ir išvis vaizdelis iš šio kampo švelniai tariant pošlykštis, gerai kad tokio nestatė, dabartinis variantas jau daug geriau. Čia pati pirminė versija, beje, galim įvardinti "vizija". Paskui buvo normali versija ir galų gale nužemino, pastorino, sumažino kampus, bei padarė tai ką stato dabar.
            Kalbant apie tai ką stato dabar, man prielipa pataisytų, kairinės fasado dalies, vaizdą. Kai neliko smaigo iš šitos pusės, vientisa siena atrodo nekaip. Na, bet belieka viltis, kad nenusipigins su fasadu.

            Comment


              O man tas iš fasado išlindęs "smaigas" kaip tik nekaip atrodė, ir išvis visas tas pirminis projektas iš to kampo ir dar su tokiu fasadu atrodė kažkas tokio atgyvenusio ir kažkiek rytietiško/Astaniško, t.y. man "neskanu".

              Comment


                Parašė Edd Rodyti pranešimą
                O man tas iš fasado išlindęs "smaigas" kaip tik nekaip atrodė, ir išvis visas tas pirminis projektas iš to kampo ir dar su tokiu fasadu atrodė kažkas tokio atgyvenusio ir kažkiek rytietiško/Astaniško, t.y. man "neskanu".
                Vėl astana? na tai tada man dabartinis variantas atrodo astaniškai.

                Comment


                  Patikslinu kas man Astana ir kas ne Astana (iš to paties kampo deja neturiu naujo varianto):

                  Astana (pats pirminis variantas, iš kitų kampų geriau atrodė, bet šis kampas pobaisis...):



                  Ne Astana (dabartinis variantas):



                  Čia jei buvo neaišku apie kuriuos variantus šneku, o jei aišku - tuomet tiesiog nesutampa nuomonės, manau jūsų su Tomizmu gal artimesni skoniai.

                  Comment


                    Tas pirminis variantas gal net ne astana o tikriausias 60' betoninis paminklinis akmuo iš kapinių

                    Comment


                      Parašė evvt Rodyti pranešimą
                      Tas pirminis variantas gal net ne astana o tikriausias 60' betoninis paminklinis akmuo iš kapinių
                      Tai pagal jus, pirmam variante, vien tik prielipa paverčia pastatą betoniniu paminklu iš Astanos? Ar dar kažkas?

                      Na aš ją irgi iškeiščiau į smailėjantį, aukštesnį stogą, bet dabar nei to, nei to nėra.

                      Kuo pirmas variantas panašesnis į paminklą, negu šitas? (trečias variantas)

                      Comment


                        Norėtųsi fasade matyt tokį stiklą:



                        O greičiausiai bus toks:

                        Comment


                          Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                          Tai pagal jus, pirmam variante, vien tik prielipa paverčia pastatą betoniniu paminklu iš Astanos? Ar dar kažkas?

                          Na aš ją irgi iškeiščiau į smailėjantį, aukštesnį stogą, bet dabar nei to, nei to nėra.

                          Kuo pirmas variantas panašesnis į paminklą, negu šitas? (trečias variantas)
                          Ką tamsta vadinate prielipa? Jei tą vertikalų fasado ,vadinkim, atsikišimą nuo 9a iki 20, tai taip, nes jis panašus į grabo dangtį nubraižytą apverstoje perspektyvoje, ant kurio taip ir norisi nedelsiant nupaišyti kryžių(ne tai kad prašosi, tiesiog pati ranka nebevaldomai kyla). Ir tas paminklas ne iš visokių ten astanų - į tą vizualizaciją jis atvežtas tiesiai iš mūsų lietuviškų kapinaičių pakeliui netyčia nudaužiant tą šoninę dalį kur skirta gėlėm pamerkti.

                          Comment


                            Parašė evvt Rodyti pranešimą

                            Ką tamsta vadinate prielipa? Jei tą vertikalų fasado ,vadinkim, atsikišimą nuo 9a iki 20, tai taip, nes jis panašus į grabo dangtį nubraižytą apverstoje perspektyvoje, ant kurio taip ir norisi nedelsiant nupaišyti kryžių(ne tai kad prašosi, tiesiog pati ranka nebevaldomai kyla). Ir tas paminklas ne iš visokių ten astanų - į tą vizualizaciją jis atvežtas tiesiai iš mūsų lietuviškų kapinaičių pakeliui netyčia nudaužiant tą šoninę dalį kur skirta gėlėm pamerkti.
                            Supratau. Na neliko atsikišimo bent jau ranka suvaldysit o šiaip man antras variantas turbūt irgi geriausiai atrodo. Yra kaip yra, dabar svarbiausia, kad fasadas kokybiškas būtų.

                            Comment


                              Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                              O greičiausiai bus toks:

                              Na, pats buvai įkėlęs:

                              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                              Dar gal keletas iškarpų būtent dėl fasado, nes šita dalis dabar yra daugiausiai klausimų visiems kelianti. Kaip suprantu, bus pusiau atspindintis, berėmis (jeigu taip galima išsireikšti) fasadas, bet turės atsidarančių langų:

                              Click image for larger version  Name:	Annotation 2020-07-11 091849.jpg Views:	2307 Size:	158,9 kB ID:	1814335
                              tai čia būtų super, bet tam pačiam PDF'e yra ir štai toks pavyzdys, kuris, mano manymu, būtų tikrai ne kažką:


                              Comment


                                Tai tie pavyzdžiai su langų atidarymu neatitinka to, kokie yra fasadų brėžiniai (net tame pačiame pdf'e). Arba tiksliau sakant atitinka gal atidarymo principas, o ne patys stiklai. O va dangoraižių nuotrauka - atitinka. Dėl to ir bijau. Norisi manyt, kad Lords'ai, pamatę kaip atrodo Lvovo fasadas, nuspręs imti labiau reflektyvų stiklą.

                                Comment


                                  Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                                  Supratau. Na neliko atsikišimo bent jau ranka suvaldysit o šiaip man antras variantas turbūt irgi geriausiai atrodo. Yra kaip yra, dabar svarbiausia, kad fasadas kokybiškas būtų.
                                  Nieko neturiu prieš antrą variantą, nebent tik tiek kad per lėtai jis juda statybų aikštelėj. O dėl pirmo varianto tai dėl rankų suvaldymo pervėlu jau kalbėt, suvaldyt nepavyko iškart, vos tik vizulizacija pasirodė

                                  Comment


                                    Click image for larger version

Name:	IMG_20200803_021932.jpg
Views:	3314
Size:	251,2 kB
ID:	1818596

                                    Comment


                                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                      Norėtųsi fasade matyt tokį stiklą:



                                      O greičiausiai bus toks:

                                      Stiklo parametrai iš techninio projekto specifikacijų.

                                      Attached Files

                                      Comment


                                        Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                                        Na, pats buvai įkėlęs:



                                        tai čia būtų super, bet tam pačiam PDF'e yra ir štai toks pavyzdys, kuris, mano manymu, būtų tikrai ne kažką:


                                        Varstomų langų parametrai iš techninio projekto specifikacijų.
                                        Attached Files

                                        Comment


                                          Click image for larger version

Name:	IMG_20200804_192919.jpg
Views:	2797
Size:	275,7 kB
ID:	1819057 Click image for larger version

Name:	IMG_20200804_193107.jpg
Views:	2812
Size:	277,3 kB
ID:	1819058 Ar čia jau matosi būsimų pamatų dalis?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X