Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus vizijos maketas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vilniaus vizijos maketas

    Na, spėju dar ne visi iš jūsų matė šį maketą, kuris šiuo metu yra Kanuose, MIPIM parodoje B-)



    Vietoj Šnipiškių turėtų atsirasti neblogas dangoraižių kvartalas

















    Visas maketo vaizdas

    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Kad viskas mazdaug taip ir issipildytu

    Comment


      #3
      Parašė Rokas
      Kad viskas mazdaug taip ir issipildytu
      Meldžiamės
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        o kas ten tas raudonas kliu butelys,a?

        Comment


          #5
          Parašė Rokas
          o kas ten tas raudonas kliu butelys,a?
          Ten - 300 m dangoraižis
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            p as tai visai ne pries buciau ten ciuju baiges klyjai, tai ir pastate

            Comment


              #7
              I never supposed that I will understand Lithuanian language. I’m surprised how talented I’m hehe I hope you wouldn’t offend if I will post my comment sometime.

              When I saw this model of Vilnius center on Baltic Forum fore first time I have a great fun watching this orange bottle dominating over city. It could be unique building. VGOBC “Vilnius Great Orange Bottle Center”sd

              Vertimas:Neikada negalvojau, kad suprasiu Lietuvių kalbą. Dabar aš stebiuosi, koks talentingas esu Tikiuosi jūs neįsisžeisit, jei aš kartais čia siųsiu savo kometarus.

              Kai pirmą kart pamačiau šį Vilniaus centro modelį Baltijos forume, buvo labai linksma žiūrėti į tą oranžinį buteliuką, dominuojantį visame mieste. Jis galėtų būti labai unikalus pastatas. VDOBC "Vilniaus Didžiojo Oranžinio Buteliuko Centras"

              Comment


                #8
                As tikrai labai labai tikiuose ir svajoju, kad shitas planas ishsipildytu, taciau mano manymu tokioje vietoje turetu ishkilti ne gyvenamieji, bet biuru pastatai, o jeigu ET uzhimta dar tik 30 % tai nera jokios paklausos ir niekas ten nenores ju statyti o gal dar neprasidejes ofisu bumas, ar tiesiog nera kam prasideti? galbut ET nera rodiklis? kokios jusu nuomones? Visgi Vilnius nera labai didelis miestas, o skyscraperiu skaichiumi, tenkanchiu vienam gyventojui, manau galim buti vieni pirmuju europoj Ar lubos jau pasiektos?

                Comment


                  #9
                  ET jau užimta 50% ir Hanner tikisis, kad po metų bus užimta jau virš 90%. Beje, tarkim Helsinky yra apie 3,000,000 m2 biurų patalpų, o Vilniuje šiuo metu be ET vos 200,000 m2 regis. Helsinkis, beje, yra panašaus dydžio nei Vilnius. Taigi, kur plėstis regis dar yra
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Parašė John
                    Panasu, kad butent siuo metu A klases ofisu lyg ir pakanka (beje ET, berods daugiau kaip 50% isnuomotas, bent taip buvo rasyta), taciau yra pakankamai stambiu kompaniju (bankai, siaip dideles kompanijos, valstybes institucijos), kurios gali sau leisti statytis visa atskira dangoraizi arba "susimesti" su kokia nors kita kompanija, manau, kad butent tokie projektai vyraus ateityje
                    be to girdėjau, kad biurų nuomos rinka yra užpildyta, o biurų pardavimo - paklausa milžiniška, o pasiūlos beveik nėra
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      Parašė Mantaz
                      be to girdėjau, kad biurų nuomos rinka yra užpildyta, o biurų pardavimo - paklausa milžiniška, o pasiūlos beveik nėra
                      Hm... Ar tik ne BCC puslapyje buvo rašyta, kad BCC2 bus pradėtas statyti kai tik atsiras pirkėjas... Galėtu tokiu atveju ir greičiau įradėt statyt

                      Comment


                        #12
                        Parašė Vaidas
                        Parašė Mantaz
                        be to girdėjau, kad biurų nuomos rinka yra užpildyta, o biurų pardavimo - paklausa milžiniška, o pasiūlos beveik nėra
                        Hm... Ar tik ne BCC puslapyje buvo rašyta, kad BCC2 bus pradėtas statyti kai tik atsiras pirkėjas... Galėtu tokiu atveju ir greičiau įradėt statyt
                        Na aš ne ekspertas, bet ten tikriausiai turėta omeny, kad, tarkim, pastatai dangoraižį ir išparduotdi biurus smulkesnėms įmonėms, aišku gaudamas pelną B-) Dėl BCC2 nežinau, bet man atrodo jei kokia nors įmonė įsinorėtu pasistatyt sau pastatą, tai ir pasistatytų, o ne priktų iš ko nors kito plius tas kas nors kitas dar pridėtinę vertę uždeda
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          Kita vertus statydami BBC2 jie sutaupo, nes nebereikia projekto ruoshti

                          Comment


                            #14
                            Parašė Alone
                            Kita vertus statydami BBC2 jie sutaupo, nes nebereikia projekto ruoshti
                            Projekto paruošimas įeina į pastato kainą
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              Nu bet ta prasmia, taigi jau yra analogishkas pastatas, tai kam jiems dar syki kurti tapaty, kai jau yra sukurta Cia kaip su komiblokais, stato daug, kad nereikia naujo kazhko galvot

                              Comment


                                #16
                                O kam buvo reikalingi WTC dvyniai?
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Tai as nesakau, kad dvyniai yra blogai tik tiek, kad juos pastatyti yra pigiau, nes sutaupoma ish architektu saskaitos.

                                  Comment


                                    #18
                                    sveiki , kodel man nesimato miesto vizijos pateikti paveiksliukai ? ka daryti kad matyciau ?

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė jonas
                                      sveiki , kodel man nesimato miesto vizijos pateikti paveiksliukai ? ka daryti kad matyciau ?




                                      Manto paveiksliukai visada po kiek laiko neveikia. Gal juos istrina ar pan.? Reikia jo paprasyti, kad is naujo idetu arba as vakare idesiu.

                                      Comment


                                        #20
                                        jonas>



                                        Deja tas Lycos hostingas skaičiuoja duomenų srautą ir kai jis viršija limitą, hostingą atjungia



                                        Edd> Įdėk tuos paveiksliukus, jei gerą hostingą turi
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment

                                        Working...
                                        X