Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Artery - Konstitucijos 18B

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą

    Beviltiški nevykėliai.
    Jo. Man taip tavo turguje irgi sakė. Sakė, jog čia viskas čysta, arch-kalenas iš užsienio atvežtas ir, kad vietiniai rachitektai lo*hai, nes už viską jau seniai sumokėta ir prižadėta. Ir dar šimašišką šypsniuką išraitė.

    Comment


      Parašė ernestas Rodyti pranešimą

      Jo. Man taip tavo turguje irgi sakė. Sakė, jog čia viskas čysta, arch-kalenas iš užsienio atvežtas ir, kad vietiniai rachitektai lo*hai, nes už viską jau seniai sumokėta ir prižadėta. Ir dar šimašišką šypsniuką išraitė.
      Klausiau ne kartą, bet vis dar negavau atsakymo: kas KONKREČIAI negerai su k18b? Žybsiukas? Šypsenėlė? Žydas?Ar Vilniuje bus įgyvendintas prastesnis projektas? Visi šitie paverkšlenimai be jokių esminių argumentų tikrai atrodo juokingai ir apgailėtinai. Statot save ir savo principus aukščiau miesto interesų.

      Comment


        Kiek suprantu, tai, kad viena architektų kontora, kuri labai norėjo kontrakto, jo negavo.
        Post in English - fight censorship!

        Comment


          Parašė B.S. Rodyti pranešimą
          Klausiau ne kartą, bet vis dar negavau atsakymo: kas KONKREČIAI negerai su k18b? Žybsiukas? Šypsenėlė? Žydas?Ar Vilniuje bus įgyvendintas prastesnis projektas? Visi šitie paverkšlenimai be jokių esminių argumentų tikrai atrodo juokingai ir apgailėtinai. Statot save ir savo principus aukščiau miesto interesų.
          Ne kartą buvo ir atsakyta. KONKREČIAI. Jeigu atidžiai sekei šį projektą, turėjai tai pastebėti. O jeigu nori, kad kas nors tau asmeniškai argumentų santrauką pateiktų, tai prašyk kieno nors kito, nes aš tik už € apsiimčiau. Galiausiai jeigu tingisi (būna), tai pakaktų šiek tiek išlavintos akies pasižiūrėti į konkursinį projektą. Bet čia jau ne visiems šitas duotas. Dar galima paskaityti konkurso pravedimo procesiką (ankstesnė nuoroda), kas kaip ten buvo daroma. Jeigu ir ten nerasi nieko įtartino, tada nežinau ką patart.
          Tavo "miesto interesas" = užsakovas & šypsniukas. Viskas. Abiems šiuo metu yra didelis interesas. O visi kiti, neakli, kaip tik kovoja už miesto interesą turėti kažką kokybiško, šiuolaikiško. O ypač, kai projektas pramušinėjamas su išskirtinėmis sąlygomis.

          Comment


            Parašė ernestas Rodyti pranešimą

            Ne kartą buvo ir atsakyta. KONKREČIAI. Jeigu atidžiai sekei šį projektą, turėjai tai pastebėti. O jeigu nori, kad kas nors tau asmeniškai argumentų santrauką pateiktų, tai prašyk kieno nors kito, nes aš tik už € apsiimčiau. Galiausiai jeigu tingisi (būna), tai pakaktų šiek tiek išlavintos akies pasižiūrėti į konkursinį projektą. Bet čia jau ne visiems šitas duotas. Dar galima paskaityti konkurso pravedimo procesiką (ankstesnė nuoroda), kas kaip ten buvo daroma. Jeigu ir ten nerasi nieko įtartino, tada nežinau ką patart.
            Tavo "miesto interesas" = užsakovas & šypsniukas. Viskas. Abiems šiuo metu yra didelis interesas. O visi kiti, neakli, kaip tik kovoja už miesto interesą turėti kažką kokybiško, šiuolaikiško. O ypač, kai projektas pramušinėjamas su išskirtinėmis sąlygomis.
            Kurioj vietoj šis projektas nėra naujoviškas ir kokybiškas, bei šiuolaikiškas? Mano interesas - nematyti centrinėje verslo rajono vietoje bevertės automobilių stotelės ir išmindyto "kiaulių" tako. Jei kažkas rado būdų kaip šią pilką, bet potencialiai reprezentatyvią vietą išnaudoti, visada prašom. Jei pats dedi labai dideles pastangas tai pakeisti, tai natūralu, kad turi interesą ir nori, kad projektas ir pačiam patiktų. Nemanau, kad Libeskindo darbas yra prastas. Taps tikrai puikiu Vilniaus akcentu ir, kas svarbiausia, prisidės prie Vilniaus tankinimo. Pievos, auto aikštelės, išmindžioti takai - tegul tai kraustosi kur nors į kaimišką vietovę, o ne Vilniaus centrą.

