Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Laisvės Alėjos rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • manometras
    replied
    Duokdie, kad jie išvis tas šiukšliadėžes yra suprojektavę. Anksčiau buvo puikios, beveik nepastebimos, bet talpios.
    Ir duokdie, kad neužpylinėtų alėjos po kiekvieno normalesnio lietaus su tokia nuotėkų surinkimo sistema.

    Šiaip kiekviena pievelė irgi prisideda prie perteklinio vandens surinkimo.

    O čia gėlininkės apie gėlyną:
    Paskutinis taisė manometras; 2019.10.08, 14:23.

    Komentuoti:


  • Perfect
    replied
    Klombos tai klombos, bet kodėl taip ilgai reikia cackintis su šiukšliadėžėm?

    Komentuoti:


  • Missoni
    replied
    Na, aplankiau ir aš tas garsiąsias klombas. Man patiko. Gal, kad augalai gerai dera, yra įdomūs ( na, nekasdieniai, ne pelargonijos ar našlaitės ), o ir tas sūrūdijūsių bordiūrų vaizdas visai nebaisus. Man tai nepatiko ta žolė aplinkui. Jau randasi takelis per pievukę, pieva irgi nei šis nei tas. Tokioje žmonių pilnoje vietoje ta pieva tai tikra pieva sumanytojų galvose...

    Click image for larger version

Name:	IMG_20190929_130503.jpg
Views:	86
Size:	215,2 kB
ID:	1751374

    Click image for larger version

Name:	IMG_20190929_130457.jpg
Views:	84
Size:	360,7 kB
ID:	1751375

    Click image for larger version

Name:	IMG_20190929_130513.jpg
Views:	84
Size:	228,2 kB
ID:	1751376

    Click image for larger version

Name:	IMG_20190929_130529.jpg
Views:	86
Size:	211,3 kB
ID:	1751377

    O kad panaikino pievą prie "Aušros" gimnazijos gerai. Prie mokyklų reikia daugiau erdvės. Dar tris dvigulius suolus pastatė, galės gimnazistai po pamokų pasiridenti...

    Click image for larger version

Name:	IMG_20190929_131635.jpg
Views:	83
Size:	215,8 kB
ID:	1751378

    Click image for larger version

Name:	IMG_20190929_131701.jpg
Views:	99
Size:	220,4 kB
ID:	1751379

    Komentuoti:


  • evvt
    replied
    Galvojau kad drenažą aplink klumbas reikėjo įrengt, o pasirodo užteks tik plionke apsukt. Racionalumas aukštumoj škias Turėtų kietai atrodyt po kiek laiko pabuvus.

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...egadins-931728

    Komentuoti:


  • karolis1993
    replied
    Buvo mineta pries pora metu spaudoje,kad rekonstruojant sankryza Laisves al, salelese atsiras tarpukario stiliaus sviestuvai, bet panasu,kad vietoj ju bus troleibusu stulpai..

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Parašė manometras Rodyti pranešimą

    Vėliava Palestinos. Vairuotojas tikriausiai irgi. Durys - Kauno savivaldybės. Palestinos misija yra Suomijoje.
    Tai o mersas kieno?

    Komentuoti:


  • manometras
    replied
    Dėl tos plytelės aš ir klausiau ("man nesuprantamiausias..."). Atsakė vienas žmogus. Ir pridūrė, kad būna ir nepastebimiau padaroma.
    Nežinau, kiek čia profesionalų architektų, kelininkų, urbanistų, dizainerių, statytojų nuolat skaito šitą forumą ir rašo į jį.
    Aš tai šiaip skaitau, nes įdomu.

    Komentuoti:


  • manometras
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Nuotraukoje su limuzinu Palestinos Amdasada?
    Vėliava Palestinos. Vairuotojas tikriausiai irgi. Durys - Kauno savivaldybės. Palestinos misija yra Suomijoje.

    Komentuoti:


  • PukiS
    replied
    Blem, vat akivaizdus pvz kad mokymas Lietuvoj patiria krizę. Snowflake humanitaras neturintis net menkiausių inžinerijos žinių nusprendžia kad techninis sprendimas (valymo dangtelis) yra "suskilus plytelė", o būrelis tokių pat apsiverkia iš paskos. Jomajo, čia urbanistikos/technikos forumas, gal paklauskit jei nesuprantat, o ne myžčiokit kad vajėzau suskilo.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Nuotraukoje su limuzinu Palestinos Amdasada?

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    O kas po ta plytele slepiasi jei ne paslaptis?

    Komentuoti:


  • ernissss
    replied
    Kaip galima gražiai, su tam tikru tikslu išpjaustytas plyteles tapatinti su bloga kokybe? Kam rašinėt tokias nesąmones?

    Komentuoti:


  • liux
    replied
    irgi ten



    Komentuoti:


  • Malach
    replied
    Parašė evil Rodyti pranešimą

    Akivaizdu, kad tai padaryta su kažkokiu tikslu. Tikrai ne šiaip sau tiek vargo, kad išpjaustyt tokį kampą - įdėti sveiką plytelę yra daug paprasčiau taip ir būtų padarę.
    Neatsakysiu tiksliai, bet tai susiję su ta drenažine sistema. Tiesiog paprastai kitokios ten plytelės dedasi ir ne taip matosi.

    Komentuoti:


  • evil
    replied
    Parašė manometras Rodyti pranešimą
    Man tai nesuprantamiausias tas kampukas (nuoskila) paskutinės mano įkeltos nuotraukos apačioje.
    Akivaizdu, kad tai padaryta su kažkokiu tikslu. Tikrai ne šiaip sau tiek vargo, kad išpjaustyt tokį kampą - įdėti sveiką plytelę yra daug paprasčiau taip ir būtų padarę.

    Komentuoti:


  • SuperPants
    replied
    Parašė manometras Rodyti pranešimą
    Man tai nesuprantamiausias tas kampukas (nuoskila) paskutinės mano įkeltos nuotraukos apačioje.
    Šita vieta ateinančius šimtą metų visiem primins apie apgailėtiną darbų kokybę

    Komentuoti:


  • liux
    replied
    tas kampukas (nuoskila) yra keliose vietose, tai mes gal tikrai nesuprantam kažkokių išmatavimų.

    Komentuoti:


  • manometras
    replied
    Man tai nesuprantamiausias tas kampukas (nuoskila) paskutinės mano įkeltos nuotraukos apačioje.
    Ir nuliūdino faktas, kad ten tikrai limuzinai iki durų važinės ir ne faktas, kad retai.

    Šiaip gėlynas - gerai, suoliukai naudojami ir maistui pasistatyti, žolė tikra.

    Komentuoti:


  • Kitas Džiugas
    replied
    Tie balti plastikiniai vėliavų stiebai prie savivaldybės atrodo be proto pigiai, prie Aušros gimnazijos padoresni pastatyti.

    Komentuoti:

Working...
X