Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] "Švyturio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Xeonas Rodyti pranešimą
    Man tai visai nieko tas katamaranas atrodys. Nors čia mano asmeninė nuomone. O darbai vyksta be dideliu pokyčių projekto..
    Atvaizdas
    aišku gaila kad atsisakė stiklinio stogo, būtų vos ne kaip stadione
    Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

    Comment


      Su stikliniu stogu galbūt būtų gražiau, tačiau dabar svarbiausia, kad arena būtų užbaigta iki čempionato.

      Comment


        Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
        Su stikliniu stogu galbūt būtų gražiau, tačiau dabar svarbiausia, kad arena būtų užbaigta iki čempionato.
        nežinia kas turėtų nutikti, kad ji nebūtų užbaigta..
        Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

        Comment


          Visada įmanoma kad gali atsirasti kažkokių „force majeure“ aplinkybių, dėl kurių įmanoma kad gal suvėluoti.. bet tikėkimės kad to nebus. Beje stiklinis stogas vistiek nelabai kaip žiūrisi, nes yra stogo konstrukcijos, švieslentė ar aptarnavimo tilteliai palei stogą..

          Comment


            jūs čia rimtai apie tą stiklinį stogą? aš maniau, kad tai buvo tik vizualizacija, kad matytųsi kaip atrodys arenos vidus išorės kontekste
            Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

            Comment


              Parašė Maarko Rodyti pranešimą
              jūs čia rimtai apie tą stiklinį stogą? aš maniau, kad tai buvo tik vizualizacija, kad matytųsi kaip atrodys arenos vidus išorės kontekste
              rimtai, bet jo buvo atsisakyta, dėl to kad brangiai būtų kainavęs toks stogas
              Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

              Comment


                Šiaip realiai, klaipėdos arenoj bus įgyvendinta dvigubas fasadas, kas buvo planuoto Kauno arenoj, bet veliau dėl projekto supaprastinimo buvo atsisakyta. Mano manymu bus tikrai išskirtinis pastatėlis.

                Comment


                  Na, jei ventiliuojamą plytelių fasadą laikyti dvigubu, tai gal tu ir teisus.
                  Siklinis fasadas tai bus pats paprasčiausias ir pigiausias...

                  Comment


                    Parašė Jegermeister Rodyti pranešimą
                    Na, jei ventiliuojamą plytelių fasadą laikyti dvigubu, tai gal tu ir teisus.
                    Siklinis fasadas tai bus pats paprasčiausias ir pigiausias...
                    Biški nusišnekėjai, bus panaudota ant stiklinio fasado keraminės žaliuzės, o ne ventiliuojamos plytelės!

                    http://www.klaipedosarena.eu/vizualizacijos/2/135
                    "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                    Comment


                      Va ka Urbanistas rašė, aš tą ir turėjau omenyje. O dėl paprastumo, tai fasade yra 6 rušių medžiagos, neskaičiuojant spalvų, su spalvom dar daugiau

                      Comment


                        Arenų statyboms vėluoti draudžiama
                        Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                        Comment


                          Citata: "arenos nebaigtos tik Kaune ir Klaipėdoje".
                          Įdomu, o kur Alytų padėjo?

                          Comment


                            Turbut Alytu priskaito prie pabaigusiuju, nes is tikruju darbai vyksta viduje. Isoreje beliko tik aplinka sutvarkyti, o kokiam darbu lygyje dabar arenos vidus -neaisku. Nera nuotrauku.

                            Comment


                              Po gan ilgo laiko pasyvaus forumų stebėjimo nusprendžiau prisijungt. Taip pakliuvo, kad vakar su muiline praėjau pro šalį...












                              Comment


                                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                Comment


                                  Kokia mazyte atrodo.

                                  Comment


                                    Parašė evaldinas Rodyti pranešimą
                                    Kokia mazyte atrodo.
                                    o ko noret juk tik uz 50...milijonu. O siaip manau KLP protingiausiai is visu miestu ( neskaitant VLN) pasirinko renos dydi. Ivertinus, jog sporto renginiu lankymas, vystant miesto komandas, gali tik augti, su uzpildymu, manau bus tikrai geresni rezultatai nei kitur.

                                    Comment



                                      2010.07.17. Audrio Leščiaus nuotr.


                                      2010.07.12. Mariaus Serapino nuotr.

                                      www.ve.lt/
                                      eFoto | YouTube

                                      Comment


                                        Puikus progresas

                                        Comment


                                          Parašė giurza Rodyti pranešimą
                                          o ko noret juk tik uz 50...milijonu. O siaip manau KLP protingiausiai is visu miestu ( neskaitant VLN) pasirinko renos dydi. Ivertinus, jog sporto renginiu lankymas, vystant miesto komandas, gali tik augti, su uzpildymu, manau bus tikrai geresni rezultatai nei kitur.
                                          As isvis matau perspektyva KLP tureti didesne arena, negu tokia, kuria dabar stato.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X