Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Antakalnis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Platinium.



    Comment


      Antakalnio Panorama.



      Comment


        Antakalnio 21A.



        Comment


          O kokia jūsų nuomonė apie filaretų namu projekta? Ten ir saulės baterijos ir krovimo vietos elektromobiliams..skamba inovatyviai! Cia Antakalnis skaitosi ar Užupis? Nes skelbimuose kad pasiektų klientą įkelta į abu rajonus, tad jeigu nepataikiau, atsiprašau

          Comment


            Parašė Krown Rodyti pranešimą
            O kokia jūsų nuomonė apie filaretų namu projekta? Ten ir saulės baterijos ir krovimo vietos elektromobiliams..skamba inovatyviai! Cia Antakalnis skaitosi ar Užupis? Nes skelbimuose kad pasiektų klientą įkelta į abu rajonus, tad jeigu nepataikiau, atsiprašau
            Krown, del nuomoniu apie butus(perkant), geriau diskutuot tam skirtoj temoj. Cia diskutuokim, apie tai koks naujas projektas skverbiasi i dienos sviesa, jo architektura ir panasiai.

            Comment


              Daugiabutis Rūtų g.

              Click image for larger version

Name:	image_89358.jpg
Views:	265
Size:	311,0 kB
ID:	1736933
              Paskutinis taisė Lettered; 2019.07.21, 14:27.
              Flickr

              Comment


                Būtų neblogai parašyti kas per objektas.

                Comment


                  turbut brangiausias namas Antakalny
                  https://citify.eu/rutu-21/

                  Comment


                    Visgi ispraude, Debesijos g.

                    Click image for larger version

Name:	5B275989-5B35-451B-8532-DA901AB659B7.jpeg
Views:	266
Size:	279,7 kB
ID:	1740296

                    Click image for larger version

Name:	17C40348-2916-4BDD-BD17-B219325A7986.png
Views:	277
Size:	137,4 kB
ID:	1740297

                    Comment


                      https://citify.eu/sapiegu-19/

                      Click image for larger version

Name:	574220EF-EC9D-4C5D-981B-AFE820B130A4.jpeg
Views:	281
Size:	275,5 kB
ID:	1740299Click image for larger version

Name:	7498E3A3-149D-4CB7-B589-748816A28354.jpeg
Views:	262
Size:	277,8 kB
ID:	1740300Click image for larger version

Name:	7B84FCBD-7143-4EBA-AA33-A27FB387485B.jpeg
Views:	252
Size:	274,1 kB
ID:	1740301

                      Comment


                        Gal žinot, ko taip lėtai juda Sapiegų 19 projektas? Ir šiaip, atrodo nerimtai ten viskas, į emeilus jokio atsako, jokio buto rezervuota. Ir statytojai - “Sapiegos apartamentai” nekelia pasitikėjimo, įkurti tik šitam projektui, su vienu darbuotoju - direktorium Ivanu Šiška. Apie jį internete irgi nieko gero neradau. Kažkas šitame pokalbyje minėjo, kad susitikinėja su juo (?) asmeniniais reikalais?

                        Comment


                          https://eriadas.lt/ čia projektas, gal daugiau info klaust jų?

                          Comment


                            Parašė Vyturėlis Rodyti pranešimą
                            Gal žinot, ko taip lėtai juda Sapiegų 19 projektas? Ir šiaip, atrodo nerimtai ten viskas, į emeilus jokio atsako, jokio buto rezervuota. Ir statytojai - “Sapiegos apartamentai” nekelia pasitikėjimo, įkurti tik šitam projektui, su vienu darbuotoju - direktorium Ivanu Šiška. Apie jį internete irgi nieko gero neradau. Kažkas šitame pokalbyje minėjo, kad susitikinėja su juo (?) asmeniniais reikalais?
                            Pasuk Indrei +370 620 66 611 (ji iš UAB Eriadas). Ji man buvo minėjus kada priiminės rezervacijas, rodė kainas, bet aš nepamenu.

                            Comment


                              Eriadas irgi stabdo, kiek stengėmės su jais bendrauti - skambučius atsako, daugiau info su kainom pažada emeilu atsiųsti, bet nebeatsako : ) ačiū, pasuksim ir jai!

