Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Užupis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sula Rodyti pranešimą

    Turėjau galvoje upės krantinę.

    Idealiu atveju būtų kaip čia: https://goo.gl/maps/2Kkw6kEWMdJ8GuAA6
    Su senais pločiais kažkas panašaus ir būtų laisviausiai tilpę, įskaitant ir žaidimų aikšteles.

    Dėl prieinamumo sovietmečiu nežinau, tam esu per jaunas, bet nuo pat vaikystės aš ten laisviausiai vaikščiojau (gal kokiais 2005-2016), net ne kartą ir senuoju tiltu naudojausi.
    Paskutinis taisė googleLT; 2020.07.01, 22:59.

    Comment


      Parašė googleLT Rodyti pranešimą

      Su senais pločiais kažkas panašaus ir būtų laisviausiai tilpę, įskaitant ir žaidimų aikštelės.

      Dėl prieinamumo sovietmečiu nežinau, tam esu per jaunas, bet nuo pat vaikystės aš ten laisviausiai vaikščiojau (gal kokiais 2005-2016), net ne kartą ir senuoju tiltu naudojausi.
      Aš maniau kad google lt min 60 metų.

      Comment


        Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą

        Aš maniau kad google lt min 60 metų.
        Jis seną sielą turi

        Comment


          Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

          Jis seną sielą turi
          Pagal ką išvis skirstoma jauna ir sena siela? Esu matęs tiek jaunų, kuriem patinka ir senienos, ir naujienos, tiek vyresnių žmonių su įvairiais pomėgiais bei nuomonėmis.
          Paskutinis taisė googleLT; 2020.07.01, 23:02.

          Comment


            Fontanas: https://www.facebook.com/ambrasasarc...26548594883160

            Atrodo jėgiškai.

            Comment


              Gal kas zinote, kada Paupio paskutinis etapas isjudes? Anksciau skelbe, kad statybos prasides vasara, bet kazkaip vis niekaip neprasideda...

              Comment


                Savaitgalį apsilankėm ir Piano Piano (netoli įdėto fontano), kuris jau atsidarė. Bent jau man įrengimas labai gražus. Nauja vieta ir darbuotojai dar labai stengiasi.

                Comment


                  Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                  Jau siokie tokie griauciai matomi(vz.lt foto):
                  Čia senesnė nuotrauka, jau pusė stogo yra su čerpėm (visai normaliom, tinkančiom Senamiesčiui), o iš Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos jau 5 (!) kartus gaudavau email'us:

                  Informuojame, kad Jūsų rašto būsena: Įvykdyta.
                  o kitą dieną gaudavau:

                  Informuojame, kad Jūsų rašto būsena: Vykdoma.

                  Comment


                    Idomu, kelinti metai virsutine foto?

                    Comment


                      "Karūna" prekės ženklas atsirado 1994m. tad tai tikrai negalėjo būti anksčiau.

                      Comment


                        Bet troleibusų žiedas jau kaip ir panaikintas, tai vadinasi, bus po 8 maršruto į Paupį nuardymo 2000 metais.
                        Lietuva visiems.

                        Comment


                          pagal žurnalą lange:
                          https://lt.wikipedia.org/wiki/Pel%C4%97da_(Kaunas)
                          vadinasi laikotarpis 2000-2001 metai.

                          Comment


                            Narai išvalė Vilnelę: dugne – ir traktorių padangos, ir kilimai

                            Valydami Vilnelę sostinėje narai ištraukė 4 tonas šiukšlių, tarp jų – traktorių padangos, kėdės, kilimai ir daugybė kitų buitinių, statybinių atliekų. Švarią upę miestui padovanojo naują Paupio rajoną senamiestyje neseniai atvėrusi viena iš didžiausių Lietuvoje erdves gyvenimui, darbui ir poilsiui kurianti bendrovė „Darnu Group“.

                            https://darnugroup.lt/lt/naujiena/na...os-ir-kilimai/

                            Bet juk kai kam čia normalu tos senos gamyklos ir tie debiliški šūdu užversti nelegalūs sandėliukai...

