Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žirmūnai - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Žirmūnai - projektai ir statybų eiga

    prieš porą dienų, prieš pat mano langus (kurie atsukti į "Dalios" baldų saloną Žirmūnų - Kareivių gatvėje)
    išdygo milžiniškas kranas, kokių 20 aukštų namo aukščio. netoliese, šalia norfos parduotuvės statomas 12-aukštis, tačiau ten kranas dvigubai žemesnis.
    in conclusion: abejose kareivių gatvės pusėse neseniai atsirado didelės statybos aikštelės, tačiau, nors ir intencyviai domiuosi Vilniaus urbanistine plėtra, man neteko matyti jokių vizualizacijų susijusių su šiomis teritorijomis, nei apskritai suzinoti, kas konkrečiai bus statoma.

    #2
    Dar vienas projektas:
    http://www.realtus.lt/lt.php/titulin...es_objektus/26
    Komercinės paskirties 3.800 m2 bendrojo ploto pastatui Žirmūnų g./ Kareivių g. sankryžoje Vilniuje, plėtojamam kartu su UAB „Evolis“, šiuo metu kuriama verslo koncepcija. Projekto paskirtis - prekybos centras arba administracinės patalpos. Bendra numatoma investicija – 15 mln. Lt.

    Comment


      #3
      cia tik dviaukstis bus, nors plotas neblogas, todel keista, kad toki krana isstate.

      Comment


        #4
        Šiaip čia daugiau šis objektas

        Adresas: Žirmūnų g. 70
        Aukštų skaičius: 16
        Bendras plotas: 17,530 m2
        http://www.statyba.vilnius.lt/objekt...?ID=-176930026

        dar patikrinau www.maps.lt. Vieta, regis, tikrai ta

        Ten kur John paminėjo, stato kitoje pusėje Kareivių gatvės. Beje, apie tai jau kalbėjome temoje "Mažesni statomi pastatai Vilniuje" O dėl krano aukščio tai ir aš nustebau, regis seniau visam aukščiui nemontuodavo.
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Kiek zinau prie Dalios stato 16 aukstu admina statybos imone "Andova", kitoj puseje bus "Impuls" neblogai atrodantis 2 aukstu.

          Comment


            #6
            Ką reiškia "16 aukštų adminą"? Gal turi daugiau įdomios informacijos?
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              O kitoje, porinėje (šiaurinėje) pusėje irgi yra "Mitnijos logo. nežinau ką statys.
              Toje pačioje pusėje, kiek toliau nuo gatvės, turėtų būti statomi "Baltijos ąžuolo" gyv. namai.
              Apie tą Kareivių g. pusę prieš porą metų rašė "Staybų pilotas", bet viskas bus pasikeitę...

              Taigi galima pradėti svarstyti, kada užsikimš Kareivių gatvė, sankryžos su Verkių, Kalvarijų (ir galbūt Žirmūnų) gatvėmis.
              Teliks diskutuoti, - kada platins Kareivių gatvę ir kokiame tūkstantmetyje ties Šiaurinį apvažiavimą, numatytą dar kokiais 1978 m...

              Comment


                #8
                Parašė Mantaz
                Ką reiškia "16 aukštų adminą"? Gal turi daugiau įdomios informacijos?
                adminas tai turbut = administracinis (biuru) pastatas

                Comment


                  #9
                  Parašė Romas
                  Apie tą Kareivių g. pusę prieš porą metų rašė "Staybų pilotas", bet viskas bus pasikeitę...

                  Taigi galima pradėti svarstyti, kada užsikimš Kareivių gatvė, sankryžos su Verkių, Kalvarijų (ir galbūt Žirmūnų) gatvėmis.
                  Teliks diskutuoti, - kada platins Kareivių gatvę ir kokiame tūkstantmetyje ties Šiaurinį apvažiavimą, numatytą dar kokiais 1978 m...
                  Kaip minejau kitam threade apie sita situacija, tai zinau kad ta 2 aukstu dali projhektavo paslaiciai (JAD). ir jad'e ant sienos kabo maketas prie ju kabineto koridoriuj. Ir tam makete maciau planuojama 2 lygiu zirmunu/kareiviu sankryza

                  Comment


                    #10
                    Kas dėl 16 aukštų administracinio pastato tai turiu tik tokios informacijos jei ka domina.

                    Gautas leidimas G/B karkaso prekybinio — administracinio pastato su gyvenamosios paskirties patalpomis statybai. Inžinerinių tinklų iškėlimo darbus atliks UAB "Andovos paslaugos", antžeminius, kurie prasidės 2005 metais — UAB "Andovos statyba". Subrangovus renkasi gen. rangovas.

