Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilnius Outlet prekybos ir pramogų centras V. Pociūno g.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • TheNewYork_er
    replied
    Vakar buvau, tai yra Apollo iškabos aplink būsimo kino teatro sienas. Tik visiškai neaišku kada atsidarys

    Komentuoti:


  • jugensas
    replied
    Gal yra žinių dėl kino teatro?

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė dangoraižistas Rodyti pranešimą
    Jei nebus IMAXo, kam tada išvis niekuo nesiskiriantis nuo daugelio kitų kino teatras?

    Net Kaliningrade 15 metų yra IMAX. Vilnius yra Europos kino demonstravimo vietų provinciali, atsilikusi ir tikrai nykoka subinė.
    kokia neteisibe

    Komentuoti:


  • dangoraižistas
    replied
    Jei nebus IMAXo, kam tada išvis niekuo nesiskiriantis nuo daugelio kitų kino teatras?

    Net Kaliningrade 15 metų yra IMAX. Vilnius yra Europos kino demonstravimo vietų provinciali, atsilikusi ir tikrai nykoka subinė.

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Kino teatro polapyje metai jau pasikeitė. Kažin koks progresas realiai su įrengimu?

    Click image for larger version

Name:	Screenshot_20230121_200314_Chrome.jpg
Views:	2568
Size:	69,6 kB
ID:	2025077

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
    Na kodėl, man patinka parodos, kur gali stebėti po outlet'o butikus besiblaškančias kiaunes ir paskui juos puškuojančius ruonius.
    Kiaunių su ruoniais parodos gal ir nieko, Bet tikrų tikrų jūrų kiaulyčių paroda buvo prie liūdnesnių matytų vaizdelių.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Na kodėl, man patinka parodos, kur gali stebėti po outlet'o butikus besiblaškančias kiaunes ir paskui juos puškuojančius ruonius.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė mayro Rodyti pranešimą

    Paantrinsiu, man dar jūrų kiaulyciu parodos patinka.
    Jūrų kiaulyčių paroda šitam prekybcentry buvo visiška depresija. Liūdna žiūrėt į persigandusius gyvūnėlius.

    Komentuoti:


  • mayro
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Man kol kas vienintelis patinkantis dalykas Outlete - kačių parodos kas 2 mėnesius. Buvau rugpjūtį, buvau spalį, buvau vakar. Gražūs katiniukai

    Visa kita - nėra to, ko nebūtų kituose prekybos centruose.
    Paantrinsiu, man dar jūrų kiaulyciu parodos patinka.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Man kol kas vienintelis patinkantis dalykas Outlete - kačių parodos kas 2 mėnesius. Buvau rugpjūtį, buvau spalį, buvau vakar. Gražūs katiniukai

    Visa kita - nėra to, ko nebūtų kituose prekybos centruose.

    Komentuoti:


  • Edis
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Netyčia apsilankiau Vilnius Outlet. Įvažiavimas išvažiavimas kur kartais reikia vos ne 45 laipsnių kampu kirsti 3-6 eismo juostas Prospektuose, kad pataikytum į tau reikalingą posūkį aišku nėra itin gerai išspręstas. Bet vidus erdvus, šviesus, cool ir nordic. Žmonių daugybė - matyt objekto veikla įsivažiavo ir yra sėkminga.
    Atsimenu ,kai buvau Outlet atidaryme atrode pilkas ir nuobodus, bet pries pora menesiu, kai buvau tai atrode tikrai pasikeites i gera puse, net primena dabar i koki prekybos centra Vokietijoje ar pns.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
    Manau, kad Vilnius Outlet konceptas yra beveik idealiai atitinkantis post-sovietinio vartotojo lūkesčius. Šeštadienis į outlet'e yra šeimos šventė ir prasmingas laiko praleidimas. O kai sutems jau galima ir prie eglutės nuvaryt. Tėvams karštas vynas, vaikams cukraus vata.
    Man irgi taip patinka

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
    Manau, kad Vilnius Outlet konceptas yra beveik idealiai atitinkantis post-sovietinio vartotojo lūkesčius. Šeštadienis į outlet'e yra šeimos šventė ir prasmingas laiko praleidimas. O kai sutems jau galima ir prie eglutės nuvaryt. Tėvams karštas vynas, vaikams cukraus vata.
    Manau ne koks nors išrastas naujas konceptas, o tiesiog nukopijuotas nuo vakarų.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Manau, kad Vilnius Outlet konceptas yra beveik idealiai atitinkantis post-sovietinio vartotojo lūkesčius. Šeštadienis į outlet'e yra šeimos šventė ir prasmingas laiko praleidimas. O kai sutems jau galima ir prie eglutės nuvaryt. Tėvams karštas vynas, vaikams cukraus vata.

    Komentuoti:


  • vaidasp
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Netyčia apsilankiau Vilnius Outlet. Įvažiavimas išvažiavimas kur kartais reikia vos ne 45 laipsnių kampu kirsti 3-6 eismo juostas Prospektuose, kad pataikytum į tau reikalingą posūkį aišku nėra itin gerai išspręstas. Bet vidus erdvus, šviesus, cool ir nordic. Žmonių daugybė - matyt objekto veikla įsivažiavo ir yra sėkminga.
    Raktinis žodis "Kalėdos". Šiuo metu visi verslai sėkmingi.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Netyčia apsilankiau Vilnius Outlet. Įvažiavimas išvažiavimas kur kartais reikia vos ne 45 laipsnių kampu kirsti 3-6 eismo juostas Prospektuose, kad pataikytum į tau reikalingą posūkį aišku nėra itin gerai išspręstas. Bet vidus erdvus, šviesus, cool ir nordic. Žmonių daugybė - matyt objekto veikla įsivažiavo ir yra sėkminga.

    Komentuoti:


  • ttttt
    replied
    Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
    Na jau vien tai kad nera RUBINES daug ka pasako.
    Pats tas grįžtantiems iš ŪKų emigrantams

    Komentuoti:


  • SoulMulticast
    replied
    Nemazai vairuotoju pazeidzia taisykles isvaziuojant is Outleto, nes ivaziuoti yra 3 posukiai i desine, o isvaziuoti link Pilaites i kaire galima sukti tik vienam. Visiska nesamone. Apskritai iejimu isdestymas ir tai kaip ten viskas isplanuota yra kazkoks nelogiskas absurdas. Na jau vien tai kad nera RUBINES daug ka pasako.

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Vilniaus Kotletas su mediniais bajeriais:

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Kartą teko apsilankyti ir antrą tikiuosi neteks. Laidojimo namuose geresnė atmosfera būna.
    Nes ir interjeras daug geresnis:
    Click image for larger version

Name:	5a-1024x576.jpg
Views:	1639
Size:	104,4 kB
ID:	1978127

    Komentuoti:

Working...
X