Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Antakalnis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Darius_ Rodyti pranešimą

    Prasta vieta? Šalia miško parkas, prestižinis Antakalnio rajonas, puikus susisiekimas viešuoju transportu, platus gydymo ir švetimo įstaigų tinklas... Ar plati stovėjimo aikštelė ir daugiabutis viduryje laukų šiais laikais reiškia gerą vietą? Svečiai gali ir taksi atvykti.
    Turėjau galvoje paties projekto sklypą, ne Antakalnį bendrai. Antakalnis super, bet mano mintis buvo paminėt didžiausius projekto minusus, kurie jiems neleidžia realizuot užsibrėžtų kainų. Gretimi daugiabučiai yra labai arti, o važinėti tais kiemais/serpantinu kasdien, manau, irgi ilgainiui pabos.

    Comment


      Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą

      Manau ten chebra statėsi sau - penthouse’as iškart buvo nepardavinėjamas. Nuo viršaus vaizdai super ir seni namai netrukdo. O vat kas jau pirks butus žemiau, ten jie kaip kokioj duobej tarp senų namų
      Visuose naujuose statomose daugiabučiuose labai dažnai taip būna, kad iš anksto rezervuoti geriausi butai. Kažkas perka iš brėžinių.

      Comment


        Parašė Kristisz Rodyti pranešimą
        Dėl lėktuvų tai buvo straipsnis neseniai, kad tik maža dalis lėktuvų leidžiasi per Antakalnį ir dirbama ties tuo, kad iš vis virš miesto nesileistų. Tad lėktuvų nedaugės.

        O ir šiaip aš pats gyvenu Antakalnyje, tai bent man lėktuvai visiškai netrukdo.
        Lėktuvai leidžiasi per Antakalnį dėl vyraujančių vėjų, manau.

        Comment


          Triukšmas priklauso labiau ne per kur skrenda, o nuo iš kurios pusės vėjas pučia. Gyvenu Senamiestyje ir būną dienų, kai atrodo, kad lėktuvas iš netolimos gatvės kyla. Deja, jei nebus naujo tupimo, kilimo tako pakreipto kitu kampu, tai taip ir bus.

          Comment


            Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą
            Triukšmas priklauso labiau ne per kur skrenda, o nuo iš kurios pusės vėjas pučia. Gyvenu Senamiestyje ir būną dienų, kai atrodo, kad lėktuvas iš netolimos gatvės kyla. Deja, jei nebus naujo tupimo, kilimo tako pakreipto kitu kampu, tai taip ir bus.
            Gal svarbiau ne kaip yra dabar, o kaip bus ateityje, jei jau moki už kvadratą nuo 2.4k eur. Antakalnyje. Labiau girdisi tik ryte(5 ryto) ir tik vasarą, kuomet atviri langai.

            Comment


              Gyvenau daug metų Antakalnyje, dabar Valakampiuose ir tie lėktuvai tikrai girdisi tik retkarčiais. Pritariu, jog čia galbūt dėl vėjo, nes būna, jog atrodo, kad čia pat tuoj kur nukris, nes garsas nemažas, bet tai reti atvejai. Šitas projektas mane sudomino, parašiau jiems ketvirtadienį, bet niekas neatrašė. Nuvažiuosiu savaitgalį pažiūrėt ir manau, jog pirmadienį susisieksiu dėl susitikimo. Pabandysiu padaryt nuotraukų.

              Comment


                Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
                Pritariu, jog čia galbūt dėl vėjo, nes būna, jog atrodo, kad čia pat tuoj kur nukris, nes garsas nemažas, bet tai reti atvejai.
                Turėjau omeny, kad dėl vėjo krypties jie leidžiasi būtent per Antakalnį, o ne per Salininkus. Lėktuvai berods negali/nenori leistis pavėjui.

                Comment


                  Parašė andyour Rodyti pranešimą

                  Turėjau omeny, kad dėl vėjo krypties jie leidžiasi būtent per Antakalnį, o ne per Salininkus. Lėktuvai berods negali/nenori leistis pavėjui.
                  Tikslios statistikos neturiu, bet turiu įtarimą, kad dažniau per Salininkus. Vėjas gali keistis kelis kartus per dieną, keisis ir leidimosi kryptis. Bet nesvabu, jei nesileidžia virš Antakalnio tuomet kyla ir priešingai.
                  Aviate, navigate, communicate

                  Comment


                    Bistryčios namai. Šiandien buvau nuvažiavęs apžiūrėti. Namas įspraustas į tarpą kaip reikalas Kaip kažkas ir minėjo, serpantinas gaunasi ten neblogas. Jeigu sutiksi auto priešais, o bus užstatyti šonai, kažkas turės važiuoti atgal. Svečių ar gyventojų kelios stovėjimo vietos, spėju, bus lauke, kur dabar stovi tas bobcat'as.
                    Paskutinis taisė _rB_; 2019.01.05, 17:01.

