Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Artery - Konstitucijos 18B

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nebus to k18 galima baigt diskusijas apie jį.

    Comment


      Reiktų vietoj K18 statyti... teisingai, VYTĮ. Kokių 50 metrų aukščio. Sovietiniu stilium, kad visi žinotų, kas čia bosas

      Comment


        Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
        Nebus to k18 galima baigt diskusijas apie jį.
        Savo pesimizmą geriau pasilaikykit sau.

        Comment


          Parašė Creatium Rodyti pranešimą

          Savo pesimizmą geriau pasilaikykit sau.
          Aš šiandien ne kokios nuotaikos tai nekreipkit į mane dėmesio

          Comment


            Parašė dr-rox Rodyti pranešimą

            Aš šiandien ne kokios nuotaikos tai nekreipkit į mane dėmesio
            tai kad viskas link to ir eina, aš irgi žiauriai nepatenkintas tuo kad tas projektas taip stabdomas bet deja realybė tikrai tokia nebent kiltu dedelė nepasitenkinimo banga jei butu sustabdyta bet kaip bebūtu gaila neduoda tie lt klerkai jo statyt ir viskas nu nors mitinga daryk kad kodel LT salygas stato kažkokia saujelė atslupėliu

            Comment


              Parašė alexas Rodyti pranešimą

              tai kad viskas link to ir eina, aš irgi žiauriai nepatenkintas tuo kad tas projektas taip stabdomas bet deja realybė tikrai tokia nebent kiltu dedelė nepasitenkinimo banga jei butu sustabdyta bet kaip bebūtu gaila neduoda tie lt klerkai jo statyt ir viskas nu nors mitinga daryk kad kodel LT salygas stato kažkokia saujelė atslupėliu
              Kaip link to "einama"? Yra tik vienas kreipimasis į teismą, kuris turbūt bus nepatenkintas, nes neturi jokio pagrindo.

              Comment


                Užuomina: negeri darbeliai labai bijo viešumos. Jeigu norit prisidėti prie sprendimo, pasiųskit emailų žurnalistams, užsienio architektų sąjungom ir LT architektams.

                Comment


                  Oplia, o aš maniau, kad Karalius čia tik kauniečiams protą knisa.

                  Kai užpuola Karalius, su juo reikia elgtis tarsi jus užpuola rudasis lokys. Būtina atsigulti ant žemės, apsimesti negyvu, tikėtis kad jam atsibos ir jis nueis.

                  Comment


                    Parašė Magician Rodyti pranešimą
                    Oplia, o aš maniau, kad Karalius čia tik kauniečiams protą knisa.

                    Kai užpuola Karalius, su juo reikia elgtis tarsi jus užpuola rudasis lokys. Būtina atsigulti ant žemės, apsimesti negyvu, tikėtis kad jam atsibos ir jis nueis.
                    Problema, kad reik paskleisti ir kvapą...

                    Comment


                      Parašė alexas Rodyti pranešimą

                      tai kad viskas link to ir eina, aš irgi žiauriai nepatenkintas tuo kad tas projektas taip stabdomas bet deja realybė tikrai tokia nebent kiltu dedelė nepasitenkinimo banga jei butu sustabdyta bet kaip bebūtu gaila neduoda tie lt klerkai jo statyt ir viskas nu nors mitinga daryk kad kodel LT salygas stato kažkokia saujelė atslupėliu
                      Šimašius užtikrins, kad projektui nebūtų trukdoma. Esu tikras... na turbūt užtikrins, ar ne? Šimašius neleis sustabdyti tokio projekto.

                      ​Ar aš per daug naivus?
                      Paskutinis taisė John; 2017.12.08, 18:39.

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą

                        Šimašius užtikrins, kad projektui nebūtų trukdoma. Esu tikras... na turbūt užtikrins, ar ne? Šimašius neleis sustabdyti tokio proj

                        Ar​​​​​Ar aš per daug naivus?
                        Ir Šimašius turėtų neleisti stabdyti projekto (pastaruoju metus visokius aktyvistus tiesiog ignoruodavo ), ir Marcinkevičius (aka Lords LB) pripratęs prie rimtų peštynių teismuose.
                        Post in English - fight censorship!

