Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Modernusis SBA bokštas pradėtas statyt!

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Modernusis SBA bokštas pradėtas statyt!

    Na štai, ilgai lauktas pastatas jau pradėtas statyt!


    Taigi šiandien kažkaip pakeliui praėjau pro SBA bokšto statybos aikštelę, tad išsitraukiau fotoaparatą ir padariau keletą nuotraukų B-)











    Tęsiau kelionę link naujosios daugiaveiklės () sporto arenos




    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Pagaliau pradejo statyti . Turetu buti idomios statybos - netradicines .

    Comment


      #3


      Man tik įdomu, kaip jis iš tikrųjų atrodys... Iš renderių sunku susidaryti galutinį vaizdą

      Comment


        #4
        Zinot visiskas zaidimas va bank
        Arba bus Vilniaus pasididziavimas, arba antras Novotelis - gal dar baisesnis. Na viena aisku - nakti atrodys

        Comment


          #5
          Eina jie **** su savo tokiais projektais. Po keliu metu Vilnius palyginus su Ryga atrodys: . Lietuviu laukinis kapitalizmas - kuo pigiau, kuo didesne nauda gauti. Kam isleisti keliais mln. daugiau jeigu gali viska "po pigiaja" gauti? Kam ta kokybe? O del architektu - visus juos reikia isvezti i Baltarusija arba Rusija. Komibloku statytojai.

          Comment


            #6
            Na žinot, jei 33 aukštų Europos Bokštas kainavo 40 mln, tai šitas - 12 aukštų kainuos 35 mln, tai pagal viską išeina, kad to pastato kokybė bus 2,41 geresnė už Europos B-) Ko jūs jaudinatės?
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              @John: Vilnius neatrodys: , bet tik todel, kad turi senamiesti (tikekimes kad musu brangus verslininkai ir komibloku projektuotojai aka architektai nesugadins dar ir senamiescio). O visi sitie projektai - niekam tike.
              Gerai jau gerai - gal siek tiek as ir per daug cia, bet mano zodziuose yra tikrai gana daug teisybes .

              Comment


                #8
                Parašė Edd
                @John: Vilnius neatrodys: , bet tik todel, kad turi senamiesti (tikekimes kad musu brangus verslininkai ir komibloku projektuotojai aka architektai nesugadins dar ir senamiescio). O visi sitie projektai - niekam tike.
                Gerai jau gerai - gal siek tiek as ir per daug cia, bet mano zodziuose yra tikrai gana daug teisybes .
                Kol kas tik tavo nuomonė, nes man Vilnius (be komiblokų) kol kas super atrodo ir tie projektai nors ir ne patys kokybiškiausi, bet juk mes juos statom vos ketvirti metai! Kai pastatysim daugiau, gal ir patirites atsiras
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Parašė Mantaz
                  Parašė Edd
                  @John: Vilnius neatrodys: , bet tik todel, kad turi senamiesti (tikekimes kad musu brangus verslininkai ir komibloku projektuotojai aka architektai nesugadins dar ir senamiescio). O visi sitie projektai - niekam tike.
                  Gerai jau gerai - gal siek tiek as ir per daug cia, bet mano zodziuose yra tikrai gana daug teisybes .
                  Kol kas tik tavo nuomonė, nes man Vilnius (be komiblokų) kol kas super atrodo ir tie projektai nors ir ne patys kokybiškiausi, bet juk mes juos statom vos ketvirti metai! Kai pastatysim daugiau, gal ir patirites atsiras
                  Cia ne patirties, o pinigu reikalas. Juk visada galima skelbti konkursus ar siaip uzsakyti normalius projektus is uzsienio architektu. Arba ir Lietuvoj atsirastu, bet dauguma firmu turi nusiziureje savo architektus, kurie sugeba viska kuo pigiau padaryti.

                  Comment


                    #10
                    Parašė Edd
                    Parašė Mantaz
                    Parašė Edd
                    @John: Vilnius neatrodys: , bet tik todel, kad turi senamiesti (tikekimes kad musu brangus verslininkai ir komibloku projektuotojai aka architektai nesugadins dar ir senamiescio). O visi sitie projektai - niekam tike.
                    Gerai jau gerai - gal siek tiek as ir per daug cia, bet mano zodziuose yra tikrai gana daug teisybes .
                    Kol kas tik tavo nuomonė, nes man Vilnius (be komiblokų) kol kas super atrodo ir tie projektai nors ir ne patys kokybiškiausi, bet juk mes juos statom vos ketvirti metai! Kai pastatysim daugiau, gal ir patirites atsiras
                    Cia ne patirties, o pinigu reikalas. Juk visada galima skelbti konkursus ar siaip uzsakyti normalius projektus is uzsienio architektu. Arba ir Lietuvoj atsirastu, bet dauguma firmu turi nusiziureje savo architektus, kurie sugeba viska kuo pigiau padaryti.
                    Ne tai pagalvok, kas tuos pinigus moka. Juk architektams būna liepta padaryt už tam tikrą sumą, tai jie ir projektuoja daugmaž tokiai sumai. Čia jei nori skelbt tarptatutinį konkursą, tai nebent nori skirt daugiau pinigų pastato projektui, jei nori kad jis būtų kuom nors išskirtinis
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      Parašė John
                      Nera viskas taip blogai, is tikruju statomi tokie pastatai vos pora metu! Pirmas A klases ofisu pastatas (lowriseris) pastatytas tik 1999 metais! Cia mes esam dar visiski naujokai. Bet jau turim ir maziausiai 2 pakankamai aukstos kokybes vykdomus projektus - SBA ir Victoria, ir Rangos IV virs tunelio bus tikrai ne kokia "disovke" netg jeigu tai ir deze (Suomijoje vyrauja dezes, bet tai nereiskia, kad Suomiu modernioji architektura nera viena geriausiu pasaulyje). Zodziu viskas su laiku, svarbu, kad tendencijos teigiamos jau randasi
                      Neprisisnekek . Merfio desniai visada galioja . Paziuresim kaip cia bus is tikruju su Victoria ir SBA bei rangosiv pastaciukais.

