Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žirmūnai - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Manau juosva arba melyna spalva daug subtiliau butu atrodziusi. Vilniuj netinka tokios issisokancios spalvu gamos mano manymu. Majovkai :d

    Comment


      Et... Negerai su "Baltijos Ąžuolu" pasielgė. Bus dabar dar vienas bomžynas ir viešas nemokamas tualetas. Ir įdomu, kas ten taip protestavo? Miesto dergėjai šunų vedžiotojai ?

      Comment


        2007.04.24

        Atnaujinimas. Bendras vaizdas



        Žvilgsnis į kiemo pusę



        Kad įvažiuotų sunkiasvorė technika, nuimta dalis priešais stovinčios tvoros, tad matosi jau vaizdas ir į pastato pirmąjį aukštą. Sudėti stiklai

        Comment


          Žirmūnų ir Kareivių gatvių sankryžoj Faulana planuoja statyti štai tokį daugiafunkcinį kompleksą , kuriame bus gyvenamosios, prekybinės ir administracinės paskirties patalpos.

          Įdomu tik, kurioj tiksliai vietoj jį statys - ar toj pusėj prie Impulso ar toj, kur Baltijos Ąžuolas norėjo butinius namus statyt..? Aš gyvenu prie Mcdonaldo 16-aukštyje su raudonom dėmėm tai man ar toj ar kitoj pusėj pastatytas užstos vaizdą baisu..apstatyts iš visų pusių..

          Comment


            Parašė meduoliukas Rodyti pranešimą

            Įdomu tik, kurioj tiksliai vietoj jį statys - ar toj pusėj prie Impulso ar toj, kur Baltijos Ąžuolas norėjo butinius namus statyt..? Aš gyvenu prie Mcdonaldo 16-aukštyje su raudonom dėmėm tai man ar toj ar kitoj pusėj pastatytas užstos vaizdą baisu..apstatyts iš visų pusių..
            aš gyvenu penkaaukštyje kitoje gatvės pusėje nuo taves, gal tu manai kad kai taviškį 16-auksti pastatė, man vaizdo pro langa niekas nebeužstoja?
            manau gyvenant mieste tenka taikytis su objektais pirešais langus, pvz: pas kaikuriuos draugus, gyvenančius senamiestyje, kartais net dangaus pro langa nesimato.

            Comment


              Parašė meduoliukas Rodyti pranešimą
              Vizualizacija atrodo labai gerai.
              Reikia nepamiršti, kad dar šalia sankryžos turėtų išdygti ir šis

              Comment


                Viadukams turbūt vietos nepaliks, su eismu bus dar linksmiau ten...
                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                Comment




                  ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                  Comment


                    ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                    Comment


                      Deep'o ir _MZ_ įdėtos vizualizacijos yra to pačio projekto tik du skirtingi variantai?

                      Comment


                        Iš kur maxai ištraukei šituos paveiksliukus. Senas projektas buvo pakeistas šituo . Sakyčiau gerokai pagerėjo, bent jau tūriai, o apvalus bokštelis galėtų būti ir aukštesnis, kokių 16 aukštų būtų pats tas, kaip ir šašuotas.

                        Comment


                          Parašė Edd Rodyti pranešimą
                          Deep'o ir _MZ_ įdėtos vizualizacijos yra to pačio projekto tik du skirtingi variantai?
                          Vizualizacijos buvo įdėtos jau seniai, bet aš galvojau čia 2 skirtingi projektai. Kaip matau naujos atrodo kurkas geriau.

                          Comment


                            is cia:
                            http://www.faulana.lt/img/zirmunu-kareiviu1.jpg
                            ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                            Comment


                              Ir sugebi atrast. Įdomu kas projektuoja?

                              Comment


                                Tai turbūt tik nereikšminga smulkmena, bet atidžiau pažiūrėjus galima pastebėti, kad tie du projektu yra skirtingose Žirmūnų gatvės pusėse
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  /\Man irgi taip pasirodė, tačiau čia tas pats projektas. Ant vienos iš vizualizaciju aiškiai matosi: "Infinity".

                                  Comment


                                    Parašė NoBoDyX Rodyti pranešimą
                                    /\Man irgi taip pasirodė, tačiau čia tas pats projektas. Ant vienos iš vizualizaciju aiškiai matosi: "Infinity".
                                    Ne, tai du skirtingi projektai.
                                    ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                                    Comment



                                      Cia aiskiai matosi.
                                      ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                                      Comment


                                        Tuomet puiku. Galėtų būti dar kiek aukštesni. Bet ir dabar labai gerai atrodo

                                        Comment


                                          gal nesupykit, jei įmesiu visus sumažintus:


                                          (c) http://www.faulana.lt/lt/

                                          įdomu kokia architektų kontora tai projektuoja. atrodytų projektai ir dideli, ir gan nestandartiniai, bet vaizdinė informacija nelabai kokybiška. ar tik nebus eilinės paišalionės, po kuriu vistiek atsiranda racionali dėžutė. kaip gavosi ir su statomu trikampiu biurų pastatų priešais. tiesa, nesakau kad jis nekokybiškas. apskritai, abejoju ar tokioj vietoj užsakovai ryžtųsi investuot į kažką nestandartiško.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X