                        Comment


                          Man kakaip atrodo, kad panikuojama ankščiau laiko ir nemanau, kad kas nors kažką sustabdys. Jeigu gerai pamenu, tai statybas ketino pradėti kitąmet. Šiuo metu yra ruošiamas techninis projektasm, per žiemą pasiruoš, o pavasarį jau ir statybų galima tikėtis. Svarbiausia, kad yra rimtas vystytojas, gautas finansavimas ir kad Vilniaus savivaldybė suteikė leidimus toje vietoje viršyti aukštį. O kad kažkas bando kelti bangas - tai tik parodo, kad projektas reikšmingas, o ne kad jis bus sustabdytas.

                          Comment


                            O gal organizuojam sąjungą Visuomėnė Prieš Karalių ir prašom, kad jį izoliuotu nuo visuomenės?

                            Comment


                              Parašė Efka_01 Rodyti pranešimą
                              O gal organizuojam sąjungą Visuomėnė Prieš Karalių ir prašom, kad jį izoliuotu nuo visuomenės?
                              Tik praplėsti į Anti-protestuotojų sąjungą; Sąjungą prieš visokus protestuotojus karalius, puteikius ir t.t., protestuojančius prieš šalies plėtrą, žabakštynų ir plynių išsaugojimą, statybas, gatvių taisymus, senu medžių kirtimą, investicijas t.t.. Manau naudos būtų, kai būtų konstruktyvi atsvara tiems keliems rėksniams, kurie deje yra girdimi...

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Reiktų vietoj K18 statyti... teisingai, VYTĮ. Kokių 50 metrų aukščio. Sovietiniu stilium, kad visi žinotų, kas čia bosas
                                O ko čia ironizuoti? Taigi būtų cool, kaip Kinijoje Ne?


                                Click image for larger version  Name:	giant-war-god-statue-general-guan-yu-sculpture-china-9.jpg Views:	1 Size:	127,1 kB ID:	1603898


                                Click image for larger version

Name:	giant-war-god-statue-general-guan-yu-sculpture-china-8.jpg
Views:	75
Size:	168,7 kB
ID:	1603900
                                Paskutinis taisė Eikantas X; 2017.12.09, 11:16.

                                Comment


                                  Tai Kaune tokį jau kaip ir statys lyg.

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą

                                    Kažkodėl tarp Lietuvos architektų atsiranda ypatingai daug netašytų, netalentingų ir tiesiog nevykusių debilų. Kažkokia išskirtinai šlykšti lietuvių rūšis. Šiaip bent jau reprezentacinėse miestų vietose reiktų įvesti blanket draudimą ką nors projektuoti lietuviams archYtektams.
                                    Šiaip jau vienas iš K18 kritikuojančių yra ir Audrius Ambrasas, kurio projektuotus pastatus dauguma šiame forume garbina

                                    N N N

                                    Comment


                                      Parašė LBP Rodyti pranešimą

                                      Šiaip jau vienas iš K18 kritikuojančių yra ir Audrius Ambrasas, kurio projektuotus pastatus dauguma šiame forume garbina
                                      Kartais ir geri architektai klysta. Nors šiaip vienintelis geras jo darbas turbūt yra Swedbank. Visi kiti meh at best. Tikrai ne tiek, kad pastatytų jį į poziciją kritikuoti K18.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą

                                        Kartais ir geri architektai klysta. Nors šiaip vienintelis geras jo darbas turbūt yra Swedbank. Visi kiti meh at best. Tikrai ne tiek, kad pastatytų jį į poziciją kritikuoti K18.
                                        Libeskindo, beje, irgi kai kurie meh. Bet čia ne argumentas.

                                        Comment


                                          Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                                          Libeskindo, beje, irgi kai kurie meh. Bet čia ne argumentas.
                                          Kodėl ne argumentas? Ambrasas yra third rate architektas, lyginant su Liebeskindu ir jo nuomonė turėtų būti traktuojama atitinkamai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X