Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauji daugiabučiai namai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rehdeco Rodyti pranešimą

    minusai - 9-aukščiai inkilai
    Na čia jau kaip kam tas aukštingumas patinka ar ne. Man, kaip mėgstančiam pro savo langus matyt bent šiokią tokią panoramą, o ne kaimyno langus, tai būtų kaip pliusas.
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Bet už 2k kvadrato kainą tikrai yra geresnių variantų
      Aviate, navigate, communicate

      Comment


        Parašė spirit Rodyti pranešimą
        Na čia jau kaip kam tas aukštingumas patinka ar ne. Man, kaip mėgstančiam pro savo langus matyt bent šiokią tokią panoramą, o ne kaimyno langus, tai būtų kaip pliusas.
        Ir kokia tu ten panoramą matysi? Tie kas perka ekonominės klasės butus negalvoja apie panoramas. Svarbiau kiek kieme bus vietos mašinai, koridoriai ar nebus po kelių metų nedrenkti.

        Comment


          Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
          Bet už 2k kvadrato kainą tikrai yra geresnių variantų
          Senos statybos butai močiutės nugyventi nuo 1k eur už kvadratą. Aš tai nežinau tikslių namų pynės kainų, tik pasiteiravau. Žalgirio gatvėje http://www.wowcity.lt/ parduota po 1.7k euro m2. Bet pastatyti tik 2 namai iš keturiu ir vos parduota pusė butų. Kažkaip nejuda pardavimai pas juos.

          Comment


            Parašė andyour Rodyti pranešimą
            Ir kokia tu ten panoramą matysi? Tie kas perka ekonominės klasės butus negalvoja apie panoramas. Svarbiau kiek kieme bus vietos mašinai, koridoriai ar nebus po kelių metų nedrenkti.
            Ką reiškia kokią pamatysiu? Kažkokią pamatysiu Man senamiesčio panorama nėra būtina

            Pagal tavo šita pasisakymą reiktų suprast kad jei aš nuspręsčiau pirkt ekonominės klasės butą, tai apie panoramas turiu pamiršt ir norėdamas jas turėt tai turiu ieškotis prabangesnio buto? Nu come on Ne visi butus renkasi vien tik pagal tavo išvardintus kriterijus. O dėl laiptinių nudrengimo tai čia jau vystytojas turi būt kažkoks pranašas ar ekstrasensas kad nuspėtų kas bus po kelių metų.
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              /\ Po 2 panoraminius butus. Priešais 9 aukštų renovuoti tarybiniai daugiabučiai. Kitas dalykas, ar ta panorama verta 2k eur m2 ir gyvenimą 8 aukštų name? O koridoriai bus nudrenkti dėl didelio žmonių srauto - pagrinde dėl vaikų, gyvūnų.
              Sumoki 2k eur už m2, o gauni renovuotą tarybinį daugiaaukštį daugiabutį prie plento su murzinais koridoriais?

              http://www.wowcity.lt/ po 1.7k negali parduoti penkių aukštų namuose butų.
              Paskutinis taisė andyour; 2016.06.26, 20:42.

              Comment


                Aš kalbu nebūtinai apie tą projektą... Be to, ir tie 9-iaaukščiai tikrai nestovi ratu apie tą projektą viską aklinai uždengdami.

                Ir... Gatvė ten. GATVĖ. O ne kažkoks plentas.
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                  Tiesiog liuks argumentas norint išsaugoti medžius, dėl kurių yra avarinės situacijos tikimybė Gal tu ateik ir pasakyk tą kitiems besinaudojantiems tuo įvažiavimu kad toks protingas esi ir kitiems nurodinėji ką daryt?
                  Kelias yra puikiai matomas, jeigu į šonus pradėti žiūrėti ne privažiavus prie kelio, o jau iš anksto (dar prie šiukšlių konteinerio nuotraukoje).

                  Comment


                    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                    Kelias yra puikiai matomas, jeigu į šonus pradėti žiūrėti ne privažiavus prie kelio, o jau iš anksto (dar prie šiukšlių konteinerio nuotraukoje).
                    Bandei važiuot tuo išvažiavimu? Nemanau. Be to, nereikia pamiršt kad ten dar ir pėstieji vaikšto kuriuos irgi reikia žiūrėt.
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      blogybė yra ta, butai yra suprojektuoti ne šeimoms, o arba nuomai, arba poroms be vaikų - 40-54 kv., prie to prisideda 9 aukštai ir gauname rezultatą - tarybinį kolūkį
                      žiauriai trūksta 60-70 kv butų - mano galva toks segmentas būtų tikrai į naudą!

                      dėl kainų - paskutiniai aukštai su taip vadinamom "panoramom" 2,3 k, kiti aukštai 1,6-1,9.

                      Comment


                        /\ manau, kad nepaeis tokiom kainom.

                        Comment


                          paleido http://ad.ntzemelapis.lt/603120413

                          Comment


                            /\ turiu omeny nepaeis - nebus paklausos.

                            9 aukštas 179.006 €(2.358 €/m²). Čia milijonieriai pirks prie pat Tuskulėnų g. Žirmūnuose...
                            Paskutinis taisė andyour; 2016.06.26, 22:14.

                            Comment


                              manęs niekas nestebina, Vln šluoja viską už bet kiek manau ir šis projektas parsiduos greitai ir nepastebimai

                              Comment


                                /\ o wowcity neparsiduoda?

                                Comment


                                  man atrodo, kad ten paskirtis buvo neaiški , lyg ir buvo svečių namai (?!)
                                  atrodo irgi gerai parsiduoda

                                  Comment


                                    Parašė rehdeco Rodyti pranešimą
                                    blogybė yra ta, butai yra suprojektuoti ne šeimoms, o arba nuomai, arba poroms be vaikų
                                    O gal kaip tik ant tokių ir taikoma? Be to, neaišku kas bus tuose namuose kur dar žymimi kaip projektuojami.
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      /\ ar daug Lietuvoje galinčių sumokėti už butą 200000eur Žirmūnuose prie gatvės 9 aukštų daugiabutyje?

                                      Comment


                                        Parašė rehdeco Rodyti pranešimą
                                        man atrodo, kad ten paskirtis buvo neaiški , lyg ir buvo svečių namai (?!)
                                        atrodo irgi gerai parsiduoda
                                        Pusė pardavė, gal tiek ir užtenka padengti projekto samatą. Paskutinius kelis mėnesius ten niekas nejuda su pardavimais.

                                        Comment


                                          Gal ir daug, gal - ne. Nereikia manęs klausti tokių dalykų, į kuriuos atsakymo aš nežinau.
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X