Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Užupis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Verslo namai PAUPYS














    PAUPYS



























    Comment


      Parašė amonas Rodyti pranešimą
      Verslo namai PAUPYS
      Silikatinių plytų sovietinis pastatas šiame kontekste atrodo visai patraukliai ir suteikia savotiško šarmo net.

      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

      Comment


        Paupio visus projektus butu labai idomu pamatyti is drono.

        Comment


          Sitai naujos statybos budai(desineje) auksta kaip ir nukapojo?


          Comment


            Kreivasis skg. 4 paskelbė savo projekto puslapį

            https://citify.eu/kreivasis-skg-4/

            https://uzupiorenesansas.lt/

            Comment



              tokie pieno pakelio isvaizdos namukai jau tapo Uzupio "naujosios" architekturos vizine kortele.

              Comment


                Užupis unikalus buvo tol, kol buvo visas apleistas ir apgriuvęs. Džiugu tai, kad Užupis ir toliau išliks unikalus dėl savo vietos, gretimybės Senamiesčiui ir Paupio rajonui bei perspektyvų.

                Comment


                  Nuotraka ne iš geriausio kampo, nes buvo padaryta važiuojant, bet iš kitų kampų atrodo visai neblogai.

                  https://citify.eu/polocko-g-41/

                  Comment


                    Tikekimes sitas kvartalas bus bent kiek pavizdys ir proof of concept ateities vystymams. Taip pat smagu del “baltas lapas”

                    Comment


                      Merko planuoja didelį daugiabučių projektą Manufaktūrų g. 7:

                      https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...-butu-projekta

                      Comment


                        Ar MG valda turi kokiu sklypu, apie kuriuos buvo skelbta? Nes apart Paupio projekto jie nieko neturi daugiau (kai daugiau maziau visos kitos didesnes bendroves turi projektu keliem metam)

                        Comment


                          Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
                          Ar MG valda turi kokiu sklypu, apie kuriuos buvo skelbta? Nes apart Paupio projekto jie nieko neturi daugiau (kai daugiau maziau visos kitos didesnes bendroves turi projektu keliem metam)
                          Aš galvojau, jog "Matau Vilnių" priklauso MG Vladai, bet jų svetainėje šis projektas neįdėtas. Tai arba pardavė, arba čia aš susimaišiau.

                          Comment


                            Parašė Horn Rodyti pranešimą

                            Aš galvojau, jog "Matau Vilnių" priklauso MG Vladai, bet jų svetainėje šis projektas neįdėtas. Tai arba pardavė, arba čia aš susimaišiau.
                            Šitas projektas nuo pat pradžių vystomas YIT Kaustos.
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė Horn Rodyti pranešimą

                              Aš galvojau, jog "Matau Vilnių" priklauso MG Vladai, bet jų svetainėje šis projektas neįdėtas. Tai arba pardavė, arba čia aš susimaišiau.
                              Tai kad Paupyje keliems metams dar darbų tikrai užtenka. Tik dalis pastatų pastatyti, nuo Aukštaičių gatvės dar yra pastatų kurie kol kas tik planuose.

                              Comment


                                Nusimete kailiuka



                                Comment


                                  Labai primena kaip Danijoje ar Olandijoje.

                                  Comment


                                    Kaip baisu



                                    Sostinės paveldo gerbėjai netekę žado – palei Polocko gatvės naujų statybų kvartalą Užupyje buldozeriais išstumdytas Vilnios šlaitas iki pat Bernardinų kapinių. Iškasti grioviai, įrenginėjami nuotekų šuliniai, tiesiamas naujas kelias. Kas liks iš saugomos Vilniaus senamiesčio vertybės po tokio barbariško tvarkymo?


                                    Visuomeninis "Aplinkos ir paveldo saugojimo sąjūdis" kreipėsi į Prezidentę, Seimo ir Vyriausybės vadovus, prašydamas aiškintis, kas ir kodėl naikina vieną iš vertingųjų Vilniaus senamiesčio savybių – hidrografinį tinklą – Vilnios upės, kertančios senamiestį rytinėje dalyje, vagą, šlaitus.

                                    https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/ar-atlaikys-vilnele-statybu-invazija-918723


                                    Comment


                                      Pastatė naują tiltą, tai jau visi rėkia apie "sunaikintą ir pakeistą vagą". Lol, pabetonavo 10 metrų krantinės.

                                      Comment


                                        Aš vis galvoju, kad čia jau yra absurdo lubos, kurias gali tie paveldo sergėtojai pasiekti, o jie visą laiką jas pramuša ir jeigu absurdiškumo progresas tęsis toliau, tai bijau pagalvoti ką mes čia komentuosim po dviejų metų.

                                        Comment


                                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                          Aš vis galvoju, kad čia jau yra absurdo lubos, kurias gali tie paveldo sergėtojai pasiekti, o jie visą laiką jas pramuša ir jeigu absurdiškumo progresas tęsis toliau, tai bijau pagalvoti ką mes čia komentuosim po dviejų metų.
                                          Priklauso nuo to kas ką laiko apsurdiškumu. Daliai žmonių atrodo, jog apsurdiškumo lubų pramušimas tai tie nauji 5 aukštų "olandiškos" išvaizdos pastatai prie pat lietuviško 2-3 aukštų senamiesčio.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X