Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Green Hall 2 ir 3

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • mag
    replied
    Na įvažiavus iš žvėryno į upės g. toks truputi wow gaunasi, gal kad kontrastas savotiškas aplinkos. Tarp kitko viena siena pastato vasaros metu dėl saulės atspindžio turėtų "neblogai" akinti vairuotojus

    Komentuoti:


  • MindaugasR
    replied
    na neveltui žali holai tokie išskirtiniai, kai 8 val vakaro penktadienį juos asmeniškai lanko SBA vadovas ir bendrauja su apželdintojais Gražu žiurėt.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
    Labai fotogeniskas projektas, taciau gyvai jokio ispudzio nepaliko
    Aš beveik pritarčiau, kad iš išorės pastatas įspūdį palieka vos iš kelių kampų (ir visi jie susiję su veidrodiniu fasadu). O šiaip nėra kažkuo labai stebinantis. Va, kai žinai visus kampus ir kai žinai vidų, tada jau bendras įspūdis tikrai geras.

    Komentuoti:


  • Muzungus
    replied
    Labai fotogeniskas projektas, taciau gyvai jokio ispudzio nepaliko

    Komentuoti:


  • Mr. Vilnius
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Tai jau viskas, baigta pilnai? Liko tik atidarymo sulaukt?
    Ne, vakar mačiau, kaip statybininkai dar dirba viduje, ne iki galo sutvarkyta ir aplinka.

    Komentuoti:


  • kenoblis
    replied
    Parašė Gladiator Rodyti pranešimą

    Spėju vyko GH1, nes jų Green Hall restoraną galima išsinuomuoti.
    Gal ir gh1 restorane vėliau, bet kai važiavau, tai visi žmonės buvo gh2 viduje ir šventė, nes stalai buvo apkrauti

    Komentuoti:


  • Gladiator
    replied
    Parašė kenoblis Rodyti pranešimą
    Praeitą savaitgalį pravažiuojant vakare mačiau vestuvių balius vyko GH2. Nebloga vieta tokiam renginiui
    Spėju vyko GH1, nes jų Green Hall restoraną galima išsinuomuoti.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Tai jau viskas, baigta pilnai? Liko tik atidarymo sulaukt?

    Komentuoti:


  • kenoblis
    replied
    Praeitą savaitgalį pravažiuojant vakare mačiau vestuvių balius vyko GH2. Nebloga vieta tokiam renginiui

    Komentuoti:


  • Gladiator
    replied
    Gražu bet jų tinklapyje http://www.greenhall.lt/green-hall-2#aukstu-planai matosi kad išnuomuota mažiau nei 50%. Paprastai kai atsidaydavo naujas verslo centras jau būdavo pilnai išnuomuotas. Ar čia pas juos kainos užlaužtos ar kokios kitos priežastys ar bendros rinkos tendencijos ir rinka yra persotinta? Jei taip tai GH3 dar ilgai teks palaukti.

    Komentuoti:


  • Mr. Vilnius
    replied
    Iš Archinova puslapio feisbuke:

    "Green Hall 2 atveria statybines tvoras."





    Komentuoti:


  • Auwris
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    Ką turi omeny kitoks mastelis?




    Tikriausiai tai, kad skylės tiesiog didesnės ir tankiau.

    Komentuoti:


  • Uptown
    replied
    Siūlyčiau debatą pratęstipo gyvo apsilankymo, kai bus atidarytas GH2 visiems. Neabejoju, tokių smalsuolių žioplių jie kurį laiką turės. Aš irgi pažadu būti tarp jų

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Esmė, kad šitos taškuotos lubos jau matytos. Visa kita - ne. Bet ir taip puikiai atrodo. Čia mes labiau bandom prisikabinti prie ko nors, bet ko...

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą

    Esmė ne pačiose skylutėse, o kaip jos pateiktos:


    A:

    B: Click image for larger version Name:	 Views:	1 Size:	104,5 kB ID:	1576827

    Shenzhen airport interior kitoks skylių mastelis, netinka lyginti, sukelią kitokį estetinį įspūdį.
    Suprantu, ką nori pasakyti dr-roxas, man irgi kyla asociacijų su estetika A.
    Ką turi omeny kitoks mastelis?




    Komentuoti:


  • Eikantas X
    replied
    Parašė dr.pienas Rodyti pranešimą
    Gerbiami skylių grožio ekspertai, yra toks dalykas kaip pastatų vidaus akustikos projektavimas.
    Esmė ne pačiose skylutėse, o kaip jos pateiktos:


    A:

    B: Click image for larger version  Name:	 Views:	1 Size:	104,5 kB ID:	1576827

    Shenzhen airport interior kitoks skylių mastelis, netinka lyginti, sukelią kitokį estetinį įspūdį.
    Suprantu, ką nori pasakyti dr-roxas, man irgi kyla asociacijų su estetika A.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
    Man jos primena tokią šašlykų skylę Fabai, poliklinikas ir senus ofisus po "euroremonto". Na, ten paprastai skylės to paties dydžio. GH2 matosi, kad yra specialiai padarytos plokštės, kur palei kraštus tų skylių nėra, kas yra gerai. Bet bendrai, kažkaip nesu matęs labai moderniuose sprendimuose tokių lubų. Dažniausiai būna lygios arba su kažkokiu akcentu.
    Pagūglink Shenzhen airport interior. Ten gal mažiau kietai, nei Fabų kebabinė, bet irgi neblogai.

    Komentuoti:


  • dr.pienas
    replied
    Gerbiami skylių grožio ekspertai, yra toks dalykas kaip pastatų vidaus akustikos projektavimas.

    Komentuoti:


  • dr-rox
    replied
    Man jos primena tokią šašlykų skylę Fabai, poliklinikas ir senus ofisus po "euroremonto". Na, ten paprastai skylės to paties dydžio. GH2 matosi, kad yra specialiai padarytos plokštės, kur palei kraštus tų skylių nėra, kas yra gerai. Bet bendrai, kažkaip nesu matęs labai moderniuose sprendimuose tokių lubų. Dažniausiai būna lygios arba su kažkokiu akcentu.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    Kuo jos kaimietiškos ir pigios? Man susidaro labai priešingas įspūdis: atrodo solidžiai ir prabangiai. Easily kiečiausias modernus ofisų pastato interjeras Vilniuje.
    Swedbankas jas buvo pamėgęs prieš daugybę metų.

    Komentuoti:

Working...
X