                              Comment


                                Parašė Vyturėlis Rodyti pranešimą
                                Eriadas irgi stabdo, kiek stengėmės su jais bendrauti - skambučius atsako, daugiau info su kainom pažada emeilu atsiųsti, bet nebeatsako : ) ačiū, pasuksim ir jai!
                                Tai čia Eriadas vysto, jie ir pardavinės. Kiek aš pamenu, man sakė, jog pradės viešinti nuo kažkokio statybos etapo.

                                Comment


                                  Parašė Vyturėlis Rodyti pranešimą
                                  Eriadas irgi stabdo, kiek stengėmės su jais bendrauti - skambučius atsako, daugiau info su kainom pažada emeilu atsiųsti, bet nebeatsako : ) ačiū, pasuksim ir jai!
                                  Aš nesuprantu. Vystytojas į Jus žiūri kaip į š... gabalą, ignoruoja kaip tik įmanoma, o Jūs vistiek bandom lysti prie jų. Ar nesuprantant kad kokio lygio bendravimas pas juos toks lygis ir visur kitur ir nuo tokio vystytojo reikia bėgti kuo toliau?

                                  Comment


                                    Parašė Gladiator Rodyti pranešimą

                                    Aš nesuprantu. Vystytojas į Jus žiūri kaip į š... gabalą, ignoruoja kaip tik įmanoma, o Jūs vistiek bandom lysti prie jų. Ar nesuprantant kad kokio lygio bendravimas pas juos toks lygis ir visur kitur ir nuo tokio vystytojo reikia bėgti kuo toliau?
                                    Tai gal prekė itin deficitinė?

                                    Comment


                                      Parašė Gladiator Rodyti pranešimą

                                      Aš nesuprantu. Vystytojas į Jus žiūri kaip į š... gabalą, ignoruoja kaip tik įmanoma, o Jūs vistiek bandom lysti prie jų. Ar nesuprantant kad kokio lygio bendravimas pas juos toks lygis ir visur kitur ir nuo tokio vystytojo reikia bėgti kuo toliau?
                                      Ką tik turėjau reikalų Klaipėdoj, Ravelino namuose su Eriadu. Jei iš išorės fasado klinkeriui nenusipiginta, tai laiptinių aikštelės išklijuotos pačiomis pigiausiomis Senukų akcijinėmis plytelėmis, patys laiptai išmaliavoti epoksidu, kaip gūdžiu sovietmečiu kaimo mokyklėlėse- ir visa tai 2018 metais prestižinėj vietoj prestižiniuose namuose!

                                      Comment


                                        Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                        Tai gal prekė itin deficitinė?
                                        Prekė atvirai pasakius irgi š... kruva Visi vilniečiai tą namą žino, tai gal kokiem atvažiavusiems ikiš. Ten griaučiai nuo sovietmečio stovi (urban mitas kad dėl kažkokių pamatų problemų) ir per ilgą laiką kokios 3-4 skirtingos kontoros vis bandė atgaivinti ir kažkuo paversti, bet kol kas niekam neišėjo, o jei ir išeis tai vistiek probleminis bus, reikėjo griauti tą dalyką, bet matyt pamaliavoti sienas ir prakalti yra geresnė grąža.
                                        Paskutinis taisė Gladiator; 2019.08.19, 11:03.

                                        Comment


                                          Parašė Gladiator Rodyti pranešimą

                                          Aš nesuprantu. Vystytojas į Jus žiūri kaip į š... gabalą, ignoruoja kaip tik įmanoma, o Jūs vistiek bandom lysti prie jų. Ar nesuprantant kad kokio lygio bendravimas pas juos toks lygis ir visur kitur ir nuo tokio vystytojo reikia bėgti kuo toliau?
                                          Aš pamenu, 2013 ar 2014 metais, su manimi lygiai taip pat elgėsi Korių vystytojai, kuomet buvo tik pirmo etapo vizualizacijos. Į susitikimą atėjo tik iš trečio karto, klausiant apie architektūrą gavau atsakymą "koks tau skirtumas, vistiek gi viduj gyvendamas nematysi kaip atrodo pastatas iš lauko", o paprašius paskaityti preliminarią sutartį, iš pirmo karto gavau atsakymą, "kai pirksi, tada ir paskaitysi", paprašius atnrąkart, gavau nenuasmenintą kito pirkėjo sutartį.

                                          Būtent už tokį elgesį su manimi aš šiandien esu labai dėkingas Korių vystytojams. Ačiū Laurmit

                                          Comment

                                          Working...
                                          X