Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Antakalnis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vienok iš projekto tinklapio matosi, kad nerezervuotas ir nenupirktas nė vienas projekto butas. 30 metų šaltyje ir drėgmėje stovėjusios atviros konstrukcijos atbaido net ir neišrankius Lietuvos pirkėjus.

    Comment


      Buvusi gaisrinė (formaliai Senamiestis, istoriškai Antakalnis).

      Comment


        Antakalnio 48A.



        Comment


          Antakalnio Panorama.




          Comment


            Antakalnio 21A.



            Comment


              Antakalnio Panorama puikia įsikomponavo. Neatrodo nei tankumas per didelis, nei pats pastatas per didelis sklypui.

              Comment


                Antakalnis/Senamiestis
                Sunaikintas Petraičio paveldas.






                Comment


                  Naujas daugiabutis M. K. Oginsio g. 17. Vėlgi neaišku, kam akivaizdžiai naują statybą vietoje medinuko vadinti "rekonstrukcija?

                  Click image for larger version  Name:	Oginsio.jpg Views:	1 Size:	153,8 kB ID:	1792527

                  https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...rekonstravima/
                  Paskutinis taisė Saliamonas; 2020.03.28, 16:41.

                  Comment


                    Šiandien teko pasavanoriaut Antakalnyje, tad štai šioks toks reportažas:

                    https://citify.eu/platinum-48/

                    You in your Instagram photo:



                    You in real life:



                    Šiaip, aišku, juokauju, nes juk negali palikt taip, kaip yra dabar (gyvai atrodo siaubingai, lyg koks ukrainietis iš skelbiu.lt papigiai ant greito kreivai nutinkavo Rotband'u pirmu sluoksniu ir taip ir paliko), bet neaišku kodėl nuėmė pastolius.

                    Beje, šalia esantis pastatas irgi tvarkosi:



                    https://citify.eu/antakalnio-g-21a/ :





                    https://citify.eu/sapiegu-19/ :





                    Kai pamačiau šitą, truputį nuliūdau, nes šitas prieš daugiau nei 30 metų statytas ir dabar prikeltas komiblokas atrodo žymiai geriau, nei 2020 metų Avulio šedevrai pačiame Vilniaus centre...

                    Comment


                      Parašė ttttt Rodyti pranešimą



                      Šiaip, aišku, juokauju, nes juk negali palikt taip, kaip yra dabar (gyvai atrodo siaubingai, lyg koks ukrainietis iš skelbiu.lt papigiai ant greito kreivai nutinkavo Rotband'u pirmu sluoksniu ir taip ir paliko), bet neaišku kodėl nuėmė pastolius.
                      Update'as:

                      Čia yra galutinis fasado vaizdas. Nice.

                      Comment


                        Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                        Update'as:

                        Čia yra galutinis fasado vaizdas. Nice.
                        Wtf, čia man vienam net iš toli atrodo kreivai nutinkuota? Ar čia toks paskutinis mados klyksmas?
                        Update: pirminės ttttt žinutės neperskaičiau, ne man vienam taip atrodo.
                        Paskutinis taisė Saliamonas; 2020.04.20, 17:58.

                        Comment


                          Aš tai net nežinau ką pasakyt. Noris nueit ir kiaušiniais apmėtyt.

                          Comment


                            Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą

                            Wtf, čia man vienam net iš toli atrodo kreivai nutinkuota? Ar čia toks paskutinis mados klyksmas?
                            Update: pirminės ttttt žinutės neperskaičiau, ne man vienam taip atrodo.
                            Aš telefonu žiūriu nuotrauką, galvoju, kuo čia ttttt nepatenkintas, čia netinkuota, o nelygumai - nes klinkeris... Skaitydamas Saliamono komentarą, prisiartinau ir peržiūrėjau nuotrauką... Gal geriau būčiau antrąkart nežiūrėjęs ir galvojęs, ko čia ttttt nepatenkintas, tiesiog čia klinkeris...

                            Comment


                              Vienas tegul pameto kiausinius, antras paglaisto, trecias padazo, stai ir rezultatas, ne ka blogesnis

                              Comment


                                Aš irgi iš pradžių žiūriu ir galvoju ką ttttt turi omenyje - lyg klinkeris, lyg ne... Lyg specialiai darytas reljefinis tinkas ir tt.. Tai taip išeina, kad ten brokuotai klinkeris sudėtas ar kaip? Esu matęs kaip nulupa visą fasadą nekokybiškos klinkerinės apdailos (plonos plytelės) ir perdaro dėl nelygumo. Gal čia panašus atvejis?

                                Comment


                                  Parašė spekas Rodyti pranešimą
                                  Aš irgi iš pradžių žiūriu ir galvoju ką ttttt turi omenyje - lyg klinkeris, lyg ne... Lyg specialiai darytas reljefinis tinkas ir tt.. Tai taip išeina, kad ten brokuotai klinkeris sudėtas ar kaip? Esu matęs kaip nulupa visą fasadą nekokybiškos klinkerinės apdailos (plonos plytelės) ir perdaro dėl nelygumo. Gal čia panašus atvejis?
                                  Ne, čia toks reljefinis tinkas, kuris realiai atrodo lyg kažkas ruoštusi klijuot plyteles, padengtų sienas klijais, prasieitų statybinėm šukom, o paskui pamirštų ką darė ir paliktų taip, kaip yra.

                                  Comment


                                    Dabar įsivaizduokit kaip atrodytų miestas, jeigu visur renovuotų taip skoningai, o ne Lenkija style ir "nū tai aš cik prieš 10 metų sciklinau balkoną, nieka aš nekeisiu, jis dar noujas".

                                    Comment


                                      Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                                      Dabar įsivaizduokit kaip atrodytų miestas, jeigu visur renovuotų taip skoningai, o ne Lenkija style ir "nū tai aš cik prieš 10 metų sciklinau balkoną, nieka aš nekeisiu, jis dar noujas".

                                      Taip, lankstytos skardos apdaila yra labai skoninga ir tikrai puikiai atrodytų visas miestas!!!

                                      Comment


                                        Parašė vėkas Rodyti pranešimą

                                        Taip, lankstytos skardos apdaila yra labai skoninga ir tikrai puikiai atrodytų visas miestas!!!
                                        Wat? Šitas pastatas jums atrodo prasčiau, nei literally bet kuris kitas renovuotas sovietinis daugiabutis Vilniuje? Realybėje jis atrodo net geriau, nes dauguma centrinės dalies naujų projektų (Avulis, Lithome, Anreka ir kiti nusipigeliai)...

                                        Comment


                                          Kalba kaip suprantu eina apie Sapiegų 19 projektą. Laikyti jo "renovacija" nelabai išeina, rekonstrukcija būtų žymiai tikslesnis terminas.Kiek žinau, 80-aisiais buvo pastatyti tik pastato griaučiai - plikos sienos. Paskui tie pliki griaučiai stovėjo 30 m. iki kol buvo imtasi griaučius rekonstruoti (tikriausiai performuojant butų erdves/vidines pertvaras) ir pardavinėjant kaip naujos statybos butus. Tai yra iš esmės kito lygio darbai ir investicijos, lyginant su mums suprantama renovacija - t.y. fasado apšiltinimu ir vamzdžių pakeitimu.
                                          Beje, man įdomu iš inžinerinės pusės, kaip jie sugebėjo po pastatu pasikasti padaryti požeminį parkingą? Nežinojau, kad tai apskritai techniškai įmanoma.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X