Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Užupis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Darius_ Rodyti pranešimą
    Tankis gal ir nėra baisiai blogas, Senamiesčio užstatymą primena.
    Ten ne senamiestis, nors jie labai norėjo iki to pritempti. Kiekvienas vystytojas su mielu noru statytų daugiabučius su senamiesčio užstatymu.

    Comment


      Būsiu nepopuliarus, bet stilius visai man patinka (turiu omeny, visai jauku), tik tankokai viskas užstatyta. Iš vidinės pusės visą laiką puikiai matysis kaimynai. Įdomu, kur jie statys mašinas.

      Comment


        senamiesty namai su mažais langais, tai bent kažkoks privatumas lieka, šiame projekte langai iki žemės Man rodos laikas mums, lietuviams, pradėti investuoti ne tik i NT, nes beleką nuperkam

        Comment


          Parašė MindaugasR Rodyti pranešimą
          senamiesty namai su mažais langais, tai bent kažkoks privatumas lieka, šiame projekte langai iki žemės Man rodos laikas mums, lietuviams, pradėti investuoti ne tik i NT, nes beleką nuperkam
          Užsidės dideles naktines užuolaidas ir gyvens užsitraukę. Ne pasaulio pabaiga, tik nelabai aišku, kodėl tokiom sąlygom ten verta veržtis gyventi. Senamiestis nėra šalia, teks dar gerai pasivaikščioti. Tačiau ten gyvens ne tas žmonių tipas, kurie mėgsta vaikščioti. Vadinasi važiuos su mašina. Taxi tokiam trumpam atstumui neišsikviesi.
          Paskutinis taisė andyour; 2017.11.24, 09:53.

          Comment


            Parašė MindaugasR Rodyti pranešimą
            senamiesty namai su mažais langais, tai bent kažkoks privatumas lieka, šiame projekte langai iki žemės Man rodos laikas mums, lietuviams, pradėti investuoti ne tik i NT, nes beleką nuperkam
            Dideli langai labiau reikalingi individualiems namams ar butams su geru vaizdu pro langą, bet tikrai ne taip sugrūstiems vienas prieš kitą daugiabučiams.
            Flickr

            Comment


              Parašė andyour Rodyti pranešimą

              Užsidės dideles naktines užuolaidas ir gyvens užsitraukę. Ne pasaulio pabaiga, tik nelabai aišku, kodėl tokiom sąlygom ten verta veržtis gyventi. Senamiestis nėra šalia, teks dar gerai pasivaikščioti. Tačiau ten gyvens ne tas žmonių tipas, kurie mėgsta vaikščioti. Vadinasi važiuos su mašina. Taxi tokiam trumpam atstumui neišsikviesi.
              Uberį kvies, taksi jau tie žmonės nebesinaudoja. O Uberis važiuoja ir trumpus.

              Comment


                Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                Uberį kvies, taksi jau tie žmonės nebesinaudoja. O Uberis važiuoja ir trumpus.
                Kažin, ar jie ir Uberiu naudojasi. Nebent Uberio appse rodo kelintų metų mašina arba nėra senų grabų.
                Paskutinis taisė andyour; 2017.11.27, 09:17.

                Comment


                  2017.11.29 Užupio krantinės.

                  Pats projektas kelia gana daug dviprasmybių. Tankumas man ten visai dar normalus, viduje būnant nesijaučia kad labai pergrūsta. Gal įpratęs kai Senamiestyje gyvenu Architektūra - na čia kiekvieno skonio reikalas, tikrai irgi gana padorus projektas, nėra jis jau toks kičinis. Kas man nepatiko, kad beveik visur naudojama geltono molio spalva. Tiek sienos, tiek grindinys ir tai susilieja į tokia biški "tryda". Manau būtų buvę žymiai geriau, jei grindinys būtų tapsus/pilkas. Vidiniame centriniame kieme pirmuose aukštuose irgi bus komercinės patalpos, kas yra gerai, nes suteiks gyvumo kvartalui.

