Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Užupis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Neblogo aukščio tvora priešpaskutinėj nuotraukoj?
    Manau ten ne tvora, o šlaito siena

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Neblogo aukščio tvora priešpaskutinėj nuotraukoj?

    Komentuoti:


  • Eddy
    replied
    Kaip tik atnaujino nuotraukas

    http://www.uzupioterasos.eu/





















    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    pirma kas krenta i akis tai apsvietimo stulpai ir apzeldinimas, bei achitekturos monochromatiskumas(cia paskutiniu metu mada tokia ).

    Komentuoti:


  • SoulMulticast
    replied
    Parašė architip
    Senei norejau nuvaziuoti ir pora foto padaryti, nes as daug prisidejau prie situ namuku (kaip konstruktoris). Bendrai paemus visai gerai isejo. Buvo ir keleta kliurku, bet issprendem. Is dizaino puses man gal siek tiek truksta smulkiu detaliu arba spalvu ivairove. Gal jejgu butu balkono stikliukai spalvingi, tai priduotu zaisminguma.
    Is arch puses ten viskas tikrai tikrai neblogai. Nereikia spalvingu balkonu stiklu, tokie kokie dabar ziurisi idealiai. Kiek tamsesni imanomi, bet ant ju labiau matosi purvas.

    Kaip ir mineta, mano nuomone, zaisti su spalvomis namu architekturoje galima tik jei tas bus matoma is kvartalo viesos bendros erdves + toje erdveje bus gamtos trukumas. Visais kitais atvejais tiesiog nereikia). Nededam mes i automobilius zalius ratlankius, kad butu "na zaismingiau va smagiau".
    Paskutinis taisė SoulMulticast; 2020.06.24, 13:18.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Sakydamas, kad nereik šaligatviu turėjau omenyje, kad ten gatvė yra skirta tik iki parkingo privažiuot - ten nereikia atskirų šaligatvių. Viskas jau ir taip iš trinkelių, taigi eismas gali vykti bendroje erdvėje

    Komentuoti:


  • Eddy
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Patys namai tai atrodo gerai, bent man spalvų netrūksta (jų yra aplinkoje - miškuose). Ko trūksta, tai normalesnio aplinkos sutvarkymo. Bet gal tam reikia laiko, nes šlaitai, panašu, apsodinti ne veja? Tie šaligatviai irgi tokie... nelabai reikalingi.
    Šlaitai panašu "samanomis" apsodinti, o šaligatviai kiemelyje veda į laiptines



    Komentuoti:


  • architip
    replied
    Teisingas pastebejimas. As manau kad gerbuvis nesiziuri del to, kad ten nera kompleksinio territorijos sprendimo. Kiekvienas savo sklypeleje stato, del to gaunasi tarp sklypu kazkokia neaiski territorija. Paupio projete namai gi panasios koncepcijos, tik kompleksiskai statomi. Is kart vaizdas zenkliai geresnis.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Patys namai tai atrodo gerai, bent man spalvų netrūksta (jų yra aplinkoje - miškuose). Ko trūksta, tai normalesnio aplinkos sutvarkymo. Bet gal tam reikia laiko, nes šlaitai, panašu, apsodinti ne veja? Tie šaligatviai irgi tokie... nelabai reikalingi. Na, bet su aplinka pas mus visur yra problemų. Architektūrą jau išmokom daryt, dabar reikia prie land-scapingo pereit

    Komentuoti:


  • Eddy
    replied
    Užupio terasos

    https://citify.eu/uzupio-terasos/





    Komentuoti:


  • ezys
    replied
    Tos žalios langinės net ne Paupy, jos Užupy.

    Komentuoti:


  • kasparas.v
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą

    Du identiski sublokuoti namukai su skardiniais stogais yra as good as it gets Vilniuje? Tikrai? Vien del ryskios spalvos langiniu? Idomus standartai pas jus. Pilna zymiai geresnes architekturos pastatu tam paciam Paupyje.
    As apie paupi kaip visuma sneku.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
    Bet kokiu atveju, this is as good as it gets Vilniuje. Dabar vel bus letargas iki kol pasirodys kazkas gero ir reiksmingo.
    Du identiski sublokuoti namukai su skardiniais stogais yra as good as it gets Vilniuje? Tikrai? Vien del ryskios spalvos langiniu? Idomus standartai pas jus. Pilna zymiai geresnes architekturos pastatu tam paciam Paupyje.

    Komentuoti:


  • kasparas.v
    replied
    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

    Na šitas variantas tikrai geras, bet su spalvom reikia atsargiai. Pavyzdžiui man jau geriau kažkas neutralaus, kad ir pilko, negu paplaujos orandžinė baidyklė ar pastelinių spalvų renovacijos.
    Bet kokiu atveju, this is as good as it gets Vilniuje. Dabar vel bus letargas iki kol pasirodys kazkas gero ir reiksmingo.

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Taip, žymiai geriau, nei tas nusibodęs "subtiliai skoningas" pastelinis pilkumas.
    Na šitas variantas tikrai geras, bet su spalvom reikia atsargiai. Pavyzdžiui man jau geriau kažkas neutralaus, kad ir pilko, negu paplaujos orandžinė baidyklė ar pastelinių spalvų renovacijos.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

    Man irgi patiko, tiek pačios langinės, tiek gražiai kontrastuojančios spalvos.
    Taip, žymiai geriau, nei tas nusibodęs "subtiliai skoningas" pastelinis pilkumas.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Būtų prašymas nedėti nuotraukų tiesiai iš FB (https :// scontent.fvno5-1.fna.fbcdn.net/ ir pan.), nes jos po kurio laiko dingsta. Geriau įkelti kažkur.

    Komentuoti:


  • ttttt
    replied




    Komentuoti:


  • Horn
    replied
    Pora foto iš Paupio:

    Click image for larger version

Name:	IMG_20200617_210923.jpg
Views:	2565
Size:	488,3 kB
ID:	1809821

    Click image for larger version

Name:	IMG_20200617_211708.jpg
Views:	2535
Size:	579,0 kB
ID:	1809818

    Click image for larger version

Name:	IMG_20200617_211409.jpg
Views:	2450
Size:	721,3 kB
ID:	1809819

    Ir viena liūdnesnė:
    Click image for larger version

Name:	IMG_20200617_205803.jpg
Views:	2574
Size:	489,9 kB
ID:	1809820
    Attached Files

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė Hub Rodyti pranešimą

    Bet tos langinės tai vis dar kažkas wow Vilniaus projektuose
    Man irgi patiko, tiek pačios langinės, tiek gražiai kontrastuojančios spalvos.

    Komentuoti:

Working...
X