            Comment


              Apskritai rengiant tokius konkursus vertėtų kuo labiau vengti vietinių archYtektų. Neįdomios mums tos jų razborkės ir panetkės. Ką, beje, pasakė ir Liebeskindo projektą išrinkusi komisija.

              Comment


                Parašė ernestas Rodyti pranešimą

                Ne kartą buvo ir atsakyta. KONKREČIAI. Jeigu atidžiai sekei šį projektą, turėjai tai pastebėti. O jeigu nori, kad kas nors tau asmeniškai argumentų santrauką pateiktų, tai prašyk kieno nors kito, nes aš tik už € apsiimčiau. Galiausiai jeigu tingisi (būna), tai pakaktų šiek tiek išlavintos akies pasižiūrėti į konkursinį projektą. Bet čia jau ne visiems šitas duotas. Dar galima paskaityti konkurso pravedimo procesiką (ankstesnė nuoroda), kas kaip ten buvo daroma. Jeigu ir ten nerasi nieko įtartino, tada nežinau ką patart.
                Tavo "miesto interesas" = užsakovas & šypsniukas. Viskas. Abiems šiuo metu yra didelis interesas. O visi kiti, neakli, kaip tik kovoja už miesto interesą turėti kažką kokybiško, šiuolaikiško. O ypač, kai projektas pramušinėjamas su išskirtinėmis sąlygomis.
                Nutrūko vadžios, ir vėl iš pradžios. Vėl ta pati dainelė iš tuščio į kiaurą: blogi dėdės pasirinko neišbaigtą tačiau ambicingą projektą. Projektą, kuris ne slėpsis kaip pelytė, bet kels Vilniaus architektūros lygį, ir absoliučia dauguma nuomonių teigiamai paveiks architektūrinę kalvą. Visos jūsų principinės procesinės ašaros ir kabliukai prie menkniekių atrodo paaugliškai. Kas tokie yra 'žybesiukas', 'šypsniukas', 'ir modern talking žydas', jei ne desperatiškas, purvinas, ir garbės nedarantis pagiežingos vidutinybės šiaudo griebimasis? Neturit jūs jokių esminių argumentų prieš tai ką statys, tik procesinius kabliukus.

                Comment


                  Klausimas, ar konkursą pravesti būtina? Negali užsakovas tiesiog nupirkti projektą?

                  Comment


                    Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                    Nutrūko vadžios, ir vėl iš pradžios. Vėl ta pati dainelė iš tuščio į kiaurą: blogi dėdės pasirinko neišbaigtą tačiau ambicingą projektą. Projektą, kuris ne slėpsis kaip pelytė, bet kels Vilniaus architektūros lygį, ir absoliučia dauguma nuomonių teigiamai paveiks architektūrinę kalvą. Visos jūsų principinės procesinės ašaros ir kabliukai prie menkniekių atrodo paaugliškai. Kas tokie yra 'žybesiukas', 'šypsniukas', 'ir modern talking žydas', jei ne desperatiškas, purvinas, ir garbės nedarantis pagiežingos vidutinybės šiaudo griebimasis? Neturit jūs jokių esminių argumentų prieš tai ką statys, tik procesinius kabliukus.
                    Labai spot on pastebėjimai. Jei jau pralaimėjai ir nebeturi šansų to pakeisti, būk mielas ir sėdėk tyliai, o ne braukis savo mėšlinais kaliošais į eterį pilti tulžį ant tų, kuriems nesi vertas net batų valyti. Keista, kad tokie nelaimėliai to nesupranta.