                    Užsakovas UAB "Žirmūnų vizija"
                    Projektuotojas UAB "Jungtinės architektų dirbtuvės, JAD"
                    Gen. rangovas UAB "Andova"

                    Parametrai
                    Statybų pradžia 2004
                    Gyvenamasis plotas 6000 m²
                    Statybų trukmė ~ 2 metai
                    Aukštų sk. 16 ; pož.a.sk. -1
                    Butų sk. 108
                    Tūris 70000 m³
                    Naudingas plotas 5980 m²
                    Bendras plotas 17530 m²

                    Comment


                      #11
                      Radau dar idomu skelbima:
                      Rengiamas žemės sklypo Nr. 11 šalia Žirmūnų g. ir Kareivių g. sankirtos detalusis planas. Planavimo tikslas — nekeičiant žemės tikslinės paskirties, pakeisti žemės sklypo naudojimo režimą (projektuojamų daugiaaukščių gyvenamųjų pastatų aukštingumo didinimas iki 30 m). Statybos prasidėtų ne anksčiau kaip po pusės metų.

                      Comment


                        #12
                        Keletas naujesnių nuotraukų iš mažesnių projektų

                        Statomas 16,000m2 pramogų centras


                        Kitoje gatvės pusėje jau pastatytas kranas 16-aukščiui


                        Jau užkabintas plakatas kitoje Žirmūnų g. pusėje, jog tame sklype bus statomas tas 3-jų aukštų biurų pastatas, tačiau nuotraukų nėra

                        Dar šiek tiek ne visai į temą, bet čia Kareivių g. statomas Kuro Aparatūros priestatas. Kiek girdėjau 8-ių aukštų bus
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          Kiek suparatau ties minimąja sankryža ir viadukas planuoja būt (jei tai tai reiškia "dviejų lygių")
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            visai grazi ta kareiviu gatve darosi Truko jai labai apstatymo tankumo. O tas kuro aparaturos priestatas yra KU pastato dalis, ar cia apskritai atskiras pastatas? Beje dekui uz fotkes

                            Comment


                              #15
                              Hmm, įdomu, kaip jie viaduką ten įpaišys (o tuo labiau gatvę platins)? Vietos tai ten nėra daug, o ypač dabar, kai naujos statybos iš abiejų gatvės pusių vyksta..

                              Anyway, gal turit tą maketą "dviejų lygių" sankryžos?

                              Comment


                                #16
                                Sakai vietos nėra? Man regis ten daugiau nei pakankamai Beje, jei sužinočiau, kokie architektai rengė apstatymo planą, galėčiau gaut maketų (buvau JAD užlėkęs )
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Na nežinau, mano galva vietos nelabai yra. Didžiausia problema yra ties tais geltonais commieblockais (prieš statoil'ą), ten galima daugiausiai vieną juostą pridėti (o iš esmės ir jos negalimą, nes pagal įstatymą būtų pažeistas atstumas tarp gyvenamosios zonos ir kelio, nors tiesa jis ir taip per mažas dabar). Aišku galima kelią platinti į kitą pusę, ten teritorijos kaip ir užtektu, tačiau kas per durniai tada leido ten degalinę prie pat gatvės pastatyti, vėl gautusi toje atkarpoje tik +1 juosta daugiausiai..

                                  O dėl viaduko apsigalvojau, vietos užtenkamai Bet vistiek ta vienos eismo juostos atkarpa čia yra didžiausia bėda..

                                  Comment


                                    #18
                                    Uzteks as manau tos vietos praplest gatve ir i viena ir i kita puse plest galima... paziurekit kaip savanoriu pr. prie silikato padare, trecia eile atsirado link centro vaziuojant, jau ji praktiskai remiasi i degali ir masinu pardavimo aikstele, tai ir cia ikis, cia vietos da daugiau, ikis cia ir 2 eiles as manau, o del namo tai bbd, pakeis jam langus i plastikinius ir psio
                                    Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                                    Comment


                                      #19
                                      Na kagi tuoj tureti ir dar vienos statybos prasideti cia, "Baltijos Azuolas" gavo leidima statybai
                                      http://www.statyba.vilnius.lt/objekt...?ID=1007771627
                                      Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė skunk
                                        Na kagi tuoj tureti ir dar vienos statybos prasideti cia, "Baltijos Azuolas" gavo leidima statybai
                                        http://www.statyba.vilnius.lt/objekt...?ID=1007771627
                                        Gal žinai, kurioje vietoje čia bus? Dar noriu paklaust, ar žinai, kokie architektai rengė tos sankryžos užstatymo planą? Jei sužinosiu, galbūt gaučiau vaizdinės medžiagos
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment

                                        Working...
                                        X