Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Užupis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Globalus
    replied
    Trys karaliai
    Click image for larger version

Name:	P20720-103540.jpg
Views:	2313
Size:	1,87 MB
ID:	1982670 Click image for larger version

Name:	P20720-103723.jpg
Views:	2317
Size:	1,95 MB
ID:	1982669 Click image for larger version

Name:	P20720-103438.jpg
Views:	2297
Size:	1,44 MB
ID:	1982668 Click image for larger version

Name:	P20720-103416.jpg
Views:	2323
Size:	1,50 MB
ID:	1982667

    Komentuoti:


  • justinas adam
    replied
    Ant kiek geriau atrodytų, jei nuimtų tuos įstiklintus balkonus ir Turkmekistano ažūrus.

    Komentuoti:


  • MindesAcc
    replied
    Blemba koks sudo gabalas.

    Komentuoti:


  • Globalus
    replied
    Vilniaus monmartras
    Click image for larger version

Name:	P20720-103317.jpg
Views:	2627
Size:	1,28 MB
ID:	1982348 Click image for larger version

Name:	P20720-103324.jpg
Views:	2629
Size:	1,28 MB
ID:	1982346 Click image for larger version

Name:	P20720-103501.jpg
Views:	2634
Size:	1,58 MB
ID:	1982347

    Komentuoti:


  • Eddy
    replied
    Įdomu kada prasidės

    https://tvarkaumiesta.lt/problem/246034

    Projektas yra parengtas. Šiuo metu vykdomas gatvių skenavimas, tada, atsižvelgiant į gatvių būklę, eismo intensyvumą ir kitus kriterijus bus sustatoma gatvių tvarkymo eilė.

    Komentuoti:


  • abruo
    replied
    Parašė Matematikas Rodyti pranešimą
    Prašau pataisykite mane, jei klystu, bet Užupis yra gyvenamoji zona, kur leidžiamas greitis 20 km/h, yra pėsčiųjų pirmenybė.
    Tai ženklą „Gyvenamoji zona“ bet kur galima uždėti. Ar nuo to pėstiesiems geriau? Ne.

    Komentuoti:


  • Matematikas
    replied
    Prašau pataisykite mane, jei klystu, bet Užupis yra gyvenamoji zona, kur leidžiamas greitis 20 km/h, yra pėsčiųjų pirmenybė.
    Paskutinis taisė Matematikas; 2022.07.31, 21:11.

    Komentuoti:


  • abruo
    replied
    Sakyčiau, dviračių gatvė būtų geras sprendimas čia, nes rajonas toks, kad automobilius reikia stumti lauk kuo labiau.

    Komentuoti:


  • spekas
    replied
    Tikrai taip, nes tai yra kažkoks ,,siaubiakas'' pėsčiųjų naudojimosi ja prasme:

    Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	2979
Size:	180,9 kB
ID:	1982160

    Komentuoti:


  • ttttt
    replied
    Na tai ką, kitas didelis humanizavimo pagal naujus gatvių standartus projektas privalo būti Polocko gatvė, per vos 10 metų iš apleisto puskaimio beveik tapusi miestu.

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    O gyvens Užupio buožės.

    Komentuoti:


  • Globalus
    replied
    Užupio ložės
    Click image for larger version

Name:	P20720-103126.jpg
Views:	742
Size:	1,30 MB
ID:	1981925

    Komentuoti:


  • Milwaukee
    replied
    šiek tiek vaizdų į projektus
    Click image for larger version

Name:	tk.png
Views:	1276
Size:	2,43 MB
ID:	1973062 Click image for larger version

Name:	tk3.png
Views:	1275
Size:	3,96 MB
ID:	1973063

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Matematikas Rodyti pranešimą

    Rašiau. Gavau identišką atsakymą.

    Buvau prisijungęs į svarstymą. Architektas sakė kad čia ne "gražu-negražu" konkursas.
    Kam tada išvis fasadas, dedam putplastį, nutinkuojama ir tiek. Juk nesvarbu gražu-negražu.

    Komentuoti:


  • Matematikas
    replied
    Man labai patiktų jei atsirastų naujų projektų panašių į Kražių (Montvilos) koloniją. Manau kad aptariamoje vietoje kaip tik puikiai derėtų tokios stilistikos architektūra. Bet deja...