                    Comment


                      Parašė Sula Rodyti pranešimą
                      Klausimas, ar konkursą pravesti būtina? Negali užsakovas tiesiog nupirkti projektą?
                      Lyg ir gali. Tiksliai neatsimenu, bet berods tokioms vietoms yra rekomendacija rengti arch. konkursus. Nežinau tik ar ji yra rekomendacija ar reikalavimas Bet šiaip arch. konkursai rodo užsakovo norą pasirinkti geriausią projektą. Reikia džiaugtis, kad pas mus tie konkursai vyksta išvis, nes visi galėtų statyti ką norėtų (kol tai atitinka visus reikalavimus).

                      Comment


                        Už 30 metrų stato Radisson viešbučio praplėtima, be jokių konkursų užsakovas pasirinko architektus. Ironiška kad nei dėl to pastato nei dėl to kad jokio konkurso net nebuvo tie veikėjai kurie piktinasi K18B, nesipiktina visai.

                        Comment


                          https://www.15min.lt/verslas/naujien...gai-973-822912

                          Comment


                            K18 vietoje atkasti pastatų pamatai

                            Click image for larger version  Name:	K18.JPG Views:	3 Size:	195,7 kB ID:	1572626

                            Comment


                              Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                              Nutrūko vadžios, ir vėl iš pradžios.
                              ir jūs dar drįstat tai pareikšti!? Ir dar tipo konstatuojate oponentams neva jų "išsisėmimą" !!! Kokių dar argumentų tamsta tikiesi??? Jau seniai visa šita gija (8 iš 9 besiginčijančių) kaip iš seno anekdoto:

                              Kalbasi tarpusavyj degradai. Vienas sako: „Nu kas, blet, pasakė, kad nėščių bobų mušt negalima? Va, vienąkart girtas tėvas mano nėščiai mamai kai dėjo patefonu per galvą! Nu, ir man nieko, ir man nieko, ir man nieko, ir man nieko…“
                              Paskutinis taisė Zosys; 2017.07.09, 07:08.
                              blaivumas išlaisvina

                              Comment


                                Parašė Zosys Rodyti pranešimą

                                ir jūs dar drįstat tai pareikšti!? Ir dar tipo konstatuojate oponentams neva jų "išsisėmimą" !!! Kokių dar argumentų tamsta tikiesi??? Jau seniai visa šita gija (8 iš 9 besiginčijančių) kaip iš seno anekdoto:

                                Kalbasi tarpusavyj degradai. Vienas sako: „Nu kas, blet, pasakė, kad nėščių bobų mušt negalima? Va, vienąkart girtas tėvas mano nėščiai mamai kai dėjo patefonu per galvą! Nu, ir man nieko, ir man nieko, ir man nieko, ir man nieko…“
                                Na nesuprantu as jusu asaru, ir ka jus bandot pasiekti.
                                Karas pralaimetas, saukstai po pietu, pastato-skyles niekas nestatys bet kuriuo atveju.
                                O gal skelbiam konkursa negaliojanciu, ir ziurim is ko turim rinktis: pastatas vidutiniokas(nors ir isdirbtas iki negalejimo), ir pastatas kuris taps Vilniaus veidu, kuris pramuse aukscio limitus, ir ides dideli ir pozityvu indeli i architekturine kalva. Kas galima modern talking Jupiteriui, tas negalima cicino jauciui. Ne tau Martynai melynas dangus, gaila, bet ne tas lygis... Ka rinktumeisi, jei butum uzsakovas? Ka rinktumeisi budamas nesuinteresuotu pasalieciu? Snekam apie sia diena, nes laikrodzio nebeatsuksi. Jus nematot bendro didelio paveikslo kuriame niekas pastato skyles nenori ir niekas jo nestatys. Situacija pasikeite, gyvenime taip atsitinka. Skaudi pamoka jums, grazi dovana miestieciams. Na o dabar galit vel paverkti koks nesaziningas gyvenimas ir kaip jus butumet nugaleje Libeskind, jei ne...

