Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Saltoniškių trikampis arba „Žvėryno žiedas“

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šito gremėzdo beveik iš niekur nesimatys, todėl ir architektūra tokia. Beje architektūra kaip architektūra. Čia nei žverynas, nei centras, nei senamiestis ar užupis, todėl nieko kažko labiau tikėtis ir nebuvo verta.
    Kaip kai kurie jau rašė, daugiabučio formos yra tokios pat kaip prieš 20metų ir bus dar ilgą laiką tokios pačios.
    Pažiūrėjau kaip atrodo nauji Oslo projektai (Oslo, nes daug kas lyginasi į skandinaviją, o Oslas labai panašaus dydžio kaip Vilnius). Lygiai tokios pat dėžės kaip ir Vilniuj kaip ir visur kitur

    Comment


      S7 video
      https://www.youtube.com/watch?v=zuBA...ature=youtu.be

      Comment


        Video panašu skirtas skandinavų fondams kuriems matyt bandys parduoti.

        Comment


          Kai kurie sprendimai dar nera patvirtinti

          Comment


            Gaila, kad jų arkos atsuktos į vidų. Mano kuklia nuomone, geriau jos būtų matomos iš išorės (ir dar į skirtingas puses), pastatai atrodytų žymiai įdomiau iš šalies ir pratęstų gatvės viešą erdvę. Dar pasigendu kažkokių variacijų su apdaila - ar kažkokios kitokios spalvos, ar skirtingi fasadų sprendimai, nebūtinai vienodos vertikalios juostos visų keturių pastatų. Galima gi ir horizontaliai, įstrižai, chaotiškai ir t. t. Su forma kažkiek pavarijuota, bet labai nedaug ir kažin, ar nuo žemės tai bus labai pastebima.
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Dėl arkų tai tikra tiesa. Jų atsukimas į vidų jas stipriai blokuoja, čia panašiai kaip statyti pastatą su paradine puse kieme ir ugniasiene į gatvę. Taip - ten bus pėsčiųjų alėja, bet ja labai menkai kas vaikščios, o be to dėl alėjos siaurumo arkos neatsiskleis visu savo grožiu net ir iš vidaus.

              Comment


                Komercijos jei ten bus viduje pirmame aukšte (tikiuosi), tai arkų darymas į vidų tada būtų logiškas.
                There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                Comment


                  Nebus ten jokios komercijos. Bent jau artimiausius 10m

                  Comment






                    Comment


                      Reik ten skubiai aplink pastatą apsodint krūvą medžių, gal kokių didelių tujų ar pušų. Nu kad pridengtų nors kiek.

                      Comment


                        LINK konservų fabrikas

                        Comment


                          Man tai jis kažkoks nedabaigtas atrodo.

                          Comment


                            Aš tai tikėjausi, kad tą 'blogąją' pusę nudažys kažkaip. Pliką betoną architektūroje galima naudoti, bet tik tais atvejais, kai architektūra labai aukšto lygio. Šiuo atveju architektūros visai nėra, tai atrodo lyg sovietmečio gamykla, kurią jau laikas būtų renovuoti.

                            Comment


                              Jeigu tas pliko betono laiptines apsodintų ir užleistų kokiais vijokliais, tai dar bent kažkiek pakenčiamai atrodytų. Dabar tai kažkoks "Link" siuvimo kombinatas.
                              Architekto įkvėpimo šaltinis:
                              https://www.google.lt/maps/@54.71457...7i13312!8i6656

                              Comment


                                Man prie širdies yra juoda spalva:
                                Click image for larger version

Name:	pastatas juodas.jpg
Views:	74
Size:	210,0 kB
ID:	1633991

                                Comment


                                  Visai neblogas pastatas inesantis mases ir tankumo. Aisku architektura neblizga, kaip ir neblizga skurdus gaves vaizdas, bet nera kazko blogo kaip cia rasot, bent jau ne juodas plemas kaip Saltoniskiu verslo centras, kuris jau dabar prasosi griovimo.

                                  Comment


                                    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                    Visai neblogas pastatas inesantis mases ir tankumo. Aisku architektura neblizga, kaip ir neblizga skurdus gaves vaizdas, bet nera kazko blogo kaip cia rasot, bent jau ne juodas plemas kaip Saltoniskiu verslo centras, kuris jau dabar prasosi griovimo.
                                    As irgi sedziu ir tyliu, nes nesigavo jis toks jau ir baisus kaip atrodo is visu reakcijos, gal tiesa kad tas uzpakalis kazkaip ne i ta puse atsuktas, bet pastatas savotiskai svariai ir solidziai atrodo. Man geriau sitas any day nei narbuto issigimelis.

                                    Comment


                                      Ilgai jie tą savo fabriką stato, o juk pradėjo kartu su MMM pirmu pastatu, žiurėk ir antrą MMM užbaigs, o jie dar krapštysis. Aš tai laukiu jo užbaigimo vien dėl to kad Teltonika ten persikraustys ir pagaliau bus galima griauti tą baltą skarbonkę kurioje jie dabar bazuojasi. Be to turiu vilties kad šalia esantis mūrinukas ir sklypas taps kur kas patrauklesni investuotojams ir ten atsiras naujas pastatas baigiantis formuoti perimetrinį užstatymą toje gatvės pusėje bei pridengiantis pati LINK pastatą kad nekristų taip į akis.
                                      Paskutinis taisė Gladiator; 2018.04.12, 07:24.

                                      Comment


                                        Parašė Lrs Rodyti pranešimą


                                        Primena kokį tai art deco/streamline pabriką

                                        Click image for larger version  Name:	112d038b9cc6a721d2004c28a10f5e0a.jpg Views:	1 Size:	389,3 kB ID:	1634058
                                        Carreras cigarečių gamykla, Londonas, 1928

                                        Click image for larger version  Name:	28784104560_f0f9305c92_b.jpg Views:	1 Size:	187,2 kB ID:	1634059
                                        Hooverio pastatas, Londonas, 1933

                                        Comment


                                          Nu man kuo toliau tuo mažiau LINK kliūna. Sutvarkys aplinką, fasadą ir bus visai ok tokioje vietoje.
                                          Bet va tas antras MMM pastatas man biški keistas. Žiūrint gyvai atrodo, kad jis yra platesnis už pirmą pastatą ir LINK, kurie šiaip buvo vienodai atitolę nuo gatvės. Dabar šitas naujas padarys kažkokį išsikišimą ir stovint prie panoramos ar link, nesimatys pirmo MMM. Be to man keisti sprendimai, kad įdomiausias pastato dalis atsuka į kitą pastatą. tai realiai visas pastato gražumas matysis tik ten dirbantiems ar kampa kertantiems pėstiesiems. Važiuojant mašina atrodys, kad ten eilinės 4 dėžės suštampuotos ir tiek.
                                          Aišku, reikia laukt kol viską pabaigs ir tada vertint, nes mūsuose įprasta per anksti nurašyt pastatą

                                          Comment

                                          Working...
                                          X