                    Comment


                      Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą

                      Tikslios statistikos neturiu, bet turiu įtarimą, kad dažniau per Salininkus. Vėjas gali keistis kelis kartus per dieną, keisis ir leidimosi kryptis. Bet nesvabu, jei nesileidžia virš Antakalnio tuomet kyla ir priešingai.
                      Neteko matyti kylančio lėktuvo per Antakalnį. Nes greičiausiai kyla staigiai į viršų, o leidžiasi pamažu. Aš tik spėjau, kad per Antakalnį dažniau, nes beveik kiekvieną rytą 5 valandą juos girdžiu. Lietuvoje vyrauja vakarų vėjai, tai prieš vėją bus leidžiantis per Antakalnį.

                      Comment


                        Parašė andyour Rodyti pranešimą

                        Neteko matyti kylančio lėktuvo per Antakalnį. Nes greičiausiai kyla staigiai į viršų, o leidžiasi pamažu. Aš tik spėjau, kad per Antakalnį dažniau, nes beveik kiekvieną rytą 5 valandą juos girdžiu. Lietuvoje vyrauja vakarų vėjai, tai prieš vėją bus leidžiantis per Antakalnį.

                        ​​​​Ir aš gyvenu Antakalnyje vis dėl to labai gerai girdžiu kylančius. Leidžiantis Vilniuje svarbiausi Šiaurės - pietų vėjai.
                        Aviate, navigate, communicate

                        Comment


                          Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą


                          ​​​​Ir aš gyvenu Antakalnyje vis dėl to labai gerai girdžiu kylančius. Leidžiantis Vilniuje svarbiausi Šiaurės - pietų vėjai.
                          O tai kada garsiau - kylant per Antakalnį ar leidžiantis? Tu tikriausiai gyveni labai arti tos trajektorijos - arčiau miško.

                          Comment


                            Šiandien pravažiuodamas mačiau, kad juda Sapeigų 19 projektas. Nuardyti keli aukštai, išmuštos angos balkonėliams, sutvirtintos sienos metalinėmis tokiomis kaip sijomis.

                            Comment


                              kelios foto sapiegų 19

                              Comment


                                Buvau ką tik susitikęs su Sapiegų 19 projekto vystytuoju (asmeniniais klausimais, ne dėl projekto). Sakė, jog projektas juda lėtai, šiuo metu tvirtinami pamatai, berods ten bus sandėliukai, apie legendinį šaltinį žegnojosi, jog ten nieko panašaus nėra ir nebuvo. Pravažiuodamas mačiau, jog laiptuoja vieną pastato pusę, bet ten sakė jokių erdvių nebus (mano galva, gali lengvai daryt poilsio erdves ant stogo). Sakė tokios erdvės nusimato tik paskutinių aukštų gyventojams. Kainos prasidės nuo 2k už kvadratą ir sieks 3k...

                                Comment


                                  Be to, šią savaitę pradėjo darbus ir Antakalnio 48A - visiškai apsitvėrė sklypą (Antakalnio 50 gyventojų naudotą servitutinį pravažiavimą) ir pradėjo kasti duobę parkingui

                                  Comment


                                    Uzbaigti Filaretu namai
                                    https://citify.eu/filaretu-namai/

                                    Comment


                                      Parašė mskapss Rodyti pranešimą
                                      Be to, šią savaitę pradėjo darbus ir Antakalnio 48A - visiškai apsitvėrė sklypą (Antakalnio 50 gyventojų naudotą servitutinį pravažiavimą) ir pradėjo kasti duobę parkingui
                                      Pradėti ir statybų darbai - gręžia ir betonuoja polius

                                      Comment


                                        Renovavo:
                                        https://madeinvilnius.lt/naujienos/a...laugu-centras/



                                        Comment


                                          Penktadienio vaizdas iš kaimyninio namo į Antakalnio 48A statybvietę

                                          Comment

                                          Working...
                                          X