                                Comment


                                  Architekto D.Libeskindo projektui „K18B“ - 30 mln. eurų „Swedbank“ paskola

                                  „Swedbank“ Lietuvoje susitarė su „Lords LB Asset Management“ valdomo fondo „Lords LB Special Fund I“ dukterine UAB „Investmira“ dėl 30 mln. eurų vertės ilgalaikio finansavimo suteikimo. Paskola bus skirta daugiafunkcio komplekso sostinės Konstitucijos pr. 18B, kurį sudarys A klasės biurų pastatas bei pirmasis regione viešbutis „Radisson Red“, statybų finansavimui. Kompleksą suprojektavo vienas garsiausių pasaulio architektų Daniel Libeskind.

                                  Comment


                                    Parašė Xmaster Rodyti pranešimą

                                    Kurioj vietoj šis projektas nėra naujoviškas ir kokybiškas, bei šiuolaikiškas? Mano interesas - nematyti centrinėje verslo rajono vietoje bevertės automobilių stotelės ir išmindyto "kiaulių" tako. Jei kažkas rado būdų kaip šią pilką, bet potencialiai reprezentatyvią vietą išnaudoti, visada prašom. Jei pats dedi labai dideles pastangas tai pakeisti, tai natūralu, kad turi interesą ir nori, kad projektas ir pačiam patiktų. Nemanau, kad Libeskindo darbas yra prastas. Taps tikrai puikiu Vilniaus akcentu ir, kas svarbiausia, prisidės prie Vilniaus tankinimo. Pievos, auto aikštelės, išmindžioti takai - tegul tai kraustosi kur nors į kaimišką vietovę, o ne Vilniaus centrą.
                                    Trūksta adekvatumo tavo pasisakyme. Čia nėra ant svarstyklių dedami 2 dalykai, t.y: dabartinė nesutvarkyta erdvė vs Libeskindo projektas. Čia kalbama ne apie AR, o apie KAIP. O kai kalbame apie KAIP, jau prasideda kompetencijų klausimas kur Libeskindas atrodo NEKAIP.
                                    Aš suprantu, jog žmogui nelabai ką turinčiam bendro su architektūra, suopračiu apie erdvių formavimą, kontekstą ir tt., šis projektas gali daryti įspūdį. Nes gi blizgantis stiklas, formytės ir dar dyyydęlis ! Tuo tarpu aš labiau esu linkęs pasitikėti absoliučios daugumos architektų pozicija ir argumentais, kurie teigia, jog šis projektas yra primityvus, neoriginalus, neprofesionalus, vidutinio 2-3 kurso studento lygio sumesto paskutinę naktį. Yra jau daug prikalbėta apie tai, kodėl šitas projektas yra pasirinktas visai ne pagal kokybinius kriterijus. Ir net nereikia būti specu, jog tai pamatytum - užtenka užmesti akį į konkursinius projektus. Tiesa, ar dėl viešos kritikos, ar dar ko, tačiau projektas pamažu tampa santūresnis. Tačiau tai tik maža paguoda visoje šioje beskonybėje.
                                    Paskutinis taisė ernestas; 2017.07.13, 11:23.

                                    Comment


                                      Beje, gal ir visai taiklus komentaras iš vakarykščio Archdaily:

                                      "This is really disappointing. Another anti-urban glass box from a big-name architect that looks good from an airplane but saps life from the street. Just look at that streetscape! The barren automobile-dominated road, the lack of human-scale texture, the absence of an inviting public gathering space, the lack of storefronts, vendors, etc. It seems like Lithuania is racing to make all the same mistakes that the United States made over the last 60 years."

                                      http://www.archdaily.com/875685/new-...x-in-lithuania

                                      Comment


                                        Parašė ernestas Rodyti pranešimą
                                        Beje, gal ir visai taiklus komentaras iš vakarykščio Archdaily:

                                        "This is really disappointing. Another anti-urban glass box from a big-name architect that looks good from an airplane but saps life from the street. Just look at that streetscape! The barren automobile-dominated road, the lack of human-scale texture, the absence of an inviting public gathering space, the lack of storefronts, vendors, etc. It seems like Lithuania is racing to make all the same mistakes that the United States made over the last 60 years."

                                        http://www.archdaily.com/875685/new-...x-in-lithuania
                                        Gal galetum ideti nuoroda i pati pasisakyma? Google neranda, o dabartine nuoroda nukreipia i post'a perspausdinanti Lordsu PR pranesima.

                                        Edit - radau, anoniminiuose komentaruose po straipsniu.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X