    Komentuoti:


  • Burnnots
    replied
    Parašė Matematikas Rodyti pranešimą

    Dar buvo prisijungęs 3-ios kartos Užupio skulptorius, kuris labai gyrė šitą "skulptūrišką" projektą.
    Spėju trečios kartos Užupio skulptorius yra T. Gutauskas, kuris ir gyvena tame gretimame metaliniame to paties architekto name, tai būtų keista jei aptarime jis dalyvauja kaip ekspertas ar bendruomenės atstovas. Jis tarp kitko irgi savo ruožtu yra Vilnių ir Lietuvą "papuošęs" nemažu kiekiu ant kičo ribos balansuojančių skulptūrų, nuo "Laisvės kelio" Konstitucijos prospekte iki verpstės Vingio parke, kalavijo Kryžkalnyje ir kt. Šiaip tas gretimas "surudyjęs namas" man vsai patinka ir toje vietoje atrodo gerai, o aptariamas projektas iš ties abejotinas.

    Komentuoti:


  • ttttt
    replied
    Parašė Matematikas Rodyti pranešimą

    Architektas sakė kad čia ne "gražu-negražu" konkursas.
    Hah, nuostabu, realiai taip galima atsakyt į bet ką. Parkingas tarp gatvės ir pastato? Čia jums ne gražu-negražu, viskas čia gerai su tuo parkingu. Statomi Anrekos urodai iš šūdo ir pagalių? Jums negražu, o man gražu, čia jūsų subjektyvi nuomonė apie architektūrinę estetiką ir jūsų problemos...

    Komentuoti:


  • Matematikas
    replied
    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

    Įdomu ar buvo kas nors iš forumiečių rašęs? Gavot atsakymus?
    Rašiau. Gavau identišką atsakymą.

    Buvau prisijungęs į svarstymą. Architektas sakė kad čia ne "gražu-negražu" konkursas. Dar minėjo kad šalia esantis metalinio garažo formos gyvenamasis namas irgi jo kūrinys, o ant Krivių g. ir Baltojo skersgatvio kampo stovintis medinis namas bus "rekonstruotas" ir prijungtas per ugniasienę su Krivių g. 11 namu. Dar buvo prisijungęs 3-ios kartos Užupio skulptorius, kuris labai gyrė šitą "skulptūrišką" projektą. Architekto klausiau, ar namo fasadas šaltuoju sezonu neatrodys kaip kalėjimo grotos? Architektas atsakė, kad metalinė konstrukcija bus apželdinta visažaliais augalais, kurie net žiemos metu bus žali. Netikiu. Buvo dar vienas visuomenės atstovas prisijungęs, klausinėjo apie užstatymo tankumą, bet atsijungė per vidurį svarstymo. Labai gaila kad buvo tiek mažai žmonių prisijungę išsakyti savo nuomonę.

    Komentuoti:


  • ttttt
    replied
    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

    Dzin tas Structum, rašykit komentarus į e.liudvinaviciute@lape.lt ir tegul vartosi ir oficialiai aiškina kuo šitas projektas nuo gatvės atrodo geriau nei daugiaaukštis parkingas.
    Įdomu ar buvo kas nors iš forumiečių rašęs? Gavot atsakymus?

    Aš parašiau:

    Vilniaus miesto savivaldybė viešai skelbia apie tam tikro lygio architektūros reikalavimus, skelbia apie tikslus sekti Vakarų Europos miesto pavyzdžiais - šio pastato pagrindinis fasadas yra prastesnis, nei daugiaaukščių parkingų fasadai Vakarų Europos miestuose.

    Siūlau peržiūrėti projektą ir perprojektuoti pagrindinį fasadą pakeičiant metalo konstrukcijas į Vakarų Europos miesto centrui tinkantį fasadą, kuris nedarkytų Užupio ir konkrečios gatvės vaizdo.
    Atsakymas:

    Pastaba atmetama, nes pareiškėjas nesuformulavo konkrečių pastabų ir/ar pasiūlymų projekto sprendiniams, o išsakė savo subjektyvią nuomonę architektūrinei estetikai. Viešo svarstymo metu mes, projekto autoriai, paaiškinome ir pagrindėme architektūrinės estetikos koncepciją, taip pat informavome, jog projektiniai pasiūlymai buvo rodyti, derinti ir jiems gauti pritarimai iš Kultūros paveldo departamento ir VMSA kultūros paveldo apsaugos skyriaus.

    Komentuoti:


  • dr.pienas
    replied
    Tai viskas čia aišku: Jūs man - persona non grata, aš jums - močiutės servetėles ant fasado.. patys prisiprašėt

    Komentuoti:

Working...
X