                            Comment


                              Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
                              Narai išvalė Vilnelę: dugne – ir traktorių padangos, ir kilimai

                              Valydami Vilnelę sostinėje narai ištraukė 4 tonas šiukšlių, tarp jų – traktorių padangos, kėdės, kilimai ir daugybė kitų buitinių, statybinių atliekų. Švarią upę miestui padovanojo naują Paupio rajoną senamiestyje neseniai atvėrusi viena iš didžiausių Lietuvoje erdves gyvenimui, darbui ir poilsiui kurianti bendrovė „Darnu Group“.

                              https://darnugroup.lt/lt/naujiena/na...os-ir-kilimai/

                              Bet juk kai kam čia normalu tos senos gamyklos ir tie debiliški šūdu užversti nelegalūs sandėliukai...
                              Dar reikia patikslinti, kad darė tai Darnu Group, nes VMS jau nuo 2018 pabaigos parodo savo visišką neiveiksnumą, tik atsifutbolina žadėdami viską sutvarkyt ir meluoja, kad jau sutvarkė.

                              Comment


                                Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
                                Narai išvalė Vilnelę: dugne – ir traktorių padangos, ir kilimai

                                Valydami Vilnelę sostinėje narai ištraukė 4 tonas šiukšlių, tarp jų – traktorių padangos, kėdės, kilimai ir daugybė kitų buitinių, statybinių atliekų. Švarią upę miestui padovanojo naują Paupio rajoną senamiestyje neseniai atvėrusi viena iš didžiausių Lietuvoje erdves gyvenimui, darbui ir poilsiui kurianti bendrovė „Darnu Group“.

                                https://darnugroup.lt/lt/naujiena/na...os-ir-kilimai/

                                Bet juk kai kam čia normalu tos senos gamyklos ir tie debiliški šūdu užversti nelegalūs sandėliukai...
                                Šaunuoliai Darnu Group, man tai kol kas atrodo viena atsakingiausių/vakarietiškiausių plėtros kompanijų Lietuvoje. Jei iš Vilnelės 4 t. atliekų, galima įsivaizduoti kiek ir kokių lobių rastų Neryje

                                Comment


                                  Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą

                                  Šaunuoliai Darnu Group, man tai kol kas atrodo viena atsakingiausių/vakarietiškiausių plėtros kompanijų Lietuvoje. Jei iš Vilnelės 4 t. atliekų, galima įsivaizduoti kiek ir kokių lobių rastų Neryje
                                  Pilnai pritariu. Is kart matosi kad Darnu Group vadovybe masto kitaip., ne tik tai uzkalti pinigus ir pabegti i Sveicarija, bet daro kaip sau, Lietuvai., kad ne gieda butu. Man labai patinka toks poziuris.

                                  Comment


                                    Man tik klausimas, kaip jie pamatavo, kad ten 4 tonos tų šiukšlių - teko matyti,kaip dėjo į krūvą tas šiukšles, jos ir dabar dar guli prie Paupio tako - tikrai nieks jų nesvėrė.

                                    Comment


                                      Tikiuosi i teisinga tema pataikiau su situ postu - pagal rajona spelioju. Uzmeciau aki i Citify ir pastebejau sita "sedevra" https://citify.eu/audejo-prekybos-centras/ Zmones ruosiasi DAR statyti prekybos centru Vilniuje? Gal cia koks joke? Jau rimtai darosi sunku susigauditi kiek tu prekybos centru yra ir bus Vilniuje.

                                      Comment


                                        Tai jis čia labai laukiamas būtų- didelė miesto dalis važiuoja į kitą, kad apsipirkti. O tų centrų bus, kol jie apsimokės, nesielvartaučiau dėl investuotojų pinigų.

                                        Comment


                                          Parašė MindesAcc Rodyti pranešimą
                                          Tikiuosi i teisinga tema pataikiau su situ postu - pagal rajona spelioju. Uzmeciau aki i Citify ir pastebejau sita "sedevra" https://citify.eu/audejo-prekybos-centras/ Zmones ruosiasi DAR statyti prekybos centru Vilniuje? Gal cia koks joke? Jau rimtai darosi sunku susigauditi kiek tu prekybos centru yra ir bus Vilniuje.
                                          Na, jei jau susiruošia statyti dar vieną prekybos centrą, ir merkti į jo statybas didžiulius pinigus, vadinasi prekybos centro reikia (yra paklausa).
                                          Jei kažkam sunku susigaudyti kažkuriuose dalykuose, greičiausiai tai yra pačio nesusigaudytojo problema..
                                          Labai įdomu, kada šis projektas pagaliau pajudės.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X