Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žirmūnai - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Gal tai seniai žadėtas verslo centras? Kažkur lyg ir buvo įmesta vizualizacija...

    Comment


      #82
      Parašė Darius_
      Gal tai seniai žadėtas verslo centras? Kažkur lyg ir buvo įmesta vizualizacija...
      33-iame šios temos poste .

      Comment


        #83
        www.realtus.lt atnaujinti šio projekto vaizdiniai. Atrodo pakankamai neprastai (ypač palyginus su ankstesnėmis versijomis).



        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #84
          sąžiningai tariant nelabai įsivaizdavau, kad toje vietoje namas telpa. ir dar su dviem stovėjimo aikštelėm.

          Comment


            #85
            Man atrodo jis ten nelabai ir telpa, todel ir kilo gyventoju pasipriesinimas, turbut bus labai arti daugiabucio.

            Comment


              #86
              Gal kas nors zino kas darbuojasi prie sito projekto statybos, kadangi labai ilgai buvo renkami statybininkai ir labai jau ju daug pasikeite.

              Comment


                #87
                „Realtus“ verslo centro statybvietė




                Šešiolikaukščio statybos


                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #88
                  Kas tie raudoni šašai ant šešiolikaukščio? Nejau jie ten ir liks?

                  Comment


                    #89
                    žiauru ir kam kyla tokios "genialios" fasado idėjos?

                    Comment


                      #90
                      Nesuprantu, kuo jums taip prastai atrodo
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #91
                        Parašė Mantaz
                        Nesuprantu, kuo jums taip prastai atrodo
                        Manau architektai prastai suderino spalvas. Tie raudoni kvadračiukai per daug ryškūs, stiklai per blankūs ir ta pilka spalva nelabai viskas kartu sudera. Jeigu būtų taip kaip renderyje pavaizduota būtų geriau.

                        Comment


                          #92
                          fui, vaiku darzelis kazkoks...((

                          Comment


                            #93
                            Parašė Llinass
                            Manau architektai prastai suderino spalvas. Tie raudoni kvadračiukai per daug ryškūs, stiklai per blankūs ir ta pilka spalva nelabai viskas kartu sudera. Jeigu būtų taip kaip renderyje pavaizduota būtų geriau.
                            Tai gal architektai kaip renderyje planavo. O vystytojas kokiu raudonu papigiai paeme

                            Comment


                              #94
                              Aš jau ir seniau pastebėjau, kad Andovos statomi namai atrodo prastokai: diaugiabučiai Šiaurės miestelyje, 10-aukštis šalia Ukmergės g. dabar dar šitas..
                              Tikėkimės kompleksas Laisvės pr. bus labiau pavykęs.

                              Comment


                                #95
                                Nezinau, ar cia mano skonis labai jau kitoks, bet man tie oranziniai akcenteliai visai nebaisiai atrodo Netgi pagyvina vaizda is tos visos pilkos mases. O PVZ Europai, tai jie kazkaip nelabai tinka, arba bent jau sidarbro spalvos butu labiau tike.

                                Comment


                                  #96
                                  Šiandien tą pastatą pamačiau gyvai. Mano supratimu su tais raudonais apdailos elementais jis atrodo geriau, nei būtų atrodęs be jų
                                  Kaip po dykumą blaškiausi

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė vytauc
                                    Šiandien tą pastatą pamačiau gyvai. Mano supratimu su tais raudonais apdailos elementais jis atrodo geriau, nei būtų atrodęs be jų
                                    Tais "šašais" stengtasi pagyvinti bendrą vaizdą. Jei apdaila aplink langus nebūtų pilka o šviesesnė (kaip vizualizacijoje)ir visas pastatas geriau atrodytų.

                                    Comment


                                      #98
                                      man tai tie raudoni elementai ir cia ir ant helios atrodo neblogai lyg ir
                                      Neišmeskite spalvų

                                      Comment


                                        #99
                                        Gal kas turi naujienu del trikampio admin pastato priesais Dalia? Kas ten atlieka darbus. Maciau poliakale darbuojasi......

                                        Comment


                                          Sveikas atvykęs, Dariu[]. Būsimųjų kaimynų pašnekesiams turime atskirą skiltį „Būstas ir NT rinka“, ten iš tavo ir ankščiau čia rašiusių būsimųjų gyventojų pranešimų sukūriau naują temą, šiuo adresu:

                                          http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=2949
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X