                  Comment


                    Užupio Krantinės kaiminystė - šiukšlynai, sodai ir t.t.

                    Comment


                      Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą
                      2017.11.29 Užupio krantinės.
                      Kas man nepatiko, kad beveik visur naudojama geltono molio spalva. Tiek sienos, tiek grindinys ir tai susilieja į tokia biški "tryda". Manau būtų buvę žymiai geriau, jei grindinys būtų tapsus/pilkas.
                      Dėl grindinio sutinku. O geltono molio plytos yra tipiška medžiaga Vilniui pastaruosius kelis šimtus metų.
                      Kaip po dykumą blaškiausi

                      Comment


                        Parašė vytauc Rodyti pranešimą

                        Dėl grindinio sutinku. O geltono molio plytos yra tipiška medžiaga Vilniui pastaruosius kelis šimtus metų.
                        Tai dėl sienų viskas ok, man irgi patinka, bet ne grindinys
                        Paskutinis taisė ArtisLT; 2017.12.01, 16:01.

                        Comment


                          Žiurėkite presigtą nuotrauką iš Polocko 17. Pastatas priduotas 100%, be viso kito ir turėklų laiptinėse nebuvo. Ar tai saugu, galima priduoti tokius pastatus?

                          Daugiau apie panašius dalykus ir 210cm plocio parkingo vietas rasite https://www.facebook.com/UzupioKrantines/

                          P.S. @Letttred is visi kiti interpretavimo ekspertai, niekas nesiskundžia, tik dalinamės informacija.

                          Comment


                            Išaušo carinio medinuko valanda...

                            Visuomenės informavimas apie numatomą kultūros paskirties pastato Polocko g. 52, Vilniuje, rekonstravimą
                            Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                            Comment


                              Kaip manot, kokia šių sklypų ateitis? Aš manau, kadangi žemės vertė turėtų kilti tiek, kad tiesiog labiau apsimokės ją parduot ir keltis kažkur nuošaliau, gamyklos turėtų išsikelti.

                              Click image for larger version

Name:	Arch Parkas Uzupyje.JPG
Views:	105
Size:	329,6 kB
ID:	1611675
                              Click image for larger version

Name:	Arch Parkas Uzupyje vizulke.JPG
Views:	132
Size:	286,8 kB
ID:	1611676

                              Comment


                                Istoriniame Užupio medinuke ketinama kurti Baltarusių kultūros centrą

                                Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/naujien...lturos-centra/

                                Comment


                                  Užupio pakraštį planuojama prikelti naujam gyvenimui

                                  Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/verslas...jam-gyvenimui/


                                  Comment


                                    Jei viską, taip ir įgyvendins, bus tikra metamorfozė:











                                    Aviate, navigate, communicate

                                    Comment


                                      Pretenduoja tapti vienu patraukliausių ir pavyzdinių projektų Vilniuje. Jaukiai viskas atrodo - tikiuosi nenusipigins ir išvystys kvartalą, kuris prilygtų vizualizacijoms

                                      Comment


                                        Parašė spekas Rodyti pranešimą
                                        Kaip manot, kokia šių sklypų ateitis? Aš manau, kadangi žemės vertė turėtų kilti tiek, kad tiesiog labiau apsimokės ją parduot ir keltis kažkur nuošaliau, gamyklos turėtų išsikelti.

                                        Click image for larger version

Name:	Arch Parkas Uzupyje.JPG
Views:	105
Size:	329,6 kB
ID:	1611675
                                        Click image for larger version

Name:	Arch Parkas Uzupyje vizulke.JPG
Views:	132
Size:	286,8 kB
ID:	1611676
                                        Man asmeniškai atrodo, kad būtų visai įdomiai jaigu vietoje tų gamyklų atsirastu kažkas panašaus į Vilnius Tech Park. Gal net gi tose pačiose patalpose. Reikėtų tiktai sutvarkyti tai kas jau yra pastatyta. Prašau stipriai ne skriausti, jei kažką ne taip pasakiau

                                        Comment

                                        Working...
                                        X