                      @Mantaz: Per mazai ten zvaigzduciu idejai .

                      Comment


                        #12
                        Na jo, neblogas, daugiau nėra ?
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          man zymiai labiau patiko Paleko darbas kuris konkurso antram ture uzeme 2 vieta.

                          Comment


                            #14
                            Parašė filthy
                            man zymiai labiau patiko Paleko darbas kuris konkurso antram ture uzeme 2 vieta.
                            O kaip jis ten atrodė, jei pameni?
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              siek tiek pamenu, bet turbut nupasakot sunkoka. Bendrai tai jis buvo apie 5 aukstu, pailgo rombo formos plane (ogal ir ne ) toks stiklinis ir grazhus, su spalvotais fasadais. Idomi jo oreantacija sklype buvo, analizuoti rysiai su zveryno uztatymu. Na vienu zodziu originalus projektas vertas demesio.

                              Sitas danu irgi neblogas, netgi labai. bet pastatas turetu reaguoti i aplinka kurioje jis yra. O sita 12auksti galima butu pastatyti bet kurioje kitoje lygioje vietoje

                              Comment


                                #16
                                dar buvo to paties Paleko suprojektuotas sba centras pirmam konkurso turui. Tas irgi buvo labai neblogas bet visiskai kitoks nei antram ture. Ten buvo 3 ar tai 4 turiai, tikrai pailgo rombo formos isdestyti veduokles principu plane. Visi skirtingu proporciju ir apdailu bet bendrai labai vieninga kompozicija

                                Comment


                                  #17
                                  O ne, tas tai atsimenu man visai nepatiko. Ne dėl to, kad ne dangoraižis, bet tai buvo papraščiausios dėžutės, kurios nieko ypatingo neturėtų ir niekas jų nepastebėtų Beje, sutinku, kad į Žvėryno rėmus šitas netelpa, bet šioje vietoje jis labai gerai atrodys
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    deja renderiu tai internete nerasta to dalyko. Bet man atrodo parodoj zvilgsnis i save nufotkyjau maketa. tai kai namie pasirodysiu tai idesiu.

                                    o del to kad ten buvo tik dezutes tai nesutinku, nes buvo tam tikra kompozicija ju isdestymo, jie nebuvo paprasti staciakampiai ir idomus ju fasadai (bent jau makete)

                                    Galima pasakyt taip pat ir apie ta statoma - tai yra paprasciausias cilindras 12 aukshtu. neskaitant to kad viduje yra idomi struktura (dnr gardele atseit) bet is isores tai yra cilindras.

                                    O kodel jis ten gerai atrodys? todel kad bus pastebimas? ir kas bus kai visi prades statyt pastebimus namus? ir isviso kam ten reik pastebimo pastato.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė filthy
                                      deja renderiu tai internete nerasta to dalyko. Bet man atrodo parodoj zvilgsnis i save nufotkyjau maketa. tai kai namie pasirodysiu tai idesiu.

                                      o del to kad ten buvo tik dezutes tai nesutinku, nes buvo tam tikra kompozicija ju isdestymo, jie nebuvo paprasti staciakampiai ir idomus ju fasadai (bent jau makete)

                                      Galima pasakyt taip pat ir apie ta statoma - tai yra paprasciausias cilindras 12 aukshtu. neskaitant to kad viduje yra idomi struktura (dnr gardele atseit) bet is isores tai yra cilindras.

                                      O kodel jis ten gerai atrodys? todel kad bus pastebimas? ir kas bus kai visi prades statyt pastebimus namus? ir isviso kam ten reik pastebimo pastato.
                                      Na tai vis vien dėžutės, kad ir koks išdėstymas būtų ir be to, paprastam žmogui nebent iš paukščio skrydžio tą išdėstymą pamatyt, kaip tu matei parodoj



                                      Dabartinis SBA nėra tik papraščiausias cilindras. Tai ko gero bus išskirtinis pastatas su originaliu dizainu ir dėmesį trauks ne tik savo aukščiu. O gerai atrodys iš kitos upės pusės, kur kažkiek užstos tuos bendrabučių komiblokus. Pastebimų pastatų reikia visur, aišku jei jie ten "protingai" pastebimi
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #20
                                        to Mantaz europietis

                                        jusu ziniai tam tikras isdestymas turiu plane formuoja tarp ju originalias, isimenancias erdves. zemaugiai pastatai sutalpinantys tokia pat programa uzima didesni plota ir todel kad jie nera zemesni uz komiblokus jie dar geriau juos uzstos. Del tos pacios priezasties jie yra daug artimesni zveryno uztatymo morfotipui. o pastebimas statinys gali buti ir kioskas (isviso - inovatyviausia architektura daznai pirma pasireiskia mazu statiniu - ypac paviljonu projektavime)

                                        o tai koks jis bus jei ne cilindras? as tai zinau kad jis bus cilindras (elipse plane?-anyway - man asmenishkai shlykshchiausia forma - taip kaip forum palace - apatine dalis atraktyvi, nors pagal projekta buvo numatyta dar geriau- su apzeldintom terasom- o ta elipse - nu tai is nieko geresnio nesugalvojimo)

                                        Comment

                                        Working...
                                        X