Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Verslo centras Lvivo g. 37

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • urbanis
    replied
    Parašė Mantas256 Rodyti pranešimą

    Kodėl vis dar yra statybininkų vagonėliai? Kažkas dar planuojama?
    Dalis FLOW statybininkų ir dalis Europos stovėjimo aikštelės darbininkų.

    Komentuoti:


  • Mantas256
    replied
    Parašė Globalus Rodyti pranešimą
    Click image for larger version  Name:	P30711-191346.jpg Views:	574 Size:	1,68 MB ID:	2064761 Click image for larger version  Name:	P30711-191408.jpg Views:	581 Size:	1,55 MB ID:	2064760
    Kodėl vis dar yra statybininkų vagonėliai? Kažkas dar planuojama?

    Komentuoti:


  • Globalus
    replied
    Click image for larger version

Name:	P30711-191346.jpg
Views:	1157
Size:	1,68 MB
ID:	2064761 Click image for larger version

Name:	P30711-191408.jpg
Views:	1184
Size:	1,55 MB
ID:	2064760

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Aplink pastatą yra LED juosta, tačiau bendrai pastatas visai neapšviestas, aplink irgi nėra net paprasčiausių apšvietimo stulpų, todėl gan tamsoka. Suranda žmonės kur pastatyti automobilius:



    Šie akcentai, dideli "ekranai" galėjo juos išnaudoti ir apšviesti:










    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    O taip, labai linksma, bet ar tikrai neatrodo, kad ta pieva kaip kažkam palikta?

    Komentuoti:


  • Efka_01
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    O šiaip pagalvojau, kad su šiuo žemu pastatu architektūrunėje kalvoje, galima nesunkiai pakeisti situaciją, pastačius aukštybinį toje vietoje, kur yra palikta ta pieva. Atrodytų netgi visai stilnai - dvi dalys kampu sudėtos, viena pažemiui, kita aukšta. Gal ten paliko ta tuščią pievą būtent su tokia mintimi?

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    O šiaip pagalvojau, kad su šiuo žemu pastatu architektūrunėje kalvoje, galima nesunkiai pakeisti situaciją, pastačius aukštybinį toje vietoje, kur yra palikta ta pieva. Atrodytų netgi visai stilnai - dvi dalys kampu sudėtos, viena pažemiui, kita aukšta. Gal ten paliko ta tuščią pievą būtent su tokia mintimi?

    Komentuoti:


  • Zygis
    replied
    Nesuprantu kas nepatinka? Skveras Vilniuje skaitosi zoles lopas, ant kurio nestovi priparkuotas passatas. Kadangi sitas skveras pasislepes tarp medziu - vietiniai vairuotojai dar neatrado.

    Komentuoti:


  • ttttt
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Aš jau buvau įkėlęs tos pievelės nuotraukas, kažkaip tikėjausi kažko daugiau, jei jau net žiniasklaidoj PRinosi:
    Aš galvojau čia buvo pajuokavimas. Na, jeigu dabar Vilniuje tai skaitosi "skveru", tai sakyčiau pasiekėm tam tikrą ribą

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Parašė abruo Rodyti pranešimą
    Eidamas ten specialiai apžiūrėjau. Manau, kad jis yra šioje vietoje. Lygi graži pievutė, medžiai.
    Click image for larger version  Name:	hVF6BHg.jpg Views:	0 Size:	111,9 kB ID:	1911419
    Nuo Krokuvos gatvės nesimatė jokio parko, tik natūralūs Šnipiškėms būdingi želdiniai

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    itariu laikinas nes neisejo didesnio sklypo susiformuot ..

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Aš jau buvau įkėlęs tos pievelės nuotraukas, kažkaip tikėjausi kažko daugiau, jei jau net žiniasklaidoj PRinosi:

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Pas mane kieme irgi yra panašus skveras. Lygi graži pievutė.

    O tokio aukštingumo modernių pastatų Šeškinėje ir Lazdynuose irgi yra.

    Komentuoti:


  • abruo
    replied
    Parašė ttttt Rodyti pranešimą
    O tai ar kam nors pavyko rast tą pažadėtąjį naują skverą?
    Eidamas ten specialiai apžiūrėjau. Manau, kad jis yra šioje vietoje. Lygi graži pievutė, medžiai.
    Click image for larger version

Name:	hVF6BHg.jpg
Views:	3312
Size:	111,9 kB
ID:	1911419

    Komentuoti:


  • ttttt
    replied
    O tai ar kam nors pavyko rast tą pažadėtąjį naują skverą?

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Foto 2021.09
    Nuo Krokuvos gatvės pusės








    Per stiklą persišviečia Mokslininkų namai kitoje upės pusėje


    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Foto 2021.09
    Nuo Lvovo gatvės pusės


    Vakare ten būna ryškesni atspindžiai


    Nuo Gegužės 3-osios gatvės






    Šviesoforų gembės pačiame miesto centre atrodo nekaip

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Čia skaitosi įrengtas skveras-žalia viešoji erdvė?





    Komentuoti:


  • evvt
    replied
    Kaip pastatas jis net nesižiūri gerai kaip galėtų jei turėtų pvz 15-20a, dabar tai tik tokia kaip, kiek aukštėlesnė, stiklinė triukšmo atitvara tom medinėm kirvarpų sugraužtom chalūpom.

    Komentuoti:


  • utomnes
    replied
    Pagal mane tai užsakytas straipsnis. Apie Lvovo 37 nenoriu girdėti, ten turėjo būti 30-40 aukštų kalvos viršūnė ir jos stiklinės sienos galėjo atspindėti įvairiausiasi rakursais NMC, vietoj jo padarė daugiaaukštį garažą, kuriam daug geriau būtų tikę faktūriniai fasadai, o ne stikliniai, nes yra maždaug akių lygyje. Nežinau kodėl savivaldyė davė leidimą, bet geriau uždarom šią temą, nes veda į depresiją.

    Komentuoti:

Working...
X